Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Η εικόνα στο κέντρο...βολεύει καποιους.
Δεν είναι δυνατον να μην μπορουν να τους μαζέψουν τόσα χρόνια.

απο την άλλη προβλέπεται τεράστιο μεταναστευτικό κύμα απο τη Συρία...και φυσικά δε θα σου έρθει ο πνευματικός κόσμος της Συρίας...
Είδατε πως σφάζονται εκει κάτω...
Ανθρωποι που έχουν υποφερει τόσο...φυσικά και θα είναι αδίστακτοι για να επιβιώσουν...

Απλά για να αντιμετωπίσεις τον αδίστακτο..πρέπει να γίνεις και εσυ αδίστακτος...

Οσοι μιλάνε για δικαιωματα λαθρομεταναστών..δεν έχουν ιδέα περι κέντρου..
Θα τους παραδεχτώ αν τους δω να κουρεύονται στην Αχαρνών, να πίνουν καφέ στον Αγιο Παντελεημονα και να βολτάρουν στην πλατεία Βικτωρίας...
Αλλιως τα παχια τα λόγια είναι εύκολα...
 

merde

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
249
Like
0
Πόντοι
1
πρεπει να οργανωθουν απο καθαροψυχους Ελληνες ΟΠΛΙΣΜΕΝΕΣ ομαδες εφοδου που να ορμαει σε αντρα αλλοδαπων κι οσοι δεν αντιστεκονται να τους συλλαμβανει και να τους στελνει για απελαση!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Η εικόνα στο κέντρο...βολεύει καποιους.
Δεν είναι δυνατον να μην μπορουν να τους μαζέψουν τόσα χρόνια.

απο την άλλη προβλέπεται τεράστιο μεταναστευτικό κύμα απο τη Συρία...και φυσικά δε θα σου έρθει ο πνευματικός κόσμος της Συρίας...
Είδατε πως σφάζονται εκει κάτω...
Ανθρωποι που έχουν υποφερει τόσο...φυσικά και θα είναι αδίστακτοι για να επιβιώσουν...

Απλά για να αντιμετωπίσεις τον αδίστακτο..πρέπει να γίνεις και εσυ αδίστακτος...

Οσοι μιλάνε για δικαιωματα λαθρομεταναστών..δεν έχουν ιδέα περι κέντρου..
Θα τους παραδεχτώ αν τους δω να κουρεύονται στην Αχαρνών, να πίνουν καφέ στον Αγιο Παντελεημονα και να βολτάρουν στην πλατεία Βικτωρίας...
Αλλιως τα παχια τα λόγια είναι εύκολα...
Ρε συ για αυτο πας και κανεις ολο αυταρχικα?προετοιμαζεσαι? :grin:
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
οταν γι αυτα που ζουμε σημερα μιλουσε το κκε πριν 30 χρονια,εσυ το μονο που εκανες ηταν να γλειφεις την πουτσα του μιχαλολιακου ηλιθιε.αντε να ξεκινησεις παπαρα απο το αλφαβητο μπας και μαθεις να διαβαζεις και μετα ελα να συζητησουμε

Μάθε Ελληνικά πρώτα απο όλα βρωμοκομμούνι και μίλα μετά ούτε σημεία στίξης δεν γνωρίζεις.
Το ΚΚΕ έλεγε μαλακίες μιά ζωή όπως να βγούμε απο το ΝΑΤΟ. Και το ΚΚΕ ήταν αυτό που στο δημόσιο έχει όλα τα ζώα τους συνδικαλιστές που πάνε με λάθρα σε πορείες και τα κάνουν όλα μπάχαλο.
Τσίμπα τώρα και μάσα καλύτερα.  :birdman:

pame-metanastes.jpg
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
Η εικόνα στο κέντρο...βολεύει καποιους.
Δεν είναι δυνατον να μην μπορουν να τους μαζέψουν τόσα χρόνια.

απο την άλλη προβλέπεται τεράστιο μεταναστευτικό κύμα απο τη Συρία...και φυσικά δε θα σου έρθει ο πνευματικός κόσμος της Συρίας...
Είδατε πως σφάζονται εκει κάτω...
Ανθρωποι που έχουν υποφερει τόσο...φυσικά και θα είναι αδίστακτοι για να επιβιώσουν...

Απλά για να αντιμετωπίσεις τον αδίστακτο..πρέπει να γίνεις και εσυ αδίστακτος...

Οσοι μιλάνε για δικαιωματα λαθρομεταναστών..δεν έχουν ιδέα περι κέντρου..
Θα τους παραδεχτώ αν τους δω να κουρεύονται στην Αχαρνών, να πίνουν καφέ στον Αγιο Παντελεημονα και να βολτάρουν στην πλατεία Βικτωρίας...
Αλλιως τα παχια τα λόγια είναι εύκολα...

Ακριβώς όπως τα λές. Σκέψου τι θα γίνει μόλις οι μπάτσοι τους φέρουν Αθήνα.  :rolleyes:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
πρεπει να οργανωθουν απο καθαροψυχους Ελληνες ΟΠΛΙΣΜΕΝΕΣ ομαδες εφοδου που να ορμαει σε αντρα αλλοδαπων κι οσοι δεν αντιστεκονται να τους συλλαμβανει και να τους στελνει για απελαση!
τυπε εγω ειμαι της αποψης να μην ορμανε μονο σε αντρα αλλα και σε γυναικα  :2funny: :2funny:
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Μάθε Ελληνικά πρώτα απο όλα βρωμοκομμούνι και μίλα μετά ούτε σημεία στίξης δεν γνωρίζεις.
Το ΚΚΕ έλεγε μαλακίες μιά ζωή όπως να βγούμε απο το ΝΑΤΟ. Και το ΚΚΕ ήταν αυτό που στο δημόσιο έχει όλα τα ζώα τους συνδικαλιστές που πάνε με λάθρα σε πορείες και τα κάνουν όλα μπάχαλο.
Τσίμπα τώρα και μάσα καλύτερα.  :birdman:

pame-metanastes.jpg

Εχω ακουσει αππο παλιους οτι οταν ηρθε ο αντρεας και μοιραζε λεφτα οι κοκουεδες συνδικαλιστες ηταν οι μονοι που φωναζαν και προμηνυαν αυτα που γινονται σημερα παντως. Μιλαω για δεκαετια '80
 

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
σεβαστή ως άποψη, ακατανόητη όμως για μένα.
θα μπορούσες να εξηγήσεις τι "φασιστικό" βρίσκεις στο ΣΥΡΙΖΑ?

αν θες φυσικά... :grin:

το οτι χαρακτηριζουν οποιον δεν υποστηριζει συριζα,φασιστα αρκει?
οτι τσαμμπουκα κλεινουν δρομους πχ στις εκλογες στην γειτονια μου κλεισαν με καδους τους τη σβωλου κεντρικοτατα (φαντασου και να βγαιναν τι θα κανανε)
το οτι στην πλατη διαφορων ομαδων πλυθησμου γκκεμπελιζουν για ψηφους και το χειροτερο οτι αναθεμα απο ολους αυτους που ψηφισαν συριζα αν εχει διαβασει αριστερα βιβλια η πολιτικη!
μαζεψε οτι περισεψε απο πασοκ και σια και πρεπει να το λουστω σαν εναλλακτικη!
ε οχι ! σε ολα τα ακρα απο μια ναπαλμ να τελειωνουμε
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Οι ατεροι θελουν τους λαθρο για να τους χρησιμοποιησουν για στρατο στηνν ενοπλη βια τους. Στο πλιατσικο του δεκεμβρη οι περισοτεροι ηταν λαθρο. Οι κομμουνιστες το '49 χρησιμοποιουσανε βουλγαρους κτλ. γνωστα
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Εχω ακουσει αππο παλιους οτι οταν ηρθε ο αντρεας και μοιραζε λεφτα οι κοκουεδες συνδικαλιστες ηταν οι μονοι που φωναζαν και προμηνυαν αυτα που γινονται σημερα παντως. Μιλαω για δεκαετια '80
φιλε ετσι ακριβως ειναι.απο το 82 φωναζαν οι κκεδες αλλα οι πλανεμενοι απο τα λογια του αντρεα τους ελεγαν οπως και τωρα γραφικους και οτι μιλουν με ξυλινη γλωσσα.η μητερα μου ηταν εκπαιδευτικος και ψηφοφορος πασοκ για πολλα χρονια.τωρα που τα βλεπει μπροστα της,τη θυμαται αυτη την εποχη.
 

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
βεβαια αρνουμαι να με εκπροσωπουν σαν ανθρωπο και τα πιθηκια της ΧΑ!
που για μενα ειναι ατομα που χρηζουν ψυχιατρικης βοηθειας !
και σκεπτομενη πως αρχιζουν απο τους μεταναστες μετα ποιος εχει σειρα?
η ΧΑ ειναι μια καλη δικαιολογια για να κανω δωρεες σε αντιεξουσιαστες και αναρχικους!
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
βεβαια αρνουμαι να με εκπροσωπουν σαν ανθρωπο και τα πιθηκια της ΧΑ!
που για μενα ειναι ατομα που χρηζουν ψυχιατρικης βοηθειας !
και σκεπτομενη πως αρχιζουν απο τους μεταναστες μετα ποιος εχει σειρα?
η ΧΑ ειναι μια καλη δικαιολογια για να κανω δωρεες σε αντιεξουσιαστες και αναρχικους!

Εγινες ψυχιατρος εσυ τωρα και κανεις και μαζικη online διαγνωση;
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
Εχω ακουσει αππο παλιους οτι οταν ηρθε ο αντρεας και μοιραζε λεφτα οι κοκουεδες συνδικαλιστες ηταν οι μονοι που φωναζαν και προμηνυαν αυτα που γινονται σημερα παντως. Μιλαω για δεκαετια '80

Χέστηκα τι λένε οι παλαιοί που έκαναν την χώρα μπουρδέλο. Πλέον αυτή η χώρα ανήκει στην δική μας γενιά. Και η θα μπούν όλα σε τάξη η θα γίνει εμφύλιος προφανώς.
Εγώ ούτε μετανάστης πήγα ούτε θέλω να πάω. Όποιος θέλει ας φύγει και να τους πάρει μαζί του.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
φιλε ετσι ακριβως ειναι.απο το 82 φωναζαν οι κκεδες αλλα οι πλανεμενοι απο τα λογια του αντρεα τους ελεγαν οπως και τωρα γραφικους και οτι μιλουν με ξυλινη γλωσσα.η μητερα μου ηταν εκπαιδευτικος και ψηφοφορος πασοκ για πολλα χρονια.τωρα που τα βλεπει μπροστα της,τη θυμαται αυτη την εποχη.
Αν συνεχιζε το ΠΑΣΟΚ και το 2009 τα ρουσφετια και τις εξυπηρετησεις, μια χαρα εικονισμα θα ειχες και σημερα τον Αντρεα.
Αρα, το παραπονο σας απο το ΠΑΣΟΚ, ειναι οτι δεν μπορει να συνεχισει τις λαμογιές για να σας εξυπηρετει.
Ολοι βλεπαμε οτι η πολιτικη του Ανδρεα το 1981-1989 ηταν καταστροφικη.
Τωρα το καταλαβατε εσεις?
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Μάθε Ελληνικά πρώτα απο όλα βρωμοκομμούνι και μίλα μετά ούτε σημεία στίξης δεν γνωρίζεις.
Το ΚΚΕ έλεγε μαλακίες μιά ζωή όπως να βγούμε απο το ΝΑΤΟ. Και το ΚΚΕ ήταν αυτό που στο δημόσιο έχει όλα τα ζώα τους συνδικαλιστές που πάνε με λάθρα σε πορείες και τα κάνουν όλα μπάχαλο.
Τσίμπα τώρα και μάσα καλύτερα.  :birdman:

pame-metanastes.jpg
γλειφοπουτση,προτιμω να μη χρησιμοποιω σημεια στιξης αλλα να ανοιγω το στομα μου και να μην ειναι για να παρω πιπα ή να πεταξω μαλακια οπως κανεις εσυ.
 

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
Εγινες ψυχιατρος εσυ τωρα και κανεις και μαζικη online διαγνωση;

οχι αλλα δεν θα επιτεθω ποτε σε κανεναν με αλλο χρωμα,φυλο,φυλη χωρις λογο!
μονο ενας τρογλωδητης των σπηλαιων θα το κανει
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
γλειφοπουτση,προτιμω να μη χρησιμοποιω σημεια στιξης αλλα να ανοιγω το στομα μου και να μην ειναι για να παρω πιπα ή να πεταξω μαλακια οπως κανεις εσυ.
Μια χαρα σου τα λεει.
Ακου εκει "οι κκεδες τα ελεγαν".
Αυτοι μια ζωη καταγγελλουν τα παντα.
Αρα σε ό,τι παει στραβα, σε βαθος 100ετιας, καπου θα τους κατσει να δικαιωθουν.
Ε οχι και να μας παριστανει τον εξυπνο η απολυτα ηττημενη ιδεολογια ανα τον κοσμο.
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
φιλε ετσι ακριβως ειναι.απο το 82 φωναζαν οι κκεδες αλλα οι πλανεμενοι απο τα λογια του αντρεα τους ελεγαν οπως και τωρα γραφικους και οτι μιλουν με ξυλινη γλωσσα.η μητερα μου ηταν εκπαιδευτικος και ψηφοφορος πασοκ για πολλα χρονια.τωρα που τα βλεπει μπροστα της,τη θυμαται αυτη την εποχη.

Πάλι εδώ? Τι έγινε σε παράτησε ή σε ξεπέταξε? :grin:


σηκωνω χερια ποδια ψηλα και παω στο γκομενο μου  :jerking:
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
γλειφοπουτση,προτιμω να μη χρησιμοποιω σημεια στιξης αλλα να ανοιγω το στομα μου και να μην ειναι για να παρω πιπα ή να πεταξω μαλακια οπως κανεις εσυ.

Κάλα άστο πιτσιρίκο τράβα για ύπνο και που με έβρισες ρεζίλι έγινες.  Άκου γλειφοπούτση. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom