Νέα

Μαρία Σολωμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cm615et
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 648
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
524
Κριτικές
5
Like
3.259
Πόντοι
446
α μπραβο...επειδη ο κολομπος ειναι νεος στο σαιτ εξηγησε οτι το κλαρινογαμπροι δεν απευθυνεται σε εμας αλλα στα λιγουρια που λιγουρευονται γυναικες μαυροτσουκαλα 1,50 σαν την  λεγαμενη η πουρά 3ης και βαλε διαλογης.ακου 50 χρονων σισσυ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποιος ειναι?ο σισι σπεισεκ? :2funny: :2funny:
Δεν είναι θέμα αν είσαι λιγούρι ή αγάμητος ή απλά sex addict.
Είναι καθαρά θέμα αδυναμίας αναγνώρισης της πραγματικότητας και απεικόνισης της αλήθειας , όσο αυτό είναι δυνατόν....
Εδώ είναι το μόνιμο πρόβλημα που έχουμε σαν λαός !
Η γκόμενά μας , είναι πάντα η καλύτερη μουνάρα (κι αν δεν είναι, κάνει πάντα το καλύτερο γαμήσι ή το καλύτερο παστίτσιο , γιατί κάτι θα πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να διαθέτει στον υπερθετικό βαθμό) και οι γκόμενες των άλλων είναι πάντα μπάζα και κομπλεξικές !(αλλά όταν μένουν ξέμπαρκες τις κυνηγάμε να τις γαμήσουμε.....χαχαχααχαχαχαχ)
Ρε που μπλέξαμεεεεεεεεεε ! 
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Εχω πετυχει τον πρωην αντρα της κ εχουμε διαπληκτιστει ασχημα, κατεβηκε να κανει τον νταη, να κανει εφε στο τσοκαρο που ειχε στη θεση του συνοδηγου.. Ο οποιος φωναζε κ εγινε ρομπα στον κοσμο που ειχε μαζευτει τριγυρω, οταν του εδωσα μια ηρεμη, αλλα παντοτε δηκτικη απαντηση.. :)
Ο ανθρωπος δεν ειναι στα καλα του, η αλλη εκανε παιδι μαζι του, οποτε οπως καταλαβαινετε, ουτε κ αυτη θα ειναι στα καλα της..
ποιος πρωην ανδρας ; ουδεποτε παντρευτηκε, ειναι κατά του γάμου, εκ πεποιθησεως, όπως λέει, ισως να παιζει, ελαχιστο βεβαια, ρόλο ότι ως αγαμη θυγατερα ανωτατου δικαστικου, τσεπωνε μεχρι τις μειωσεις, την συνταξη του μπαμπα, 1800 ευρωπουλα τον μηνα.
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
524
Κριτικές
5
Like
3.259
Πόντοι
446
δεν χρειαζεται να του εξηγησω αλλα απλα να του δειξω
κολομπε αυτος ειναι ο Κλαρινογαμπρος

123.JPG
Αμααααααν !
Το ελληνικό κράμα , Larry Flynt & Larry King σε συσκευασία Βόλου . (με το τσίπουρο δώρο....)
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Δεν είναι θέμα αν είσαι λιγούρι ή αγάμητος ή απλά sex addict.
Είναι καθαρά θέμα αδυναμίας αναγνώρισης της πραγματικότητας και απεικόνισης της αλήθειας , όσο αυτό είναι δυνατόν....
Εδώ είναι το μόνιμο πρόβλημα που έχουμε σαν λαός !
Η γκόμενά μας , είναι πάντα η καλύτερη μουνάρα (κι αν δεν είναι, κάνει πάντα το καλύτερο γαμήσι ή το καλύτερο παστίτσιο , γιατί κάτι θα πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να διαθέτει στον υπερθετικό βαθμό) και οι γκόμενες των άλλων είναι πάντα μπάζα και κομπλεξικές !(αλλά όταν μένουν ξέμπαρκες τις κυνηγάμε να τις γαμήσουμε.....χαχαχααχαχαχαχ)
Ρε που μπλέξαμεεεεεεεεεε !  
α μπραβο.
ποιος πρωην ανδρας ; ουδεποτε παντρευτηκε, ειναι κατά του γάμου, εκ πεποιθησεως, όπως λέει, ισως να παιζει, ελαχιστο βεβαια, ρόλο ότι ως αγαμη θυγατερα ανωτατου δικαστικου, τσεπωνε μεχρι τις μειωσεις, την συνταξη του μπαμπα, 1800 ευρωπουλα τον μηνα.
που σαι ρε τζοε ντοε...ειδες τελικα που δεν πτωχευσαμε με δραχμη...στα λεγα εγω κανε κατι με τον πεσιμισμο σου. ;)
παντως εισαι πολυ ενημερωμενος ρε τυπε. :grin: :grin: αυτη ελεγε στα καναλια οτι ηταν εκ πεποιθησεως παντως...εγω δεν ξερω... :S :S
ειχε παντως οτι εκανε one night stand.σαν αυτο που τραγουδουσε η μπεζαντακου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν χρειαζεται να του εξηγησω αλλα απλα να του δειξω
κολομπε αυτος ειναι ο Κλαρινογαμπρος

123.JPG
πςςςςς εγω μαγκες τον παω.ειναι ο αγαπημενος μου.δειτε δοντια?δειτε λαμψη?κατι μεταξυ maiami vice και twilight. :rockon: :rockon:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
ποιος πρωην ανδρας ; ουδεποτε παντρευτηκε, ειναι κατά του γάμου, εκ πεποιθησεως, όπως λέει, ισως να παιζει, ελαχιστο βεβαια, ρόλο ότι ως αγαμη θυγατερα ανωτατου δικαστικου, τσεπωνε μεχρι τις μειωσεις, την συνταξη του μπαμπα, 1800 ευρωπουλα τον μηνα.
αυτος που εκανε το ξωγαμο μαζι του..
αν ελεγα ο πρωην γαμιας της θα καταλαβαινες ποιον ελεγα?? :P :P :P
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
καιλια σαν τα αΑιθιοπακια...και 0 κωλος...
κοιτα ρε τι κανει η τηλεοραση αν θελει...στον φακο στις ταινιες που κανει φαινεται πολυ μουναρα
 

Επισκέπτης
..μισανθρωπισμος-ντρογκια με τον υδροκεφαλο ζαμπονακια & μια ασφακα στο κεφαλι προσαναμμα για τις κυριακατικες πανσετες..πολλα νευρα..πολυ ειρωνια..πολυ γουστο μου καπελο μου και καουμποιλικι μου ενω δειχνομαι και κανω μοστρες..μη εμπιστοσυνης κυρατσα για οτιδηποτε._ θα στο διαλυσει οποιο σκηνικο ειχες στο μυαλο σου και τυχαινε και θα σε ριξει με δυο-τρεις κουβεντες στην ανυπαρξια.._ γεννημενη για την επιτομη της ανθρωπινης εσωτερικης μοναξιας..
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
..μισανθρωπισμος-ντρογκια με τον υδροκεφαλο ζαμπονακια & μια ασφακα στο κεφαλι προσαναμμα για τις κυριακατικες πανσετες..πολλα νευρα..πολυ ειρωνια..πολυ γουστο μου καπελο μου και καουμποιλικι μου ενω δειχνομαι και κανω μοστρες..μη εμπιστοσυνης κυρατσα για οτιδηποτε._ θα στο διαλυσει οποιο σκηνικο ειχες στο μυαλο σου και τυχαινε και θα σε ριξει με δυο-τρεις κουβεντες στην ανυπαρξια.._ γεννημενη για την επιτομη της ανθρωπινης εσωτερικης μοναξιας..

ποιητική απαξίωση.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.641
Like
69.614
Πόντοι
12.756
..μισανθρωπισμος-ντρογκια με τον υδροκεφαλο ζαμπονακια & μια ασφακα στο κεφαλι προσαναμμα για τις κυριακατικες πανσετες..πολλα νευρα..πολυ ειρωνια..πολυ γουστο μου καπελο μου και καουμποιλικι μου ενω δειχνομαι και κανω μοστρες..μη εμπιστοσυνης κυρατσα για οτιδηποτε._ θα στο διαλυσει οποιο σκηνικο ειχες στο μυαλο σου και τυχαινε και θα σε ριξει με δυο-τρεις κουβεντες στην ανυπαρξια.._ γεννημενη για την επιτομη της ανθρωπινης εσωτερικης μοναξιας..

Ακριβως
 

thanos89

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
617
Κριτικές
4
Like
122
Πόντοι
6
..μισανθρωπισμος-ντρογκια με τον υδροκεφαλο ζαμπονακια & μια ασφακα στο κεφαλι προσαναμμα για τις κυριακατικες πανσετες..πολλα νευρα..πολυ ειρωνια..πολυ γουστο μου καπελο μου και καουμποιλικι μου ενω δειχνομαι και κανω μοστρες..μη εμπιστοσυνης κυρατσα για οτιδηποτε._ θα στο διαλυσει οποιο σκηνικο ειχες στο μυαλο σου και τυχαινε και θα σε ριξει με δυο-τρεις κουβεντες στην ανυπαρξια.._ γεννημενη για την επιτομη της ανθρωπινης εσωτερικης μοναξιας..

έκανες κριτική ταινιών εσύ παλιά;
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
"αντισυμβατικα πνευματα" η Σολωμου και ο Μουζουρακης αλλα το χαιλικι στην Μυκονο χαιλικι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Edjohns

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
106
Like
21
Πόντοι
1
..μισανθρωπισμος-ντρογκια με τον υδροκεφαλο ζαμπονακια & μια ασφακα στο κεφαλι προσαναμμα για τις κυριακατικες πανσετες..πολλα νευρα..πολυ ειρωνια..πολυ γουστο μου καπελο μου και καουμποιλικι μου ενω δειχνομαι και κανω μοστρες..μη εμπιστοσυνης κυρατσα για οτιδηποτε._ θα στο διαλυσει οποιο σκηνικο ειχες στο μυαλο σου και τυχαινε και θα σε ριξει με δυο-τρεις κουβεντες στην ανυπαρξια.._ γεννημενη για την επιτομη της ανθρωπινης εσωτερικης μοναξιας..
Δεν ξέρω τι ρόλο βαράς, δεν έχω διαβάσει κανένα άλλο ποστ σου αλλά μόνο και μόνο για το συγκεκριμένο είσαι θεούλης τύπε
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
..μισανθρωπισμος-ντρογκια με τον υδροκεφαλο ζαμπονακια & μια ασφακα στο κεφαλι προσαναμμα για τις κυριακατικες πανσετες..πολλα νευρα..πολυ ειρωνια..πολυ γουστο μου καπελο μου και καουμποιλικι μου ενω δειχνομαι και κανω μοστρες..μη εμπιστοσυνης κυρατσα για οτιδηποτε._ θα στο διαλυσει οποιο σκηνικο ειχες στο μυαλο σου και τυχαινε και θα σε ριξει με δυο-τρεις κουβεντες στην ανυπαρξια.._ γεννημενη για την επιτομη της ανθρωπινης εσωτερικης μοναξιας..
:cheesy:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
"αντισυμβατικα πνευματα" η Σολωμου και ο Μουζουρακης αλλα το χαιλικι στην Μυκονο χαιλικι  :2funny: :2funny: :2funny:

η αντισυμβατικά εναλλακτική Σολωμού που δεν μπορούσε να περιοριστεί στα δεσμά του γάμου νομίζω ότι έπαιρνε επίδομα ανύπαντρης κόρης στρατιωτικού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom