Νέα

Μάγκες Γάμος Τέλος!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINDEREKPLIXI_@1976
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 762
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
εγω που στα 30 ειχα γνωρισει μια παντρεμενη (αυτη 36 απο χαλκιδα) τεσπα τη γνωρισα στη δουλεια,παρολο που μ ειχε πει οτι ειναι παντρεμενη με 2 παιδια τελικα εκανα την κινηση.Αφου της εδωσα τη καρτα μ για δουλεια,της ειπα να βγουμε και για ενα καφε
μ λεει ..."τρελαθηκες? αφου σου ειπα ειμαι παντρεμενη" οκ σορυ της λεω,αμα ξανα κατεβεις απο χαλκιδα και χρειαστεις κατι απο θεμα δουλειας,στειλε.Υστερα απο 2 μερες σκαει μηνυμα στο κινητο η τυπισσα να βρεθουμε για καφε.Οταν βγηκαμε μ λεει "τι θελεις απο μενα? " της ειπα κοιτα να δεις επειδη μ ειπες οτι εισαι παντρεμενη με παιδια για να ειμαι ξεκαθαρος μαζι σου και επειδη δε θελω να σου κλεισω και το σπιτι,θα προτιμουσα να περασουμε μια φορα καλα...1 φορα ομως. Και τι μ απανταει? "α ωστε με θες μονο για σεξ...εγω θελω εξωσυζυγικη σχεση" :headbang: ...τεσπα την αφησα τελικα να παει στην ευχη της παναγιας δεν εκανα κατι...(αν και τωρα που το σκεφτομαι υστερα απο 10 χρονια μαλλον ενα πουτσο επρεπε να ειχα ριξει και μετα ξου...)..με επιασε κριση ειλικρινειας.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.434
Like
784
Πόντοι
96
Πριν 2 μηνες πηγα βραζιλια. Εν μεσω πανδημίας, στην χώρα με τα περισσοτερα κρουσματα παγκοσμιως και με μεταλλαξεις.

Μεθαυριο εμβολιαζομαι κιολας...

Δεν υποχωρω, δεν εγκαταλειπω
Αν κανονίσεις τίποτα για Πινάι γράψε εδώ να δούμε αν συμπίπτουμε σε ανοίγματα κτλπ.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Αποτελεσμα : Την δευτερα υπογραφουμε την λυση του γαμου με συνεπιμελεια . Βαση των παιδιων μου το σπιτι μου, μερος που γεννηθηκαν και μεγαλωσαν και ειναι και δικια τους επιθυμια εξαλου.. Εκ του νομου ( αλλα και δικιας μου απαιτησεως) τα εξοδα μορφωσης και σιτισης που υπολογιστηκαν απο κοινου με την πρωην και μεχρι ενα ποσο τα καλυπτω εγω , και αυτη τα υπολοιπα...
Απο κοινου αποφασιζουμε ποτε και με ποιον τροπο θα εχουμε τα παιδια μας κοντα μας.
τυπε σωθηκες!!
μπραβο σου! ναι εισαι παντα καλα εσυ και τα παιδια σου!!
βεβαια προσεξε μην ξανακανεις το λαθος και ξανανυμφευθεις
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Stef68

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
εγω που στα 30 ειχα γνωρισει μια παντρεμενη (αυτη 36 απο χαλκιδα) τεσπα τη γνωρισα στη δουλεια,παρολο που μ ειχε πει οτι ειναι παντρεμενη με 2 παιδια τελικα εκανα την κινηση.Αφου της εδωσα τη καρτα μ για δουλεια,της ειπα να βγουμε και για ενα καφε
μ λεει ..."τρελαθηκες? αφου σου ειπα ειμαι παντρεμενη" οκ σορυ της λεω,αμα ξανα κατεβεις απο χαλκιδα και χρειαστεις κατι απο θεμα δουλειας,στειλε.Υστερα απο 2 μερες σκαει μηνυμα στο κινητο η τυπισσα να βρεθουμε για καφε.Οταν βγηκαμε μ λεει "τι θελεις απο μενα? " της ειπα κοιτα να δεις επειδη μ ειπες οτι εισαι παντρεμενη με παιδια για να ειμαι ξεκαθαρος μαζι σου και επειδη δε θελω να σου κλεισω και το σπιτι,θα προτιμουσα να περασουμε μια φορα καλα...1 φορα ομως. Και τι μ απανταει? "α ωστε με θες μονο για σεξ...εγω θελω εξωσυζυγικη σχεση" :headbang: ...τεσπα την αφησα τελικα να παει στην ευχη της παναγιας δεν εκανα κατι...(αν και τωρα που το σκεφτομαι υστερα απο 10 χρονια μαλλον ενα πουτσο επρεπε να ειχα ριξει και μετα ξου...)..με επιασε κριση ειλικρινειας.
για φαντασου ομως να την πηδαγες μια φορα και μετα να σου επρηζε τα αρχιδια...γιατι θα στα επρηζε και θα σε ενοχλουσε...καλυτερα που ησουν σαφης
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
για φαντασου ομως να την πηδαγες μια φορα και μετα να σου επρηζε τα αρχιδια...γιατι θα στα επρηζε και θα σε ενοχλουσε...καλυτερα που ησουν σαφης
ειναι ρισκο αυτες οι περιπετειες οπως και να το κανεις...το ξερω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
το ξερω... αν και δεν ειχε νομιζω τετοια προθεση, με τον νομο αυτο(απολυτα σωστο κατα την γνωμη μου) εγινε ακριβως το αναποδο... τα παιδια στηριζονται απο αυτον που εχει την καλυτερη οικονομικη δυνατοτητα... ΔΕΝ πληρωνω την μαμα και να υποφερουν τα παιδια...
Κοίτα, σίγουρα υπάρχουν ΚΑΠΟΙΕΣ που είναι έντιμες. Το πρόβλημα είναι ότι αυτές που έχουν τη διάθεση να σε πλήξουν χρησιμοποιώντας τα παιδιά, μέχρι τώρα ήταν στο απυρόβλητο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
το ξερω... αν και δεν ειχε νομιζω τετοια προθεση, με τον νομο αυτο(απολυτα σωστο κατα την γνωμη μου) εγινε ακριβως το αναποδο... τα παιδια στηριζονται απο αυτον που εχει την καλυτερη οικονομικη δυνατοτητα... ΔΕΝ πληρωνω την μαμα και να υποφερουν τα παιδια...
Μόνο μια τελευταία συμβουλή, από άνθρωπο που χώρισε, τον ξεζούμισε οικονομικά για τα παιδιά (Νόμιμα), αλλά τελικά ο γιός του ήρθε και μένει μαζί του. Μην σου περάσει ΠΟΤΕ από το μυαλό η ιδέα να ξανανυμφευθείς. Όλες, ΜΑ ΟΛΕΣ όσες προσπαθήσουν να σε τυλίξουν θα είναι καλές και δοτικές, θα ΠΡΟΣΠΟΙΟΥΝΤΑΙ πως αγαπάνε τα παιδιά σου κλπ. ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ. Κάνε σχέσεις, αλλά κοίτα και την πραγματικότητα, πόσοι πλούσιοι και διάσημοι ηθοποιοί, επιχειρηματίες κλπ την έχουν πατήσει με δεύτερους και τρίτους γάμους. Ελπίζω να πήρες το μάθημά σου και να μην λυγίσεις σε κάποια στιγμή συναισθηματικής φόρτισης και να πεις, η τωρινή είναι πολύ καλή. Δεν υπάρχουν Μονόκεροι
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Φίλε μου σε αυτους τους χωρισμούς εγώ θέλω ακούσω και την άποψη της γυναίκας.

Πάντα έτσι κάνω και μετά βγάζω ετυμηγορία.

Από τα δικά σου γραφόμενα, το συμπέρασμα μου, είναι ότι είσαι σε μια δυσκολη ψυχολογική κατασταση και έχεις ανάγκη να αισθανθείς δικαιωμένος.

Να ξέρεις κάτι πολύ βασικό ακόμα και σε μεγάλη ηλικία που είναι τα παιδιά σου θα επιρρεαστει πάρα πολύ η ψυχοσύνθεση τους και οι δικές τους σχέσεις στο μέλλον. Πατέρας και μάνα παραμένουν πρότυπα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.481
Πόντοι
1.706
Αν κανονίσεις τίποτα για Πινάι γράψε εδώ να δούμε αν συμπίπτουμε σε ανοίγματα κτλπ.
Οι φιλιπινες προσωρινα ειναι κλειστες με lockdown ή πολλες δυσκολιες για τον τουριστα.
Σκεφτομαι για βενεζουελα (δυσκολος προορισμος) και βραζιλια (ολα ανοιχτα εκει) για αργοτερα.
Απο προχθες βρισκομαι ελλαδα για σουβλακι, μπυρα, παραλιες, συσωρευση ηλιου ,εμβολιο ,καλτιλα στην γιαννιτσων ,και θα κατσω κανα διμηνο σιγουρα
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Οι σημαντικότερες πτυχές στο όλο ζήτημα , είναι τα παιδιά σου , και η αξιοπρέπεια σου . Έχεις εστιάσει , σε αυτές τις δυο ,είσαι πολύ σωστός , και οπότε δεν θα επεκταθώ επάνω σε αυτό .

Από εκεί και πέρα , λόγο του ότι έχω εμπειρίες από τέτοιες φάσεις , [ παντρεμένες που ψάχνονται στο νετ κ.τ.λ ] απλά θα σου πω ότι και τον ουρανό με τα άστρα να της πρόσφερες , ότι ο πιο πιστός και υποδειγματικός σύζυγος να ήσουν , κ.τ.λ , πάλι τα ίδια θα έκανε , σίγουρα θα το προχωρούσε πολύ άγρια , και δεν παίζει όλο αυτό να το σταματήσει με την καμία .
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366
δεν το αρνηθηκα... αλλα δεν την εξεθεσα , δεν την μειωσα , δεν εδωσα ψευτικους ορκους και στα καθηκοντα μου σαν πατερας , γονιος , συντροφος κλπκπ ημουν ΑΠΟΛΥΤΑ ενταξει..και στην τελικη δεν ηθελα να την χωρισω... αν αυτη ηθελε δεν ηταν αναγκεη να μιλαει με 45 ατομα... ας πηδιοτανε με ενα και ας ελυνε τον γαμο της .... δεν θα την κατηγορουσα για αυτο....
η περίπτωση να κατάλαβε ότι ξενογαμούσες καιρό και να το κανε μόνο για αντίποινα,παίζει?
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.434
Like
784
Πόντοι
96
Οι φιλιπινες προσωρινα ειναι κλειστες με lockdown ή πολλες δυσκολιες για τον τουριστα.
Σκεφτομαι για βενεζουελα (δυσκολος προορισμος) και βραζιλια (ολα ανοιχτα εκει) για αργοτερα.
Απο προχθες βρισκομαι ελλαδα για σουβλακι, μπυρα, παραλιες, συσωρευση ηλιου ,εμβολιο ,καλτιλα στην γιαννιτσων ,και θα κατσω κανα διμηνο σιγουρα
?
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Το αποτελεσμα ειναι περυσι τετοιο καιρο να βρω απο λαθος της τον προτελευταιο λογιαριασμο [...]

Πριν μερικες μερες ανακαλυψα παλι εντελως τυχαια οτι η κοπελια ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ με αλλο λογαριασμο στο ιδιο σιτε και εκανε παλι ακριβως το ιδιο.

εσείς τι κάνατε στο "σάιτ" αυτές τις δύο φορές; ελέγχατε αν είναι όλα οκ με τα χρώματα του φόντου; :)
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
αν εγω την επιανα να κανει αυτες τις μαλακιες με τι κουραγια θα την ετρεχα σε ψυχολογους? αν δεν κρατιομουν με νυχια και με δοντια για να μη τη πλακωσω στις σφαλιαρες...το θεμα ειναι να γινει αυτο που λες με τον ψυχολογο πριν αρχιζει αυτη να παιζει στα site
Άσε καλύτερα, παίζει να έτρωγε καψούρα και με τον ψυχολόγο. Σε γυναίκα μόνο ψυχολόγο, και μάλιστα άσχημη μην της βγει και τίποτα σε Λέσβου.
Δεν ξέρεις τι να περιμένεις από 40+ ηλικίας άτομα σε φάση καθυστέρηση αυτογνωσίας κουκουρούκου.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
δεν φταις πουθενα...τωρα που θα μεινει μονη και θα πεφτει πανω σε μαλακες,σε τυπους που θα θελουν μονο να την πηδηξουν,
σε τυπους τρελους και ψυχασθενεις θα δει ποσα απιδια πιανει ο σακος
Τύπους σαν τον ζαν?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Γι αυτό είπα να τη συγχωρέσεις τυπάρα νηματοθέτη

Θα ταν πολύ δήθεν από μεριάς μου να κρίνω εσένα για όσα ανέφερες εδώ ότι έκανες ή να κρίνω την πρώην συζυγό σου.

Περνάς τη φάση του θυμού.

Σου εύχομαι να βρεις το κουράγιο να τη συγχωρέσεις

Καταλαβαίνω πόσο θίγεται ο εγωισμός σου ως άνδρας τα χω περάσει κι εγώ

Έχεις πολύ δίκαιο στο ότι δεν πρέπει να δίνονται δικαιώματα ανεξαρτήτως παρασκηνίου και να μη μειώνεται καμμία πλευρά.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Προσωπικά πάντως δεν με ενδιαφέρει καθόλου το ότι εσύ την έχεις κερατώσει . Έχει γεμίσει το σύμπαν , από , και κερατάδες και δαρμένους , από άνδρες που ενώ ήταν υποδείγματα συζύγου , στο τέλος πήραν τα αρχίδια τους , από άνδρες που νομίζουν ότι έχουν οικογένεια και δεν έχουν τίποτα , και χίλιες δυο άλλες καταστάσεις .Δηλαδή ρε παιδιά εάν ο άνθρωπος π.χ ήταν υπόδειγμα και η δικιά του , έκανε ότι έκανε , [ και σίγουρα θα το έκανε ] και ήταν το απόλυτο θύμα θα γουστάραμε ? Ας πάει και καμιά για μαλλί , αλλά να βγει κουρεμένη . Δεν πειράζει .
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.103
Πόντοι
10.411
εγω που στα 30 ειχα γνωρισει μια παντρεμενη (αυτη 36 απο χαλκιδα) τεσπα τη γνωρισα στη δουλεια,παρολο που μ ειχε πει οτι ειναι παντρεμενη με 2 παιδια τελικα εκανα την κινηση.Αφου της εδωσα τη καρτα μ για δουλεια,της ειπα να βγουμε και για ενα καφε
μ λεει ..."τρελαθηκες? αφου σου ειπα ειμαι παντρεμενη" οκ σορυ της λεω,αμα ξανα κατεβεις απο χαλκιδα και χρειαστεις κατι απο θεμα δουλειας,στειλε.Υστερα απο 2 μερες σκαει μηνυμα στο κινητο η τυπισσα να βρεθουμε για καφε.Οταν βγηκαμε μ λεει "τι θελεις απο μενα? " της ειπα κοιτα να δεις επειδη μ ειπες οτι εισαι παντρεμενη με παιδια για να ειμαι ξεκαθαρος μαζι σου και επειδη δε θελω να σου κλεισω και το σπιτι,θα προτιμουσα να περασουμε μια φορα καλα...1 φορα ομως. Και τι μ απανταει? "α ωστε με θες μονο για σεξ...εγω θελω εξωσυζυγικη σχεση" :headbang: ...τεσπα την αφησα τελικα να παει στην ευχη της παναγιας δεν εκανα κατι...(αν και τωρα που το σκεφτομαι υστερα απο 10 χρονια μαλλον ενα πουτσο επρεπε να ειχα ριξει και μετα ξου...)..με επιασε κριση ειλικρινειας.
Τύπε θα σου έβαζα ως απάντηση gifακι με μούντζα Τσουκαλά επειδή το μετάνοιωσες που δεν την :knockinb: :fuck2: :fuck1: αλλά θα το παρεξηγούσες και θα κάναμε το νήμα spam/κωλοτρυπίδα.Θα αρκεστώ να σου πω πως τώρα είναι αργά να το σκέφτεσαι,τράβα για άλλη:confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Τύπε θα σου έβαζα ως απάντηση gifακι με μούντζα Τσουκαλά επειδή το μετάνοιωσες που δεν την :knockinb: :fuck2: :fuck1: αλλά θα το παρεξηγούσες και θα κάναμε το νήμα spam/κωλοτρυπίδα.Θα αρκεστώ να σου πω πως τώρα είναι αργά να το σκέφτεσαι,τράβα για άλλη:confused:
τραβα για αλλη παντρεμενη η γενικως? :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom