Νέα

Μαριέτα Χρουσαλά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

plain

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
51
Like
2
Πόντοι
0
μεγάλο κεφάλι, κρύα, μικρό στήθος, ξενέρα ...  :idiot:
δηλαδή μεγάλο μπάζο το κορίτσι! 
 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Ωραίο μωρό, αλλά βγάζει έναν στυλ ντίβας εδώ κ κανά δύο χρόνια που έχει βγει στην tv, το οποίο ξενερώνει πολύ... 


 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Ρε παιδια εγω ειπα οτι εχω δει πολλες απο τις γνωστες γιατι η δουλεια μου ειναι τετοια. Υπαρχουν πραγματικα μουναρες οχι οτι η Μαριετα δεν ειναι αλλα αν μου ελεγε καποιος να διαλεξω δεν θα διαλεγα αυτη.Κατα τα αλλα το ξαναλεω
ΤΡΟΜΡΟ ΚΟΡΜΙ
ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΑΤΟΥΛΑ
Αλλα εγω ειμαι ερωτευμενος με τη Μαστροκωστα τι να κανουμε!
 

Επισκέπτης
καλο εργαλειο ι χρουσαλα!το πιτσιλαγα!!!!!χαλαρααα!!!
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Φίλη της αδερφής μου από τα παιδικά χρόνια και πλέον γνωστή δικιά μου!Τα λέμε κάθε χρόνο στο νησί->Λέσβος!Τα σπίτια μας εκεί απέχουν γύρω στα 100 μέτρα!Η κόπελα από κοντά ειναι απίστευτη!Τέλεια πόδια και ακόμη καλύτερο βλέμμα!...
 

Mariosthmk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
1
Πόντοι
0
καλο εργαλειο ι χρουσαλα!το πιτσιλαγα!!!!!χαλαρααα!!!
Μεγάλε Χίστη Πιτσιλιστή εννοείτε! Είναι αξιοπιτσίλιστο εργαλείο με προδιαγραφές παρουσιάστριας! Θα της τον παρουσίαζα!
 

Mariosthmk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
1
Πόντοι
0
Φίλη της αδερφής μου από τα παιδικά χρόνια και πλέον γνωστή δικιά μου!Τα λέμε κάθε χρόνο στο νησί->Λέσβος!Τα σπίτια μας εκεί απέχουν γύρω στα 100 μέτρα!Η κόπελα από κοντά ειναι απίστευτη!Τέλεια πόδια και ακόμη καλύτερο βλέμμα!...
Έλα ρε φίλε έχεις τέτοια κονέ και δεν μας είπες τίποτα! Πρέπει να μας την γνωρίσεις οπωσδήποτε!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Η κόπελα από κοντά ειναι απίστευτη!Τέλεια πόδια και ακόμη καλύτερο βλέμμα!...
ε ναι ρε φίλε!! Τι μαλακίες λένε μερικοί ότι έχει μεγάλο κεφάλι κλπ!!!! :headbang: :uglystupid: :helpplea:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Φίλη της αδερφής μου από τα παιδικά χρόνια και πλέον γνωστή δικιά μου!Τα λέμε κάθε χρόνο στο νησί->Λέσβος!Τα σπίτια μας εκεί απέχουν γύρω στα 100 μέτρα!Η κόπελα από κοντά ειναι απίστευτη!Τέλεια πόδια και ακόμη καλύτερο βλέμμα!...
Φίλε κάνε μου 1 κονέ...είναι το ονειρό μου.......και από εμένα ότι θές.....μέχρι και την αδερφή μου σου πασάρω......
 

Επισκέπτης
μαριε θα το εχισες το εργαλιο ????εγω χαλαρα φιλε!!!!!ειδικα οταν βλεπω τα μπουτακια τις θελω να την πιτσιλισο ανελειτα!!!!να λιοσει απο χισι!!!!
 

Stavros76

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
56
Like
2
Πόντοι
0
Μου τη σπαει η μουρη της.Αν με παρακαλαγε πολυ τηα τιν αφηνα να μου τον παιξει και να μου το ρουφηξει και θα την εχυνα στη μαπα.Μεχρι εκει
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Εγω θα αλοιφα τα χυσια πανω σε φετες ψωμι και θα της ελεγα να τις φαει.Μ'οτι περισσευε θα την εβαζα να βουρτσισει τα δοντια της.Αν και εχω την εντυπωση πως προτιμαει ενα απλο-κλασικο-ανατολιτικο BUKKAKE η κοπελα.Το εχει αναγκη πιστευω,φαινεται στο βλεμμα της..
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Σιγά μην με χάλαγε η Μαριέτα, τι είμαι γκέυ γλύπτης να μετράω χρυσό γεωμετρικό κανόνα στις φατσικές λεπτομέρειες, στην κάθε Σταρ Ελλάς;
Έτσι και κοιμόταν Ο Θεός και σας τύχαινε τέτοιο μουνί άμα σας χαλάει το κεφάλι της, στείλτε μου πμ να σας σώσω απο το μπάζο. Την παίρνω εγώ. Θα θυσιαστώ!  :dancing:
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Σιγά μην με χάλαγε η Μαριέτα, τι είμαι γκέυ γλύπτης να μετράω χρυσό γεωμετρικό κανόνα στις φατσικές λεπτομέρειες, στην κάθε Σταρ Ελλάς;
Έτσι και κοιμόταν Ο Θεός και σας τύχαινε τέτοιο μουνί άμα σας χαλάει το κεφάλι της, στείλτε μου πμ να σας σώσω απο το μπάζο. Την παίρνω εγώ. Θα θυσιαστώ!  :dancing:

Μεγάλη η χάρη σου....
:2funny: :2funny: :2funny:

( Με κανα 2-3 ροπαλιές στο κεφάλι;;;; )
:2funny: :2funny: :2funny:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Σιγά μην με χάλαγε η Μαριέτα, τι είμαι γκέυ γλύπτης να μετράω χρυσό γεωμετρικό κανόνα στις φατσικές λεπτομέρειες, στην κάθε Σταρ Ελλάς;
Έτσι και κοιμόταν Ο Θεός και σας τύχαινε τέτοιο μουνί άμα σας χαλάει το κεφάλι της, στείλτε μου πμ να σας σώσω απο το μπάζο. Την παίρνω εγώ. Θα θυσιαστώ!  :dancing:
+1.000.000...τέτοιο μουνί δεν πιστεύω να έχει γαμήσει κανείς από εδώ μέσα....αν κάνω λάθος και κάποιος έχει...ας με συγχωρέσει.......η γυναίκα είναι...ΤΕΛΕΙΑ!!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Σιγά μην με χάλαγε η Μαριέτα, τι είμαι γκέυ γλύπτης να μετράω χρυσό γεωμετρικό κανόνα στις φατσικές λεπτομέρειες, στην κάθε Σταρ Ελλάς;
Έτσι και κοιμόταν Ο Θεός και σας τύχαινε τέτοιο μουνί άμα σας χαλάει το κεφάλι της, στείλτε μου πμ να σας σώσω απο το μπάζο. Την παίρνω εγώ. Θα θυσιαστώ!  :dancing:

αυτό θα πει αλτρουϊσμός  :grin:
 

Επισκέπτης
ποδολαγνε και ροπαλοφορε σιμφονο μαζι σασ!ειναι πολι καλο μουνακι!και πιστευο καθε μπουρδελιαρισ θα ιθελε να τι χισει!!!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Είπαμε, ότι απο 18 - 58 με το παραμικρό στοιχείο κάβλας Θ-Α-Ν-Α-Τ-Ω-Ν-Ε-Τ-Α-Ι. Εδώ πάμε σε μπουρδέλα με Αλβανίδες και πληρώνουμε κιόλας ρεεεεεεεε! Σαν τη Χρουσαλά θα αφήναμε;;;;; Έχουμε ξεφύυυυυυγγγγγγγεεειιιιιιι;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom