Νέα

Μαρία Αναστασοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MAKROPOUTSOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 735
  • Εμφανίσεις 306K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.159
Like
3.736
Πόντοι
456
Τι πυροσβεστήρες είναι αυτές για μπούτια.... Η κυτταρίτιδα φτάνει μέχρι τον αστράγαλο!!
Βέβαια, περί ορέξεως..............
Κλασσική Ελλεϊνίδα τύπε, αλλά μας καβλώνει το στυλ της, που τρίβεται στον "παππού" κάθε πρωί
 

egutuolise

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
167
Like
704
Πόντοι
81
Η ειναι πολυ κολλητη η μπλουζα σημερα η εχει φοβερη βυζαρα...να την πιασεις ετσι οπως ειναι απο τη κοτσιδα.....
 

egutuolise

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
167
Like
704
Πόντοι
81
20230927_060217.jpg
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.791
Κριτικές
62
Like
45.612
Πόντοι
9.297
να σου πω την αλήθεια, δε νομίζω, γιατί όταν είχε ξεσπάσει το ελληνικό me too με τη Μπεκατώρου, είχε την ευκαιρία και η ατάλαντη Μπάγια Αντωνοπούλου (που ήταν στο πλευρό του όταν ήταν πιο νέος), αλλά δεν είχε αφήσει υπονοούμενα για σεξουαλική παρενόχληση, μόνο ότι της μίλαγε απότομα όταν ασχολούνταν με το κινητό. Μάλλον έχει παραδώσει τα οπλα ο Γιώργης
Είναι μιας ηλικίας ηλικίας άνθρωπος...μην πω δυο ηλικιών....έχει παραδώσει τα όπλα...πόσο παραπάνω;
 

Gademosavros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
288
Like
1.107
Πόντοι
201
Τι πυροσβεστήρες είναι αυτές για μπούτια.... Η κυτταρίτιδα φτάνει μέχρι τον αστράγαλο!!
Βέβαια, περί ορέξεως..............
όχι πυροσβεστήρες άρχοντα , μπουκάλες πετρογκάζ θες να πεις
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.791
Κριτικές
62
Like
45.612
Πόντοι
9.297
αχωνευτη ξινιλα μονο για ξεφτιλισμα αν και μπορει να της αρεσει κιολας
Είναι σε μακροχρόνια σχέση με τύπο του χώρου...στα πούπουλα θα την έχει...εσύ προτεινε ξεφτιλισματα για να την μαγέψεις.
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
604
Κριτικές
28
Like
3.229
Πόντοι
2.596
Είναι σε μακροχρόνια σχέση με τύπο του χώρου...στα πούπουλα θα την έχει...εσύ προτεινε ξεφτιλισματα για να την μαγέψεις.
ουτε να μου τον δει. απλα ειδα τη φατσα της εδω και εβαλα ενα σχολιο για το τι μου βγαζει
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
393
Like
1.347
Πόντοι
201
ουτε να μου τον δει. απλα ειδα τη φατσα της εδω και εβαλα ενα σχολιο για το τι μου βγαζει
Δηλαδη δεν σου εχει ερθει ποτε ταση για ανυψωση με το μαρακι θες να μας πεις?
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
393
Like
1.347
Πόντοι
201
Ενταξει μαγκες μπαζο ειναι,ουτε για τα χοντρα,εσεις γαματε απο margot robbie και j lo και πανω και αφηστε σε μας τη πλεμπα να καυλωνουμε με ολη τη φυρα με μπαζολες τυπου αναστασοπουλου :2funny::rockon:
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
604
Κριτικές
28
Like
3.229
Πόντοι
2.596
Δηλαδη δεν σου εχει ερθει ποτε ταση για ανυψωση με το μαρακι θες να μας πεις?
νταξει ειπαμε οχι κι ετσι. καμια φορα μου τον σηκωνει μεσα απ την τιβι και ισως της τον εδινα στο στομα
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
393
Like
1.347
Πόντοι
201
νταξει ειπαμε οχι κι ετσι. καμια φορα μου τον σηκωνει μεσα απ την τιβι και ισως της τον εδινα στο στομα
Οκ δεκτο,δεν εισαι οπως αλλοι κατα φαντασιαν αλεν ντελον τομ κρουζ και μαρλον μπραντο,εγω παντως αν μπορουσα θα την :zfuck::fuck2::alivedick::tits::fuck1::fuck1::pipa1:μεχρι να αναγκαστει να παρει αδεια καμια βδομαδα απτην εκπομπη και θα τη στερουσα απτους συναγωνιστες που ειναι :smitten:οπως εγω.μια βδομαδα το γερο νιαμου:2funny::2funny:
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
604
Κριτικές
28
Like
3.229
Πόντοι
2.596
Οκ δεκτο,δεν εισαι οπως αλλοι κατα φαντασιαν αλεν ντελον τομ κρουζ και μαρλον μπραντο,εγω παντως αν μπορουσα θα την :zfuck::fuck2::alivedick::tits::fuck1::fuck1::pipa1:μεχρι να αναγκαστει να παρει αδεια καμια βδομαδα απτην εκπομπη και θα τη στερουσα απτους συναγωνιστες που ειναι :smitten:οπως εγω.μια βδομαδα το γερο νιαμου:2funny::2funny:
δεξου ομως οτι βγαζει μια ξινιλα. παλια που ημουν μικρος θα την ξεφτιλιζα φουλ και αληθεια πιστευω οτι θα γουσταρε. τωρα που μεγαλωσα και βαριεμαι θα της τον εδινα χαζευοντας μπαλιτσα
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
393
Like
1.347
Πόντοι
201
δεξου ομως οτι βγαζει μια ξινιλα. παλια που ημουν μικρος θα την ξεφτιλιζα φουλ και αληθεια πιστευω οτι θα γουσταρε. τωρα που μεγαλωσα και βαριεμαι θα της τον εδινα χαζευοντας μπαλιτσα
Μα αυτο ειναι το 50% και παραπανω της καυλας της,η ξινιλα η φωνουλα η σοβαροφανεια της το ντυσιμο της,το ολο στυλακι της γενικα.Το πρωι δεν υπαρχει καλυτερο γκομενακι για "υλικο" για χυσοπολεμο απο το μαρακι,το ξερει και η ιδια νομιζω και της αρεσει εξ ου και τα κολλητα που φοραει
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
536
Like
658
Πόντοι
86
Μα αυτο ειναι το 50% και παραπανω της καυλας της,η ξινιλα η φωνουλα η σοβαροφανεια της το ντυσιμο της,το ολο στυλακι της γενικα.Το πρωι δεν υπαρχει καλυτερο γκομενακι για "υλικο" για χυσοπολεμο απο το μαρακι,το ξερει και η ιδια νομιζω και της αρεσει εξ ου και τα κολλητα που φοραει
Ασέξουαλ είναι... παίζει να έχει ξεχάσει πότε έκανε σεξ τελευταία φορά
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.791
Κριτικές
62
Like
45.612
Πόντοι
9.297
ουτε να μου τον δει. απλα ειδα τη φατσα της εδω και εβαλα ενα σχολιο για το τι μου βγαζει
Kατανοητο...όμως δεν σε ξυπνάει αυτή η φατσούλα με τον ζουμπουρλο σωματότυπο;Σε συνδυασμό με γόβες έχουμε έναν τέλειο πρωινό μεζέ!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ενταξει μαγκες μπαζο ειναι,ουτε για τα χοντρα,εσεις γαματε απο margot robbie και j lo και πανω και αφηστε σε μας τη πλεμπα να καυλωνουμε με ολη τη φυρα με μπαζολες τυπου αναστασοπουλου :2funny::rockon:
:cheesy::wink:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.791
Κριτικές
62
Like
45.612
Πόντοι
9.297
Ασέξουαλ είναι... παίζει να έχει ξεχάσει πότε έκανε σεξ τελευταία φορά
Πράγματι...αφού είναι και με δημοσιογράφο άστα να πάνε Μπάνε....τους τρώνε τα ωράρια...μόνο μέλη μας ανεβάζουν το επίπεδο σε τέτοιες περιπτώσεις .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom