Νέα

Λίπανση κωλοτρυπίδας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SEX_PYR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 272
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
σιγουρα εχεις κανει πρωκτικο σεξ και ξερεις.

το θεμα ειναι να καταθεσεις αν σου αρεσει η το θεωρεις χυδαιο.

ρε τομάσσο τι ερωτησεις ειναι αυτές ;Αυτό ειναι το θεματάκι του θρεντ αν μου αρέσει η θεωρω χυδαίο το φτωκτικο σεκθ; :o
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ρε τομάσσο τι ερωτησεις ειναι αυτές ;Αυτό ειναι το θεματάκι του θρεντ αν μου αρέσει η θεωρω χυδαίο το φτωκτικο σεκθ; :o
ναι ρε δεν σου λεει με τι λιπαινεται...
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Ρε erinal  ο  καθενας μπορει να πι την αποψη του. Μην το βλεπεις ετσι
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Σοκαριστηκε  μαλακιες λες και δεν ξερει απο αυτα :fuck1: :knockinb: :pipa2: :cum: :fuck2:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866

Οχι δεν έγινε κάτι τέτοιο. Τα πράγματα ειναι απλά και ξεκάθαρα. Το σεξ δεν ειναι χυδαίο αν υπάρχει θέληση απο τους συμμετέχοντες.Οπότε η ερώτηση μου φαίνεται περίεργη. Επίσης το σώμα μας το σεβόμαστε και του φερόμαστε σωστά ..αν θέλουμε να μας σέβεται και αυτό. Εγινα κατανοητή; 
 

arcans40

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Οχι δεν έγινε κάτι τέτοιο. Τα πράγματα ειναι απλά και ξεκάθαρα. Το σεξ δεν ειναι χυδαίο αν υπάρχει θέληση απο τους συμμετέχοντες.Οπότε η ερώτηση μου φαίνεται περίεργη. Επίσης το σώμα μας το σεβόμαστε και του φερόμαστε σωστά ..αν θέλουμε να μας σέβεται και αυτό. Εγινα κατανοητή; 
ερι ο πολεμος για την κολοτρυπιδα θα ειναι αιματηρος μου φαινετε.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Οχι δεν έγινε κάτι τέτοιο. Τα πράγματα ειναι απλά και ξεκάθαρα. Το σεξ δεν ειναι χυδαίο αν υπάρχει θέληση απο τους συμμετέχοντες.Οπότε η ερώτηση μου φαίνεται περίεργη. Επίσης το σώμα μας το σεβόμαστε και του φερόμαστε σωστά ..αν θέλουμε να μας σέβεται και αυτό. Εγινα κατανοητή; 

απο εσενα υπαρχει θεληση γι αυτο το κομματι του σεξ με τους συντροφους σου?

το αν το θελουν και οι δυο τιποτα δεν ειναι χυδαιο ειναι γνωστο.

νομιζω στην ταινια ρεβανς με τον καφετζοπουλο το ακουσα για πρωτη φορα.του 1980 ταινια :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Οχι δεν έγινε κάτι τέτοιο. Τα πράγματα ειναι απλά και ξεκάθαρα. Το σεξ δεν ειναι χυδαίο αν υπάρχει θέληση απο τους συμμετέχοντες.Οπότε η ερώτηση μου φαίνεται περίεργη. Επίσης το σώμα μας το σεβόμαστε και του φερόμαστε σωστά ..αν θέλουμε να μας σέβεται και αυτό. Εγινα κατανοητή; 
σεβασμος στον κωλο σας ρε ανδρες και γυναικες...μην τον γαματε....(τροπος του λεγειν)...αυτος σας ξεσκατιζει.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
απο εσενα υπαρχει θεληση γι αυτο το κομματι του σεξ με τους συντροφους σου?

το αν το θελουν και οι δυο τιποτα δεν ειναι χυδαιο ειναι γνωστο.

νομιζω στην ταινια ρεβανς με τον καφετζοπουλο το ακουσα για πρωτη φορα.του 1980 ταινια :)

Αφου καίγεσαι να μάθεις τις προσωπικές μου σεξουαλικές προτιμήσεις θα σου πω. Απλά κόψε το στυλάκι θα στην πω να μιλήκουμε σαν άνθρωποι μην σε αρχίσω στα μπινελίκια γιατί έχω τρελά κέφια :2funny: :2funny:
Μου την σπάει η εμμονη σε ενα "είδος" σεξ το θεωρω ξενέρωμα. τίποτα δεν ειναι χυδαίο ειπαμε. Θα το πω πολλες φορές;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom