Νέα

Λειτουργίες / Ανανεώσεις του site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 527
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.262
Κριτικές
2
Like
771
Πόντοι
96
δε μου λετε ρε παιδια... πως μπορω να βαλω λιστα για "γκαλοπ"...? που βρησκω τις οδηγιες?
 

ALIITALIA

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
309
Like
30
Πόντοι
1
Παιδια να ρωτησω κατi,παταω και μπαινω στο προφιλ μου κι εκει που λεει επικοινωνηστε μαζι μου εμφανιζει μονο το email μου ως τροπο επικοινωνιας και δεν εχει για να στειλεις προσωπικο μηνυμα,τι φταιει? Οποιος ξερει κατι ας πει.Ευχαριστω
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Παιδια να ρωτησω κατi,παταω και μπαινω στο προφιλ μου κι εκει που λεει επικοινωνηστε μαζι μου εμφανιζει μονο το email μου ως τροπο επικοινωνιας και δεν εχει για να στειλεις προσωπικο μηνυμα,τι φταιει? Οποιος ξερει κατι ας πει.Ευχαριστω

στον εαυτο σου θελεις να στείλεις? σε αυτον που θες να στειλεις πμ πατας πανω στο προφιλ του  και εκει το στελνεις...αν καταλαβα καλα οτι αυτο θες να κανεις





 

Συνημμένα

  • .................................png
    .................................png
    29,3 KB · Εμφανίσεις: 77

ALIITALIA

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
309
Like
30
Πόντοι
1
στον εαυτο σου θελεις να στείλεις? σε αυτον που θες να στειλεις πμ πατας πανω στο προφιλ του  και εκει το στελνεις...αν καταλαβα καλα οτι αυτο θες να κανεις
Σ'ευχαριστω φιλε μου απλως ειχα απορια γιατι οταν μπαινω στο προφιλ μου δεν δειχνει το "στειλτε προσωπικο μηνυμα σε αυτο το μελος" παρα μονο το email μου γι'αυτο και ρωτησα μηπως ηθελε καποια ρυθμιση :)
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Διαβλέπω σχέδιο σκοτεινών κύκλων να μην επαναφέρουν την εμφάνιση που το 90% των χρηστών χρησιμοποιούσε και προτιμούσε,προκειμένου μάλλον να θεωρηθεί το σάιτ πιο χάι,πιο καθωσπρέπει θα έλεγα.....ενω με την μαύρη εμφάνιση ήταν πιο περιθωριακό ας πούμε,εξ ου και ο χαρακτηρισμός underground!

Δικαιολογίες του τύπου "περιμένετε,σε λίγο κλπ" μάλλον είναι αστείες....
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Οριστε και ενα θεμα για βαθυ προβληματισμο... :tooth:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Διαβλέπω σχέδιο σκοτεινών κύκλων να μην επαναφέρουν την εμφάνιση που το 90% των χρηστών χρησιμοποιούσε και προτιμούσε,προκειμένου μάλλον να θεωρηθεί το σάιτ πιο χάι,πιο καθωσπρέπει θα έλεγα.....ενω με την μαύρη εμφάνιση ήταν πιο περιθωριακό ας πούμε,εξ ου και ο χαρακτηρισμός underground!

Δικαιολογίες του τύπου "περιμένετε,σε λίγο κλπ" μάλλον είναι αστείες....

ζουν αναμεσα μας τελικα
 

vigvag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας,
Εχθές έστειλα κάποιο μήνυμα ώστε να διαγραφούν 4 κριτικές που έχω κάνει για συγκεκριμένο οίκο ανοχής,μάλλον πρέπει να πηγαίνει αυτόματα σε κάποιον admin,υποθέτω.Σήμερα βλέπω ότι δεν έχει αλλάξει κάτι,μπορώ να τις διαγράψω εγώ ο ίδιος ή έστω να μάθω ποιός μπορεί να το κάνει?

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

σερετης

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
753
Like
1
Πόντοι
6
Καλησπέρα σας,
Εχθές έστειλα κάποιο μήνυμα ώστε να διαγραφούν 4 κριτικές που έχω κάνει για συγκεκριμένο οίκο ανοχής,μάλλον πρέπει να πηγαίνει αυτόματα σε κάποιον admin,υποθέτω.Σήμερα βλέπω ότι δεν έχει αλλάξει κάτι,μπορώ να τις διαγράψω εγώ ο ίδιος ή έστω να μάθω ποιός μπορεί να το κάνει?

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
τι εγινε μεγαλε?σε τσακωσε η γυναικα?
 

vigvag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Φυσικά,στα 24 με παιδί είμαι κι'ολας  :huh: :huh:...κάτσε να τελείωσουμε πρώτα τις σπουδές και μετα η αποκατάσταση  :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
καταργείστε το [ move].
εκτός του ότι μας έχουν ζαλίσει τα αρχίδια με τα τρειλερ, γαμάνε και τον φυλλομετρητή
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.782
Πόντοι
216
γεια σας κ απο εδω ! ξερετε αν υπαρχει δυνατοτητα αναζητησης μεσα σε ενα θεμα του φορουμ ? και οχι σε ολο το φορουμ ? πχ θελω να ψαξω στο θεμα ανεξαρτητες καλλ γκερλ για κατι και οχι σε ολο το θρεντ ! γινεται αυτο ?
 

Επισκέπτης
Από την Παρασκευή δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση στο forum. Συγκεκριμένα αναφέρει ότι "Συνέβη ένα σφάλμα" - Δεν έχετε το δικαίωμα αναζήτησης για δημοσιεύσεις σε αυτή τη δημόσια συζήτηση"

Μπορεί κάποιος υπεύθυνος του forum να μου πεί τί έχει συμβεί με τον λογαριασμό μου ή είναι γενικό το φαινόμενο ?

Ευχαριστώ
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.782
Πόντοι
216
Από την Παρασκευή δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση στο forum. Συγκεκριμένα αναφέρει ότι "Συνέβη ένα σφάλμα" - Δεν έχετε το δικαίωμα αναζήτησης για δημοσιεύσεις σε αυτή τη δημόσια συζήτηση"

Μπορεί κάποιος υπεύθυνος του forum να μου πεί τί έχει συμβεί με τον λογαριασμό μου ή είναι γενικό το φαινόμενο ?
Ευχαριστώ

Μαλλον εχουν πηξει οι μοντς !
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Από την Παρασκευή δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση στο forum. Συγκεκριμένα αναφέρει ότι "Συνέβη ένα σφάλμα" - Δεν έχετε το δικαίωμα αναζήτησης για δημοσιεύσεις σε αυτή τη δημόσια συζήτηση"

Μπορεί κάποιος υπεύθυνος του forum να μου πεί τί έχει συμβεί με τον λογαριασμό μου ή είναι γενικό το φαινόμενο ?

Ευχαριστώ
Πρέπει να είναι ok. Τσέκαρε και επιβεβαίωσε.

γεια σας κ απο εδω ! ξερετε αν υπαρχει δυνατοτητα αναζητησης μεσα σε ενα θεμα του φορουμ ? και οχι σε ολο το φορουμ ? πχ θελω να ψαξω στο θεμα ανεξαρτητες καλλ γκερλ για κατι και οχι σε ολο το θρεντ ! γινεται αυτο ?
Όταν είσαι σε κάποιο thread, πάνω δεξιά υπάρχει μια μπάρα αναζήτησης. Αυτή δίνει αποτελέσματα μόνο απ' το συγκεκριμένο thread.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.782
Πόντοι
216
Πρέπει να είναι ok. Τσέκαρε και επιβεβαίωσε.
Όταν είσαι σε κάποιο thread, πάνω δεξιά υπάρχει μια μπάρα αναζήτησης. Αυτή δίνει αποτελέσματα μόνο απ' το συγκεκριμένο thread.


ευχαρηστουμε πολυ !!! να σε καλα !
 

MASTORAS

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
48
Κριτικές
7
Like
166
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχω μια ερώτηση σχετικα με το όνομα που φαίνεται στα post και στις κριτικες μας, πως μπορώ να το αλλάξω? θα φαίνονται τα παλιά post και κριτικές με το καινούργιο ή με το παλιό όνομα? μπορεί να φαίνεται απλό για κάπιους αλλά εγώ προσπάθησα και δεν βρηκα κάτι. thanks
 

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα. πως μπορουμε να βαλουμε ενα νεο θεμα για συζητηση, στο forum?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom