Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Αν συνεχιζε το ΠΑΣΟΚ και το 2009 τα ρουσφετια και τις εξυπηρετησεις, μια χαρα εικονισμα θα ειχες και σημερα τον Αντρεα.
Αρα, το παραπονο σας απο το ΠΑΣΟΚ, ειναι οτι δεν μπορει να συνεχισει τις λαμογιές για να σας εξυπηρετει.
Ολοι βλεπαμε οτι η πολιτικη του Ανδρεα το 1981-1989 ηταν καταστροφικη.
Τωρα το καταλαβατε εσεις?
φιλε ψηφιζω απο το 95 και δεν εχω ψηφισει ποτε πασοκ,ουτε εχω ζητησει ποτε να με βολεψει καπου.και η μητερα μου που ηταν στο δημοσιο δεν ειχε μπει με ρουσφετι,τελειωσε πανεπιστημιο και μπηκε κανονικα επι καραμανλη.μην βγαζουμε αστοχα συμπερασματα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
οχι αλλα δεν θα επιτεθω ποτε σε κανεναν με αλλο χρωμα,φυλο,φυλη χωρις λογο!
μονο ενας τρογλωδητης των σπηλαιων θα το κανει
Τα μαγαζια που καινε καποιοι στις διαδηλωσεις και τις εγκυες που καινε ζωντανες στις τραπεζες, ειναι αλλη φυλη τρωγλοδυτών που τα κανουν αυτα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
φιλε ψηφιζω απο το 95 και δεν εχω ψηφισει ποτε πασοκ,ουτε εχω ζητησει ποτε να με βολεψει καπου.και η μητερα μου που ηταν στο δημοσιο δεν ειχε μπει με ρουσφετι,τελειωσε πανεπιστημιο και μπηκε κανονικα επι καραμανλη.μην βγαζουμε αστοχα συμπερασματα
Αρα επι Καραμανλη υπηρχε αξιοκρατια και εμπαιναν και μη δεξιοι στο Δημοσιο.
Ευχαριστω πολυ.
 

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
Τα μαγαζια που καινε καποιοι στις διαδηλωσεις και τις εγκυες που καινε ζωντανες στις τραπεζες, ειναι αλλη φυλη τρωγλοδυτών που τα κανουν αυτα?

να σου πω για τις τραπεζες δεν διαφωνω που τις καινε! για τα μαγαζια εχω καποιες επιφυλαξεις αν εξαιρεσω του αδωνη που πρεπει να λαμπαδιασουν τον ιδιο!
για τις εγκυες,δεν ημουν εκει να δω ποιος το εκανε! εσυ ησουν κι αν ναι γιατι δεν τους εσωσες?

υ.γ πουλα αλλου φιλοχουντικες εξυπναδες
 

jseyty

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
οταν ο Σαμαρας ανοι3ε τα συνορα ο τσιπρας πηγαινε λυκειο....και οταν οι αλβανοι βγαζανε παρανομα χαρτια οτι ειναι βορειοπειραιοτες απο το πασοκ ο συνασπισμος ειχε ποσοστο 5%
μην μασατε το κουτοχορτο της χρυσης αυγης ο καιαδας ειχε στον φουρνο πακιδες ο μιχαλολιακος στον γαμιστρονα που ειναι μετοχος μεταναστες εχει....το θεμα ειναι φτηνα εργατικα χερια και να πουληθουν τα μαγαζια και τα σπιτια στην αθηνα οσο οσο....
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
Αρα επι Καραμανλη υπηρχε αξιοκρατια και εμπαιναν και μη δεξιοι στο Δημοσιο.
Ευχαριστω πολυ.

Μα επι καραμανλή ξεκίνησε το θέμα των προσλήψεων η είσοδος αριστερών ανθελληνικών κομμάτων στην βουλή και ο συνδικαλισμός.  >:(
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Ομολογία που σοκάρει από το δράκο της Πάρου: "Τη χτύπαγα στα βράχια γιατί αντιστάθηκε"

O αλλοδαπός όταν η κοπέλα έχασε τις αισθήσεις της από τα χτυπήματα, εκείνος προχώρησε σε ασελγείς πράξεις.

Executions.gif

είμαι κατά της βίας αλλά σε αυτό το ΚΑΘΗΚΙ ότι και αν του κάνουν είναι λίγο!  :headbang:
το πολύ πολύ να μείνει καμιά 20ετία να ζει ζωή και κότα με στέγη και φαί στη φυλακή!

Ο ΑΝΑΝΔΡΟΣ!
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
quote author=alex71 link=topic=154057.msg3978269#msg3978269 date=1344116669]
Αρα επι Καραμανλη υπηρχε αξιοκρατια και εμπαιναν και μη δεξιοι στο Δημοσιο.
Ευχαριστω πολυ.
[/quote]το οτι δε μπηκε η μητερα μου στο δημοσιο με ρουσφετι και εγινε επι καραμανλη δεν ειναι εχεγγυο πως υπηρχε αξιοκρατια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
να σου πω για τις τραπεζες δεν διαφωνω που τις καινε! για τα μαγαζια εχω καποιες επιφυλαξεις αν εξαιρεσω του αδωνη που πρεπει να λαμπαδιασουν τον ιδιο!
για τις εγκυες,δεν ημουν εκει να δω ποιος το εκανε! εσυ ησουν κι αν ναι γιατι δεν τους εσωσες?

υ.γ πουλα αλλου φιλοχουντικες εξυπναδες
Πω πω επιχειρημα...
Αλλη μια πανεξυπνη στην παρεα μας.
Ειναι λιγο καινουργια βεβαια, και νομιζει οτι θα μασησουμε με το επιχειρημα της πρωτης δημοτικου "εισαι φασιστας, εισαι χουντικος" σε οποιον παει αντιθετα στις αριστεριστικες εξυπναδες.Αυτο το 1980. Τωρα σας πηραμε χαμπαρι.
Τιποτα καλυτερο μπεμπα?
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
οταν ο Σαμαρας ανοι3ε τα συνορα ο τσιπρας πηγαινε λυκειο....και οταν οι αλβανοι βγαζανε παρανομα χαρτια οτι ειναι βορειοπειραιοτες απο το πασοκ ο συνασπισμος ειχε ποσοστο 5%
μην μασατε το κουτοχορτο της χρυσης αυγης ο καιαδας ειχε στον φουρνο πακιδες ο μιχαλολιακος στον γαμιστρονα που ειναι μετοχος μεταναστες εχει....το θεμα ειναι φτηνα εργατικα χερια και να πουληθουν τα μαγαζια και τα σπιτια στην αθηνα οσο οσο....

O Σαμαράς άνοιξε τα σύνορα στην Αλβανία όχι στον Έβρο. Μην λέμε ότι θέλουμε. Αυτοί μπούκαραν ετσιθελικά Ελλάδα και ακόμα μπουκάρουν.
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
είμαι κατά της βίας αλλά σε αυτό το ΚΑΘΗΚΙ ότι και αν του κάνουν είναι λίγο!  :headbang:
το πολύ πολύ να μείνει καμιά 20ετία να ζει ζωή και κότα με στέγη και φαί στη φυλακή!

Ο ΑΝΑΝΔΡΟΣ!

Ήδη οι αριστερές οργανώσεις του βρήκαν καλό δικηγόρο.  ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
quote author=alex71 link=topic=154057.msg3978269#msg3978269 date=1344116669]
Αρα επι Καραμανλη υπηρχε αξιοκρατια και εμπαιναν και μη δεξιοι στο Δημοσιο.
Ευχαριστω πολυ.
το οτι δε μπηκε η μητερα μου στο δημοσιο με ρουσφετι και εγινε επι καραμανλη δεν ειναι εχεγγυο πως υπηρχε αξιοκρατια
Αλλά τι σημαινει?
Οτι σε εναν ορυμαγδο αναξιοκρατιας, καναν εξαιρεση για τη μανα σου?
Ασε μας ρε φιλε.
 

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
Πω πω επιχειρημα...
Αλλη μια πανεξυπνη στην παρεα μας.
Ειναι λιγο καινουργια βεβαια, και νομιζει οτι θα μασησουμε με το επιχειρημα της πρωτης δημοτικου "εισαι φασιστας, εισαι χουντικος" σε οποιον παει αντιθετα στις αριστεριστικες εξυπναδες.Αυτο το 1980. Τωρα σας πηραμε χαμπαρι.
Τιποτα καλυτερο μπεμπα?

ξεπερνα τον αστιγματισμο σου και διαβασε παραπανω που κραζω και την αριστερα!
μεταξεταστεος!
οσο για το αν μας πηρατε χαμπαρι μισο να βαλω το σκυλο να κλαιει!γατι δεν εχω
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Αλλά τι σημαινει?
Οτι σε εναν ορυμαγδο αναξιοκρατιας, καναν εξαιρεση για τη μανα σου?
Ασε μας ρε φιλε.
φιλε το ειπα και πριν.τελειωσε πανεπιστημιο,ηταν εκπαιδευτικος,αρα δε χρειαζοταν ρουσφετι.θα σου το θεσω ομως διαφορετικα.πριν τις εκλογες του 81 ειχαμε ενα γειτονα μαλακακο ο οποιος ελεγε στη μητερα μου πως αν ξαναβγει η νδ θα κανονισει και θα τη στειλει μεταθεση στον εβρο.συμφωνα με τη λογικη της συμπερασματολογιας σου,ο τυπος για να εχει τοση επαρση θα μπορουσε να το κανει.αρα δεν υπηρχε αξιοκρατια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
ξεπερνα τον αστιγματισμο σου και διαβασε παραπανω που κραζω και την αριστερα!
μεταξεταστεος!
οσο για το αν μας πηρατε χαμπαρι μισο να βαλω το σκυλο να κλαιει!γατι δεν εχω
Τι λες βρε παιδι μου, εκραξες την αριστερα?
Τι συγκινητικο...
Κατσε να σου γυαλισω τα παρασημα...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ξεπερνα τον αστιγματισμο σου και διαβασε παραπανω που κραζω και την αριστερα!
μεταξεταστεος!
οσο για το αν μας πηρατε χαμπαρι μισο να βαλω το σκυλο να κλαιει!γατι δεν εχω

καλως την κυρια διοικητου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom