Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 265K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
μια ερώτηση
συναγωνιστες ξέρει κανεις τι απέγινε η simona απο λιθουανια
στο παλιο star στην μεταμόρφωση πριν την ανακαινηση
είχα κάνει μεγάλες καταθέσεις στο μαγαζί για πάρτη της

 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
γλιτωσα αλλά μυαλο δεν έβαλα
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
223
Πόντοι
6
Μία Ειρήνη από Ουκρανία (παλιά καραβάνα του STAR) που ήταν χρόνια και Rasputin ξέρετε που έχει πάει τώρα;
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
223
Πόντοι
6
μια ερώτηση
συναγωνιστες ξέρει κανεις τι απέγινε η simona απο λιθουανια
στο παλιο star στην μεταμόρφωση πριν την ανακαινηση
είχα κάνει μεγάλες καταθέσεις στο μαγαζί για πάρτη της

Τι μας θύμισες τώρα....
Το STAR τότε έπαιζε σε μία κατηγορία μόνο του.
Είχε απίστευτες μουνάρες.
Η συγκεκριμένη απ'ότι είχα καταλάβει ήταν μεγάλος φραγκοφονιάς (και όχι η μόνη).
Ας είμαστε καλά εμείς...
Ένας φίλος είχε κάνει τρελές καταθέσεις στην Μαρίνα...
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
καλές εποχές......
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
μια ερώτηση
συναγωνιστες ξέρει κανεις τι απέγινε η simona απο λιθουανια
στο παλιο star στην μεταμόρφωση πριν την ανακαινηση
είχα κάνει μεγάλες καταθέσεις στο μαγαζί για πάρτη της
Φίλε μου....μία ξανθιά μου είχε συστηθει ως ΣιμόναστLIDO όταν είχα πάει πριν δυο-τρεις εβδομάδες,οπότε μπορεί να ήταν και αυτή που έχεις υπ'όψη σου
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
Μάγκες έχω μια ερώτηση για τους ''μόνιμους'' του ΚΟΥΚΛΕΣ.Ξέρει κανείς που μπορεί να βρίσκεται η Εύα(Ρωσίδα,ψιλή,ξανθό κοντό μαλλί,κολλητή της Κλαούντια).Θυμάμαι ένα διάστημα έκανε ένα λεσβιακό με την Κλαούντια,στο οποίο έκαναν και ότι μαλακία ήθελαν,αν σας βοηθάω με αυτό.
Φίλε scocco,είμαι σίγουρος ότι κάτι πρέπει να ξέρεις...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Φίλε μου....μία ξανθιά μου είχε συστηθει ως ΣιμόναστLIDO όταν είχα πάει πριν δυο-τρεις εβδομάδες,οπότε μπορεί να ήταν και αυτή που έχεις υπ'όψη σου

καμμία σχεση μαιστόροβιτς η μία σιμόνα με την άλλη..
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Φίλε μου....μία ξανθιά μου είχε συστηθει ως ΣιμόναστLIDO όταν είχα πάει πριν δυο-τρεις εβδομάδες,οπότε μπορεί να ήταν και αυτή που έχεις υπ'όψη σου
[/quot]
ΌΧΙ ΦΙΛΕ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΈΚΟΨΕ ΛΊΓΟ ΚΟΝΤΥΤΕΡΑ ΤΑ
ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΗΣ
ΑΛΛΑ ΚΟΡΜΙ ΠΕΤΡΑ
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Σοφια απο ρασπουτιν που βρισκεται?
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Μάγκες έχω μια ερώτηση για τους ''μόνιμους'' του ΚΟΥΚΛΕΣ.Ξέρει κανείς που μπορεί να βρίσκεται η Εύα(Ρωσίδα,ψιλή,ξανθό κοντό μαλλί,κολλητή της Κλαούντια).Θυμάμαι ένα διάστημα έκανε ένα λεσβιακό με την Κλαούντια,στο οποίο έκαναν και ότι μαλακία ήθελαν,αν σας βοηθάω με αυτό.
Φίλε scocco,είμαι σίγουρος ότι κάτι πρέπει να ξέρεις...
Δυστυχώς φίλε kostaki27 δε έχω κατορθώσει να σηκώσω κεφάλι το τελευταίο διάστημα(περίπου δύο βδομάδες και τώρα πάμε για τρίτη) λόγω οικονομικών προβλημάτων και έτσι δεν επισκέφθηκα ούτε το Κούκλες ούτε κάνα άλλο ίδρυμα.Με τη πρώτη ευκαιρία όμως θα μπορέσω να μάθω για οποιαδήποτε κόρη του "σωλήνα" εσύ επιθυμείς.
Υ.Γ:Πάντως αυτή που περιέγραψες μήπως είναι μια λίγο "κρυόκωλη" που συνήθιζε απλά να κωλοκάθεται στα τραπεζάκια(είμαι σίγουρος πως ήταν Ρωσίδα αυτή που σου περιγράφω αλλά δε θυμάμαι όνομα)???
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
Δυστυχώς φίλε kostaki27 δε έχω κατορθώσει να σηκώσω κεφάλι το τελευταίο διάστημα(περίπου δύο βδομάδες και τώρα πάμε για τρίτη) λόγω οικονομικών προβλημάτων και έτσι δεν επισκέφθηκα ούτε το Κούκλες ούτε κάνα άλλο ίδρυμα.Με τη πρώτη ευκαιρία όμως θα μπορέσω να μάθω για οποιαδήποτε κόρη του "σωλήνα" εσύ επιθυμείς.
Υ.Γ:Πάντως αυτή που περιέγραψες μήπως είναι μια λίγο "κρυόκωλη" που συνήθιζε απλά να κωλοκάθεται στα τραπεζάκια(είμαι σίγουρος πως ήταν Ρωσίδα αυτή που σου περιγράφω αλλά δε θυμάμαι όνομα)???
Φίλε μου,έχεις ένα δίκιο για το ''κρυόκωλη'',γιατί απ ότι θυμάμαι την πιο πολύ ώρα απλά καθόταν και κουτσομπόλευε με έταιρες κόρες του σωλήνα,παρά έκανε παρέα με πελάτες.Πάντως εγώ που την είχα τιμήσει 2-3 φορές είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος και από την παρέα της και από το πριβέ της(συνοδευόταν πάντα από φραπέ).
Υ.Γ:Εύχομαι να μπορέσεις να επιστρέψεις άμεσα στα σωληνάδικα!!!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Φίλε μου,έχεις ένα δίκιο για το ''κρυόκωλη'',γιατί απ ότι θυμάμαι την πιο πολύ ώρα απλά καθόταν και κουτσομπόλευε με έταιρες κόρες του σωλήνα,παρά έκανε παρέα με πελάτες.Πάντως εγώ που την είχα τιμήσει 2-3 φορές είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος και από την παρέα της και από το πριβέ της(συνοδευόταν πάντα από φραπέ).
Υ.Γ:Εύχομαι να μπορέσεις να επιστρέψεις άμεσα στα σωληνάδικα!!!
Οκ κατάλαβα εννοούμαι την ίδια γκόμενα.....απλά φίλε τη θυμάμαι εκεί απ'όταν πήγαινα(δε ξέρω που μπορεί να είναι τώρα) και μάλλιστα την είχε κεράσει ένα-δύο ποτά ο φίλος που ήταν μαζί μου αλλά μέχρι εκεί.Σοβαρά προσφέρει φραπέ?δεν την είχα "κόψει" για τέτοια!!!
Υ.Γ:Thanks για την ευχή θα επανέλθω σίγουρα,διότι έχω περιορίσει το άλλο πάθος μου το τζόγο,οπότε τα πράγματα πάνε καλύτερα.
 

nostos77

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
αν ξερει κανεις¨
-------------------------
1-κατια-ουκρανιδα ανατολη κ lido
2-carolina-baby o
3-tania-mousses
-------------------------------------------
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Παιδιά ΣΟΣ, αναζητείται η Λουίζα (πρώην Άμαζων, νυν Baby O). Γεμάτη με ελιά κάτω από την μύτη.  Πληροφορίες με πμ είτε εδώ, ευχαριστώ πολύ
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
οχι δεν λεμε αυτη.Η σοφια που λεμε εμεις ειναι μελαχρινη με ψηλοσγουρο μαλλι με παρα πολυ καλο σωμα κ κωλο κ εχει ωραιο στητο βυζακι φυσικο κ συνεχεια γαμιεται στους χωρους τον εναν μετα τον αλλο περνει.Μενει Πετρουπολη αποτι μου ειχε πει.την εχει δει κανεις τελικα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom