Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 265K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Lost stripper για μένα, οι τακτικοί παίχτες θα γνωρίζουν υποθέτω ... η Μιλένα ex Rich and Famous είχε πάει μετά στο Mousses είχα ακούσει ... παίζει κάπου τώρα ?

Μια Μιλένα...είχε το Μούσσες...και έχει...Ρωσσίδα...δεν ξέρω απο Ριτς & Φειμους....αν γνωρίζεις κάτι ακόμη για την κυρία,θα βοηθούσε !
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Μια Μιλένα...είχε το Μούσσες...και έχει...Ρωσσίδα...δεν ξέρω απο Ριτς & Φειμους....αν γνωρίζεις κάτι ακόμη για την κυρία,θα βοηθούσε !

Ψηλή, ξανθιά, κορμάρα. Καλά ελληνικά, ήταν αρκετά ντίβα στο R&F στο οποίο δούλευε μέχρι το 2007 περίπου. Thanks, anyway.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Την γκρινιάρα λέτε?

μακριά...πολύ γκρίνια.

:grin:
 

Επισκέπτης
Ψηλή, ξανθιά, κορμάρα. Καλά ελληνικά, ήταν αρκετά ντίβα στο R&F στο οποίο δούλευε μέχρι το 2007 περίπου. Thanks, anyway.

Η Μιλένα που παίζει τώρα Μουσσες,ήταν στο κούκλες...δεν μου έχει πει τιποτα για Ριτς...

Ψηλη δεν την λες...αλλά θα μας πει ο Υ,αν ειναι...ξανθιά κ κορμάρα,ναι...

Πολύ καλά ελληνικά....αλλά όχι ντίβα...
 

roxzor

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
η jennifer μια μικρουλα βραζιλιανα δηλωνε απο το rashputin ξερει κανεις που εργαζετε τωρα?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πόσο  βραζιλιάνα  , από  ρουμανία  ή  από  Γκάνα ?
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Απο Ρουμανία αποκλείεται. Θα την γνώριζα την δεσποινίδα....
 

roxzor

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Λευκη ηταν με τρομερο σωμα συλικονατο ομορφο στηθος και petit.4-5 φορες που πηγα και εργαζοταν δεν σταματησε να κανει χωρους ηταν γερο χαρτι του μαγαζιου.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Η Μιλένα που παίζει τώρα Μουσσες,ήταν στο κούκλες...δεν μου έχει πει τιποτα για Ριτς...

Ψηλη δεν την λες...αλλά θα μας πει ο Υ,αν ειναι...ξανθιά κ κορμάρα,ναι...

Πολύ καλά ελληνικά....αλλά όχι ντίβα...

Milena = ALCATRAZ !!!
 

roxzor

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
οπα sorry  ρε παιδια jessica λεγεται η κοπελα που δηλωνε βραζιλιανα και οχι jenifer τωρα ξερει κανεισ που ειναι? ¨΄)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ψηλη δεν την λες...αλλά θα μας πει ο Υ,αν ειναι...ξανθιά κ κορμάρα,ναι...

εάν είναι αυτή που νομίζω....εγώ θεωρώ ότι είναι από τις πιο ωραίες ξεβράκωτες...έχει κάτι το αρχοντικό...λιονταρίνα, όχι τσιγγάνα bimbo

Πολύ καλά ελληνικά....αλλά όχι ντίβα...

δυστυχώς ναι...καλά ελληνικά και πολύ γκρίνια....πάρα πολύ

ντίβα όντως....δεν έχει δείγμα κοινωνικής ευαισθησίας για άνεργους...  :cheesy:

χωρίς πλάκα...με τίποτα ντίβα, εάν είναι αυτή ντίβα, κάποιες άλλες θα τις λέμε πριγκίπισσες.

α....γουστάρει μασάζ!  :2funny:
 

Επισκέπτης
εάν είναι αυτή που νομίζω....εγώ θεωρώ ότι είναι από τις πιο ωραίες ξεβράκωτες...έχει κάτι το αρχοντικό...λιονταρίνα, όχι τσιγγάνα bimbo

Αν είναι ψηλή ρώτησα...όχι γενική κριτική...:cheesy: :P

χωρίς πλάκα...με τίποτα ντίβα, εάν είναι αυτή ντίβα, κάποιες άλλες θα τις λέμε πριγκίπισσες.

Στην ανατολή..έχουν πριγκίπισσες ? xa xa xa !!!!!

α....γουστάρει μασάζ!  :2funny:

μόνο απο σπεσιαλίστες...  :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
δεν έχω σταθεί όρθιος δίπλα της και δεν ξέρω...πρέπει να είναι πάντως, ειδικά εάν θυμηθώ ότι δεν φόραγε αυτούς τους απαίσιους γυάλινους κορμούς για παπούτσια....αυτό το κάνουν συνήθως ψηλές ξεβράκωτες
 

Επισκέπτης
δεν έχω σταθεί όρθιος δίπλα της και δεν ξέρω...πρέπει να είναι πάντως, ειδικά εάν θυμηθώ ότι δεν φόραγε αυτούς τους απαίσιους γυάλινους κορμούς για παπούτσια....αυτό το κάνουν συνήθως ψηλές ξεβράκωτες

καλά,οκ !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom