Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nanakas

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
13
Like
120
Πόντοι
10
Μετά το φιάσκο του Ανατολη,κατά τις 3:40 φτάνω Λιντάκι μετά φόβου Θεού πίστεως μιας και είχα από τα Χριστούγεννα να πάω στο ίδρυμα και δεν ήξερα τί θα συναντήσω.Ευτυχώς όλα πολύ καλά.Μάγκες μου τα έλεγαν κάποια γατόνια εδώ μέσα και δε τους πίστευα.Με την οικονομική κρίση που μαστίζει και άν φερθείς λίγο έξυπνα θα περάσεις πολύ καλά( :knockinb:)πλέον στα τζάδικα.Οι περισσότερες καλές σε εμφάνιση και τρομερές σε συμπεριφορά(με εξαίρεση μιά μαλάκω από Ρωσία,και δυστυχώς η πιό μουνάρα στο μαγαζί,που πήγε να μου το παίξει πονηρή και να μου τα φάει).Άν δε μασήσετε στις παπαριές περί διπλών χορών και άλλων τεχνασμάτων αφαίμαξης,θα περάσετε τζάμι και αν έχετε τον τρόπο σας(συμπεριφορικα και όχι οικονομικά εννοώ)θα κανονίσετε και τα ραντεβουδάκια σας...
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μετά το φιάσκο του Ανατολη,κατά τις 3:40 φτάνω Λιντάκι μετά φόβου Θεού πίστεως μιας και είχα από τα Χριστούγεννα να πάω στο ίδρυμα και δεν ήξερα τί θα συναντήσω.Ευτυχώς όλα πολύ καλά.Μάγκες μου τα έλεγαν κάποια γατόνια εδώ μέσα και δε τους πίστευα.Με την οικονομική κρίση που μαστίζει και άν φερθείς λίγο έξυπνα θα περάσεις πολύ καλά( :knockinb:)πλέον στα τζάδικα.Οι περισσότερες καλές σε εμφάνιση και τρομερές σε συμπεριφορά(με εξαίρεση μιά μαλάκω από Ρωσία,και δυστυχώς η πιό μουνάρα στο μαγαζί,που πήγε να μου το παίξει πονηρή και να μου τα φάει).Άν δε μασήσετε στις παπαριές περί διπλών χορών και άλλων τεχνασμάτων αφαίμαξης,θα περάσετε τζάμι και αν έχετε τον τρόπο σας(συμπεριφορικα και όχι οικονομικά εννοώ)θα κανονίσετε και τα ραντεβουδάκια σας...

Ραντεβού με γιατρό, λογιστή, ράφτη, πλακά, καλουπατζή, υδραυλικό, βοθρατζή, ψυχολόγο, εφοριακό, ταξιτζή???

Γίνε σαφέστερος γιατί εμείς δεν ξέρουμε
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Μεγάλη επιτυχία! Ραντεβού με πουτάνα, δηλωμένη! Χα, χα, χα :) :) :)
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Μετά το φιάσκο του Ανατολη,κατά τις 3:40 φτάνω Λιντάκι μετά φόβου Θεού πίστεως μιας και είχα από τα Χριστούγεννα να πάω στο ίδρυμα και δεν ήξερα τί θα συναντήσω.Ευτυχώς όλα πολύ καλά.Μάγκες μου τα έλεγαν κάποια γατόνια εδώ μέσα και δε τους πίστευα.Με την οικονομική κρίση που μαστίζει και άν φερθείς λίγο έξυπνα θα περάσεις πολύ καλά( :knockinb:)πλέον στα τζάδικα.Οι περισσότερες καλές σε εμφάνιση και τρομερές σε συμπεριφορά(με εξαίρεση μιά μαλάκω από Ρωσία,και δυστυχώς η πιό μουνάρα στο μαγαζί,που πήγε να μου το παίξει πονηρή και να μου τα φάει).Άν δε μασήσετε στις παπαριές περί διπλών χορών και άλλων τεχνασμάτων αφαίμαξης,θα περάσετε τζάμι και αν έχετε τον τρόπο σας(συμπεριφορικα και όχι οικονομικά εννοώ)θα κανονίσετε και τα ραντεβουδάκια σας...

Μωρή σουπιά........ σε κατάλαβα............
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ρε μαγκες ασχετο αλλα εχω να παει σε μαγαζι τετοιο πριν το καλοκαιρι το καπνισμα επιτρεπεται???
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ρε μαγκες ασχετο αλλα εχω να παει σε μαγαζι τετοιο πριν το καλοκαιρι το καπνισμα επιτρεπεται???

δυστυχώς επιτρέπεται και είμαστε υποχρεωμένοι όλοι να φουμάρουμε. :2funny:
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
thnx...εγω καπνιστης ειμαι αλλα ειναι μλκ! βεβαια τετοια μαγαζια χωρις τσιγαρο γιαυτους που το γουσταρουν με τρελα ...δεν γινεται!
 

Επισκέπτης
Χθες το μαγαζί μέχρι τι ώρα ήταν ανοικτό ? Αν γνωριζει κανείς...
 

Επισκέπτης
Παρασκευή βράδυ...και τα κορίτσια...μέσα στη γκρίνια...με τα ζόρια να βγάλουν το μεροκάματο.... :s&m_2:

Πολλή ζέστη ρε γμτ... :helpplea:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Παρασκευή βράδυ...και τα κορίτσια...μέσα στη γκρίνια...με τα ζόρια να βγάλουν το μεροκάματο.... :s&m_2:

Πολλή ζέστη ρε γμτ... :helpplea:

από ρόστερ πώς πάει το ίδρυμα?τα ίδια κοπέλια με πέρσυ?καμμιά αλλαγή?
 

Επισκέπτης
από ρόστερ πώς πάει το ίδρυμα?τα ίδια κοπέλια με πέρσυ?καμμιά αλλαγή?

Κάτι αφίξεις απο Λολίτα,Μούσσες παρατήρησα...κ επεσήμαναν τα ξαδέρφια απ'το χωριό...

Μια παγοκολώνα απο Ρωσσία με εντυπωσίασε (άσπρη επιδερμίδα,μαύρο μαλλί,ψηλή,μαύρο μπικίνι κ κόκκινο στριγκάκι απο μέσα)....

Τα ίδια πάνω κάτω...5-6 κορίτσια μεταγραφές σύνολο...1-2 καινούριες...

Είχε κόσμο το κατάστημα...αλλά ήταν όλοι παρατηρητές...
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεφτηκα κι εγω χτες το εν λογω μαγαζι.Εισοδος Παρασκευη και Σαββατο 15 ευρω.Κατα τη 1.30 σχεδον γεμισε,πολλες κοπελες (οι περισσοτερες Ρουμανες), μεταγραφες κυριως απο Μουσσες και Λολιτα(θυμαμαι τη Νατασα με την Καρλα που εκαναν και λεσβιακο σοου).Το μονο κακο στο μαγαζι ειναι οτι ο απλος χορος δεν αξιζει καθολου,σε αντιθεση με τον 2πλο και τον πριβε(αυτο εξαρταται κυριως απο την κοπελα βεβαια).Σε γενικες γραμμες το μαγαζι συνισταται στους βυζολατρεις μιας και παιζει πολυ βυζι για ολα τα γουστα (και φυσικο και συλικονουχο)...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Εμένα γιατί μου την πέφτουν όλες οι άσχημες ρε γαμώτο..... :(
Τόσο χάλια είμαι ή απλά δεν είχα πιει πολύ?
Μέχρι και το κορυφαίο άκουσα να την κεράσω απλό και θα κάτσει πολύ ώρα λέει... :headbang:
Foame de bani....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.402
Κριτικές
61
Like
42.492
Πόντοι
22.785
Εμένα γιατί μου την πέφτουν όλες οι άσχημες ρε γαμώτο..... :(
Τόσο χάλια είμαι ή απλά δεν είχα πιει πολύ?
Μέχρι και το κορυφαίο άκουσα να την κεράσω απλό και θα κάτσει πολύ ώρα λέει... :headbang:
Foame de bani....

τα σεβη μου!!!!!!!!!!!!!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εμένα γιατί μου την πέφτουν όλες οι άσχημες ρε γαμώτο..... :(
Τόσο χάλια είμαι ή απλά δεν είχα πιει πολύ?
Μέχρι και το κορυφαίο άκουσα να την κεράσω απλό και θα κάτσει πολύ ώρα λέει... :headbang:
Foame de bani....

Ακου  σε  ένα  γάμο θα  πάω  θείο !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom