Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 405K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Takonis

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
66
Like
93
Πόντοι
0
νομιζω μας κουρασε η αντιπαραθεση
τελος με αυτο το θεμα εξαντληθηκε
καποιοι περνανε καλα με την Αλεξανδρα ο κ Τακονις δεν ειχε καλη εμπειρια την εγραψε οκ
απο εκει και περα δεν εχει νοημα να γεμισουμε 2 σελιδες με τα ιδια και να τα αναμασαμε.


Σημερα περασα απο το μαγαζι
Εκει ειδα τις

Ζωη. Η γνωστη ελληνιδα με το πολυ καλο μασαζ
Νικολ. 20 χρονη πιπινα, πολυ ομορφη , αδυνατη με ωραιο προσωπο. παρα πολυ ωραιο μωρο
Τονια. Ενπωσιακη ψιλη Ρωσιδα μιλφ με μακρια ωραια ποδια και κοντο μαλλι
Καλησπέρα, φίλε Ζερο για μένα το θέμα θεωρείται λήξαν!!
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
85
Κριτικές
15
Like
607
Πόντοι
290
Έχει πολύ ενδιαφέρον τελικά να παρακολουθείς την μασαζοφάση λίγο πιο στενά διαβάζοντας τακτικά τα forums του bou. Βλέπεις πράγματα να συμβαίνουν σε διαφορετικά νήματα που σε κάνουν να αναρωτιέσαι και να λες..."τωρα αυτό ήταν τυχαίο"? Τύφλα να έχει το House of Cards. Δυστυχώς ο μόνος τρόπος να απομονωθούν φαινόμενα εσκεμμένης παραπληροφόρησης είναι να γράφουμε όσοι περισσότεροι γίνεται. Έτσι οι κακόβουλες κριτικές που σκοπό έχουν να πλήξουν τις καλές υπηρεσίες ή να εκθιάσουν τις κακές θα χάνονται μέσα απο το πλήθος των πραγματικών. Ίσως ένα σύστημα αξιολόγησης των υπηρεσιών που να περιλαμβάνει ποιοτικά χαρακτηριστικά της ερωτικής συνεύρεσης και να συμπληρώνεται με μερικά κλικς, να βοηθήσει ωστε να καταχωρούν την εμπειρία τους και αυτοί που βαριούντε ή δεν γράφουν για άλλους λόγους. Και εγώ σε αυτούς ανήκω βασικά. Πάντα πριν πάω για μασαζ επισκέφτομαι το site αλλά η συχνότητα επιστροφής μου για να αποτυπώσω τελικά την εμπειρία μου είναι κάτω του 1%.Βάλτε και κανένα bannerάκι ρε παιδιά εσείς οι διαχειριστές. Το Wikipedia που και που βγάζει μήνυμα και λέει φράσεις του τύπου "Αν όλοι όσοι χρησιμοποιούσαν το site έδιναν 1 ευρώ, θα βγάζαμε τα έξοδα της χρονιάς μέσα σε 2 ώρες". Εσείς βάλτε "Αν όλοι όσοι μπαίναν στο site για πληρφορορίες έμπαιναν και έγραφαν τις εμπειρίες τους μετά, θα είχαμε γίνει η Σιγκαπούρη του αγοραίου έρωτα". Να δημιουργηθεί ευαισθητοποίηση! Τι κόσμο θα παραδώσουμε στις επόμενες γενεές???  :kneel:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.828
Πόντοι
4.365
Δοκιμαστικε η Νικολ απο την Κα.Λουντα.. (μετα τα καλα σχόλια που ακουστηκαν εδω μεσα..  :jerking:)
μικρο..γυρω στα 22-24.. με αδυνατο κορμακι.. μικρο στηθος αλλα ρογα τεραστια κ καγγελο..Αυτα ειναι τα καλα..ΜΟΝΟ!!!
Κατα τα αλα..ξεπετα..  :thubsdown:
Να πω μονο..οποιος πηγαινει στο καταστημα.. να ξερει οτι το προγραμμα ειναι 60λεπτο... εκμεταλλευτειτε το..! ;)
 

12Apostles

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Like
29
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν η Michelle είναι ακόμα εδώ;
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
85
Κριτικές
15
Like
607
Πόντοι
290
Η Μισελ έχει σταματήσει. Κάποια στιγμή είχε εμφανιστεί στο ελαιοτριβείο στην οδό Βουλής σαν Βικτώρια αν θυμάμαι καλά αλλά πρόσφατα πήρα τηλέφωνο να δω αν είναι ακόμα εκεί και μου είπαν πως έχει σταματήσει. Αν ξέρει κάποιος που μπορεί να είναι τώρα ας ενημερώσει.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Ένα μπράβο απο εμένα για την αντίδραση των υπευθύνων στο χθεσινό υβριστικό post εγκεφαλικά νεκρού ατόμου, σε σχόλιασμο κοπέλας. Διαγραφή σχολίου χωρίς περιθώρια για το γνωστό ξεκατίνιασμα που έχει αρχίσει να κουράζει σε πολλά forum.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
Ναι αλλά σβήστηκαν και τα δικά μου που τον έβαζα στην θέση το τον Λουλούκο...
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Όταν δίνεις σημασία στον ανόητο, κινδυνεύεις να εξισωθείς μαζί του....
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
 Περασμα    σημερα  απ  το λαδομαγαζο  για  ενα  θεραπευτικο  μασσαζακι στον  πεο  μου  , στην  υποδοχη  κλασσικα η   ευγενεστατη  κυρια   Λιουντα  ,  ροστερ  κλασσικα η  Αλεξανδρα ,  μια   ψηλη  με  κοντο  μαλλι   ονομα  δεν   συγκρατησα  και  η  καινουργια  πιπινα  ονοματι   Νικολ  ,  επιλογη   χωρις  2η  σκεψη  με   Νικολ ,  απιστευτο  καυλακι  η  πιπινα , 22 με  25  μαξιμουμ ,  μελανουρι  στο  σωμα  με  πολυ  ωραιο και  γλυκο   μουτρακι  και  κωλαρακι   ποιημα η   μικρη   :kissass2: :kissass2: ... το  απιστευτο  εκτος  απ  το  ωραιο  στρογγυλο μελαμψο  κωλι  της  ειναι ... οι  σκουρες  σοκολατι  μεγαλες  ρογες  της που δεν  της  εβγαζα  με τιποτα  απ το  στομα  μου  :* :* , να  πω  επισης   οτι  ειναι   λιγο  αματουρι  στο  γαμησι  η  μικρη  αλλα  αν την φτιαξεις  καθετε  και τον  τρωει  μια  χαρα  το μικρο  καυλακι  :fuck2: :fuck2: ,  απο  εμενα  το  πρωτο  τεστ   το  περασε  και θα  ακολουθησει  κι ενα  2ο για να   σιγουρευτω  ,  μασσαζ  δεν  πηρα  οποτε   δεν  μπορω  να  εκφερω  γνωμη  ακομα ,  επισης  το  γαματο  με  αυτο  το  μαγαζι   ειναι  οτι δινεις  60ευρο και  καθεσε  60λεπτο  απιστευτο   VFM  οταν  αλλου  δινεις 60αρια  για μισαωρο  το  πολυ  , ωραιο   μωρακι  λοιπον   η  Νικολ κι ελπιζω  να ψηθει  περισσοτερο στο  σπορ  και  να  γινει  πιο  αναφτρα  γιατι  απο   εμφανιση  το  εχει  μια   χαρα  το  μικρο  καυλακι ,  αυτα  τα  ολιγα για τη  μικρη  αν  βρω  χρονο  θα  γραψω  και μια  πιο  αναλυτικη  κριτικη   καλο  φθινοπωρο  σε  ολους και  καλα  γαμησια  :hi: :hi:
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
Το πρόβλημα είναι πως μ´ αυτά και με τ´ άλλα δεν έχει καταλάβει κανείς αν αξίζει η Νικόλ...
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
363
Κριτικές
2
Like
284
Πόντοι
21
χαχαχα...ναι....θα συμφωνησω!εγω ειχα περασει μερικες φορες για το προηγουμενο πιπινι μια Μαρια....ποτε δεν την πετυχα....μετα μου ελεγε η κα της υποδοχης πως ειχε τροχαιο! και κατι τετοιες ιστοριες!,,,δεν εχω ιδεα εαν ισχυει,,,,προτιμω να μου ελεγε παραμυθια...κριμα ειναι...
 

LOYLOY

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Σιγά μην με βάλεις στην θέση μου.Ρε αγράμματε εγώ ξέρω ποιος είμαι και τι έχω κάνει .Η ζωή σου ένα απόγευμα μου στο σπίτι μόνος
warnmute.gif
 [/color[/URL]]
 

LOYLOY

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Ναι αλλά σβήστηκαν και τα δικά μου που τον έβαζα στην θέση το τον Λουλούκο...
Σιγά μην με βάλεις στην θέση μου.Ρε αγράμματε εγώ ξέρω ποιος είμαι και τι έχω κάνει .Η ζωή σου ένα απόγευμα μου στο σπίτι μόνος
 

LOYLOY

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
εσυ γιατί ωχ...;; δεν υπάρχει λόγος να ασχολείσαι με τον κάθε αξεστο κοπανο κ ειδικά με την εμπειρία σου στο bou....να 'σαι καλά αδελφέ κ γραψτους κανονικά
Από εμπειρία άλλο τίποτα .Στο να γράφει βλακείες που δεν ισχύουν .
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
Ντάξει Λούλου πάρε ρεπό...
Όταν σε ξαναχρειαστούμε θα σε φωνάξουμε...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
Χθες αργά το απόγευμα σε επίσκεψη μου
Παρούσες 4 κοπέλες οι δύο
Αλεξάνδρα. Η καμπυλωτή Μολδαβή με το κόκκινο μαλλί
Νικόλ. Η ομορφούλα αδύνατη νεαρή Ελληνίδα. μελαχρινή
Κάτια. Ρωσίδα 30 Χρόνη μελαχρινή με ωραίο σώμα. Ενδιαφέρουσα περίπτωση
Μελάνια. Επίσης Ρωσίδα.περιπου 35 ετών με γεμάτο σώμα και ωραίο πρόσωπο.μελαχρινη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom