Νέα

Lisa (babypinkslt) -Η γυμνάστρια που έγινε συνοδός κυρίων

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 114 άτομα (35 μέλη και 79 επισκέπτες)
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
α ρε ταγαρια 300/ωρα στη χοντρη βρωμιαρα. Δεν εχετε απλα χαλασει την πιατσα, της εχετε γαμησει το σπιτι της πιατσας. Οι πουτανιαρηδες παππουδες μας θα τα βλεπουν αυτα απο ψηλα και θα σιχτιριζουν την ωρα και τη στιγμη που εκαναν παιδια και εγγονια.

Και το αστειο ειναι οτι δεν φταινε ουτε οι πουτανες. Ανδρικου φυλου ειναι το προβλημα που δινει τετοια ποσα σε ανυπαρκτες γυναικες και τους ανεβαζει την αξια. Κατι τετοιες στο παν/μιο τους βαζαμε μια καλτσα στο στομα και τις σοδομιζαμε για 3 ωρες με εναν κερασμενο καφε.

Χχφτου σκουπιδια
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.540
Πόντοι
1.056
και ξαναλεω το τι γουσταρει να κανει σαν υπηρεσια δεν εχει καμια σχεση με το target group στο οποιο απευθεινεται
Δεν υπάρχει καμία διαφορά στο να γλείφεις την πούτσα και τον κωλο ενός 30αρι με ένα 40αρι ....πόσο μάλλον που οι περισσότεροι πάνε γνωρίζοντας πως είναι φορέας HPV και ζητάνε αποστειρωμενο σεξ
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
α ρε ταγαρια 300/ωρα στη χοντρη βρωμιαρα. Δεν εχετε απλα χαλασει την πιατσα, της εχετε γαμησει το σπιτι της πιατσας. Οι πουτανιαρηδες παππουδες μας θα τα βλεπουν αυτα απο ψηλα και θα σιχτιριζουν την ωρα και τη στιγμη που εκαναν παιδια και εγγονια.

Και το αστειο ειναι οτι δεν φταινε ουτε οι πουτανες. Ανδρικου φυλου ειναι το προβλημα που δινει τετοια ποσα σε ανυπαρκτες γυναικες και τους ανεβαζει την αξια. Κατι τετοιες στο παν/μιο τους βαζαμε μια καλτσα στο στομα και τις σοδομιζαμε για 3 ωρες με εναν κερασμενο καφε.

Χχφτου σκουπιδια
δυστυχώς οι χρυσές εποχές για τους πουτανιάρηδες ήταν το 90 μετά την πτώση του ανατολικού μπλοκ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν υπάρχει καμία διαφορά στο να γλείφεις την πούτσα και τον κωλο ενός 30αρι με ένα 40αρι ....πόσο μάλλον που οι περισσότεροι πάνε γνωρίζοντας πως είναι φορέας HPV και ζητάνε αποστειρωμενο σεξ
πάνε για την αδρεναλίνη
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
δυστυχώς οι χρυσές εποχές για τους πουτανιάρηδες ήταν το 90 μετά την πτώση του ανατολικού μπλοκ
εγω δεν ειμαι παρελθοντολαγνος. τιποτα δεν θα ειναι οπως παλια, και δεν με ενοχλει, γιατι μαζι με τα καλα ειχαμε και αλλα 10 στραβα.

απλα βλεπω οτι στην καρτελα με τις εσκορτ εδω στο σαιτ εχει 50/100 μουνακια να τα πιεις στο ποτηρι (ασχετως υπηρεσιων) που ζητανε 150αρια αντε βαρια 200 με φουλ εξτρα ++, και η αλλη Η ΣΑΠΙΑ θελει 200 για 20 λεπτα ή 300/ωρα απλο επειδη καποιος αρχιδας παλιομαλακας τοσα της πληρωσε/πληρωνει προφανως.
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
εγω δεν ειμαι παρελθοντολαγνος. τιποτα δεν θα ειναι οπως παλια, και δεν με ενοχλει, γιατι μαζι με τα καλα ειχαμε και αλλα 10 στραβα.

απλα βλεπω οτι στην καρτελα με τις εσκορτ εδω στο σαιτ εχει 50/100 μουνακια να τα πιεις στο ποτηρι (ασχετως υπηρεσιων) που ζητανε 150αρια αντε βαρια 200 με φουλ εξτρα ++, και η αλλη Η ΣΑΠΙΑ θελει 200 για 20 λεπτα ή 300/ωρα απλο επειδη καποιος αρχιδας παλιομαλακας τοσα της πληρωσε/πληρωνει προφανως.
φίλε μόνο τον εαυτό σου μπορείς να ελέγξεις και κανέναν άλλο. Αν είναι 2-3 μαλάκες και της τα σκάνε, θέμα δικό τους. Σε άλλο νήμα στο μάμπα υπάρχει κόσμος που τα σκάει σε 60αρες. Γενικά ο Έλληνας είναι σιμπ. Κοίτα λοιπόν εσύ να νοιώθεις ότι τα λεφτά σου τα δίνεις εκεί που πρέπει και άσε τους άλλους. Στο συγκεκριμένο νήμα οι πιο πολλοί δεν είναι πελάτες, χαβαλές γίνεται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 125 άτομα (35 μέλη και 90 επισκέπτες)
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.540
Πόντοι
1.056
δυστυχώς οι χρυσές εποχές για τους πουτανιάρηδες ήταν το 90 μετά την πτώση του ανατολικού μπλοκ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


πάνε για την αδρεναλίνη
Είναι τόσο στα χαμένα η τύπισσα που δεν φρόντισε να μάθει πως ο ιός των κονδυλωμάτων άπαξ μπει στα κύτταρα σου δεν φεύγει ποτέ ...είσαι ες αεί φορεας....και παραξενεύτηκε που της ζήτησαν πίπα με λάστιχο ........κάτι που έπρεπε να ξέρει όχι επειδή είναι βιζιτου αλλά επειδή είναι σεξουαλικά ενεργό άτομο ...
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.415
Κριτικές
124
Like
32.040
Πόντοι
27.636
Ξέρω από έγκυρη πηγή ότι οι περισσότερες που πάνε στον Hayate αν πάρουν πρέφα ότι έχουν μεγάλη ζήτηση, το παίζουν διάσημες και ζητάνε τρελά ποσά. Η Lisa είναι τέτοια περίπτωση. Βέβαια αυτές κάνουν τα πάντα για τη δημοσιότητα, ακόμα κι αν χρειαστεί να ξεφτιλιστούν.

Σιγά το νέο θα μου πείτε, αλλά και εκείνη η πηγή από Hayate ήταν που τώρα είναι σε γραφείο, και απλά λέω αυτό που μου είπε.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.965
Πόντοι
6.186
Σχεδον καμια δε γουσταρει να τον παιρνει απο κωλο στη δουλεια, γι' αυτο οσοι σου πουν οτι ειναι τεραστιοι μυστες που γαμανε κωλους και της κανουν αεροπλανικα κτλ κράτα μικρο καλαθι. Ο κωλος ποναει, δεν ειναι μουνι. Ο κωλος επισης δεν υγραινεται ευκολα, ακομα και λαδια να πασαλειφεις. Βαλε τωρα μεσα σε αυτο, το γεγονος οτι το 99% δεν ξερει να γαμαει κωλο (πώς άλλωστε θα ξερει αν δεν το εχει βιωσει) και απλα παει πισοκωλητο σα το σκυλο ή ιεραποστολικο αν ειναι κοντή. Αυτα. Το πρωκτικο ειναι για σχεδον ολες ενα τσαμπα πενηνταρι (το εχουν δηλωσει πολλες) και αυτο που κανουν ειναι να σφιγγουν τον σφιγκτηρα για να μη μπεις και να σου πεσει. Αν σου πεσει, δε φταιει αυτη (και δε θα παρεις λεφτα πισω, και οι περισσοτεροι δε θα μπουν στην διαδικασια να μαλωσουν). Θα σ' αφησει να μπεις πρωτα λιγο (για να σου πει, μπηκες) και μετα θα σου πει "βγαλτο" και "σιγα σιγα". Καλα στεφανα δηλαδη. Κωλο γαμανε κυριως οσοι τον εχουν τερμα μικρο και λεπτο. Για να γαμησεις κωλο με χοντρο παπαρι δυσκολα. Δεν ειναι "οτι και καλα ποναει". Ποναει. Επισης οταν δινεις δυνατες σουβλιες μεσα εκει να δεις πως ποναει. Αν η αλλη γουσταρει πραγματικα θα σ' αφησει ακομα και αν ποναει (βασικα θα της αρεσει κιολας). Αν νιωθει αβολα, οχι. Για να καταλαβεις... δες μια γκομενα που δινει κωλο και μια που δεν εχει δωσει. Αυτη που εχει δωσει θα δεις οτι οι μυες που περιβαλουν τον πρωκτο ειναι σαν "διογκωμενοι". Γι' αυτο αλλαζει και το σχημα του ποπού. Ειναι απο το οτι "σφιγγει" (αθελα της κιολας, ειναι σαν ριφλεξ) τους μυες γυρω απο την περιοχη της τρυπας στην οποια εσυ, εγω ή ο οποιοσδηποτε μπαινουμε. Ειναι αντιδραση στον πονο, σα να σε βαραω στα πλευρα και να σφιγγεσαι (σαν αμυνα). Δε ξερω ποσο βαρβατιλα επικρατει στο παρων νημα αλλα αν ποτε μια κοπελα πχ σου βαλει δαχτυλο (το οποιο θα πονεσει παρα πολυ) θα δεις - αν παρατηρησεις - οτι ενεργοποιεις τους ιδιους μυες (ακομα και αν χαλαρωσεις).

Οσον αφορα την Λιζα, ειναι ξηγημενο ατομο σε πολλα πραγματα που αφορουν εμας. Το τι κανει στην προσωπικη της ζωη και το αν θελει να λεγεται Μαξιμος ή Ρασελ Κρόου ή Μαγια η μελισσα μας ειναι αδιαφορο. Αυτο που ξερω ειναι οτι επειδη δινει μια εντυπωση κοπελιτσας μικρης, απροστατευτης και κυριως χαζης, πεφτουν πολλοι επιτηδειοι σαν αρπακτικα, σου λεει εδω ειμαστε. Δεν ειναι η μονη στην οποια συμβαινει αυτο. Η λογικη υπαγεται στο οτι οπως η κοπελα "εκμεταλλευεται" τον πελατη με τα τοσα χρηματα που παιρνει χωρις να δινει συναισθημα ή να δινεται στις ορεξεις του (ετσι το αντιλαμβανεται ο μεσος πελατης), ετσι και ο πελατης καιροφυλακτει για να παρει πισω το αιμα του ή το κατι παραπανω απο κοπελες - θυματα που θα το δωσουν. Αλλο να παρεις κατι επειδη εκεινη στο δινει με ολο της το ειναι, αλλο να το παρεις με χειριστικες συμπεριφορες. Τελοσπαντων.
φιλε εγω δεν την κατακρινω ισα ισα
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.965
Πόντοι
6.186
θα συμφωνήσω πάντως με 2 πράγματα: ότι πολλές το χρησιμοποιούν ως κράχτη, πας για το πίσω και σου λένε ότι δεν είναι προετοιμασμένες ή ότι είσαι μεγάλος όπως επίσης ότι κάποιες που εν τέλει το δίνουν δε σε αφήνουν να μπεις, σε ταλαιπωρούν για να παραιτηθείς. Αυτό το τελευταίο μου συνέβη τελευταία με μια γνωστή πρώην εργαζόμενη που έχουμε κρατήσει επαφή. Πάω να μπω πίσω και έχει κλείσει τις Θερμοπύλες. Πρέπει να πιεζόταν λες και θα γεννήσει. Αρχικά λέω καλά δεν το έχουμε και να μου λέει "νομίζω είσαι κουρασμένος " (αυτό είναι κορυφαίο όταν σε ξενερώνει η άλλη). Κάνουμε ένα διάλειμμα προετοιμάζω ξανά το έδαφος με δάχτυλα, αδειάζω όλο το λιπαντικό και μπαίνω. Αφού μπήκα μετά την πήγα καμιά ώρα έτσι. Σκεφτόμουνα μετά ότι θα με μπλοκάρει μετά από τόσο πιστόνιασμα πίσω. Μετά από 2-3 μέρες πάντως που της είπα να ξαναβρεθούμε πάλι με πρωκτικό μέσα ως προϋπόθεση μου είπε εντάξει χαχα
εγώ όταν αρχίζουν τα σιγά πονάει κ τα δεν μπαίνει του λες έλα από πάνω κ βάλτον αργά εσύ, εκεί δεν μπορούν να που τπτ κάθονται κ ο του θαύματος μπαίνει αμέσως
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.965
Πόντοι
6.186
Ξέρω από έγκυρη πηγή ότι οι περισσότερες που πάνε στον Hayate αν πάρουν πρέφα ότι έχουν μεγάλη ζήτηση, το παίζουν διάσημες και ζητάνε τρελά ποσά. Η Lisa είναι τέτοια περίπτωση. Βέβαια αυτές κάνουν τα πάντα για τη δημοσιότητα, ακόμα κι αν χρειαστεί να ξεφτιλιστούν.

Σιγά το νέο θα μου πείτε, αλλά και εκείνη η πηγή από Hayate ήταν που τώρα είναι σε γραφείο, και απλά λέω αυτό που μου είπε.
χεχεχε ξέρω την πηγή σου!
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.415
Κριτικές
124
Like
32.040
Πόντοι
27.636
Σχεδον καμια δε γουσταρει να τον παιρνει απο κωλο στη δουλεια, γι' αυτο οσοι σου πουν οτι ειναι τεραστιοι μυστες που γαμανε κωλους και της κανουν αεροπλανικα κτλ κράτα μικρο καλαθι. Ο κωλος ποναει, δεν ειναι μουνι. Ο κωλος επισης δεν υγραινεται ευκολα, ακομα και λαδια να πασαλειφεις. Βαλε τωρα μεσα σε αυτο, το γεγονος οτι το 99% δεν ξερει να γαμαει κωλο (πώς άλλωστε θα ξερει αν δεν το εχει βιωσει) και απλα παει πισοκωλητο σα το σκυλο ή ιεραποστολικο αν ειναι κοντή. Αυτα. Το πρωκτικο ειναι για σχεδον ολες ενα τσαμπα πενηνταρι (το εχουν δηλωσει πολλες) και αυτο που κανουν ειναι να σφιγγουν τον σφιγκτηρα για να μη μπεις και να σου πεσει. Αν σου πεσει, δε φταιει αυτη (και δε θα παρεις λεφτα πισω, και οι περισσοτεροι δε θα μπουν στην διαδικασια να μαλωσουν). Θα σ' αφησει να μπεις πρωτα λιγο (για να σου πει, μπηκες) και μετα θα σου πει "βγαλτο" και "σιγα σιγα". Καλα στεφανα δηλαδη. Κωλο γαμανε κυριως οσοι τον εχουν τερμα μικρο και λεπτο. Για να γαμησεις κωλο με χοντρο παπαρι δυσκολα. Δεν ειναι "οτι και καλα ποναει". Ποναει. Επισης οταν δινεις δυνατες σουβλιες μεσα εκει να δεις πως ποναει. Αν η αλλη γουσταρει πραγματικα θα σ' αφησει ακομα και αν ποναει (βασικα θα της αρεσει κιολας). Αν νιωθει αβολα, οχι. Για να καταλαβεις... δες μια γκομενα που δινει κωλο και μια που δεν εχει δωσει. Αυτη που εχει δωσει θα δεις οτι οι μυες που περιβαλουν τον πρωκτο ειναι σαν "διογκωμενοι". Γι' αυτο αλλαζει και το σχημα του ποπού. Ειναι απο το οτι "σφιγγει" (αθελα της κιολας, ειναι σαν ριφλεξ) τους μυες γυρω απο την περιοχη της τρυπας στην οποια εσυ, εγω ή ο οποιοσδηποτε μπαινουμε. Ειναι αντιδραση στον πονο, σα να σε βαραω στα πλευρα και να σφιγγεσαι (σαν αμυνα). Δε ξερω ποσο βαρβατιλα επικρατει στο παρων νημα αλλα αν ποτε μια κοπελα πχ σου βαλει δαχτυλο (το οποιο θα πονεσει παρα πολυ) θα δεις - αν παρατηρησεις - οτι ενεργοποιεις τους ιδιους μυες (ακομα και αν χαλαρωσεις).

Με κάθε σεβασμό, δε συμφωνώ με όσα λες.

Θεωρώ πώς το να γαμήσεις κάποια από κώλο, θέλει τρόπο, όχι κόπο. Είτε την έχεις μικρή και λεπτή, είτε μεγάλη και χοντρή. Εντάξει, δεν μιλάμε για τεράστια και πολύ χοντρά, ο μέσος Έλληνας έχει κανονικό πέος.

Και τέλος, δεν ισχύει πάντα πως όποια δίνει κώλο έχει διογκωμένους μυς. Έχω δει κώλους κλειστούς που ανοίγουν σαν λάστιχο, αντίστοιχα έχω δει κώλους διογκωμένους που όμως η κοπέλα δεν δίνει.

Ας μην ξεχνάμε πώς είναι στην ευχέρεια της κοπέλας να αρνηθεί πρωκτικό. Και ναι μπορεί για τις περισσότερες να είναι τσάμπα πενηντάρικο όπως λες, αλλά προσωπικά δεν μου έχει τύχει καμιά να μην γούσταρε πρωκτικό. Τρόπο θέλει, όχι κόπο.

Μην ξεχνάτε πώς υπάρχει κοπέλα σε γραφείο που έχει κώλο στο βασικό της πρόγραμμα χωρίς έξτρα και γουστάρει κιόλας.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Φίλε πάνε κάνε το 10ωρο σου και άσε τον κόσμο να κάνει ότι γουστάρει με το σώμα του ....όποιος αντέχει την ξεφτίλα της βιζιτας και της τσοντας είναι δικαίωμα του να βιοποριζεται απ' αυτα .....όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου δεν σημαίνει πως είναι τρελός ....δεν χρειάζεται να σαι ψυχίατρος για να καταλάβεις πως η Λίζα δεν είναι σαν τον ψυχωτικό red dragon τον αυτιστικό σολομωνιδη και τον νοητικά καθυστερημένο Φοίβο.....εσύ φίλε άμα ζούσες στην σοβιετική Ένωση θα σουν σαν αυτούς τους αξιωματούχους που είχαν βαφτίσει την ανυπακοή στο σύστημα ψυχασθένεια και έκλεινα τους αντικαθεστωτικούς στα ψυχιατρεία ή σαν τους πουριτανους της Ιταλίας πχ που πριν 50 χρόνια ήθελαν οι " ελευθεριών ηθών " γυναίκες και άντρες να αντιμετωπιζονται ως ψυχικά διαταραγμένοι ..........άσε τον κόσμο να ζήσει όπως γουστάρει και ζήσε και συ την ζωουλα σου όπως θες ...
λευκος ιπποτης της λιζας τι αλλο θα δουμε εδω μεσα! στο ιδιο ιδρυμα ησασταν και θιχτηκες?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: jimis

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Με κάθε σεβασμό, δε συμφωνώ με όσα λες.

Θεωρώ πώς το να γαμήσεις κάποια από κώλο, θέλει τρόπο, όχι κόπο. Είτε την έχεις μικρή και λεπτή, είτε μεγάλη και χοντρή. Εντάξει, δεν μιλάμε για τεράστια και πολύ χοντρά, ο μέσος Έλληνας έχει κανονικό πέος.

Και τέλος, δεν ισχύει πάντα πως όποια δίνει κώλο έχει διογκωμένους μυς. Έχω δει κώλους κλειστούς που ανοίγουν σαν λάστιχο, αντίστοιχα έχω δει κώλους διογκωμένους που όμως η κοπέλα δεν δίνει.

Ας μην ξεχνάμε πώς είναι στην ευχέρεια της κοπέλας να αρνηθεί πρωκτικό. Και ναι μπορεί για τις περισσότερες να είναι τσάμπα πενηντάρικο όπως λες, αλλά προσωπικά δεν μου έχει τύχει καμιά να μην γούσταρε πρωκτικό. Τρόπο θέλει, όχι κόπο.

Μην ξεχνάτε πώς υπάρχει κοπέλα σε γραφείο που έχει κώλο στο βασικό της πρόγραμμα χωρίς έξτρα και γουστάρει κιόλας.
εννοεις οτι το βασικο της προγραμμα περιεχει το εξτρα μεσα στην τελικη τιμη (παρεις δε παρεις)!
απο τη στιγμη που το βασικο προγραμμα στην πρωτευουσα εχει 140 τυπε εγω το θεωρω εξτρα με τετοια τιμη...

μου θυμιζει το ανεκδοτο
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.415
Κριτικές
124
Like
32.040
Πόντοι
27.636
εννοεις οτι το βασικο της προγραμμα περιεχει το εξτρα μεσα στην τελικη τιμη (παρεις δε παρεις)!
απο τη στιγμη που το βασικο προγραμμα στην πρωτευουσα εχει 140 τυπε εγω το θεωρω εξτρα με τετοια τιμη...

μου θυμιζει το ανεκδοτο

Δεν πάει ακριβώς έτσι.

Τα 170 είναι σαφώς καλύτερα από τα 140 + 50.

Αν δεν έχεις σκοπό το πρωκτικό, την προσπερνάς και πας σε άλλες επιλογές. Τόσο απλό.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Δεν πάει ακριβώς έτσι.

Τα 170 είναι σαφώς καλύτερα από τα 140 + 50.

Αν δεν έχεις σκοπό το πρωκτικό, την προσπερνάς και πας σε άλλες επιλογές. Τόσο απλό.
δε διαφωνω οπως δε διαφωνω οτι συμφωνα με την πλειοψηφια ειναι κορυφαια συνοδος...
αλλα να λεμε και τα συκα συκα και τη σκαφη σκαφη...
170 ενας που ειναι μουνακιας και δε γουσταρει κωλο για τον χι ψι λογο γιατι να τα πληρωσει? και μη μου πεις να παει αλλου! μπορει να γουσταρει αυτο το μουνι να γαμαει!
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.540
Πόντοι
1.056
λευκος ιπποτης της λιζας τι αλλο θα δουμε εδω μεσα! στο ιδιο ιδρυμα ησασταν και θιχτηκες?
Ουτε ιππότης ούτε αγαπουλης της Λίζας ....αν είχες βασικές νομικές γνώσεις και ήξερες τι είναι το καθεστώς δικαστική συμπαράστασης για ένα άτομο θα καταλαβαίνες πόσο αυθαίρετη και φασιστική είναι η άποψη " δεν γουστάρω αυτό που κάνει η Λίζα πρέπει να μπει σε δικαστική συμπαράσταση "......προσωπικά και πιο φθηνή να ήταν δεν υπήρχε περίπτωση να δώσω λεφτά να τη γαμησω πόσο μάλλον μιας που χει και hpv
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.540
Πόντοι
1.056
Με κάθε σεβασμό, δε συμφωνώ με όσα λες.

Θεωρώ πώς το να γαμήσεις κάποια από κώλο, θέλει τρόπο, όχι κόπο. Είτε την έχεις μικρή και λεπτή, είτε μεγάλη και χοντρή. Εντάξει, δεν μιλάμε για τεράστια και πολύ χοντρά, ο μέσος Έλληνας έχει κανονικό πέος.

Και τέλος, δεν ισχύει πάντα πως όποια δίνει κώλο έχει διογκωμένους μυς. Έχω δει κώλους κλειστούς που ανοίγουν σαν λάστιχο, αντίστοιχα έχω δει κώλους διογκωμένους που όμως η κοπέλα δεν δίνει.

Ας μην ξεχνάμε πώς είναι στην ευχέρεια της κοπέλας να αρνηθεί πρωκτικό. Και ναι μπορεί για τις περισσότερες να είναι τσάμπα πενηντάρικο όπως λες, αλλά προσωπικά δεν μου έχει τύχει καμιά να μην γούσταρε πρωκτικό. Τρόπο θέλει, όχι κόπο.

Μην ξεχνάτε πώς υπάρχει κοπέλα σε γραφείο που έχει κώλο στο βασικό της πρόγραμμα χωρίς έξτρα και γουστάρει κιόλας.
Είναι όπως τα λέει ο φίλος η Αριάνα έχει ενσωματώσει το έξτρα στην βασική τιμή και φαίνεται ως προσφορά
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Υπεύθυνη ανακοίνωση προς όλα τ αξιότιμα μελη , οποίος δε θέλει περιπέτειες , αγαπαει τον εαυτό του και πάνω απ όλα θέλει την υγεία του μακριά από αυτή τη χυσαποθηκη μακριά μάγκες μακριά
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
Σχεδον καμια δε γουσταρει να τον παιρνει απο κωλο στη δουλεια, γι' αυτο οσοι σου πουν οτι ειναι τεραστιοι μυστες που γαμανε κωλους και της κανουν αεροπλανικα κτλ κράτα μικρο καλαθι. Ο κωλος ποναει, δεν ειναι μουνι. Ο κωλος επισης δεν υγραινεται ευκολα, ακομα και λαδια να πασαλειφεις. Βαλε τωρα μεσα σε αυτο, το γεγονος οτι το 99% δεν ξερει να γαμαει κωλο (πώς άλλωστε θα ξερει αν δεν το εχει βιωσει) και απλα παει πισοκωλητο σα το σκυλο ή ιεραποστολικο αν ειναι κοντή. Αυτα. Το πρωκτικο ειναι για σχεδον ολες ενα τσαμπα πενηνταρι (το εχουν δηλωσει πολλες) και αυτο που κανουν ειναι να σφιγγουν τον σφιγκτηρα για να μη μπεις και να σου πεσει. Αν σου πεσει, δε φταιει αυτη (και δε θα παρεις λεφτα πισω, και οι περισσοτεροι δε θα μπουν στην διαδικασια να μαλωσουν). Θα σ' αφησει να μπεις πρωτα λιγο (για να σου πει, μπηκες) και μετα θα σου πει "βγαλτο" και "σιγα σιγα". Καλα στεφανα δηλαδη. Κωλο γαμανε κυριως οσοι τον εχουν τερμα μικρο και λεπτο. Για να γαμησεις κωλο με χοντρο παπαρι δυσκολα. Δεν ειναι "οτι και καλα ποναει". Ποναει. Επισης οταν δινεις δυνατες σουβλιες μεσα εκει να δεις πως ποναει. Αν η αλλη γουσταρει πραγματικα θα σ' αφησει ακομα και αν ποναει (βασικα θα της αρεσει κιολας). Αν νιωθει αβολα, οχι. Για να καταλαβεις... δες μια γκομενα που δινει κωλο και μια που δεν εχει δωσει. Αυτη που εχει δωσει θα δεις οτι οι μυες που περιβαλουν τον πρωκτο ειναι σαν "διογκωμενοι". Γι' αυτο αλλαζει και το σχημα του ποπού. Ειναι απο το οτι "σφιγγει" (αθελα της κιολας, ειναι σαν ριφλεξ) τους μυες γυρω απο την περιοχη της τρυπας στην οποια εσυ, εγω ή ο οποιοσδηποτε μπαινουμε. Ειναι αντιδραση στον πονο, σα να σε βαραω στα πλευρα και να σφιγγεσαι (σαν αμυνα). Δε ξερω ποσο βαρβατιλα επικρατει στο παρων νημα αλλα αν ποτε μια κοπελα πχ σου βαλει δαχτυλο (το οποιο θα πονεσει παρα πολυ) θα δεις - αν παρατηρησεις - οτι ενεργοποιεις τους ιδιους μυες (ακομα και αν χαλαρωσεις).

Οσον αφορα την Λιζα, ειναι ξηγημενο ατομο σε πολλα πραγματα που αφορουν εμας. Το τι κανει στην προσωπικη της ζωη και το αν θελει να λεγεται Μαξιμος ή Ρασελ Κρόου ή Μαγια η μελισσα μας ειναι αδιαφορο. Αυτο που ξερω ειναι οτι επειδη δινει μια εντυπωση κοπελιτσας μικρης, απροστατευτης και κυριως χαζης, πεφτουν πολλοι επιτηδειοι σαν αρπακτικα, σου λεει εδω ειμαστε. Δεν ειναι η μονη στην οποια συμβαινει αυτο. Η λογικη υπαγεται στο οτι οπως η κοπελα "εκμεταλλευεται" τον πελατη με τα τοσα χρηματα που παιρνει χωρις να δινει συναισθημα ή να δινεται στις ορεξεις του (ετσι το αντιλαμβανεται ο μεσος πελατης), ετσι και ο πελατης καιροφυλακτει για να παρει πισω το αιμα του ή το κατι παραπανω απο κοπελες - θυματα που θα το δωσουν. Αλλο να παρεις κατι επειδη εκεινη στο δινει με ολο της το ειναι, αλλο να το παρεις με χειριστικες συμπεριφορες. Τελοσπαντων.

πολλες γουσταρουνε, οπως και στους αντρες ετισ και οι γυναικες δεν εχουν μια γενικη αποψη επι του πρωκτικου ειναι σοτν ανθρωπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom