Νέα

Lost

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε το φιναλε του Lost?

  • Οχι

    Ψήφοι: 4 21,1%
  • Ναι

    Ψήφοι: 6 31,6%
  • Μετριο

    Ψήφοι: 3 15,8%
  • Περιμενα κατι αλλο....

    Ψήφοι: 6 31,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    19

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Μόλις το είδα...........ρε πούστη μου θα μας βγάλουν την μπέμπελη για 2 ακόμα χρόνια  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
:2funny:
ψαρωτικό το βιντεάκι - η σκηνή με τη νεκρή Κέιτ είναι από την ταινία www.imdb.com/title/tt0385057/]The Long Weekend[/url]

όσο για το αρκούδι,δεν είναι απολιθωμένο είναι σίγουρα φρέσκοπεθαμένο
άρα ή η ΝΤΑΡΜΑ έκανε πειράματα και στην Τυνησία ή το αρκούδι μεταφέρθηκε (με κάποιο τρόπο,πιθανώς τηλεμεταφορά) εκεί από το νησί πάλι λόγω πειραμάτων της ΝΤΑΡΜΑ
cretan σε έβγαλε λάθος το παιδί απο εδω!!! :grin:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ακομα δεν εχει ανεβει στο greek-fun!!!!!
kai DEN το εχω δει!!
καλο?????
Έχε υπόψη οτι στις απαντήσεις των χρηστών στο θρεντ του Lost στο greek-fun, όλο και κάποιος θα ποστάρει τα λινκς πολύ πριν οι μοντς τα βγάλουν στην πρώτη σελίδα.
Σήμερα πχ, ένα παλικάρι τα είχε βγάλει στην σελίδα 23??-24?? απο τις 12. ;)
 

Επισκέπτης
Nομίζω πως βρήκα την λύση σε ένα πολύ σημαντικό θέμα στο Lost! :grin:
 

Επισκέπτης
AKOYΩ !!!!!!
πες το προβλημα και την Λυση !!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ
Καλημέρα
Όταν σου είπα λίγα ποστ πριν ξέχνα οτι ήξερες για το Lost εννοούσα το εξής, είπαν στο δικαστήριο πως η Κειτ βοήθησε να σωθούν και οι 8 απο την πτώση του αεροπλάνου, ξέρουμε ότι ήταν πάνω απο 8 άρα συμβαίνει το εξής, αυτοί οι 6 που γύρισαν πίσω δεν τους βρήκαν ποτέ κάποιοι διασώστες αλλά βρήκαν κάποιο άλλο τρόπο να φύγουν απο εκεί και δεν είναι μόνο αυτοί απλώς οι υπόλοιποι δεν ήθελαν να γυρίσουν πίσω ακόμα και αυτοί που γύρισαν έχουν τάσεις επιστροφής στο νησί! Είναι όλοι ζωντανοί και όχι μόνο αυτοι οι 6 της Οσεάνικ! Μπορεί η Κλαιρ να έχει πει το ποίημα μιας και που ο γιος της είναι με την Κειτ εκτός αν τον έδωσε στην Κειτ επειδή όπως είχαν πρόβλημα οι έγγυες στο νησι μπορεί να έχουν και τα παιδιά, και όσο αφορά το αεροπλάνο που βρέθηκε στον πάτο της θάλασσας πρέπει να παίζει κάτι με παράλληλες διαστάσεις αφού ο χρόνος δεν κυλάει φυσιολογικά στον νησι!!!
 

Επισκέπτης
Και για να μην ξεχνιόμαστε!!!!!

Lost rules!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

bensteamtn0.png
 

amazing

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Παρακολουθώντας με σθένος τη σειρά, έχω δει τα 3 πρώτα επεισόδια της 4 περιόδου , και έχω να πω ότι όποιος/οποιοι σκέφτηκαν τη σειρά αυτή, δεν πρέπει να ειναι από αυτόν τον πλανήτη...

Στις πρώτες περιόδους γινόταν το flash -back , έδειχνε δηλαδή τι είχε γίνει πριν και μετά την τωρινή κατάσταση, ενώ τώρα
δείχνει τι γίνεται μετά και αμέσως τι επικρατεί στο τώρα...μιλάμε για τρέλαααα

Amazing
 
OP
OP
N

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Παιδιά, για μας που δεν έχουμε Νοβα, τον τέταρτο κύκλο πότε θα μπορούμε να τον κατεβάσουμε;;
Ξέρει κανένας;
Άντε γιατί με έχετε αρρωστήσει πάλι με τα ποστς σας!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Παιδιά, για μας που δεν έχουμε Νοβα, τον τέταρτο κύκλο πότε θα μπορούμε να τον κατεβάσουμε;;
Ξέρει κανένας;
Άντε γιατί με έχετε αρρωστήσει πάλι με τα ποστς σας!
Ο τέταρτος κύκλος κυκλοφορεί στα διάφορα sites της γειτονιάς σας....
Ενδεικτικά
torrents δεν ξέρω, δεν ασχολούμαι....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα Φιλε Ταρα!!!!
Καλημέρα
Όταν σου είπα λίγα ποστ πριν ξέχνα οτι ήξερες για το Lost εννοούσα το εξής, είπαν στο δικαστήριο πως η Κειτ βοήθησε να σωθούν και οι 8 απο την πτώση του αεροπλάνου, ξέρουμε ότι ήταν πάνω απο 8 άρα συμβαίνει το εξής, αυτοί οι 6 που γύρισαν πίσω δεν τους βρήκαν ποτέ κάποιοι διασώστες αλλά βρήκαν κάποιο άλλο τρόπο να φύγουν απο εκεί
Nαι τους Γυρισαν πισω οι «διασωστες»
και δεν είναι μόνο αυτοί απλώς οι υπόλοιποι δεν ήθελαν να γυρίσουν πίσω ακόμα και αυτοί που γύρισαν έχουν τάσεις επιστροφής στο νησί!
Ακριβως γιατι στο προηγουμενο επεισοδιο που εδειχνε τον Χερλι να εχει επιστρεψει
Λεει στον Τζακ …<Σκεψους τους φιλους μας πισω!!!>
Είναι όλοι ζωντανοί και όχι μόνο αυτοι οι 6 της Οσεάνικ!
Με επικεφαλης τον Τζον Λοκ!
Μπορεί η Κλαιρ να έχει πει το ποίημα μιας και που ο γιος της είναι με την Κειτ
Μαλλον εχει τιναξει τα πεταλα η Κλαιρ!!!

και όσο αφορά το αεροπλάνο που βρέθηκε στον πάτο της θάλασσας πρέπει να παίζει κάτι με παράλληλες διαστάσεις αφού ο χρόνος δεν κυλάει φυσιολογικά στον νησι!!!
Η να το «εφτιαξαν» οι Διασωστες!!!! Για να δικαιολογησουν Πραγματα!!!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Τι έγινε ωρέ παλικάρια, δεν είχε χθές καινούριο επεισόδιο??  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Δεν σε βλέπω ενημερωμένο, όχι μόνο βγήκε και γαμάει το επεισόδιο αλλά βγήκαν και οι υπότιτλοι!
Έχω βαρεθεί να γράφομαι δεξιά και αριστερά στα διάφορα site.....αλλά γράφτηκα σε αυτό που μου είπες και τώρα κατεβάζω  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ρε παιδια στο Greek-fun δεν υπαρχει νεο επεισοδιο....υπαρχει καπου αλλου??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom