Νέα

Μαρία Σολωμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cm615et
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 648
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ξενέρωτη αντιερωτική με το μαλλί αφάνα . Βάζω στοίχημα ότι ήδη έχουμε μιμήτριες ανάμεσα στις Ελληνίδες . Σύντομα θα γεμίσουμε με νευρωτικά τρόλ με μαλλί αφάνα , ψηλομύτικο στύλ με τσαμπουκά να μας τα πρήζουν ( και άλλο)
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Ξενέρωτη αντιερωτική με το μαλλί αφάνα . Βάζω στοίχημα ότι ήδη έχουμε μιμήτριες ανάμεσα στις Ελληνίδες . Σύντομα θα γεμίσουμε με νευρωτικά τρόλ με μαλλί αφάνα , ψηλομύτικο στύλ με τσαμπουκά να μας τα πρήζουν ( και άλλο)

ΚΑΙ ΑΛΛΟ;;;;;; :o :o :o >:(

Ήμαρτον, δεν αντέχω άλλο....... :crazy: :crazy: :crazy: :2funny: :2funny:

Πάντως η εν λόγω δεσποινίς είναι ξενερουά...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
cim το φωτοσοπ κανει θαυματα........δε νομιζω οτι τους πειθεις :P
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
η κυρία πίνει τις''ψιλές''της και την έχει ακούσει κάπως άσχημα ψωνέ σαν τα φρύδια του Τερζή είναι
 

Επισκέπτης
Tην σιχαίνομαι οσο τπτ..
Ειναι η αρχηγός των νεο-νταλικιέρισσων..
τπτ θετικό η θηλυκό πάνω της..
μακάρι να μην την ξαναδούμε στην τηλεόραση..

Laplace (ρε πούστη μου μ΄αυτό το όνομα μου θυμίζεις τα χρόνια μου στο λύκειο, δυνάμεις laplace και πιας το αυγό και κούρευτο)
μην σε ξεγελάει ο ρόλος πού πάιζει στο singles, για δες την στην ταινία την Φούσκα που έκανε το χαζοπουτανάκι και θα με θυμηθείς. Βέβαια συμφωνώ κι ργώ ότι αδυνάτισε πολύ και έσπασε
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Πολύ θα ήθελα να ακούσω τη γνώμη του pitsilisti για τη συγκεκριμένη... :grin:
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
εμενα δεν μου λεει και τιποτα  υπαρχουν πολυ καλητερα μωρα
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
hondakia την εχω δεί και εκει..Παντως πιο πολυ απο όλα της πήγαινε ο ρόλος της παρθένας τουρκάλας στην σειρά του στάρ με την Β.Μπάρμπα....
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
....μην σε ξεγελάει ο ρόλος πού πάιζει στο singles, για δες την στην ταινία την Φούσκα που έκανε το χαζοπουτανάκι και θα με θυμηθείς. Βέβαια συμφωνώ κι ργώ ότι αδυνάτισε πολύ και έσπασε
Έχει πολύ δίκιο ο Χοντάκιας. Μην μπλέκουμε ρόλο στο σίριαλ με προσωπικότητα (Βέβαια άμα παίζει τον εαυτό της τι φταίμε??). Οσο για το ότι αδυνάτισε πολύ η biteme το είπε τέλεια για την μύτη που ξεχωρίζει (ΜΟΝΟ) από πάνω της. Κοινώς ένα νευρωτικό κόκκαλο είναι η εικόνα που μας δίνει.. παρόλα αυτά επειδή γούστα είναι αυτά.. έχει το κοινό της! (και όμως ναι!)
 

bombast

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
214
Like
0
Πόντοι
1
Έγω τη γουστάρω τρελά. Έχει μια φυσική θυληκότητα, χωρίς πολύ φτιάξιμο. Σίγουρα για ψηλοπήδηματα άλλες είναι καλύτερες, αλλά αυτή η κοπέλλα έχει κάτι που νομίζω ότι δεν θα τη βαριέσε εύκολα, άρα ότι πρέπει για μακροχρόνια σχέση. Ένα παιδι θα θελα να της κάνω και γω

Την είχα δει πριν κάνα 2 χρόνια, με είχε τραβήξει η τότε γκομενα μου σε ένα θέατρο-bar κάπου στον Νέο Κόσμο. Ήταν πάνω σε ένα κρεβάτι στη μέση του bar με τον γκόμενο της και καλά και μιλουσαν και σκίζονταν. Από τότε την είχα στάμπαρει, φαινόταν πολύ κάβλα.

Δεν είναι και πολύ κοντή, πιστεύω το 1,65 το πιάνει άνετα, άρα ελληνικός μέσος όρος.Τωρά για τα κιλά της, όντως έχασε, και πρέπει επιγόντως να πάρει μερικά

Γιαυτούς που λένε ότι το παίζει μαγκια και έτσι, είναι έπειδη μπορούν να λειτουργούν μόνο με χαζογκόμενες. Αυτή είναι πιό δυναμική και πιό φυσική απτην πλεοψηφία των στημένων παλιοπουτάνων που μόνο να βάφουν τα νύχια και να ξυρίζουν τη μουνάρα τους ξέρουν.

Μπράβο στον φίλο που της εφτιαξε παιδί. Ωραίος
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
σιγα τη βρωμα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
καραπουτανάρα, τσουλάρα, τρελλη γκόμενα για πολύ σπέρμα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Rainmaker το nick εμπνευσμένο από maiden ?
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
αν ολες αυτες τις κοπελες ,που για παρτη τους τον παιζαμε και τον ειχαμε κανει τοξο,τις ειχαμε δει απο κοντα...θα ειχαμε ξενερωσει τοσο πολυ που δε θα τον ξαναπαιζαμε ποτε ξανα...μη σας πω οτι θα τον κοβαμε κιολας...για να βλεπετε οτι οι περισσοτερες ειναι ψευτικες στην τηλεοραση...και καταναλωνουμε τζαμπα σπερμα,...οχι τιποτε αλλο δηλαδη...βεβαια εχει μια μαγεια αυτο το πραγμα..που μας φαινονται ολες καλες στην TV, λογω μακιγιαζ,κλπ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom