Νέα

Λειτουργίες / Ανανεώσεις του site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 527
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
εσυ εισαι ο master bourdela μαλλον!!!! παντου μεσα εισαι!οπου και να γυρισω, πανω σου πεφτω!!!! εγω θα στην στειλω, αλλα για οτι παθεις, δεν θα εχω καμια ευθυνη. στο κεντρικο site θελω να μπω, το θεμα αφορα ξενοδοχεια γενικα, οχι μονο swingers....master . εκει που μου ειπες μπηκα αλλα ειναι πολυ μοναξια. για πες πως μπαινουμε εκει που μιλαμε ολοι...... και μετα θα στην στειλω, πακετακι, να σου βγαλει τα ματακια. διευθυνση και τηλεφωνο θελω
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
τωρα που θα σε κατηγορησει για νταβα αυτος θα φταιει??? :grin:
 

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
master bourdela. μην σε κουραζω, το βρηκα!!!!!! βρηκα γενικα το κολπο.........αργησες και εχασες... την ελι και το κουνελη
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
tass-eli άνοιξες θέμα, συγχωνεύτηκε και είναι www.bourdela.com/forum/index.php?topic=98018.msg2884183#msg2884183]εδώ[/url].
το ίδιο άνοιξε κι ο www.bourdela.com/forum/index.php?topic=123902.0]o-pliroforiodotis. [/URL] :rolleyes:
Ελεύθερο φόρουμ είναι εδώ, μπορείς να θέσεις υπόψη μας ό,τι θες, αλλά όπως σου είπε και ένας παλιός "εδω δεν γουσταρουμε πολυ αυτα τα promo ομως".
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Υπάρχει δυνατότητα πολλών ερωτήσεων σε μια ψηφοφορία;
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Ρε παιδιά,5 χρόνια μέλος και ακόμα δεν εχω μάθει πώς να διαγραφώ από ενα θέμα που ΔΕΝ θέλω πια να το παρακολουθώ...Πείτε μου ΠΩΣ ΣΚΑΤΑ γίνεται???? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ρε παιδιά,5 χρόνια μέλος και ακόμα δεν εχω μάθει πώς να διαγραφώ από ενα θέμα που ΔΕΝ θέλω πια να το παρακολουθώ...Πείτε μου ΠΩΣ ΣΚΑΤΑ γίνεται????
Όταν λες "να το παρακολουθείς" εννοείς να σταματήσουν να έρχονται ειδοποιήσεις στο e-mail σου?
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Όταν λες "να το παρακολουθείς" εννοείς να σταματήσουν να έρχονται ειδοποιήσεις στο e-mail σου?
Στο forum->Απαντησεις πρεπει να εννοει.
Καντε την μοντα... ειναι χρησιμη.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Ρε παιδιά,5 χρόνια μέλος και ακόμα δεν εχω μάθει πώς να διαγραφώ από ενα θέμα που ΔΕΝ θέλω πια να το παρακολουθώ...Πείτε μου ΠΩΣ ΣΚΑΤΑ γίνεται???? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
7 χρονια εισαι μελος
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Όταν λες "να το παρακολουθείς"εννοείς να σταματήσουν να έρχονται ειδοποιήσεις στο e-mail σου?
ΟΧΙ!ταν πηγαινω στα τελευταια μη αναγνωσμενα , να μη βλέπω ενα απο αυτά στα οποία εχω απαντησει μια το πολυ δυο φορες,ή εχω βαρεθει να το ανοίγω..
7 χρονια εισαι μελος
Ε, τέλος πάντων, όσο είμαι....
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
ΟΧΙ! Οταν πηγαινω στα τελευταια μη αναγνωσμενα , να μη βλέπω ενα απο αυτά στα οποία εχω απαντησει μια το πολυ δυο φορες,ή εχω βαρεθει να το ανοίγω
Δε σε καταλαβαίνω.
Δώσε μου περισσότερες λεπτομέρειες για το πως πας στα "μη αναγνωσμένα".
Λειτουργούμε με διαφορετικό τρόπο.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Δε σε καταλαβαίνω.
Δώσε μου περισσότερες λεπτομέρειες για το πως πας στα "μη αναγνωσμένα".
Λειτουργούμε με διαφορετικό τρόπο.
Πας στα tabs πανω, επιλεγεις Forum -> Απαντησεις.
Βλεπεις τη λιστα με οσα θεματα εχεις συμμετασχει παλαιοτερα, και εχουν νεες απαντησεις απο τη τελευταια φορα που τα τσεκαρες.

Ε καποια θεματα δε τα θελω στη λιστα, γιατι γεμιζουν 4-5 σελιδες και πρεπει να διαβαζω ενα ενα τα θεματα,
για να βρω εκεινα που με ενδιαφερουν.

Δε μπορειτε να κανετε καμια μοντα, να απαλλαγουμε απο τα θεματα δεν επιθυμουμε να τα παρακολουθουμε πλεον;
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Πας στα tabs πανω, επιλεγεις Forum -> Απαντησεις.
Βλεπεις τη λιστα με οσα θεματα εχεις συμμετασχει παλαιοτερα, και εχουν νεες απαντησεις απο τη τελευταια φορα που τα τσεκαρες.

Ε καποια θεματα δε τα θελω στη λιστα, γιατι γεμιζουν 4-5 σελιδες και πρεπει να διαβαζω ενα ενα τα θεματα,
για να βρω εκεινα που με ενδιαφερουν.

Δε μπορειτε να κανετε καμια μοντα, να απαλλαγουμε απο τα θεματα δεν επιθυμουμε να τα παρακολουθουμε πλεον;
Είναι χρόνια που έχω σταματήσει να παρακολουθώ με αυτόν τον τρόπο.
Έχω καταλήξει στον εξής:
Έχω ενεργοποιήσει την "ειδοποίηση" για νέα μηνύματα.  Αποτέλεσμα, για κάθε νέο μήνυμα μου έρχεται στο e-mail μου από αποστολέα bourfela.com ένα e-mail που λέει και το περιεχόμενο του μηνύματος και έχει και το link.
Καταλαβαίνεις ότι παρακολουθώ πάνω από τα μισά που γράφονται στο site έτσι.
Τώρα που το κοίταξα αυτό που λες (forum > απαντήσεις) είδα ότι έχω 17 σελίδες "μη αναγνωσμένα" μηνύματα. Δεν είναι όμως πραγματικά "μη αναγνωσμένα". Τα έχω δει.
Είδα επίσης ότι πατώντας το "Σήμανση ΟΛΩΝ των μηνυμάτων ως αναγνωσμένα" σβήνει ολόκληρη τη μια σελίδα (από τις 17). Με 16 κλικ ακόμα, την καθάρισα τη λίστα.
Γιατί δεν κάνεις το ίδιο?
Είδα επίσης ότι αν μπω και δω ένα θέμα, αυτό φεύγει από τη λίστα, προφανώς μέχρι κάποιος να ξαναγράψει κάτι.
Τι επί πλέον θέλεις από αυτά?
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Υπάρχει και το forum > Νεα μηνύματα.
Ούτε αυτό σε βολεύει?
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Τώρα που το κοίταξα αυτό που λες (forum > απαντήσεις) είδα ότι έχω 17 σελίδες "μη αναγνωσμένα" μηνύματα. Δεν είναι όμως πραγματικά "μη αναγνωσμένα". Τα έχω δει.

Αμ δε, οτι βλεπεις στη λιστα σημαινει οτι εχουν ανεβει νεες απαντησεις απο την τελευταια σου επισκεψη στο νημα.

Είδα επίσης ότι πατώντας το "Σήμανση ΟΛΩΝ των μηνυμάτων ως αναγνωσμένα" σβήνει ολόκληρη τη μια σελίδα (από τις 17). Με 16 κλικ ακόμα, την καθάρισα τη λίστα.

Αυτο το κανω κι εγω, αφου εχω διαβασει ολα τα θεματα για να δω ποια με ενδιαφερουν.

Είδα επίσης ότι αν μπω και δω ένα θέμα, αυτό φεύγει από τη λίστα, προφανώς μέχρι κάποιος να ξαναγράψει κάτι.
Τι επί πλέον θέλεις από αυτά?

Να εχω τη δυνατοτητα να παψω να ειδοποιουμαι για ολα τα νηματα που συμμετειχα.
Αντι να εχω να διαβασω 4-5 σελιδες απο τη λιστα, να εχω μια το πολυ δυο.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Να εχω τη δυνατοτητα να παψω να ειδοποιουμαι για ολα τα νηματα που συμμετειχα.
Αντι να εχω να διαβασω 4-5 σελιδες απο τη λιστα, να εχω μια το πολυ δυο.
Φίλε, δεν ξέρω πως γίνεται.
Δοκίμασε το "ειδοποίηση".
Εμένα με βολεύει πολύ.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Φίλε, δεν ξέρω πως γίνεται.
Δοκίμασε το "ειδοποίηση".
Εμένα με βολεύει πολύ.
Όπως τα είπε ο ΣΦΕΡΔΕΚΛΟΣ!Ακριβώς όμως...Και ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ η απάντησή σου.."Δεν ξέρω πώς γίνεται"!!!!!ΨΑΞΤΕ ΤΟ ρε παιδιά..Πες στον Αντι να βάλει ενα τικ "Διαγραφή από τα παρακολουθούμενα"..Δυσκολο ειναι πια????
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Όπως τα είπε ο ΣΦΕΡΔΕΚΛΟΣ!Ακριβώς όμως...Και ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ η απάντησή σου.."Δεν ξέρω πώς γίνεται"!!!!!ΨΑΞΤΕ ΤΟ ρε παιδιά..Πες στον Αντι να βάλει ενα τικ "Διαγραφή από τα παρακολουθούμενα"..Δυσκολο ειναι πια????
Τι θες να σου πω, ψέμματα? Δεν ξέρω, δεν το χρησιμοποιώ, αυτό σου λέω.
Και σου λέω πως δουλεύω εγώ. Με βολεύει περισσότερο.
Ο κ. προϊστάμενος διαβάζει τι γράφουμε εδώ, οπότε θα κάνει ότι πρέπει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom