Νέα

Λίπανση κωλοτρυπίδας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SEX_PYR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 272
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Φυσικα πραγματα και μονο οχι λαδια και μαλακιες με το λαδι δεν καταλαβενης τιποτα καμια αισθηση,
καυλωσε την καλα να τρεχουν ποταμι τα ζουμια της βαλε και σαλιο και σιγα σιγα πατας επανω στην καυλα τον θελη,  προτου ξεκαυλωση αμα ξεκαυλωση αστο δεν γινεται τιποτα την τυρανας μονο
Δεν αντιλέγω, για λίγη επιπλέον "βοήθεια" δίνω αυτή τη συμβουλή , αντί για τα υποτιθέμενα εξειδικευμένα τύπου "play" από τη durex νομίζω που δεν τα βρίσκεις και στο περίπτερο όπως τα προφυλακτικά.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Δεν αντιλέγω, για λίγη επιπλέον "βοήθεια" δίνω αυτή τη συμβουλή , αντί για τα υποτιθέμενα εξειδικευμένα τύπου "play" από τη durex νομίζω που δεν τα βρίσκεις και στο περίπτερο όπως τα προφυλακτικά.
Εαν σου αρεση με βοηθεια κανε το ετσι,εγω το πρωτιμο και το εφαρμοζω οπως το εγραψα παραπανω
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Mα τι Αλίντισσα είναι?  :2funny: :2funny: :2funny:
Αλιντισσα με ολη την σημασια
Έλα ντε...το αλλάζω..
Λιγουράκι εσύ που μου έστειλες το πμ πόσα θες να στον λαδώσει ο φίλος μου ο μουστακαλής ονόματι Teresa?
Και εσυ να περνης ματι... καυλωνης.........
σκυλος ειναι :2funny: :2funny: :2funny:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Εαν σου αρεση με βοηθεια κανε το ετσι,εγω το πρωτιμο και το εφαρμοζω οπως το εγραψα παραπανω
Ναι, αλλά αν η προηγούμενη στάση είναι στα 4, δεν έχει τροφοδοτηθεί από τα φυσικά υγρα...και το σάλιο(τουλάχιστον το δικό μου) δεν επαρκει σε αυτή την περίπτωση...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ναι, αλλά αν η προηγούμενη στάση είναι στα 4, δεν έχει τροφοδοτηθεί από τα φυσικά υγρα...και το σάλιο(τουλάχιστον το δικό μου) δεν επαρκει σε αυτή την περίπτωση...
Τα δαχτυλα γιατι τα εχεις παρε με τα δαχτυλα υγρα της
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66

Επισκέπτης
To κυριότερο είναι η διάθεση της γκόμενας... αν φοβάται ή δεν θέλει... βουλώνει το κωλοβαλβίδι και ρίχνε εσύ 30 κιλά γράσσο! Δεν θα κάνεις τίποτα. Αν είναι χαλαρή και γουστάρει, τότε και με σάλιο γίνεται η δουλειά εύκολα.

Πάντως, απο λιπαντικά, μάλλον το κλασσικό baby-oil είναι το καλύτερο! Δοκιμασμένο σε αρκετές!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Κι αυτό γίνεται, δεν είπα ότι δεν γίνεται , ούτε ότι είναι απαραίτητο να χρησιμοποιηθεί οπωσδήποτε κάτι τεχνητό.
Καλα ειναι οσο μπορης να αποφευγης τα τεχνητα (ποιος ξερη και τι ουσιες εχουνε)
φυσικα και μονο
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
To κυριότερο είναι η διάθεση της γκόμενας... αν φοβάται ή δεν θέλει... βουλώνει το κωλοβαλβίδι και ρίχνε εσύ 30 κιλά γράσσο! Δεν θα κάνεις τίποτα. Αν είναι χαλαρή και γουστάρει, τότε και με σάλιο γίνεται η δουλειά εύκολα.

Πάντως, απο λιπαντικά, μάλλον το κλασσικό baby-oil είναι το καλύτερο! Δοκιμασμένο σε αρκετές!

συμφωνω στο πρωτο σκελος απολυτα.
στο δευτερο οχι.

φαρμακοποιος μ ειπε πως συνδυασμος οιλ και προφ αλλοιωνει το προφ κ μπορει να σπασει πιο ευκολα. :-
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Όπα, το μπέιμπι όιλ κάνει το προφυλακτικό "λιώμα" κυριολεκτικά. Εκτός και αν δεν έχεις σκοπό να το χρησιμοποιήσεις (το προφυλακτικό).
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
συμφωνω στο πρωτο σκελος απολυτα.
στο δευτερο οχι.

φαρμακοποιος μ ειπε πως συνδυασμος οιλ και προφ αλλοιωνει το προφ κ μπορει να σπασει πιο ευκολα. :-
ο φαρμακοποιος ή η φαρμακοποιος στο ειπε????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom