Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 265K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Kαλησπερα...Στελνω και εγω με την σειρα μου την αναζητηση μου..
Μηπως καποιος γνωριζει εαν δουλευει ακομα και που η εικονιζομενη καλλιτεχνιδα?
Εαν ναι ασ κανει τον κοπο να μας πει και εντυπωσεις καθως κ υπηρεσιες!!

Ευχαριστω πολυ

Kάνε καμια βόλτα απο Χαϊδάρι,Περιστέρι...ίσως κ Νίκαια(Ρέντη)....σ'όλο κ κάποιο υπερ-γαμαζί θα την πετύχεις...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
Κύριοι με αφορμή αυτό το site θα ήθελα να τεστάρω τη δυναμική του......βοηθώντας ο ένας τον άλλο για το εξής θέμα:
που μπορεί να βρίσκονται κάποιες συγκεκριμένες στριπτιτζούδες?????
πείτε εδώ λοιπόν από ποιες έχετε΄χάσει τα ίχνη και θα θέλατε να μάθετε σε ποιο ίδρυμα βρίσκονται τώρα.
Αγαπητοί φίλοι σα παλλιός θαμώνας του Original baby-O θα ήθελα να ρωτήσω μήπως κανείς από εσάς γνωρίζει που έχουν χαθεί οι παρακάτω ψυχές:
1)Αλεξάνδρα(μερικές φορές παρουσιαζόταν και ως Πατρίτσια) ψηλή ξανθιά Ρουμάνα με μικρό βυζί που έκανε και show στη πίστα μερικές φορές
2)Κλαούντια επίσης Ρουμάνα με μεγάλο αφράτο(σα ζύμι) βυζί μετρίου αναστήματος και καλή φραπετζού
3)Αναστασία μια ψηλή με σκούρο καστανό μαλλί από Ρωσία με ωραίο πρόσωπο και αρκετά λεπτή
(ήταν πριν αρκετό καιρό βέβαια)
4)επίσης ήταν μια ξανθιά Ουκρανέζα αλλά δυστυχώς δε θυμάμαι το όνομα της(από το Κίεβο έλεγε ότι ήταν ο DJ)και ήταν σχετικά πρόσφατα εκεί.
Ελπίζω να με βοηθείσετε και να βοηθήσω όσο μπορώ
ΚΑΎΤΕ ΤΑ ΟΛΑ ΟΣΟ ΑΝΤΕΧΕΤΕ!!!!!!!


Φίλε μου scocco επειδή σε βλέπω πολύ ενημερωμένο,μήπως έχεις καμιά πληροφορία που μπορεί να είναι η Στέλλα το μιλφόνι(του ΚΟΥΚΛΕΣ)?Όσο για αυτή την Κλαούντια που γράφεις δεν ξέρω αν αυτή που δούλευε στο ΚΟΥΚΛΕΣ μέχρι και πριν λίγο καιρό (και συστηνόταν ως Κλαούντια) είναι το ίδιο πρόσωπο που γράφεις(ξέρεις εσύ,ψιλή μελαχρινή με αφράτο βυζί που κερνούσε και φραπέ)...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Φίλε μου scocco επειδή σε βλέπω πολύ ενημερωμένο,μήπως έχεις καμιά πληροφορία που μπορεί να είναι η Στέλλα το μιλφόνι(του ΚΟΥΚΛΕΣ)?Όσο για αυτή την Κλαούντια που γράφεις δεν ξέρω αν αυτή που δούλευε στο ΚΟΥΚΛΕΣ μέχρι και πριν λίγο καιρό (και συστηνόταν ως Κλαούντια) είναι το ίδιο πρόσωπο που γράφεις(ξέρεις εσύ,ψιλή μελαχρινή με αφράτο βυζί που κερνούσε και φραπέ)...
Δυστυχώς φίλε μου δεν ξέρω που είναι αυτή η Στέλλα που αναφέρεις....αλλά αν μου τη περιγράψεις κάτι μπορεί να γίνει,διότι δε συγκρατώ εύκολα ονόματα και για του λόγου το αληθές έχω να σου πω ότι έκανα λάθος στο όνομα Κλαούντια και πως αυτή που ψάχνω την λέγανε Αλίνα και ήταν ξανθιά.Πάντως η Κλαούντια είναι υπαρκτό πρόσωπο και είναι όντως αυτή η τρελιάρα που μου περιέγραψες(BABY-O και μετά Κούκλες)
 

Pavlos83

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Θα ήθελα την βοήθεια σας. Το καλοκαίρι δούλευε στο Baby O μια κοπέλα ξανθιά ρωσίδα που φόραγε μόνιμα ένα μαύρο στρινκ και σουτιέν και έκανε μόνο χορούς νομίζω Λίζα ή Ελιζα την λέγανε. Μήπως ξέρετε που έχει πάει τώρα;
Το ποσταρα και στο μίτο του ΒΑΒΥ Ο αλλά μάλλον εδώ είναι ο σωστός.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
Δυστυχώς φίλε μου δεν ξέρω που είναι αυτή η Στέλλα που αναφέρεις....αλλά αν μου τη περιγράψεις κάτι μπορεί να γίνει,διότι δε συγκρατώ εύκολα ονόματα και για του λόγου το αληθές έχω να σου πω ότι έκανα λάθος στο όνομα Κλαούντια και πως αυτή που ψάχνω την λέγανε Αλίνα και ήταν ξανθιά.Πάντως η Κλαούντια είναι υπαρκτό πρόσωπο και είναι όντως αυτή η τρελιάρα που μου περιέγραψες(BABY-O και μετά Κούκλες)

Η Στέλλα ήταν μια κοντή έκφυλη ελληνίδα (γύρω στα 40-45 εκτιμώ) με ξανθό κοντό μαλλί,η οποία από την πρώτη κιόλας γνωριμία  προσέφερε από καλαμάκι μέχρι και μπριζόλα!!Στην πιάτσα κυκλοφορούσε και με το όνομα η ''γρια'' μιας και έκανε μπαμ σε σχέση με τις υπόλοιπες,αν σε βοηθάω με αυτά...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Αφου εφυγε απο τις Κουκλες παρε αμπαριζα τα κονσομαδικα του κεντρου και καπου μπορει να την πετυχεις... :cheesy:  :cheesy:  ;)  ;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Η Στέλλα ήταν μια κοντή έκφυλη ελληνίδα (γύρω στα 40-45 εκτιμώ) με ξανθό κοντό μαλλί,η οποία από την πρώτη κιόλας γνωριμία  προσέφερε από καλαμάκι μέχρι και μπριζόλα!!Στην πιάτσα κυκλοφορούσε και με το όνομα η ''γρια'' μιας και έκανε μπαμ σε σχέση με τις υπόλοιπες,αν σε βοηθάω με αυτά...

η οποία στο πριβέ έκανε την εξής πατέντα παγκόσμιας διαπλανητικής εφεύρεσης(νομπέλ καλαμωτού): έβαζε 1 καρέκλα κολλητά με του πελάτη,έβαζε ένα σεντόνι να τεντώσει και έμπαινε από κάτω για τα μπριζολιακά και καλαμωτά της επιτεύγματα.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

lordos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
ρε μαγκες ξερει κανεις τα κοριτσια του lolita που βρισκονται τωρα?
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Η Στέλλα ήταν μια κοντή έκφυλη ελληνίδα (γύρω στα 40-45 εκτιμώ) με ξανθό κοντό μαλλί,η οποία από την πρώτη κιόλας γνωριμία  προσέφερε από καλαμάκι μέχρι και μπριζόλα!!Στην πιάτσα κυκλοφορούσε και με το όνομα η ''γρια'' μιας και έκανε μπαμ σε σχέση με τις υπόλοιπες,αν σε βοηθάω με αυτά...
ω μάλλιστα κατάλαβα για ποια λες.....πολύ τρελή θα έλεγα και απ'ότι θυμάμαι είχα κάποιους καλούς φαν!!!!
το μόνο σίγουρο είναι ότι έχει φύγει από το Κούκλες εδώ και κάμποσο καιρό αλλά το που πήγε.....ο Θεός και η ψυχή της.Ο μόνος τρόπος(εκτός αν ξέρει κανείς άλλος από δω μέσα) για να μάθεις είναι να ρωτήσεις κάποια εναπομείνουσα στο μαγαζί φίλη της,διότι αυτές πάντα γνωρίζουν.
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
H Mαρίνα "Νες καφε φραπε ατελειωτη ευχαριστιση" που ηταν στο ΒαΒυ Γολδ που βρισκεται γνωρίζουμε?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
H Mαρίνα "Νες καφε φραπε ατελειωτη ευχαριστιση" που ηταν στο ΒαΒυ Γολδ που βρισκεται γνωρίζουμε?

δυστυχώς για όλους τους φάν της καφείνης διεκόπη ξάφνου η σύμβαση μεταξύ της nescafe classic Και της εν λόγω κορασίδος και σταμάτησε τις παροχές..Δυστυχώς...Τελευταία εθεάθη πέρσυ τέτοια εποχή στου ρασπούτιν.
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι φραπεδοεισπράκτορες ξέρετε που βρίσκεται η Αλλίνα (ψήλη, ξανθιά, Ρωσίδα νομίζω) απο Lolita???
 

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
Συνάδελφοι φραπεδοεισπράκτορες ξέρετε που βρίσκεται η Αλλίνα (ψήλη, ξανθιά, Ρωσίδα νομίζω) απο Lolita???



Είναι στις Μούσσες,αν κάτι δεν άλλαξε την τελευταία εβδομάδα.
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
δυστυχώς για όλους τους φάν της καφείνης διεκόπη ξάφνου η σύμβαση μεταξύ της nescafe classic Και της εν λόγω κορασίδος και σταμάτησε τις παροχές..Δυστυχώς...Τελευταία εθεάθη πέρσυ τέτοια εποχή στου ρασπούτιν.

:sunglasses: :sunglasses: :grin:

τνχ!

και μειναμε με την Κατριν...
 

primalgreek

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
την Νικιτα ρε παιδια (ρωσικο αντιγραφο της Παμελα Αντερσον) απο το Ρασπουτιν την εχετε δει πουθενα. Το εγκατελειψε το επαγγελμα;
 

lore

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
την Νικιτα ρε παιδια (ρωσικο αντιγραφο της Παμελα Αντερσον) απο το Ρασπουτιν την εχετε δει πουθενα. Το εγκατελειψε το επαγγελμα;
τελευταια φορα την πετυχα στο diamond dolls πριν ενα χρονο περιπου και με αρκετα παραπανω κιλακια... ποιος ξερει τωρα που βρισκεται.. ισως χαιρεται με τον τυπο που της εκανε δωρο την porsche οταν ηταν ακομα rasputin
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom