Νέα

Lost

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρεσε το φιναλε του Lost?

  • Οχι

    Ψήφοι: 4 21,1%
  • Ναι

    Ψήφοι: 6 31,6%
  • Μετριο

    Ψήφοι: 3 15,8%
  • Περιμενα κατι αλλο....

    Ψήφοι: 6 31,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    19

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Torents ειναι ποιό απλό να τα κατεβάσεις.

Ας ξεκινήσουμε με λίγη ορθογραφία...  Torents . Το σωστό είναι torrent. Τουλάχιστον αν είσαι οπαδός των torrent, να ξέρεις πως γράφονται...


Και συνεχίζω με την απάντηση....
Εσύ κατέβασέ τα με torrent. No problem. Δεν σε υποχρέωσε κανείς....

Εγώ μπορούσα να προσφέρω την ελάχιστη πληροφόρηση, για αυτούς που ενδιαφέρονται... και το έκανα.
Αν θες να το παίζεις εξυπνάκιας και να τσακώνεσαι για το αν είναι καλύτερο το rapidshare από τα torrent ή το αντίθετο, πήγαινε σε κανά φόρουμ που παίζουν παιδάκια.
 

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Η ΝΕΤ δεν εχει αρχισει να διαφημιζει τον τριτο κυκλο εν οψει νεας σαιζον που ξεκιναει Οκτωμβρη και αγχωθηκα!Δε θα πρεπε να το χαν διαφημισει?Λογικα θα τον δειξει,δε πιστευω να μας κανουν τετοιο χουνερι!!
Για να μη πω οτι εκει στη κρατικη τον παιζουν και παρεξηγηθω,θα πω οτι δε κανουν καλα τη δουλεια τους.Ολο το καλοκαιρι σχεδον εδειχναν σε επαναληψη το πρωτο κυκλο καθε απογευμα και ξαφνικα οχι το δευτερο δεν εδειξαν,αλλα ουτε το πρωτο δεν ολοκληρωσαν!!Ο ερασιτεχνισμος σε ολο του το μεγαλειο!!! :jerking:
Δεν ειναι οτι δεν ειχα δει τα επεισοδια,αλλα απλα μας δειχνουν οτι ειναι πολυ καλοι ερασιτεχνες που δεν αξιοποιουν ενα προιον(που ενδιαφερει) οπως επρεπε!!Τι πιο λογικο και φρονιμο να εβαζαν σε επαναληψεις τους 2 πρωτους κυκλους εν οψει του τριτου???Αλλα ειπαμε..στη ΝΕΤ  :jerking: :jerking: ομαδικως..
 

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Ακομα τιποτα?δεν ειδε κανεις απο τη ΝΕΤ κανα διαφημιστικο του 3 κυκλου??
 

tzitzikaki

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παλικάρια μου γεια σας! Είμαι κι εγώ Lost Maniac και νέα στο forum και σας φέρνω φρέσκα νέα! Ο τύπος που είναι ο σκηνοθέτης νομίζω της σειράς, ο J.J Abrams, ετοιμάζει καινούρια ταινία που θα βγει στο σινεμά στις 18 Ιανουαρίου 2008 με πιθανό τίτλο "Cloverfield". Είναι σε στυλ Lost, μυστήριο και έτσι η ατμόσφαιρα και αν δείτε το trailer θα σας πέσουν τα μαλλιά!!!
:new_shocked:Πάρ'τε μια γεύση σ'αυτό το link:

[youtube=425,350]IvNkGm8mxiM[/youtube]




edit AssFiller :τροποποίηση ποστ για να παίζει το βίντεο απευθείας


 
OP
OP
N

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Μόλις είδα και το τελευταίο επεισόδιο του τρίτου κύκλου. Μεγάλη απογοήτευση !  Όλοι λέγατε ότι είναι τρομερό επεισόδιο και τέτοια. Εμένα όλος ο τρίτος κύκλος μου φάνηκε βαρετός. Νομίζω ότι έχει πέσει λίγο η σειρά. Θα έβλεπα ευχαρίστως και τον τέταρτο αυτή τη στιγμή, αλλά δεν ξέρω αν θα έχω ακόμα όρεξη μετά από 6 μήνες με ένα χρόνο που θα είναι διαθέσιμος. Εσείς τι λέτε;
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
αν και γουστα ειναι αυτα φιλε μου αλλα θεωρω το τελευταιο επεισοδιο (ειδικα αυτο) του τριτου κυκλου μια απο τις μεγαλυτερες ανατροπες-εκπληξεις που εχω δει ποτε σε σειρα-ταινια-εργο κλπ...
τεσπα εγω παντως περιμενω με ανυπομονησια τον επομενο κυκλο να δω τι θα γινει....αν και αργει ακομα!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
+1 στον ερασιτεχνη!
Ειδικα τα τελευταια λεπτα του φιναλε της σεζον οπου δειχνει flashforward τι επεται στη συνεχεια
ειναι ολα τα λεφτα!
Προσωπικα δε με χαλαει καθολου που αργει η νεα σεζον λογω του οτι ηδη εχουν βγει αρκετες νεες ενδιαφερουσες(californication,bionic woman etc) καθως και οι ηδη πετυχημενες(prizon break,heroes,family guy,american dad etc)που  ισα ισα προλαβαινεις να τις βλεπεις ολες σε μια βδομαδα.
Φαντασου να επαιζε τωρα 24 και lost,μιλαμε για πανω απο 10 tv shows  τη βδομαδα χωρις να υπολογιζουμε  howard stern και late night..!
 

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Ειδα επιτελους το 3 κυκλο αυτες τις μερες αφου τον κατεβασε ενας φιλος απο το νετ..με ένα απίστευτο τελευταιο επεισόδιο που σας έστειλε και'σας πιστευω "αδιάβαστους".Δεν φτάνει που η υπόθεση κορυφώθηκε με τον καταλληλότερο τρόπο, δίνοντας δυνατές τζούρες κάθαρσης με τους "αγνοούμενους" να ρίχνουν ξύλο και να σκοτώνουν πολλούς από τους "άλλους", αλλά είχαμε και την πιο αναπάντεχη και --τολμώ να πω-- επαναστατική ανατροπή στον τρόπο αφήγησης της ιστορίας, που δείχνει πόσο μπροστά είναι τα παλικάρια που το γράφουν αυτό το έργο.
Μετά από τρία χρόνια δηλαδή, έχοντας φέρει επανάσταση σε αυτό που λέμε τηλεοπτικό σήριαλ, (μαζί με το αγαπητό "24") συνεχίζουν να εφευρίσκουν τρόπους να ανατρέψουν τα δεδομένα της τηλεόρασης και να αφήνουν άπαντες άφωνους για το τι θα γίνει μετά από μήνες που θα ξαναρχίσει η σειρά.Ναι, στην αρχή της σαιζόν είχαμε μια κοιλιά, και ναι υπήρχαν επεισόδια που φαίνονταν άσχετα με το κυρίως story, αλλά από την μέση και μετά η σειρά πήρε τρελή φόρα και πλέον μπορώ να πω πως αναμένω την συνέχεια με ακόμη μεγαλύτερη ανυπομονησία.
Αλλη μία απάντηση το γιατί είναι η καλύτερη σειρά στο κόσμο αυτή τη στιγμή.Η λογική του flash-forward αντι του flash-back που μας είχε συνηθίσει αυτη η σειρά μας έστειλε ολους..
 
OP
OP
N

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Ξέρει κανένας αν έχει αρχίσει ο τέταρτος κύκλος στις ΗΠΑ ή αν όχι πότε θα αρχίσει, για να μπορούμε να κατεβάσουμε τα επεισόδια ;
 

Fiasco

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
06 Φεβρουαρίου 2008
Τίτλος Επεισοδίου: The Beginning of the End

Ψάξτε να βρείτε τα πρώτα 6 mobisodes που κυκλοφορούν στο νετ.
Ειναι τρίλεπτα επεισόδια που συμπληρώνουν κατά κάποιο τρόπο την ιστορία που έχουμε δεί ως τώρα...

[URL unfurl="true"]http://lostmobisodesgr.blogspot.com/[/url]


 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
06 Φεβρουαρίου 2008
Τίτλος Επεισοδίου: The Beginning of the End

Ψάξτε να βρείτε τα πρώτα 6 mobisodes που κυκλοφορούν στο νετ.
Ειναι τρίλεπτα επεισόδια που συμπληρώνουν κατά κάποιο τρόπο την ιστορία που έχουμε δεί ως τώρα...

[URL unfurl="true"]http://lostmobisodesgr.blogspot.com/[/url]
Εύγε νεε μου.
Και αργεί ο γαμημένος ο Φλεβάρης  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Η 4η τελικα θα εχει 8 επεισοδια,απο 16 που ηταν προγραμαματισμενη..
Τελη γεναρη με αρχες του αλλου η πρεμιερα.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Η 4η τελικα θα εχει 8 επεισοδια,απο 16 που ηταν προγραμαματισμενη..
Τελη γεναρη με αρχες του αλλου η πρεμιερα.
Είναι και οι απεργία που έκαναν οι σεναριογράφοι στο Αμέρικα.
Κάτσε να μπεί ο Γενάρης και βλέπουμε...
 

Dirty_Frank

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
938
Like
1.316
Πόντοι
206
να σας ενημερώσω παιδιά ότι από την αρχή σχεδόν του έτους "τρέχει" στο διαδίκτυο ένα online παιχνίδι από τους παραγωγούς της σειράς

θα το βρείτε στο www.find815.com/]http://www.find815.com/[/url]

Και για να μπείτε στο κλίμα περάστε πρώτα από εδώ [URL unfurl="true"]http://find815.blogspot.com/[/url]

αυτό το LOST πια...μας έχει κάνει πρεζάκια :cheesy:
 

Συνημμένα

  • find815.gif
    find815.gif
    93,1 KB · Εμφανίσεις: 51

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
3
Πόντοι
1
ας βαλει καποιος μια ψηφοφορια με τις γνωστες ξενες σειρες να δουμε ποια ειναι η πιο δημοφιλης.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Δε γινεται αυτο που λες γιατι υπαρχουν πολλες κατηγοριες σειρων.
Ενας αλλος λογος που δεν γινεται ειναι γιατι πολλες κορυφαιες σειρες στην ελλαδα ειναι παντελως
αγνωστες,για πολλους λογους.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ε δεν είναι και τόσο πολλές... Οι περισσότερες ασχολούνται με μπάτσους, FBI, CIA, CSI Χαϊδάρι κλπ... Εξαιρώντας το prison break λόγω κλιμακούμενης έντασης, μόνο το LOST εισέρχεται σε πνευματικό,μυστικιστικό, θρησκευτικό επίπεδο εμπεριέχοντας στοιχεία από πολλές θρησκείες, παραθρησκείες, θεωρίες, λογοτεχνία, κινηματογράφο κλπ. Άποψή μου πάντα.
 

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
LOST στον ANT1!!Κ αλλη ευχαριστη εκπληξη!!
Ηρθε και η σειρα του LOST..ειναι γεγονος!
Με το τελος της 1 σαιζον του Ρ.Β,ξεκιναει ο 1 του LOST..Αργησαν αλλα ξυπνησανε τα μεγαλα ιδιωτικα..(εξαιρεση σταρ,σκαι) και τα προβαλλουν prime time..
Απο σημερα ο ΑΝΤ1 το διαφημιζει..λογικα θα τα βαζει εναλλαξ..θα τελειωνει ο ενας κυκλος του Ρ.Β α αρχιζει ο αλλος του LOST.
Απο Τεταρτη 6/2 και καθε βραδυ..
Βγηκε και το δελτιο τυπου..
 
OP
OP
N

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
LOST στον ANT1!!Κ αλλη ευχαριστη εκπληξη!!
Ηρθε και η σειρα του LOST..ειναι γεγονος!
Με το τελος της 1 σαιζον του Ρ.Β,ξεκιναει ο 1 του LOST..Αργησαν αλλα ξυπνησανε τα μεγαλα ιδιωτικα..(εξαιρεση σταρ,σκαι) και τα προβαλλουν prime time..
Απο σημερα ο ΑΝΤ1 το διαφημιζει..λογικα θα τα βαζει εναλλαξ..θα τελειωνει ο ενας κυκλος του Ρ.Β α αρχιζει ο αλλος του LOST.
Απο Τεταρτη 6/2 και καθε βραδυ..
Βγηκε και το δελτιο τυπου..




Είναι λίγο πίσω όμως. Εδώ όλοι περιμένουμε να δούμε τον τέταρτο κύκλο και αυτοί θα αρχίσουν με τον πρώτο;;;
Πάλι από το ιντερνετ θα δούμε χαΐρι. Εκτός αν έχεις Νova.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom