Νέα

Λίπανση κωλοτρυπίδας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SEX_PYR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 272
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Αφου καίγεσαι να μάθεις τις προσωπικές μου σεξουαλικές προτιμήσεις θα σου πω. Απλά κόψε το στυλάκι θα στην πω να μιλήκουμε σαν άνθρωποι μην σε αρχίσω στα μπινελίκια γιατί έχω τρελά κέφια :2funny: :2funny:
Μου την σπάει η εμμονη σε ενα "είδος" σεξ το θεωρω ξενέρωμα. τίποτα δεν ειναι χυδαίο ειπαμε. Θα το πω πολλες φορές;
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

arcans40

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Αφου καίγεσαι να μάθεις τις προσωπικές μου σεξουαλικές προτιμήσεις θα σου πω. Απλά κόψε το στυλάκι θα στην πω να μιλήκουμε σαν άνθρωποι μην σε αρχίσω στα μπινελίκια γιατί έχω τρελά κέφια :2funny: :2funny:
Μου την σπάει η εμμονη σε ενα "είδος" σεξ το θεωρω ξενέρωμα. τίποτα δεν ειναι χυδαίο ειπαμε. Θα το πω πολλες φορές;
μπορει να εχει κολημα και το κωλο ο τυπος.μην τρελενεσε,γουστα ειναι αυτα.μπορει και να τον δινει και το δικο του κιολας,ολα παιζουν.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Αφου καίγεσαι να μάθεις τις προσωπικές μου σεξουαλικές προτιμήσεις θα σου πω. Απλά κόψε το στυλάκι θα στην πω να μιλήκουμε σαν άνθρωποι μην σε αρχίσω στα μπινελίκια γιατί έχω τρελά κέφια :2funny: :2funny:
Μου την σπάει η εμμονη σε ενα "είδος" σεξ το θεωρω ξενέρωμα. τίποτα δεν ειναι χυδαίο ειπαμε. Θα το πω πολλες φορές;

πω ρε γαμωτο..

για να πει κατι καθαρα παει μεσω λαμιας.  καθε ποστ και μια διπλωματικη απαντηση.

δηλαδη κανει πρωκτικο θελει να μας πει αλλα κομπλεξαρεται να πει ναι κανω.

μας λεει τιποτα δεν ειναι χυδαιο.

οπως οι πιο πολλες αλλωστε. ξεσκιζονται.και καλα κανουν δεν ειναι ντροπη. αλλα οταν τις ρωτησεις σε κοιτανε

με στυλ..μα για ποια με περασες?? :cheesy:

η σοβαροφανεια τις μαρανε.

βαρεθηκα το τhread. hasta luego..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Αφου καίγεσαι να μάθεις τις προσωπικές μου σεξουαλικές προτιμήσεις θα σου πω. Απλά κόψε το στυλάκι θα στην πω να μιλήκουμε σαν άνθρωποι μην σε αρχίσω στα μπινελίκια γιατί έχω τρελά κέφια :2funny: :2funny:
Μου την σπάει η εμμονη σε ενα "είδος" σεξ το θεωρω ξενέρωμα. τίποτα δεν ειναι χυδαίο ειπαμε. Θα το πω πολλες φορές;
οριστε τωρα πως θα μαλωνουμε τρια καρντασια που τον εδιωξες; :headbang: :headbang: :headbang: πες κι εσυ οτι το κανεις να συχασουμε...
 

arcans40

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
πω ρε γαμωτο..

για να πει κατι καθαρα παει μεσω λαμιας.  καθε ποστ και μια διπλωματικη απαντηση.

δηλαδη κανει πρωκτικο θελει να μας πει αλλα κομπλεξαρεται να πει ναι κανω.

μας λεει τιποτα δεν ειναι χυδαιο.

οπως οι πιο πολλες αλλωστε. ξεσκιζονται.και καλα κανουν δεν ειναι ντροπη. αλλα οταν τις ρωτησεις σε κοιτανε

με στυλ..μα για ποια με περασες?? :cheesy:

η σοβαροφανεια τις μαρανε.

βαρεθηκα το τhread. hasta luego..
ρε φιλε και εσυ πολυ ξερες τις κανεις τις ερωτησεις.κανεις σαν να ρωτας την πουτανα ποσο κανι να σε παρω και απο πισω.κανε πιο κοσμιες τις ερωτησεις στην εριναλ και πιστευω θα σου απαντησει,κατι του στυλ δηλαδη
<<δεσποινης εριναλ,ποια η γνωμη σας για τον πρωκτικο συνουσιασμο>>
και πιστευω οτι θα σου απαντηση,κατι σαν τις εκπομπες του ασκητη στην τηλεοραση.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
πω ρε γαμωτο..

για να πει κατι καθαρα παει μεσω λαμιας.  καθε ποστ και μια διπλωματικη απαντηση.

δηλαδη κανει πρωκτικο θελει να μας πει αλλα κομπλεξαρεται να πει ναι κανω.

μας λεει τιποτα δεν ειναι χυδαιο.

οπως οι πιο πολλες αλλωστε. ξεσκιζονται.και καλα κανουν δεν ειναι ντροπη. αλλα οταν τις ρωτησεις σε κοιτανε

με στυλ..μα για ποια με περασες?? :cheesy:

η σοβαροφανεια τις μαρανε.

βαρεθηκα το τhread. hasta luego..

Στην χάλασα ε;  :2funny: :2funny: :2funny:

 

jannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
57
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
προσοχή σε αυτό που λέει silicone!
μόνο το water based είναι ακινδυνο.
οτιδήποτε άλλο π.χ. σπάει το προφυλακτικό γιατί το ξερένει...
το water based αποροφάται γρήγορα όπως  γράφει ο συναφωνιστής είναι
όμως ακινδυνο και απο θέμα ερεθισμάτων και σκουπίζεται εύκολα.

 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
ακομα το ψαχνεται το θεμα?
ειπαμε το σαλιο και τα υγρα του μουνιου ειναι η καλυτερη λιπανση
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
νομιζω οτι ειναι η καλυτερη γιατι να ρισκαρω αλλεργιες,ερεθισμους αν κι εχω δοκιμασει και διαφορα αλλα, απλα δεν γινεται να κουβαλας μαζι σου παντα λιπαντικο σωστα??
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
νομιζω οτι ειναι η καλυτερη γιατι να ρισκαρω αλλεργιες,ερεθισμους αν κι εχω δοκιμασει και διαφορα αλλα, απλα δεν γινεται να κουβαλας μαζι σου παντα λιπαντικο σωστα??

ο συντροφός σου όμως μπορεί να το κουβαλαει? σωστά?
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
ακομα το ψαχνεται το θεμα?
ειπαμε το σαλιο και τα υγρα του μουνιου ειναι η καλυτερη λιπανση

Πρέπει όμως ο λυπαντής να είναι μάστορας, δλδ να έχει φάει πολλά κωλούρια ;)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom