Νέα

Love Island ΣΚΑΙ 2022

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΑΚΙΡΗΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 242K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.204
Like
72.360
Πόντοι
12.756

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Για να ξεφύγουμε λίγο, ας πω κι εγώ κάτι σχετικό. Μαρία και Νίκη παραδείγματα ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΉΝ !!
Ξινομουνες, ξενερωτες, βλαμμένες, εγωιστριες και απαίσιοι χαρακτήρες. Έχουν την τάση να μειώνουν - προσβάλλουν επαναλαμβανόμενα τους άντρες, και μόλις γίνει το αντίθετο drama queens.
Τουπε στον Θεό, και απαιτήσεις τρελές για τα standards τους, για να βρουν τον κατάλληλο πρεπει να τον περάσουν από κόσκινο.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Είσαι μπερδεμένο τυπάκι ... άντε ciao τώρα
ενταξει κοιτα το οτι θεωρω τους καγκουρες και τις ντιβες του ρεαλιτι αυτου κατωτεριτητες ειναι αληθεια και οτι οσους βλεπουν τετοιους και τετοιες δε εχουν iq αλλα το οτι θυμωνω και καλα επειδη μου λες αι γαμησου και μπερδεμενο τυπακι δε θυμωνω απλα το παιζω ψαρωτικος για πλακα
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
ενταξει κοιτα το οτι θεωρω τους καγκουρες και τις ντιβες του ρεαλιτι αυτου κατωτεριτητες ειναι αληθεια και οτι οσους βλεπουν τετοιους και τετοιες δε εχουν iq αλλα το οτι θυμωνω και καλα επειδη μου λες αι γαμησου και μπερδεμενο τυπακι δε θυμωνω απλα το παιζω ψαρωτικος για πλακα
Τσακαλε, δες το λίγο διαφορετικά. Είναι σαν να κάνεις υγιεινή διατροφή, αλλά μια στο τόσο να θέλεις να φας και την σαβουρα σου. Έτσι και με το reality, μπορεί να μην παρακολουθείς σχεδόν ποτέ τέτοιες εκπομπές, αλλά μια στο τόσο να θέλεις να δεις και την τρασιλα σου
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Τσακαλε, δες το λίγο διαφορετικά. Είναι σαν να κάνεις υγιεινή διατροφή, αλλά μια στο τόσο να θέλεις να φας και την σαβουρα σου. Έτσι και με το reality, μπορεί να μην παρακολουθείς σχεδόν ποτέ τέτοιες εκπομπές, αλλά μια στο τόσο να θέλεις να δεις και την τρασιλα σου
δες ενα μπεζο για τρασιλα ή μια φαιη που στη τελικη δε ειναι φλωροκαγκουρες και ντιβες κρυομουνες που πανε με καγκουρες,και μη μου πεις πως η φαιη ειναι ντιβα γιατι με τον λιαγκα πηγε που δε εχει σχεση με φλωροκαγκουρα το στιλ του,μαλακας ειναι ναι αλλα καγκουροφλωρος δε ειναι.
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Πιό ωραία ήταν τότε
Γούστα είναι αυτά φίλε. Και μένα η γνώμη μου είναι πως τότε ήταν πιο ωραία, αλλά αυτό είναι υποκειμενικό. Σίγουρα πάντως είχε περισσότερη φρεσκάδα και ήταν πιο ανεπιτήδευτη.
Παρεμπιπτόντως, μ αρέσει η υπογραφή σου - αναφορά σε Dire Straits και Sultans of swing
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
31
Like
2.547
Πόντοι
6.495
Καινούριος υπερπαίκτης στο νησί της αγάπης..Δηλώνει προπονητής windsurfing,κοινώς άεργος.. :confused:

Όσο την βλέπω την 'σεξοβομβα' Ιωάννα τόσο δεν μπορώ να την βλέπω κ πιστεύω ότι γυφτοφερνει και λίγο..
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Τύπε αυτά τα ο γνωστός του γνωστού δεν πιάνουν στο bou ... μόνο αν καθόσασταν ίδιο θρανίο σε πιστεύουμε :confused:

Όντως ισχύουν αυτά που γράφω.

Στην τελική δεν είπα ότι ξερω kai τη βασίλισσα της Ιορδανίας ούτε ότι πήδηξα κιολας το βλήμα αυτο....

Αν δεν πιστεύεις στα @@ μου βασικά.... Μάπα .
 
Τελευταία τροποποίηση:

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Όντως ισχύουν αυτά που γράφω.

Στην τελική δεν είπα ότι ξερω kai τη βασίλισσα της Ιορδανίας ούτε ότι πήδηξα κιολας το βλήμα αυτο....

Αν δεν πιστεύεις στα @@ μου βασικά.... Μάπα .
Γνωστό τσουλί η βασίλισσα της Ιορδανίας οπότε πιο πιστευτός θα σουν.

Small tip αν θες πέτα το κιόλας, μην ασχολείσαι μόνο με τα αρχιδια σου, δεν θα υπάρχει χρόνος να αναπτύξεις δείγματα χιουμορ :sopase:

Γεια σου τώρα :hi:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.342
Like
9.440
Πόντοι
2.306
Για να ξεφύγουμε λίγο, ας πω κι εγώ κάτι σχετικό. Μαρία και Νίκη παραδείγματα ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΉΝ !!
Ξινομουνες, ξενερωτες, βλαμμένες, εγωιστριες και απαίσιοι χαρακτήρες. Έχουν την τάση να μειώνουν - προσβάλλουν επαναλαμβανόμενα τους άντρες, και μόλις γίνει το αντίθετο drama queens.
Τουπε στον Θεό, και απαιτήσεις τρελές για τα standards τους, για να βρουν τον κατάλληλο πρεπει να τον περάσουν από κόσκινο.
Τυπικές σύγχρονες γυναίκες μαν μου
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Τυπικές σύγχρονες γυναίκες μαν μου
Γι αυτό και οι περισσότερες είναι είτε αγάμητες ή κακογαμημένες. Με τι καρδιά να στον σφυρίξει ο άλλος μωρή κάρχια όταν του έχεις κάνει τ’ αρχιδια πλανήτες;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.283
Κριτικές
7
Like
38.167
Πόντοι
10.411
d51c128155.gif
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
764
Εμφανίσεις
86K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom