Νέα

Marilou Morales - Μαριλού Μοράλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα casba1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 303K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
17
Like
1.212
Πόντοι
2.300
Νημα εσεις δεν έχετε???   Ταχα έφυγε η  Μαριλου  και όλο έδω τριγυρνάτε ολοι!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
Νημα εσεις δεν έχετε???   Ταχα έφυγε η  Μαριλου  και όλο έδω τριγυρνάτε ολοι!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΙΑΒΡΙ ΜΟΥ ...ΑΠΛΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ , ΕΠΕΝΕΒΕΙΝ ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ  :rose: :rose:
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
17
Like
1.212
Πόντοι
2.300
Καλημέρα!!

Ασχετο αλλα εισαι και γαμώ στην φώτο!!!!!
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Θα πρεπει να δεχθούμε ότι υπαρχει παντα ο υποκειμενικός παραγοντας ..
Δηλαδη σε καποιον αρεσει η Χ κοπέλα σε καποιον αλλον η Ψ η η Ζ
Η Μαριλου εχει ( με επιλογή της ) το στυλ της κλασικής πορνο σταρ ..ένα προτυπο που σιγουρα αρεσει σε πολλους ( και εγω μεσα σε αυτους )
Η Ελενα από την άλλη εχει ένα άλλο στυλ ... λιγο ποιο "Κυριλε" αν μου επιτρεπεται η εκφραση
Και για να είμαι ποιο τίμιος με την Μαριλου δεν προλαβα να συναντηθώ αν και θα το ηθελα παρα πολύ ...
Αλλα εκφρασεις του στυλ κορη του δρακουλα με παλτο στρουθοκαμήλου παει πολύ ...
ενταξει υπαρχει ανατγωνισμος ανάμεσα στα κορίτσια ..το καταλαβαίνω ..αλλα  ολοι εμεις ναι μεν διαβαζουμε τι λενε οι αλλοι αλλα πανω απ όλα εχουμε και τη δικη μας , παντα υποκειμενική , κριση και αποψη ...

απλα  πριν αρχισουμε τους χαρακτηρισμούς ..καλο είναι να κοιταμε και τον καθρεφτη ..ενταξει
 

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
187
Πόντοι
26
Εγω που εχω δει την Elena xatzi  από κοντα  σε ραντευου μας   είναι αρκετα ποιο ωραια από την μαριλου   αλλα δεν παυει να είναι και αυτή η κοπελα ένα call girl που το εκμεταλευονται γραφεια  και μεσάζοντες  απλα ολοι εμεις που παμε με αυτές της κοπελες καλο είναι να προσεχουμε λιγακι ιδικα καποιοι που είναι και παντρεμένοι  με ιοκογενιες  περα από της σοβαρες ασθενιες  που κανουν θραυση  υπαρχουν και μικροβια  αλλα που μια γυναικα τα εχει θελει λιγακι προσοχή  παιδες , το call girl είναι η ευκολη λυση  για να περασεις καλα  1 η 12 ωρες απλα και εχέμυθα αλλα θελει προσοχή 


Ξεκίνα από τα βασικά.
Κόψε τα χάπια.
Άλλαξε avatar.
Μάθε ελληνικά να βελτιώσεις την ορθογραφία.

 

chris moraitis

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
261
Πόντοι
1
Κοιτα τι παθαινει ο ανθρωπος όταν παιρνει ληγμένο LSD  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

φιλε να το προσεξεις αυτό ..θα σου αφησει κουσουρι
θα το προσέξω, ληγμένα αποφεύγω φιλε για να μην πέσω σε καμια στρουθοκάμηλο κ πάθω κανα ατύχημα!
 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
Θα πρεπει να δεχθούμε ότι υπαρχει παντα ο υποκειμενικός παραγοντας ..  :thumbsup: :thumbsup:
Δηλαδη σε καποιον αρεσει η Χ κοπέλα σε καποιον αλλον η Ψ η η Ζ
Η Μαριλου εχει ( με επιλογή της ) το στυλ της κλασικής πορνο σταρ ..ένα προτυπο που σιγουρα αρεσει σε πολλους ( και εγω μεσα σε αυτους )
Η Ελενα από την άλλη εχει ένα άλλο στυλ ... λιγο ποιο "Κυριλε" αν μου επιτρεπεται η εκφραση
Και για να είμαι ποιο τίμιος με την Μαριλου δεν προλαβα να συναντηθώ αν και θα το ηθελα παρα πολύ ...
Αλλα εκφρασεις του στυλ κορη του δρακουλα με παλτο στρουθοκαμήλου παει πολύ ...
ενταξει υπαρχει ανατγωνισμος ανάμεσα στα κορίτσια ..το καταλαβαίνω ..αλλα  ολοι εμεις ναι μεν διαβαζουμε τι λενε οι αλλοι αλλα πανω απ όλα εχουμε και τη δικη μας , παντα υποκειμενική , κριση και αποψη ...

απλα  πριν αρχισουμε τους χαρακτηρισμούς ..καλο είναι να κοιταμε και τον καθρεφτη ..ενταξει
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.374
Κριτικές
3
Like
3.238
Πόντοι
736
ένα πραγμα δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοσος χαμος επειδή σταματησε η Μαριλου? οκ είναι γυναικαρα με ή χωρις σιλικονι πηρε μια αποφαση σεβαστο το να βγαινουμε και να σχολιαζουμε στο νημα-σελιδα της το θεωρω ελαφρος χαζο μιας και δεν είναι πλεον εδώ για να απαντησει η ιδια και δευτερον γιατι δεν μας αφορα το τι θα κανει με τη ζωη της
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.884
Κριτικές
10
Like
3.591
Πόντοι
746
ένα πραγμα δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοσος χαμος επειδή σταματησε η Μαριλου? οκ είναι γυναικαρα με ή χωρις σιλικονι πηρε μια αποφαση σεβαστο το να βγαινουμε και να σχολιαζουμε στο νημα-σελιδα της το θεωρω ελαφρος χαζο μιας και δεν είναι πλεον εδώ για να απαντησει η ιδια και δευτερον γιατι δεν μας αφορα το τι θα κανει με τη ζωη της
Συμφωνώ συναγωνιστή η κοπέλα ακολουθεί τον δρόμο που πραγματικά θέλει, η επιλογή της σεβαστή και εμας μας περισεύει το μόνο που μπορούμε να πούμε είναι νάναι καλά και ευτυχισμένη  :respect: :respect: :respect: Τώρα όλα τα αλλα περι αν η κα Χατζη είναι σαν στρουθοκάμηλος η σαν vampir και συγκρίσεις του τύπου οτι η μια ειναι ποιο όμορφη απο την άλλη και κάνει καλύτερο σεξ απο την αλλη τι σχεση εχουν με την αποχώρηση της κοπέλας. Είναι ντροπή ότι γίνεται στο νήμα του κοριτσιού που αποχωρεί και φυσικά δεν νομίζω η κα Χατζή να εχει προβλημα με την Μαριλού αφού ηταν στο ίδιο γραφείο αλλά με διαφορετικό προφίλ και ίσως κοινο πελατολόγιο αλλά  με διαφορετικά πρότυπα. Τέλος ειναι για μένα απαράδεκτο να μην σεβώμαστε  τις υπηρεσίες όλων των κοριτσιών κυρίως αυτές που προσφέρουν  :rose: :rose: :rose: :rose:
 

nitro28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
139
Κριτικές
4
Like
769
Πόντοι
361
Σίγουρα    ήταν ένα συμπαθής  κορίτσι   που θα μας    λείψει    στο μέλλον.  :happy: :happy: :happy:
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Είναι επιλογή Κάθε γυναίκας να αρχίζει να συνεχίζει και να τελειώνει αυτή τη δουλειά...

Πολλές είπαν ότι σταματάνε και μέχρι Αλέκτωρ λαλήσει τρις επέστρεψαν.

Ελπίζω η συγκεκριμένη και το λέω για το καλό της επειδή αποφάσισε να ασχοληθεί σοβαρά με την προσωπική της ζωή, να εννοεί το τελος
 

XFKM

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
543
Like
380
Πόντοι
26
Λες να επιστρέψει η μαριλου;
 

Marilou Morales

Call-Girl
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
730
Like
2.427
Εγω που εχω δει την Elena xatzi  από κοντα  σε ραντευου μας   είναι αρκετα ποιο ωραια από την μαριλου   αλλα δεν παυει να είναι και αυτή η κοπελα ένα call girl που το εκμεταλευονται γραφεια  και μεσάζοντες  απλα ολοι εμεις που παμε με αυτές της κοπελες καλο είναι να προσεχουμε λιγακι ιδικα καποιοι που είναι και παντρεμένοι  με ιοκογενιες  περα από της σοβαρες ασθενιες  που κανουν θραυση  υπαρχουν και μικροβια  αλλα που μια γυναικα τα εχει θελει λιγακι προσοχή  παιδες , το call girl είναι η ευκολη λυση  για να περασεις καλα  1 η 12 ωρες απλα και εχέμυθα αλλα θελει προσοχή  
re kirie na mi su leo k kati allo..proton plastiko exo mono stos stisos mou k fisiko fenete...to soma mou ine gimnasmeno k natural dem exo kilia...to prosopo mou ine gliko k pediko poli deaforetiko oso fenete stis tenies mous...ime poli xarumeni k iremi me ton asto m k maretho pos ime...dem me dioxanen poteee apo dulia k me krataganen para pano...para olla afta gusta ine afta!!to dexume!!arostia dem exo k mia!ute krioma...ime apo tis ligo korisia k kazi 2 mines ekana exetases k se deaforetikos kentros k tis exo masi mou..poli kazari... pote kanis dem egrafe to antitodo y emeni anisikismeno apo tin kazariorita m...alaxa 7 fores tin y mera braki k pote dem to petaga sto patoma...profesional se olla...tora dem katalaveno logo pu dem borunen na dextunen k apla exo stamatise k me axise mia kalitera isoi...afto apo mena
 

Marilou Morales

Call-Girl
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
730
Like
2.427
Λες να επιστρέψει η μαριλου;
distikos agapiti mou dem tha giritho...etimasume na figo apo ellada...ixa klise to profil edo alla to kzana anipsa na apanditho tis xasomares ton kazena...giati me nevriase k metalevunen pu dem ime gia na grafunen o kazenas tin vlakia tou...ute engios dem ime prosoparon ute tipota exo...apla thelo na alaxo...k dem afinunen na exo tin iremia mou me afta pu grafunen...
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.374
Κριτικές
3
Like
3.238
Πόντοι
736
Συμπερασματικα.....τρια στρουμφακια καθονταν και μαζευαν στρουμφομουρα.....καλη τυχη σε ότι να κανει η Μαριλου και οι υπολοιποι ας μαζευτούμε λιγο :P
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216
Μαριλου προχωρα την ζωη σου και μην ασχολεισαι με το τι γραφουν!!
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
τα γιδια μας ελεγε και μια άλλη συναγωνιστρια  από το εν λογο μαγαζι του  σιρινακη  που την κοπανησε από την ελλαδα  μεσα σε 2 βραδια τρεχοντας και πηγε στο βελγιο  η γνωστη σε ολους μας santra love και 4 μηνες μετα την βρηκαν θετικη στον ιο του Aids hiv   και ακομα ψάχνονται μερικοι εδώ στην ελλαδα  να θημισω  ότι πρεπει να υπαρχει και thrend εδώ μεσα που εξηγουσε η εν λογο κοπελα τους λογους , εγω προσωπικα δεν εχω κατι με την εν λογο κυρια  απλα  το να κανει θεμα από μονη της ότι σταματάει την δουλεια και γιριζει στην παρτιδα της  ετσι ξαφνικα είναι υποπτο, και άλλες κοπελες δουλευουν  και εχουν ποιο μεγαλο πελατωλογιο   από την εν λογο κυρια και ξαφνικα σταματάνε και δεν ανοιγη μυτη απλα μην ειστε ολοι πυστικοι οσο για την ενφανηση της είναι σαν την barby για εμενα  δεν εχει κατι φυσικο και γνωρίζω γιατι είναι η δουλεια μου σαν πλαστικος χειρουργος  που είμαι   γιατι από εμενα περνανε  αρκετα κορίτσια
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216
Τυπε ειπε οτι παντρευετε το κοριτσι το αποκλειεις αυτο?μπορει οντως να γνωρισε καποιον που να της πηρε το μυαλο και να συνεχιση την ζωη της φυσιολογικα δεν ειναι κατι δυσκολο οποτε μην λασπολογουμε τζαμπα
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Μακαρι να βγω ψευτης  αδερφε  τιποτε άλλο δεν εχω να πω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom