Νέα

Μαρία Σολωμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cm615et
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 660
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Σιγα μην τον κανω διασημο τον ψωνισμενο..
Αλλα ποσο πλακα εχει οταν ο αλλος κραζει κραζει κραζει, φωναζει, το παιζει νταης κ ερχεται επιθετικα κατα πανω σου..
Ποσο πλακα εχει οταν κατεβαινεις κ εσυ απο το αμαξι, του ριχνεις ενα κεφαλι και εκει που ειναι ετοιμος για καβγα, εσυ απλα του την λες..
Και, αμεσως μετα, του προτεινα αν θελει να συνεχισουμε στο Α.Τ., το οποιο ηταν και στο διπλανο τετραγωνο..
Εγω γελαγα με το τσοκαρο που ειχε φορτωσει στην τζιπαρα του, η οποια κατεβηκε κατω να τον μαζεψει, αλλα αυτος ηταν σε στυλ "αφηστε με, μη με κρατατε"..
Μεχρι που κατεβηκα κ εγω απ' το τσικουετσεντο (λεμε τωρα, για να καταλαβετε την φαση) και ο τυπος αρχισε να πισωπατα..
Μεχρι τοτε η λουγκρα εβριζε και φωναζε σε μια πρωην μου που ηταν συνοδηγος..
Μα ρε φιλε δηλαδη ελεος, να το παιζει νταης στα κοριτσακια?
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Σιγα μην τον κανω διασημο τον ψωνισμενο..
Αλλα ποσο πλακα εχει οταν ο αλλος κραζει κραζει κραζει, φωναζει, το παιζει νταης κ ερχεται επιθετικα κατα πανω σου..
Ποσο πλακα εχει οταν κατεβαινεις κ εσυ απο το αμαξι, του ριχνεις ενα κεφαλι και εκει που ειναι ετοιμος για καβγα, εσυ απλα του την λες..
Και, αμεσως μετα, του προτεινα αν θελει να συνεχισουμε στο Α.Τ., το οποιο ηταν και στο διπλανο τετραγωνο..
Εγω γελαγα με το τσοκαρο που ειχε φορτωσει στην τζιπαρα του, η οποια κατεβηκε κατω να τον μαζεψει, αλλα αυτος ηταν σε στυλ "αφηστε με, μη με κρατατε"..
Μεχρι που κατεβηκα κ εγω απ' το τσικουετσεντο (λεμε τωρα, για να καταλαβετε την φαση) και ο τυπος αρχισε να πισωπατα..
Μεχρι τοτε η λουγκρα εβριζε και φωναζε σε μια πρωην μου που ηταν συνοδηγος..
Μα ρε φιλε δηλαδη ελεος, να το παιζει νταης στα κοριτσακια?


1210839226_11.jpg



αυτος εδω ηταν?φαινεται ευγενικη φυσιογνωμια κ σε συνεντευξεις παντως
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
κλασικη ελλεεινιδα..
Την εβλεπα στο λεωφορειο πριν γινει γνωστη..
Σκυλι της νυχτας, μ' ενα μαλλι αφανα, αλλα ενα βυζι τουμπανο, αυτο ξεχωριζε..
Ευγενικη φυσιογνωμια, τοτε..
Εχω πετυχει τον πρωην αντρα της κ εχουμε διαπληκτιστει ασχημα, κατεβηκε να κανει τον νταη, να κανει εφε στο τσοκαρο που ειχε στη θεση του συνοδηγου.. Ο οποιος φωναζε κ εγινε ρομπα στον κοσμο που ειχε μαζευτει τριγυρω, οταν του εδωσα μια ηρεμη, αλλα παντοτε δηκτικη απαντηση.. :)
Ο ανθρωπος δεν ειναι στα καλα του, η αλλη εκανε παιδι μαζι του, οποτε οπως καταλαβαινετε, ουτε κ αυτη θα ειναι στα καλα της..
Ξεροχύνω με δηκτική απάντηση jimminy.......... :grin:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Ξεροχύνω με δηκτική απάντηση jimminy.......... :grin:
Δεν εχει νοημα ρε συ να πω τι και πως, ολος ο διαλογος ηταν επικος.. :P
Ουσιαστικα υπονοησα κατι για τις κοκες που παιρνει και το ξωγαμο που εχει και το παινευεται..
Αλλα ο ιδιος το προκαλεσε σου λεω, ο διαλογος μας ηταν επικος.. :P
Το τσοκαρο ειχε πλακα παντως που οταν ακουσε την ατακα σκαρφαλωσε παλι στην τζιπαρα :P
Κ αυτος κλασικα εφυγε πισω κραζοντας, αλλα παντα απο αποσταση και φευγοντας..
Γελουσε ο κοσμος υστερα :P
 

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
την βριζετε, δεν σας αφορα, δεν αξιζει μια, αλλα εχουν μαζευτει 10 σελιδες posts για παρτι της ! εμενα προσωπικα μου αρεσει, αν και μου αρεσουν περισσοτερο οι ξανθιες, εχει κατι το προστυχο και οπως φανηκε και απο το forum, προκαλει ενδιαφερον - ειτε αρνητικο ειτε θετικο !
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
την βριζετε, δεν σας αφορα, δεν αξιζει μια, αλλα εχουν μαζευτει 10 σελιδες posts για παρτι της ! εμενα προσωπικα μου αρεσει, αν και μου αρεσουν περισσοτερο οι ξανθιες, εχει κατι το προστυχο και οπως φανηκε και απο το forum, προκαλει ενδιαφερον - ειτε αρνητικο ειτε θετικο !

+1000000  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

thanos89

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
617
Κριτικές
4
Like
122
Πόντοι
6
την βριζετε, δεν σας αφορα, δεν αξιζει μια, αλλα εχουν μαζευτει 10 σελιδες posts για παρτι της ! εμενα προσωπικα μου αρεσει, αν και μου αρεσουν περισσοτερο οι ξανθιες, εχει κατι το προστυχο και οπως φανηκε και απο το forum, προκαλει ενδιαφερον - ειτε αρνητικο ειτε θετικο !

Συμφωνώ κι εγώ, έχει κάτι καυλωτικό για μένα.

Η Ελληνίδα Μπελούτσι
Ε όχι και ελληνίδα Μπελούτσι ρε φίλε. Η Μπελούτσι είναι πληθωρική η Σολωμού δεν έχει καμία σχέση με αυτό. Να μου πεις για την Μαρία Κορινθίου ως ελληνίδα Μπελούτσι να σου πω ναι.
 

Edjohns

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
107
Like
25
Πόντοι
1
Γούστα είναι αυτά. Για μένα βγάζει κάτι το απίστευτα καυλωτικό και αισθησιακό που ελάχιστες Ελληνίδες το έχουν.
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
528
Κριτικές
5
Like
3.272
Πόντοι
446
Η Ελληνίδα Μπελούτσι , 1,50 με τα χέρια στην ανάταση , που τη γαμάει ο Έλληνας Vincent Cassel , που έχει φωνή σαν του Jovannotti ....
Α ρε STRAP - ON που θέλουμεεεεεεεεεεεεεε ρεεεεεεεεεεε ! ! ! !! !
Καλά κάνουν οι ελλεηνίδες και ΓΑΜΑΝΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ! ! ! ! !
Δωσε κι άλλο ! ! ! ! ! !Και λίγα μας κάνουν !
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Η Ελληνίδα Μπελούτσι , 1,50 με τα χέρια στην ανάταση , που τη γαμάει ο Έλληνας Vincent Cassel , που έχει φωνή σαν του Jovannotti ....
Α ρε STRAP - ON που θέλουμεεεεεεεεεεεεεε ρεεεεεεεεεεε ! ! ! !! !
Καλά κάνουν οι ελλεηνίδες και ΓΑΜΑΝΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ! ! ! ! !
Δωσε κι άλλο ! ! ! ! ! !Και λίγα μας κάνουν !
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σωστο το παικτουρι. :thumbsup: :thumbsup: εισαι και ενημερωμενος βλεπω...bacciami ancora α λα ελληνικα. :grin: :grin:
και που να βλεπες τα σχολια στο θρεντ με την σισσυ φειδα.εκει θα εχανες πασα ιδεα...
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
528
Κριτικές
5
Like
3.272
Πόντοι
446
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σωστο το παικτουρι. :thumbsup: :thumbsup: εισαι και ενημερωμενος βλεπω...bacciami ancora α λα ελληνικα. :grin: :grin:
και που να βλεπες τα σχολια στο θρεντ με την σισσυ φειδα.εκει θα εχανες πασα ιδεα...
Φίλε Κώστα , πραγματικά δεν μου κάνει εντύπωση ΤΙΠΟΤΑ πια !
Τα περιμένω ΟΛΑ !
Γιατί είμαστε "ικανοί" για όλα ! ! ! ! !
Και φυσικά της έριχνα 2-3 μανίκια και παραπάνω , αλλά ποτέ δεν θα έλεγα σε κολλητό μου ότι γαμάω την "ελληνίδα M. Belluci " .
Θα του έλλεγα ότι ξεκωλιάζω ένα κοντό μαυροτσούκαλο ,για πολλά γαμήσια που μου'χε αδειάσει τις μπάλες , και μέχρι εκεί !
Και μετά μας φταίνε οι Γερμανοί και οι πουτανιά των κοριτσιών της Walking Street ! ! ! !
χαχαχααχαχαχαχααχαχαχαχα !
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σωστο το παικτουρι. :thumbsup: :thumbsup: εισαι και ενημερωμενος βλεπω...bacciami ancora α λα ελληνικα. :grin: :grin:
και που να βλεπες τα σχολια στο θρεντ με την σισσυ φειδα.εκει θα εχανες πασα ιδεα...

κλαρινογαμπροι ολων των χωρων ενωθειτε  :rockon: :rockon: :rockon:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Φίλε Κώστα , πραγματικά δεν μου κάνει εντύπωση ΤΙΠΟΤΑ πια !
Τα περιμένω ΟΛΑ !
Γιατί είμαστε "ικανοί" για όλα ! ! ! ! !
Και φυσικά της έριχνα 2-3 μανίκια και παραπάνω , αλλά ποτέ δεν θα έλεγα σε κολλητό μου ότι γαμάω την "ελληνίδα M. Belluci " .
Θα του έλλεγα ότι ξεκωλιάζω ένα κοντό μαυροτσούκαλο ,για πολλά γαμήσια που μου'χε αδειάσει τις μπάλες , και μέχρι εκεί !
Και μετά μας φταίνε οι Γερμανοί και οι πουτανιά των κοριτσιών της Walking Street ! ! ! !
χαχαχααχαχαχαχααχαχαχαχα !
α μπραβο...
κλαρινογαμπροι ολων των χωρων ενωθειτε  :rockon: :rockon: :rockon:
επειδη ο κολομπος ειναι νεος στο σαιτ εξηγησε οτι το κλαρινογαμπροι δεν απευθυνεται σε εμας αλλα στα λιγουρια που λιγουρευονται γυναικες μαυροτσουκαλα 1,50 σαν την  λεγαμενη η πουρά 3ης και βαλε διαλογης.ακου 50 χρονων σισσυ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποιος ειναι?ο σισι σπεισεκ? :2funny: :2funny:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
α μπραβο...επειδη ο κολομπος ειναι νεος στο σαιτ εξηγησε οτι το κλαρινογαμπροι δεν απευθυνεται σε εμας αλλα στα λιγουρια που λιγουρευονται γυναικες μαυροτσουκαλα 1,50 σαν την  λεγαμενη η πουρά 3ης και βαλε διαλογης.ακου 50 χρονων σισσυ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποιος ειναι?ο σισι σπεισεκ? :2funny: :2funny:

δεν χρειαζεται να του εξηγησω αλλα απλα να του δειξω
κολομπε αυτος ειναι ο Κλαρινογαμπρος

123.JPG
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom