Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
πέρασμα προχθες ο χώρος πολυ καλός ειδικά σε σχέση με την προγούμενη αηδία. Πολύ κόσμος και παρά πολλές κόπέλες. οι περισσότερες Milf θα έλεγα. Για όλα τα γούστα νομίζω, ο χώρος του πριβε είναι πριβε και δεν γαμιέσαι μαζί με τον διπλανό σου σαν σε μια απέραντη παρτούζα. Ονόματα δεν θυμάμαι απο τις κοπέλες . Είσοδος 15ευρώ πολλά πάρα πολλά στις μέρες μας. Κάτι έγραφε στην είσοδο για 2 πορνοσταρ άγνωστες σε εμένα την μια την λενεTera bond και η black diamond.
 

terisxr

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα!ισχυει οτι μαρτα απο baby gold (kristal απο grand ritorno)ειναι πλεον στο δυναμικο του μαγαζιου???????
 

troikanos13

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Πλεον ειναι παρα πολλα αλλα πρεπει να αναγνωρισουμε οτι σαν μαγαζι ειναι οτι καλυτερο υπαρχει αλλα αυτο δε δικαιολογει τα 15€.
 

terisxr

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
γωριζει καποιος αν η κρυσταλ του grand ritorno μαρτα απο baby gold ειναι πλεον στο μαγαζι?εθχαριστω(ενοειται οτι 15 E εισοδος ειναι πολλα)
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
γωριζει καποιος αν η κρυσταλ του grand ritorno μαρτα απο baby gold ειναι πλεον στο μαγαζι?εθχαριστω(ενοειται οτι 15 E εισοδος ειναι πολλα)

Πριν δύο εβδομάδες την είδα στο Lido...
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
νομιζω οτι η Μαρτα-Κρυσταλ έφυγε και απο εδω. απλως η πηγη μου δεν ειναι και πολυ αξιοπιστη.
Μαρτα-Κρυσταλ πρωην baby gold γυμνασμενη ξανθια αν λεμε την ιδια
 

terisxr

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
αυτην λεω φιλε.τελικα ειναι ritorno lido η αλλου??την εχει δει κανεις τελευταια???thanks
 

Επισκέπτης
νομιζω οτι η Μαρτα-Κρυσταλ ειναι lido
ξερει κανεις αν κανει κατι στο prive ?
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
max φραπε η μαρτα-κρυσταλ περασμα το σαββατο και πειρα ενα φραπεδακι :jerking:
 

Επισκέπτης
max φραπε η μαρτα-κρυσταλ περασμα το σαββατο και πειρα ενα φραπεδακι :jerking:
φιλε μπορεις να μου πεις ποσο πηγε η φραπα επειδη την ρωτησα και μου ειπε δεν κανει τιποτα.
εαν θελεις στειλε πμ.
εαν και κανας αλλος συναγωνιστης εχει παρει  :jerking:  η  :pipa2: απο μαρτα ας ενημερωσει.
 

pain21

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
206
Like
2
Πόντοι
1
φιλε μπορεις να μου πεις ποσο πηγε η φραπα επειδη την ρωτησα και μου ειπε δεν κανει τιποτα.
εαν θελεις στειλε πμ.
εαν και κανας αλλος συναγωνιστης εχει παρει  :jerking:  η  :pipa2: απο μαρτα ας ενημερωσει.
Την ιδια πορτα εφαγα...
 

Son Of Zeys

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ τα μέλη του site. Αν και έχω κάτι χρόνια να πάω σε στρίπ, είπαμε με την παρέα να μαζευτούμε έτσι για τα παλιά. Έτσι τους πρότεινα λίντο λόγω ότι είχα τραβήξει πρίν περίπου 2-3 χρονάκια που πήγαινα κάποιες κορασίδες και έξω, αλλά και στο πριβέ είχα φάει μπριζόλα. Επειδή στην παρέα είναι απαιτητικοί(και αρκετά μεγαλόσωμοι για να διαφωνείς μαζί τους), δηλαδή θέλουν από φραπέ :pipa1: και πάνω, θα ήθελα να ρωτήσω τούς έμπειρους συναγωνιστές του site, με ποιές μπορούμε να κάνουμε παιχνίδι στο μαγαζί(αποκλείουμε μαύρες), ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Επιστροφή πριν από λίγο από το lido...Χαλαρά τα πράγματα και εδώ εν'όψι τριημέρου αρκετοί τη κοπάνησαν με αποτέλεσμα να υπάρχει ησυχία.Έκανα ένα πριβέ αρκετά καλό χωρίς βέβαια εξτραδάκια αλλά καλό σε χρόνο...Τωρα δεν ξέρω σκέφτομαι αν θα γράψω κριτική καθώς είχα γράψει την προηγούμενη εβδομάδα...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Πολλές μεταγραφές απο τα πέριξ των Αθηνών έκανε το μαγαζί.
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
Χαιρετώ τα μέλη του site. Αν και έχω κάτι χρόνια να πάω σε στρίπ, είπαμε με την παρέα να μαζευτούμε έτσι για τα παλιά. Έτσι τους πρότεινα λίντο λόγω ότι είχα τραβήξει πρίν περίπου 2-3 χρονάκια που πήγαινα κάποιες κορασίδες και έξω, αλλά και στο πριβέ είχα φάει μπριζόλα. Επειδή στην παρέα είναι απαιτητικοί(και αρκετά μεγαλόσωμοι για να διαφωνείς μαζί τους), δηλαδή θέλουν από φραπέ :pipa1: και πάνω, θα ήθελα να ρωτήσω τούς έμπειρους συναγωνιστές του site, με ποιές μπορούμε να κάνουμε παιχνίδι στο μαγαζί(αποκλείουμε μαύρες), ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Ολες κάνουν παιχνίδι αρκεί να ρέουν τα ευρώ  για πριβε με φραπέ τουλάχιστον 50 συν τα ποτά οπότε από εσάς εξαρτάται τι θέλετε ακριβώς μόνο χαβαλέ η και κάτι παραπανω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom