Νέα

Μάγκες Γάμος Τέλος!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINDEREKPLIXI_@1976
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 762
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
513
Like
762
Πόντοι
86
Φυσικά και είχε σχεσεις πριν από μένα.
Εμφανισιακά μια γκόμενα 6 αρι
Δεν είχε ρουτινιασει . Είχε τα πάντα σε τέτοιο βαθμό που άλλες δεν τα έχουν σε 3 ζωες.
Φαντάσου ότι μου είπε ότι είχε λέει συναισθηματικο κενο, λόγω της δουλειάς μου είχα νεύρα μερικές φορές και αυτό την χαλουσε. και της έλειπαν τα ταξίδια... ( Μαλδίβες, Βιέννη, Πίζα, Ρώμη ,και την μισή Ελλάδα έχουμε γυρίσει. )
Είναι καθαρά ένα κόμπλεξ κατωτερότητας που συνεχώς έψαχνε να επιβαιβεωθει μέσα από καβλαντες και σχόλια για τα μάτια της και όλα τα υπόλοιπα.

Η κοπέλα μου πέταξε προχτές ότι ΘΕΛΕΙ να βρει κάποιον αν γινόταν που να την καλύψει σε αυτά τα 3 πράγματα.
Απόλυτα ΚΕΝΟΣ άνθρωπος που δεν έχει καμία αξία. Λέω εγώ.

Αρχικά ότι διαβάσεις εδώ μην το πάρεις προσωπικά. Σωστά έπραξες και δεν έκανες κανένα λάθος.


Ο άνθρωπος που έχει άπειρες επιλογές δεν θα κάνει settle σε τίποτα. Είναι η ανθρώπινη φύση.
Μπορεί να είναι δυστυχισμένος γιατί έχει τα πάντα έτοιμα και πληθώρα επιλογών αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι θα τα δοκιμάσει όλα και θα συνεχίσει να τα δοκιμάζει όλα ακόμα και αν δεν του βγει στο τέλος.

Ποιο φύλο έχει αυτή την υπερδύναμη λόγω social media, κοινωνίας και κανονικά media ?

Ποιος έχει περισσότερες επιλογές ?

Τα πράγματα είναι πολύ απλά και το περιστατικό που περιγράφεις είναι η νόρμα.

Όποιοι πιστεύουν στην μονογαμία το 2020 θα ξυπνήσουν απότομα.
 
OP
OP
KINDEREKPLIXI_@1976

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
Τα dating apps εχουν καταστρεψει την κοινωνια και μπορει κ να εχεις φαει κερατο και να μην το γνωριζεις. Τελος παντων, καλως επραξες. Σου ευχομαστε καλη τυχη σε εσενα και στα βλασταρια σου και καλη επιτυχια στα προσωπικα σου απο εδω και περα.
εχεις δικιομε τις κωλοεφαρμογες..... .. σε ευχαριστω πολυ αυτο θα κανω για τ α παιδια μου.
 
OP
OP
KINDEREKPLIXI_@1976

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
αυτα κανουμε και μας θεωρουν δεδομενους!!!!!!
απορια ,αν θελεις απαντας,αν δεν θελεις δημοσια,στειλε πμ.....σε ποια σαιτ εμπαινε και ψαχνοτανε?
blindchat (εκει ειχε βρει και τον τυπο που ειχε ερωτευτει παραφορα και ηπιαν καφε) , σχεσεις, και αλλα 2 site poy den θυμαμαι..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Ενα πραμα να σε ρωτησω για αρχη :

Πιστευες πριν παντρευτεις πως θα σου συμβει κατι τετοιο?
Αν οχι ,γιατι?
Γιατί πριν μπούμε στην Ανδρόσφαιρα, ΟΛΟΙ ΜΑΣ πιστεύαμε πως όσοι χώριζαν, ΕΦΤΑΙΓΑΝ. Ότι οι γυναίκες είναι τρυφερά συναισθηματικά όντα που αν φέρεσαι σωστά, θυμάσαι τις επετείους και τους πηγαίνεις λουλούδια, δεν κινδυνεύεις. Την πατήσαμε
 

Doberman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
224
Like
388
Πόντοι
21
καλα ξηγηθηκες μαν , αξιοπρεπεστατα, ισως επρεπε να χωρισεις με το πρωτο παραπτωμα αλλα με παιδια στη μεση δυσκολα τα πραματα
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
486
Κριτικές
33
Like
3.413
Πόντοι
2.591
ευχαριστω αλλα σκεφτομαι ποσο λαθος επεσα εξω στην κριση μου για εναν ανθρωπο που ενω μου χαρισε 2 ΕΚΛΠΗΚΤΙΚΑ παιδια και ειναι μια Αψογη μανα στην συμβιωση της αποδειχτικε τοσο πουτανα .....
Φίλος καλά έκανες αλλά επέτρεψε μου το εξής: το γεγονός ότι τη χωρίζεις τόσο άμεσα για κάτι που και εσύ ο ίδιος κάνεις (βρίσκεσαι σε σάιτ αγοραίου έρωτα) τότε μάλλον σημαίνει ότι της την είχες φυλαγμένη. Τί θέλω να πω; Έχω και 'γώ κερατώσει τη γυναίκα μου με επαγγελματίες και μή, τώρα αν την πιάσω να κάνει το ίδιο; Λογικά θα την αφήσω εφόσον και 'γώ έχω λερωμένη τη φωλιά μου. Οι σχέσεις άντρα- γυναίκα οφείλουν να είναι ισότιμες. Αν "απαγορεύεται στην μία να "κερατώνει," τότε ισχύει και για τον άλλον. Δεν κάνω ηθικό δίδαγμα, ούτε σου κουνάω το δάκτυλο αλλά ίσως χάνεις μια καλή ευκαιρία να ανοίξετε τον γάμο σας εν είδη ποικιλίας και πειραματισμού. Έχουμε την ίδια ηλικία (44) και είναι λογικό το σεξ/έρωτας/γαμήσι να φτάνει σε τέλμα κάποια στιγμή. Ευκαιρία για υπέρβαση εκτός αν θέλουμε να υποκύψουμε στο θεατρικό έργο του τάχα μου δήθεν καθωςπρεπισμού.
 
OP
OP
KINDEREKPLIXI_@1976

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
Πάνω σε κάποια posts φίλων που προηγήθηκαν.

Ο έξυπνος άνθρωπος εχει μάθει οπου χρειάζεται να συγχωρεί γιατί αυτό τον ανακουφίζει.

Εχει μάθει όμως και να μην ξεχνά.
συμφωνω απολυτα . θα ομολογησω οτι ειχα θυμο γιατι με πρσεβαλλε σαν αντρα μειωνοντας με χωρις λογο στους επιδοξους γαμιαδες της ενω θ αμπορουσε καλλιστα να το παιξει ανετη και να κανει οτι κανει χωρις να μειωσει εμενα (μικρη πολη , μικρη κοινωνια , ισως καποιοι απο αυτους να με ξερουν κιολας) . Για το δικο μου καλο και των παιδιων μου ομω ςτην συγχωρεσα οχι γιατι ειμαιο αγιος αλλα γιατι ξερω οτι εδω πληρωνονται ολα ,
Την αδικια ο θεος δεν την ευλογει. την επιστρεφει πισω ομως στον αποστολεα...
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.744
Πόντοι
456
Ο λόγος που έγραψες την ιστορία σου εδώ μέσα είναι για τόνωση αυτοπεποίθησης και επιβεβαίωσης οτι ήσουν σωστός και αυτή λάθος. Στο bou είσαι οπότε λογικά το πέτυχες. Η αλήθεια όμως είναι είσαι μέλος εδώ μέσα εδώ πολλά χρόνια. Εσύ ήσουν σωστός και ειλικρινής? Ήσουν άξιος σύντροφος? Και άσε τα ταξίδια και τα δωράκια. Αν ανακαλυπτε αυτή το προφίλ σου εδώ? Καλό το χαιδεμα αυτιών και τα μπράβο από τους υπόλοιπους αλλά μην είμαστε και υποκριτές.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Λοιπον μαγκες η ΑΠΟΛΥΤΑ πραγματικη ιστορια εχει ως εξης...
Παντρεμενος 14 χρονια ... 2 ΥΠΕΡΟΧΑ παιδια ... η σχεση μου με την κυρια μεσα απο ολα τα σκαμπανεβαζματα που περναεν τα ζευγαρια κυλουσε σε ενα κλιμα θα ελεγα όμορφο και τουλαχιστον πολυ εποικοδομητικο για τα παιδια μας αλλα και για εμας.....Και οι 2 με τις δουλειες μας , με εξαιρετικα καλο επιπεδο διαβιωσης. Δεν καταλαβαμε ουτε κριση ουτε ανεχεια ουτε τιποτα παρ'ολη την κριση αλλα και την αναστολη εργασιας που εχει αυτη απο περυσι . Παααααρα πολυ καλο σεξ (κατα τα λεγομενα και των 2 μας) και σε συχνοτητα αλλα και σε ποιοτητα .
Νομιζω οτι Η κυρια επαθε την κριση των 40 (43 σημερα) και προσπαθουσε να καλυψει το κομπλεξ κατωτερωτητας λόγω αδυναμης και σχεδον διαλυμενης οικογενειας ( ??) , την αδυναμια διαχειρησης της ηλικιας (??) , φθορα στην μεταξυ μας σχεση(??) με το να δημιουργει κατα καιρους προφιλ σε διαφορα σιτε γνωριμιων και να αναζηταει την κουβεντα με σκοπο την σοβαρη σχεση (ετσι ελεγε στα προφιλ της ) με διαφορους αντρες , παντρεμενους -ελευθερους- διαζευγμενους .
Οι κουβεντες ΠΑΝΤΑ μετα απο λιγα μντα με τους περισσοτερους κατεληγε να ρωταει αυτη αν θελουν να την δουν σε φωτο στην αρχη και με παρα πολλους βιντεοκλησεις κλπκλπ.
Επεξε και μια συναντηση σε καφε στην Αθηνα οταν ειχε παει να δει τους δικους της γιατι ειχε ερωτευτει εναν τυπο που αφου δεν πηδηξε την εκανε με Ελαφρα...
Κερατο απο οσο ανακαλυψα τελικα δεν υπηρξε ή δεν προλαβε να υπαρξει. ΤΥουλαχιστον σαρκικο γιατι συναισθηματικα με ειχε κανει ταρανδο.
Το αποτελεσμα ειναι περυσι τετοιο καιρο να βρω απο λαθος της τον προτελευταιο λογιαριασμο να γινει της πουτανας , να χωριζουμε για λιγες μερες και μετα να ζητησει συγχωρεση με ορκους πιστης και δακρυων και εγω ο μαλακας λογω παιδιων , ανατροφης κλπκππ να δινω μια τελευταια ευκαιρια...

Πριν μερικες μερες ανακαλυψα παλι εντελως τυχαια οτι η κοπελια ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ με αλλο λογαριασμο στο ιδιο σιτε και εκανε παλι ακριβως το ιδιο.

Αποτελεσμα : Την δευτερα υπογραφουμε την λυση του γαμου με συνεπιμελεια . Βαση των παιδιων μου το σπιτι μου, μερος που γεννηθηκαν και μεγαλωσαν και ειναι και δικια τους επιθυμια εξαλου.. Εκ του νομου ( αλλα και δικιας μου απαιτησεως) τα εξοδα μορφωσης και σιτισης που υπολογιστηκαν απο κοινου με την πρωην και μεχρι ενα ποσο τα καλυπτω εγω , και αυτη τα υπολοιπα...
Απο κοινου αποφασιζουμε ποτε και με ποιον τροπο θα εχουμε τα παιδια μας κοντα μας.
Ποσο λαθος ή σωστα επραξα τα τελευταια χρονια ειναι κατι που με απασχολει.
Αφου ελυσα με τον καλυτερο δυνατο τροπο το θεμα των παιδιων , την εχω γραμμενη στα αρχιδια μου... νομιζω οτι φερθηκα σαν αντρας με αρχες και αξιες για το καλο της οικογενειας και των παιδιων μου. Την πατησα και το αναγνωριζω..... Αλλα πιστευω οτι οι αμαρτιες πληρωνονται εδω.....

Το σεντονι μακρυ :) :)
Ξερω οτι θα υποστω κακοποιηση απο εσας :) :) :) :) αλλα θα αντεξω....

υ.γ Η φραση ''εν βρασμο ψυχης '' τελικα υπαρχει και σε εκεινο το σημειο πραγματικα εισαι κατι αλλο αντι για ανθρωπος.....
καλώς ή κακώς κρίμα, στενοχωρήσου, πέσε, και μετά σήκω ξανά! μια πόρτα έκλεισε μια νέα θ ανοίξει! τον κύκλο σου τον έκανες, παντρεύτηκες, παιδιά έκανες, οικονομικά λες καλά τα πας, ώρα να ζήσεις (παραπάνω) για σένα! Αντε αγορίνα, "καλη κοινωνία" :rockon:
 

Sasha4ever

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
221
Like
277
Πόντοι
21
Μου θύμησες την πουτάνα την μάνα μου τώρα. Ήμουν 5-6 ετών και με είχε μαζί της στο δωμάτιο των γονιών μου. Επαιρνε τους γκόμενους της τηλέφωνο και καυλάντιζε και τους έλεγε πόσο υγρή ήταν, εγώ δεν καταλάβαινα τίποτα τότε. Ο πατέρας μου τον ύπνο του δικαίου, της εκκλησίας. Τελικά μετά απο διαδοχικούς χωρισμούς με τον πατέρα μου έφυγε η μάνα μου με τον γκόμενο της στην γερμανία. Επέστρεψε μετά απο 2-3 χρόνια ελλάδα σαν την βρεγμένη γάτα. Ερχόταν 1-2 φορές τον μηνα σπίτι μας τα σκ για να βλέπει τα παιδιά της. Παντρέυτηκε άλλες 2 φορές έκτοτε χώρισε και τις 2. Είναι τελειωμένη απο εμένα δεκαετίες τώρα. Της μιλάω μόνο και μόνο για το τυπικό.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
δεν φταις πουθενα...τωρα που θα μεινει μονη και θα πεφτει πανω σε μαλακες,σε τυπους που θα θελουν μονο να την πηδηξουν,
σε τυπους τρελους και ψυχασθενεις θα δει ποσα απιδια πιανει ο σακος
Απο οσα λεει ο τυπος . Αυτο τραβαει ο οργανισμος τις . Το παρτυ γιαυτην τωρα ξεκιναει . Πλεον ετσι ειναι οι γυναικες . Σε Αγγλια Αμερικη Αυστραλια Ν Ζηλαδια μονο οι μαλακες παντρευονται γιατι οταν χωριζουν που ολοι χωριζουν σε τετοια ηλικια οι γκομενα την βγαζει τσαμπα γιατι τους αντρες τους ΞΕΣΚΙΖΟΥΝ ΤΑ ΒΑΡΔΟΥΛΑ δεν βλεπουν τα παιδια τους τις πληρωνουν για παντα κτλ.
by the way προχτες εμενα μου την επεσε μια 61 χρονων που η μουνα τις σταζει. Και μετα εσυ μου λες γιατι αλλη στα 43.
Οικογενεια ειναι καλο πραγμα τα παιδια καλυτερο αλλα αυτα ηταν καποτε . πλεον δεν παντρυεσαι. Το στορυ παεις καπως ετσι .
μεχρι τα 27-30 ξεσκηζονται μετα μεχρι τα 35-40 κανουν παιδια μετα τα 40 ξεκινα το παρτυ παλι .
υπομονη ο τυπος ειναι τυχερος γιατι εχει κανει παιδια. Αμα δεν πληρωσει πολλα ΣΩΘΗΚΕ.
 
OP
OP
KINDEREKPLIXI_@1976

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
Φίλος καλά έκανες αλλά επέτρεψε μου το εξής: το γεγονός ότι τη χωρίζεις τόσο άμεσα για κάτι που και εσύ ο ίδιος κάνεις (βρίσκεσαι σε σάιτ αγοραίου έρωτα) τότε μάλλον σημαίνει ότι της την είχες φυλαγμένη. Τί θέλω να πω; Έχω και 'γώ κερατώσει τη γυναίκα με επαγγελματίες και μή, τώρα αν την πιάσω να κάνει το ίδιο; Λογικά θα την αφήσω εφόσον και 'γώ έχω λερωμένη τη φωλιά μου.
κανεις μεγαλο λαθος. 4.5 χρονια κραταει αυτο. το εμαθα περυσι εγινε χαμος , μου ζητησε η ιδια να μην χωρισουμε , ορκιστηκε στα παιδια της , μου ειπε οτι εκανε λαθος και λογω κακης ψυχολογιας εκανε βλακιες . την συγχωρεσε και την μεγαλη εβδομαδα φετος ξανα τα ιδια.......
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Μπα, δεν το βλέπω να σου πω την αλήθεια... κι αυτό είναι το θέμα!!!

Άντε κοριτσάκι μου να βρεις κάναν τύπο να σε ποτίζει για να μην με πρήζεις εμένα με μηνύματα στο viber κάθε τόσο!!!! (τα τηλέφωνα της τα έχω κόψει γιατί δεν γουστάρω πλέον να ακούω ούτε τη φωνή της!) :)
και θα βρει και θα την λιωσουν . Σορρυ αλλα ετσι ειναι
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
ξερεις τι κυκλοφορει απο αντρες και γυναικες εκει εξω ειδικα της ηλικιας μας;γαμησε τα και που;στα σαιτ γνωριμιων οτι:tooth:
Αυτο που λες δυστηχως ισχυει οχι μονο στην ηλικια μας αλλα απο 30 και επανω το παιχνιδι παει . ΟΤΙ κανεις πριν τα 30 μετα αστα να πανε ναυαγια μονο θα βρεις ιδιως στις γυναικες
 
OP
OP
KINDEREKPLIXI_@1976

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
Απο οσα λεει ο τυπος . Αυτο τραβαει ο οργανισμος τις . Το παρτυ γιαυτην τωρα ξεκιναει . Πλεον ετσι ειναι οι γυναικες . Σε Αγγλια Αμερικη Αυστραλια Ν Ζηλαδια μονο οι μαλακες παντρευονται γιατι οταν χωριζουν που ολοι χωριζουν σε τετοια ηλικια οι γκομενα την βγαζει τσαμπα γιατι τους αντρες τους ΞΕΣΚΙΖΟΥΝ ΤΑ ΒΑΡΔΟΥΛΑ δεν βλεπουν τα παιδια τους τις πληρωνουν για παντα κτλ.
by the way προχτες εμενα μου την επεσε μια 61 χρονων που η μουνα τις σταζει. Και μετα εσυ μου λες γιατι αλλη στα 43.
Οικογενεια ειναι καλο πραγμα τα παιδια καλυτερο αλλα αυτα ηταν καποτε . πλεον δεν παντρυεσαι. Το στορυ παεις καπως ετσι .
μεχρι τα 27-30 ξεσκηζονται μετα μεχρι τα 35-40 κανουν παιδια μετα τα 40 ξεκινα το παρτυ παλι .
υπομονη ο τυπος ειναι τυχερος γιατι εχει κανει παιδια. Αμα δεν πληρωσει πολλα ΣΩΘΗΚΕ.
εχεις δικιο .... δεν της πληρωνω ΤΙΠΟΤΑ.... τα παιδια μου θα μενουν κατα κυριο λογο μαζι μου, εγω θα τα στηριζω για μορφωση και διαβιωση και οοοοολα τα αλλα (που ειναι πολλα) τα εχει αυτη... φυσικα δεν θα αφησω τιποτα να ληψει απο τα παιδια μου αλλα αυτο το κανω εγω με δικη μου βουληση και ΜΟΝΟ για αυτα ... η κυρια θα πρπει να παλεψει τοσο που το μουνι της θα βγαλει αραχνες......
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Αυτο που λες δυστηχως ισχυει οχι μονο στην ηλικια μας αλλα απο 30 και επανω το παιχνιδι παει . ΟΤΙ κανεις πριν τα 30 μετα αστα να πανε ναυαγια μονο θα βρεις ιδιως στις γυναικες
Εγώ βρήκα νορμάλ γυναίκα τρία χρόνια τώρα.. εγώ είμαι 48 συτη 44.. σπάνιο ούτε εγώ τό πιστεύω
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Φυσικά και είχε σχεσεις πριν από μένα.
Εμφανισιακά μια γκόμενα 6 αρι
Δεν είχε ρουτινιασει . Είχε τα πάντα σε τέτοιο βαθμό που άλλες δεν τα έχουν σε 3 ζωες.
Φαντάσου ότι μου είπε ότι είχε λέει συναισθηματικο κενο, λόγω της δουλειάς μου είχα νεύρα μερικές φορές και αυτό την χαλουσε. και της έλειπαν τα ταξίδια... ( Μαλδίβες, Βιέννη, Πίζα, Ρώμη ,και την μισή Ελλάδα έχουμε γυρίσει. )
Είναι καθαρά ένα κόμπλεξ κατωτερότητας που συνεχώς έψαχνε να επιβαιβεωθει μέσα από καβλαντες και σχόλια για τα μάτια της και όλα τα υπόλοιπα.

Η κοπέλα μου πέταξε προχτές ότι ΘΕΛΕΙ να βρει κάποιον αν γινόταν που να την καλύψει σε αυτά τα 3 πράγματα.
Απόλυτα ΚΕΝΟΣ άνθρωπος που δεν έχει καμία αξία. Λέω εγώ.
οι πιο πολλες εχουν παρει στην καλυτερη ενα μικρο χωριο. Αλλα τι να το κανεις αφου δεν καταλαβανε τιποτα. Γιατι ???? Γιατι πολλη απλα μπορουσανε να παρουνε τοσο κοσμο μεχρι το σημειο που χασανε την επαφη.
Οι Αμερικανοι κανανε ευρενα και διαπιστωθηκε οτι οσους πιο πολλους εχει παρει μια γκοεμνα τοσο ποιο πολλη δυσκολο ειναι να αισθανεται γεματη σαν ανθρωπος και ολοκληρωμενη . Ο λογος γιατι εχει φαει τοση σαβουρα που πλεον δεν μπορει να δεθει συναισθηματικα και ουτε να νιωσει κατι.
Ξερεις ποσες τετοιες υπαρχουν εκει εξω....... ο φεμινισμος και οι σεξουαλικη απελευθερωση τα γαμισε ολα.

εχουν αρχισει οι γυναικες να γινονται αντιφεμινιστριες γιατι εχουν προβλημα .
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
εχεις δικιο .... δεν της πληρωνω ΤΙΠΟΤΑ.... τα παιδια μου θα μενουν κατα κυριο λογο μαζι μου, εγω θα τα στηριζω για μορφωση και διαβιωση και οοοοολα τα αλλα (που ειναι πολλα) τα εχει αυτη... φυσικα δεν θα αφησω τιποτα να ληψει απο τα παιδια μου αλλα αυτο το κανω εγω με δικη μου βουληση και ΜΟΝΟ για αυτα ... η κυρια θα πρπει να παλεψει τοσο που το μουνι της θα βγαλει αραχνες......
Τυπε σωθηκες ΞΥΠΝΑ... μακαρι να ειχα και εγω 2 παιδακια και να χωριζα οπως εσυ . Τα εχεις καταφερει . ειμαι 44 και ακομα παιδευομαι εσυ ΣΩΘΗΚΕΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom