Νέα

Μαρί Κυριακού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Drake88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
δεν της συμπεριφερεται καλα μονο ο χρονος αλλα και τα λεφτα (αν τα παιρνει) του μακαριτη. στα 52 ειναι ακριβη η συντηρηση των παλιων μοντελων.
οσο για ελλεεινιδα, ηταν, ειναι και θα ειναι.
μονο που αυτο το μοντελο ειναι 1,60 . Βεβαια για τον μακαριτη που ηταν ταπας μια χαρα ..

ο καινουργιος θεατρικος παραγωγος , που μαλλον την ετρωγε και πριν χωρισει ...
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Μάγκες, αυτές οι γκόμενες δεν μένουν ποτέ στον άσσο.Το ότι ήταν γυναίκα του Κυριακού, πουλάει. Είναι σαν το μερσεντικο, που το είχε για παράδειγμα ο τάδε οδηγός αγώνων. Μπορεί να το είχε ξεσκίσει, αλλά έχει άξια. Κάπως έτσι είναι και με τις κυρίες που είχαν παντρευτεί γνωστούς και πετυχημένους. Εδώ ακόμα και το σουργελο η Βατιδου, πρώην γυναίκα του Κούγια δηλώνει, αυτό είναι το βασικό της προσόν.
 

godfather

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
799
Πόντοι
301
Μάγκες, αυτές οι γκόμενες δεν μένουν ποτέ στον άσσο.Το ότι ήταν γυναίκα του Κυριακού, πουλάει. Είναι σαν το μερσεντικο, που το είχε για παράδειγμα ο τάδε οδηγός αγώνων. Μπορεί να το είχε ξεσκίσει, αλλά έχει άξια. Κάπως έτσι είναι και με τις κυρίες που είχαν παντρευτεί γνωστούς και πετυχημένους. Εδώ ακόμα και το σουργελο η Βατιδου, πρώην γυναίκα του Κούγια δηλώνει, αυτό είναι το βασικό της προσόν.
Σωστα. Θεωρειται κατι σαν αυξηση αξιας. Οπως ο Ωνασης που φαγωθηκε να παρει τη χηρα του Κενεντι.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.375
Like
4.569
Πόντοι
456
Μάγκες, αυτές οι γκόμενες δεν μένουν ποτέ στον άσσο.Το ότι ήταν γυναίκα του Κυριακού, πουλάει. Είναι σαν το μερσεντικο, που το είχε για παράδειγμα ο τάδε οδηγός αγώνων. Μπορεί να το είχε ξεσκίσει, αλλά έχει άξια. Κάπως έτσι είναι και με τις κυρίες που είχαν παντρευτεί γνωστούς και πετυχημένους. Εδώ ακόμα και το σουργελο η Βατιδου, πρώην γυναίκα του Κούγια δηλώνει, αυτό είναι το βασικό της προσόν.
γενικευσεις και εκτιμησεις λεγονται αυτα. συμφωνοι αλλα μεχρι ενος σημειου.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Μεταχειρισμένη γκόμενα εξαρτάται από ποιον και πόσο είναι μεταχειρισμένη.

Π.Χ από τον Κυριακού είναι μεταχειρισμένη

Από τον Κοντομηνά είναι σίχαμα.
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Που την θυμηθήκατε αυτή........ αν θυμάμαι καλά ο Κυριακού την είχε χωρίσει, γιατί την είχε κάνει τσακωτή με τον προσωπικό της γυμναστή.
Και ο Κυριακου συμβιβαστηκε με αυτη. Η μεγαλη του καψουρα ηταν η Μενεγακη
Οταν τη χωρισε , αυτη πηδιοταν με τον Κοντομηνα , και επειδη προφανως θα του ελεγε και τα κουτσομπολια , αυτος εσκασε και πεθανε
 
OP
OP
Drake88

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
903
Κριτικές
2
Like
2.466
Πόντοι
446
χυνω δακρυα χαρας
minos-kyriakou-2-.jpg
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
μονο που αυτο το μοντελο ειναι 1,60 . Βεβαια για τον μακαριτη που ηταν ταπας μια χαρα ..

Και σιγά τη γκόμενα... Με φίλτρα είναι όλες οι φωτογραφίες της, πριν χρόνια ίσως άξιζε τώρα μπαγιατεψε και αυτή.... Εγώ θεωρώ ότι ο μακαρίτης έπεσε χαμηλά με αυτη την επιλογή.... Θα μπορούσε να έχει πολύ καλύτερη δίπλα του...
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Θα σας πω και μια ιστορία.

Όταν υπηρετούσα στο ένδοξο πυροβολικό, ένας τύπος που γνώρισα εκεί έλεγε ότι τα είχε με την Μαρί.

Είχε φάει το δούλεμα της αρκούδας.

Ρε βρες καμία γκόμενα, πάρε 1.000δρχ να πας να πηδήξεις κλπ.

Αυτός επέμενε. Ρε τα έχω έλεγε.

Ωραία, δώσε μου να της μιλήσω.

Με 1000 ζόρια μου δίνει μια που έλεγε ότι είναι η Μαρί και της μιλάω.

Οκ της λέω, κ τι σου έταξε ο βλάκας για να κάνεις την Μαρί;

Εγώ είμαι μου λέει.

Οκ. Αφού είσαι την επόμενη φορά που θα είμαστε Αθήνα, θα φέρεις μια φίλη σου και θα βγούμε για ποτό.


Έτσι και έγινε.

Τελικά ήταν η Μαρί αλλά το καλό για εμένα ήταν ότι η φίλη της ήταν εξίσου καλή με αυτή.


Δεν με χάλασε…
 
Τελευταία τροποποίηση:

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Αυτή αρχές της δεκαετίας του '80 δεν την πήδαγε ο Στέφανος? ή κάνω λάθος?
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Αυτή αρχές της δεκαετίας του '80 δεν την πήδαγε ο Στέφανος? ή κάνω λάθος?
Κανεις λαθος μονο ως προς τον χρονο. Ηταν αρραβωνιασμενοι αρχες δεκαετιας του 90 αλλα δεν πηγε καλα.
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Δεν μπορω να πω εμπνεει! Καμια αλλη φωτο?
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.181
Like
34.516
Πόντοι
9.931
Γυναίκα αράχνη, έτοιμη να κατασπαράξει οποιοδήποτε αρσενικό της κάνει το κλικ.Σαγηνεύει τα θηράματα της με την baby face φατσούλα της και με τις καταγάλανες ματάρες της ασορτί με τα μεταξένια ξανθιά μαλλιά της.Γοητεύεται από το φλερτ και μπαίνει σε αυτό το παιχνίδι των συναισθημάτων που την ιντριγκαρει.Φήμες πάνε και έρχονται ότι είχε ρίξει πολύ κέρατο στον συγχωρεμένο.Άλλες φήμες θέλουν να την είχε τσακώσει ο συγχωρεμένος με τον γυμναστή της οικογένειας μέσα στο σπίτι τους.Δεν υιοθετώ, δεν γνωρίζω απλά μεταδίδω τις φήμες όπως έχουν γραφτεί και ακουστεί.
Οταν παντρεύεσαι κάποια που ειναι 30+ χρονια μικρότερη σου ειναι σαν να αποζητάς να γίνεις κερατας. Μπορεί να τις έδωσε πλούτη και μεγαλεία αλλα δεν μπόρεσε να τις δώσει αυτο που ειναι γραμμένο στο ανθρωπινο DNA, το σεξ.
Οποτε καλα εκανε και γαμιοταν οι τυπισσα, αν δεν γαμιοταν παίζει μεχρι και ψυχολογικά να αποκτούσε.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Ο ορισμός της ελλεινιδας

Ας πάρει τον Μαικ το Φασολάκι να τον βάλει στον πάτο της. Την έκανε κυρία ο μακαρίτης και αυτή ήθελε αθλητη,αχάριστη και απαίδευτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom