Νέα

Μαριέτα Χρουσαλά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
+1.000.000...τέτοιο μουνί δεν πιστεύω να έχει γαμήσει κανείς από εδώ μέσα....αν κάνω λάθος και κάποιος έχει...ας με συγχωρέσει.......η γυναίκα είναι...ΤΕΛ ΕΙΑ!!!!! Dancing Smiley Dancing Smiley Dancing Smiley

OXI ΡΕ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΦΑΛΙ!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Είπαμε, ότι απο 18 - 58 με το παραμικρό στοιχείο κάβλας Θ-Α-Ν-Α-Τ-Ω-Ν-Ε-Τ-Α-Ι. Εδώ πάμε σε μπουρδέλα με Αλβανίδες και πληρώνουμε κιόλας ρεεεεεεεε! Σαν τη Χρουσαλά θα αφήναμε;;;;; Έχουμε ξεφύυυυυυγγγγγγγεεειιιιιιι;;;;;;

Τελείως λέμε....



 

vasani

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2007
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Εγω θα αλοιφα τα χυσια πανω σε φετες ψωμι και θα της ελεγα να τις φαει.Μ'οτι περισσευε θα την εβαζα να βουρτσισει τα δοντια της.Αν και εχω την εντυπωση πως προτιμαει ενα απλο-κλασικο-ανατολιτικο BUKKAKE η κοπελα.Το εχει αναγκη πιστευω,φαινεται στο βλεμμα της..
:2funny: :2funny: :2funny:
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ πάντως την είχα πετύχει πριν αρκετό καιρό στο verde στου παπάγου. Η κοπέλα είναι ΘΕΑ!!! Είχε χαζέψει όλο το μαγαζί.

Για να καταλάβετε μέχρι και οι γυναίκες της παρέας συμφώνησαν ότι είναι από τις πιο όμορφες κοπέλες που έχουν δει.

Πάντως αν σας κάτσει και δεν γουστάρετε, I am just one PM away...  :grin:
 

Stavros76

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
56
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπον εγινε το σκηνικο.Με θερμοπαρακαλεσε και εκανα οτι ειχα πει.Η αληθεια ειναι οτι δεν ημουν οσο απολυτος ειπα, αλλα της χαιδεψα και λιγο το κεφαλι.....
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Λοιπον εγινε το σκηνικο.Με θερμοπαρακαλεσε και εκανα οτι ειχα πει.Η αληθεια ειναι οτι δεν ημουν οσο απολυτος ειπα, αλλα της χαιδεψα και λιγο το κεφαλι.....

Ο βράχος λύγισε.....

:2funny: :2funny:
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα όχι ότι η Μαριετούλα δεν αξίζει. Να σκεφτείτε απλά τι θα έπρεπε να έχει περάσει για να φτάσει ως εδώ (όπως και κάθε άλλη σταρ των ΜΜΕ) και τι περνάει (χαλαρά) ακόμα. Για κάποιους που μπήκαν στη διαδικασία σύγκρισης με άλλες πουτανο-βίζιτες να πω το εξής: Πρώτον εκεί έξω κυκλοφορούν αρκετές (τουλάχιστον) Μαριέτες (πολύ χαλαρά) που ειδικά αν φτιαχτούν και λίγο από επαγγελματία μακιγιέρ,στυλίστα,κτλ θα φυσάνε και η Μαριετούλα θα κάνει τούμπες να πάρει αυτόγραφο. Δεύτερον μιλάμε για μια Ελλάδα που το στυλάκι της μέσης Ελληνίδας (17-30) δε μπορεί να συναγωνιστεί καν τα χαμηλά επίπεδα ομορφιάς άλλων χωρών (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι πιο ΗΟΤ οι ξένες που έχω στο μυαλό μου). Τρίτον η Μαριετούλα θα μπορούσε να σας κάτσει και εσάς όχι από μια τυχαία γνωριμία (πάρα πολύ δύσκολο αλλά όχι απίθανο, μιλάμε πάντα για άνθρωπο) αλλά με τεράστια ποσοστά επιτυχίας αν είχατε πολλά φράγκα, κονέ και δύναμη στα ΜΜΕ. Αληθεύουν άλλωστε φήμες για επισκέψεις σε συγκεκριμένη επαρχιακή πόλη κάποια Σ/Κ...Τέλος μη θεοποιούμε γυναίκες, είναι αδιανόητο...
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Για να καταλάβετε πόσο απλή είναι η κοπέλα τσεκάρετε και το Δεν θέλω καγκουριές ότι τάχα δεν είναι αυτή!Αύτη είναι παίδες,trust me!!
Συναγωνιστή είσαι βέβαιος? Της Μαριέττας τα μάτια είναι πολύ όμορφα ενώ στην φωτό με το βάψιμο τα δείχνει λίγο κάπως ασχημότερα από ότι την έχουμε συνηθίσει...
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Πήγαινε στη 2η σελίδα!Την κοπέλια την ξέρω εγώ και καλύτερα μάλλον η φίλη της η αθηνά η οποία και με βεβαίωσε για την ύπαρξη του προφίλ της στο hi5
 

Επισκέπτης
Κοιτα να δεις που φταξαν και  thread στο bourdela.com για την Μαριετα.
Τελικα καπιοι απο μας τα η περνουν η κανουν δημοσιες σχεσεις/διαφημιση.
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Την έχυνα στη μάπα σίγουρα και έχει και ωραίο σώμα. Από κει και πέρα σε ξέρω...δεν την έχω συναναστραφεί
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Για να καταλάβετε πόσο απλή είναι η κοπέλα τσεκάρετε και το Δεν θέλω καγκουριές ότι τάχα δεν είναι αυτή!Αύτη είναι παίδες,trust me!!

Τοτε και ο


ειναι απλό παιδι του λαού

ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
 

PanosK32

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Γενικά πανεμορφο μωρο !!
Δυστηχως εχει την κλασσικη ελληνικη γυναικεια κομπλα,να εχει σταμπαρει ενα τεκνο εφοπλιστη,και να γυριζει γυρω του,μπας και την πάρει και γράψουνε τα περιοδικά !!
κριμα..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Κατά την γνώμη μου ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή την στιγμή στην χώρα....δεν την συγκρίνω με καμία.....Θεά.......
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Εγω θα αλοιφα τα χυσια πανω σε φετες ψωμι και θα της ελεγα να τις φαει.Μ'οτι περισσευε θα την εβαζα να βουρτσισει τα δοντια της.Αν και εχω την εντυπωση πως προτιμαει ενα απλο-κλασικο-ανατολιτικο BUKKAKE η κοπελα.Το εχει αναγκη πιστευω,φαινεται στο βλεμμα της..

Τι είπε ο άνθρωποςςςςς.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μέγας λογοτέχνης  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom