Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 405K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
σημερα αργα το απογευμα στο μαγαζι αρκετα  κοριτσια μερικα εκ των οποιων νεες παρουσιες!

εχουμε και λεμε:

Αλεξανδρα. Ομορφη καλλιγραμμη Μολδαβη 25 ετων περιπου
Μαρια. Ομορφο Ρωσοπιπινακι μινιον.
Τονια. Ρωσιδα μιλφ, ψιλη με κοντα σχετικα μαλλια, και καλο κορμι
Βερονικα. Η Ελληνιδα μιλφ, μετριο αναστημα, μακρια μαλλια ξανθα
Αντζελα, Ρωσιδα μελαχρινη περιπου 35 ετων συμπαθητικη
Φωτεινη, Ρωσιδα περιπου 35 ετων μετριο συνολο
Λιζα Μολδαβη ηλικιας περιπου 32 με πολυ ωραιο κορμι , μακρυ σπαστο μαυρο μαλλι. Εχει εργαστει παλαιοτερα στο Μιχαλακοπουλου 99


περασμα με την ομορφη Μαρια. Πολυ καλη σε ολα. Προτεινεται  :sunglasses:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
σημερα ειχε την τιμητικη της η Αλεξανδρα

η δευτερη φορα που περναω μαζι της και ηταν ακομα καλυτερη

σχετικα ψιλη νεαρη κοπελα που μιαλ πολυ καλα ελληνικα με κατσαρο μακρυ μαλλι κοκκινο

Πολυ τσαχπινια και μετρ στο λεκτικο παιχνιδι και στις ατακες επισης

κανει καλο μασαζ , κατι που ειναι ευχαριστη εκπληξη και στη συνεχεια το μαγαλο της ατου ειναι το φοβερο στοματικο με παρα πολυ

και φτυσιματα σε ολη την περιοχη. Deep throat εξεφανιζει το εργαλειο. γλειψιμο στα μπαλακια επισης μαεστρικο

και φοβερη στρογγυλη κωλαρα για την οποια μονη της ζηταγε επιμονα να την χαστουκιζω

πολυ καλη περιπτωση

 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και τα λες πολύ σωστά. Καλώς η κακώς, στο μυαλό μου είχα φτιάξει μια εικόνα για την Αλεξάνδρα ότι πρόκειται για αματούρ φάση κοπέλας που γουστάρει πάνω απ όλα να γαμιέται, κάτι φρέσκο και καινούργιο που είχα κι εγώ ανάγκη. Ναι μεν η κοπέλα προσποιήθηκε με φωνές, καυλόλογα κλπ όμως όπως φάνηκε στο τέλος απ τις πράξεις της, το μόνο που την ενδιέφερε ήταν να τελειώνει μια ώρα αρχύτερα και να μαζέξει έξτρα παραδάκι. Καταλαβαίνω προφανώς πως πρόκειται για δουλειά και δεν είχα αυταπάτες, όμως με έκανε να νιώσω πως το έκανε μηχανικά κι αυτό με χάλασε πολύ. Επίσης στα 20 λεπτά που τελείωσα την πρώτη φορά, κάθησε αμέτοχη εντελώς και το μόνο που ρωτούσε ήταν αν θα έδινα +20 για να συνεχίσουμε και δε με άφηνε ούτε καν να την ακουμπήσω αν δεν τα έδινα. Της τα είπα λοιπόν όλα αυτά, της είπα ότι δεν δίνω έξτρα λεφτά και αφού είχαμε μια αντιπαράθεση για κανένα 5λεπτο μου κάνει "ωραία λοιπόν, εγώ θα φύγω", όπως κι έκανε. Μετά από 3 λεπτά κι ενώ είχα σχεδόν ντυθεί και ήμουν έτοιμος να φύγω, ξαναμπαίνει στο δωμάτιο (μάλλον σκέφτηκε και κατάλαβε τη μαλακία που έκανε) και άρχισε να το παίζει τρελίτσες, αγκαλίτσες και φιλάκια και έκατσε μπροστά στην πόρτα και δε με άφηνε να φύγω επειδή ήταν στεναχωρημένη που δεν πέρασα καλά και δεν ήθελε να φύγω θυμωμένος, λέγοντάς μου ότι δε θέλει να με χάσει από πελάτη κι ότι την επόμενη φορά που θα πάω θα με προσέξει περισσότερο και άλλες τέτοιες παπαριές. Αυτός ο διάλογος του παραλόγου κράτησε κανά 10 λεπτο περίπου όπου αφού με έκανε (πιο) έξαλλο, κατάλαβε ότι δεν οδηγεί πουθενά αυτό και με άφησε τελικά να φύγω.
Δε θα το συνεχίσω, ήταν μια πολύ κακή μέρα δυστυχώς, ελπίζω να άλλαξε διάθεση, να σκέφτηκε αυτά που έκανε και να μην τα επαναλάβει σε άλλον συναγωνιστή. Καλό είναι να σέβονται λίγο περισσότερο τα λεφτά που παίρνουν και εμάς γιατί πέρα από πελάτες είμαστε και άνθρωποι.

δεύτερη πιστολιά +20 - Πάω σε άλλο κατάστημα για να πληρώσω 80 ευρώ και να έχει 1 ώρα διασκέδασης
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
Πετάχτηκα κι εγώ να δώ την περίφημη Αλεξάνδρα...
Πρόκειται για την Βίκυ από Γ´Σεπτ83 της Φωτεινής... δούλεψε και στο μούσσες ως Δώρα νομίζω... παλαιά καραβάνα λοιπόν και όχι καινούργια κοπέλα... φούλ πρόγραμμα τα πάντα όλα αλλά με έξτρα χρεώσεις +20
 
Εγγρ.
7 Νοε 2017
Μηνύματα
46
Like
30
Πόντοι
0
Πετάχτηκα κι εγώ να δώ την περίφημη Αλεξάνδρα...
Πρόκειται για την Βίκυ από Γ´Σεπτ83 της Φωτεινής... δούλεψε και στο μούσσες ως Δώρα νομίζω... παλαιά καραβάνα λοιπόν και όχι καινούργια κοπέλα... φούλ πρόγραμμα τα πάντα όλα αλλά με έξτρα χρεώσεις +20
Μου θυμισες την εποχη με τις υπερμουναρες Βικτωρια-Γιαννα!!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
Ααααχ Γιάννα... τι μούναρος...
και το σέρβις δίχως ενδοιασμούς...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
Πετάχτηκα κι εγώ να δώ την περίφημη Αλεξάνδρα...
Πρόκειται για την Βίκυ από Γ´Σεπτ83 της Φωτεινής... δούλεψε και στο μούσσες ως Δώρα νομίζω... παλαιά καραβάνα λοιπόν και όχι καινούργια κοπέλα... φούλ πρόγραμμα τα πάντα όλα αλλά με έξτρα χρεώσεις +20

Στο 3ης  Σεπτ 83 είχα πάει 2 φορές και δεν την θυμάμαι καθόλου. Στο Μούσες δεν πηγαίνω ποτέ...

Όπως τα λες φουλ τα πάντα όλα. Κωλαρα από τις λίγες. Δεν ζήτησα κωλο αλλά υποθέτω ότι εκεί θα χρεώνει έξτρα.
Στοματικό άνευ φοβερό χωρίς λάστιχο έκανε από μόνη της χωρίς να ζητήσει κάτι πάντως και τις δύο φορές που πήγα μαζί της.

 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
Σιγά
Μη
Νοιάζεσαι...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
Το κατάστημα από σήμερα έως και Σάββατο θα είναι κλειστό
Ανοίγει πάλι Κυριακή 18 Αυγούστου με δύο νέες παρουσίες κατά τα λεγόμενα της ΚΑΕ Λιουντας
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
Οι καινούργιες ηρθαν;. Ξέρουμε τι ρόλο βαρανε;


ναι ηρθαν

λοιπον σημερινο ροστερ:

Αλεξανδρα. Το βαρυ χαρτι του καταστηματος. Κοκκινομαλλα μολδαβη , ψιλη με καλο χητο σωμα και κωλαρα. 25 ετων περιπου
Κατερινα. 30 ετων αδυνατη ψιλη Ρωσιδα. Αρκετα νοστιμη
Νικόλ. 22 ετων περιπου ομορφη αδυνατη μελαχρινη κοπελα. Νεα παρουσια! πολυ σεξυ
Τονια. Ψιλη Ρωσιδα μιλφ με κοντο μαλλι. αδυνατη
Φωτεινη. Ξανθια 30αρα με ελαφρα πιασιματα
Βερόνικα. Ελληνιδα μιλφ μετριου αναστηματος αδυνατη με μακρι μαλλι ξανθο
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
καποιος που να πηρε τις καινουργιες να μας πει εντυπωσεις?? :afro:
περασα δυο φορες αυτες τις ημερες και ηταν απασχολημενες οι καινουργιες... >:(
παλι το φαινομαινο των λαθραναγνωστων πυρφορων αγαπουληδω χτυπησε....
Κατερινα και Νικολ στο δωματιο...

παλι με την Αλεξανρα περασα, και δεν με αφησε στενοχωρημενο ομως το κοριτσι.. :sunglasses:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
Σε πρόσφατη επίσκεψη
Δεν είδα Νικόλ, μόνο δυό νταρντανομίλφ και την παραδόπιστη Αλεξάνδρα με τα +20 για κάθε τι έξτρα...
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Σε πρόσφατη επίσκεψη
Δεν είδα Νικόλ, μόνο δυό νταρντανομίλφ και την παραδόπιστη Αλεξάνδρα με τα +20 για κάθε τι έξτρα...
Καλησπέρα, γιατί δεν το είπες στην Λιουντα?εαν βέβαια αρνηθηκες την συναλλαγή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom