Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26

ξαναερχομαστε απλυτα μουνια
 

Επισκέπτης
Καλα κανεις και δεχεσαι μονο τσεκαρισμενες πληροφοριες αυτο ειναι το σωστο.το ποσοστο που αναφερεις δεν ειναι τοσο μικρο μην γινεσαι υπερβολικος,1 στις 1000 αληθεια τα παραλες.λαθος το πογκρομ λαθος ομως και η ασυλια που εχουν οι λαθρο.για τους κακους φασιστες εχω διαβασει πολλες φορες την αποψη σου,μου δειχνεις ομως οτι το μισος σου γι αυτους σε εχει τυφλωσει τοσο που δεν βλεπεις το κακο που κανουν οι λαθρο
Το αν ειναι η δεν ειναι αληθεια,η σε ποιο ποσοστο ειναι αληθεια,ειναι ΙΜΟ δευτερευον.

Δεν ειμαι και μπατσος,η δικαστικος,για να καθομαι να βρω την αληθεια,η το ψεμα.

Ασε που οπως ειπαμε(και συμφωνησαμε,νομιζω)τα πογκρομ ειναι καταδικαστεα ουτως η αλλως.

Σημασια εχει οτι καποιοι(δηλαδη οι φασιστες)εχουν δουλεψει στην προπονηση την φαση γκαυλωμενο-πακι-βιαζει-αρα-να-γαμησουμε-ολα-τα-πακια,δηλαδη πεφτουν με τα μουτρα στην πολιτικη δουλεια επανω στο γεγονος(η"γεγονος")ενος βιασμου,η φονου.

Πχ ο"ελληνας πατριωτης"με το γκρι σακακι(ετσι αυτοσυστηνεται)που ομως ειναι υποψηφιος με την ΧΑ,αλλα δεν το λεει.
ΥΓ αποστρατο τον κοβω.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ρε mouse αγορι μου ενα απλο πραγμα.


Ποσους ντοπιους εχουν σφαξοι οι ξενοι ποσους ξενους οι ελληνες. Απλα πραγματα. Δε θελει πολλες αναλυσεις.
 

Επισκέπτης
Ρε mouse αγορι μου ενα απλο πραγμα.


Ποσους ντοπιους εχουν σφαξοι οι ξενοι ποσους ξενους οι ελληνες. Απλα πραγματα. Δε θελει πολλες αναλυσεις.
Καμποσοι μεταναστες δολοφονουνται και δεν γινεται λογος στα μηντια,λοιπον?

Μεχρι και νεκροταφειο υπαρχει με αριθμους αντι ονοματα.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Ρε mouse αγορι μου ενα απλο πραγμα.


Ποσους ντοπιους εχουν σφαξοι οι ξενοι ποσους ξενους οι ελληνες. Απλα πραγματα. Δε θελει πολλες αναλυσεις.
ΕΧΕΙ διαφορα αν σφαγμενος πηγε απο χερι ξενου η γηγενη?και σε χω και για λογικο !εντωμεταξυ οσο κυνηγαμε πακια και λεμε θεωριες για τσιπουρες και αλλα στα ελληνικα νοσοκομεια ο γολγοθας ειναι ΜΕΓΑΛΟΣ!Αποκαλυπτικό ρεπορτάζ του BBC για τα ελληνικά νοσοκομεία. Δεν δίνουν τα νεογέννητα παιδιά στις μητέρες τους επειδή δεν έχουν να πληρώσουν τα νοσήλια.

Κι όμως τα όσα θα διαβάσετε συμβαίνουν στην Ελλάδα. Το ρεπορτάζ ανήκει στο BBC. Όπως αναφέρει αρκετοί Έλληνες δεν έχουν πλέον ασφαλιστική κάλυψη γιατί είναι άνεργοι ή απασχολούνται με μαύρη εργασία.

Έτσι όταν αναγκάζονται να πάνε στα νοσοκομεία είναι υποχρεωμένοι να πληρώσουν αφού καλύπτονται από ασφάλιση. Και αν δεν έχουν ιδιωτική ασφάλιση τότε τα πράγματα γίνονται ακόμη πιο δύσκολα.

Σε νοσοκομείο της Αθήνας μπήκε πριν λίγο καιρό η Άννα (δεν είναι το πραγματικό της όνομα), για να γεννήσει. Η γέννα έγινε με καισαρική και όλα πήγαν καλά. Όταν η Άννα πήγε να πάρει το νεογέννητο παιδί της για να πάει στο σπίτι της ζήτησαν 1.200 ευρώ. Όμως η ίδια δεν είχε να πληρώσει τόσα λεφτά και έδωσε όσα είχε. Όμως της ανακοίνωσαν ότι δεν πρόκειται να πάρει το παιδί της αν δεν πληρώσει όλο το ποσό.

ΜΕΤΑ απο το  :offtopic:,τι ωρα φευγει το πουλμαν για πατρα να δειρουμε κανα πουστη σκουρο!???
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
Ρε mouse αγορι μου ενα απλο πραγμα.


Ποσους ντοπιους εχουν σφαξοι οι ξενοι ποσους ξενους οι ελληνες. Απλα πραγματα. Δε θελει πολλες αναλυσεις.
ποντικαρα ποντικαρα θα στην κοψω την ουρα, την φταιει οι ξενοι αν οι Ελληνες σκονταφτουν στα
μαχαιρια των ξενων;;;;

Καμποσοι μεταναστες δολοφονουνται και δεν γινεται λογος στα μηντια,λοιπον?

Μεχρι και νεκροταφειο υπαρχει με αριθμους αντι ονοματα.
σοβαρα μιλας;;; πες μου που τους εχουν θαμμενους να παω να χεσω  :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Καμποσοι μεταναστες δολοφονουνται και δεν γινεται λογος στα μηντια,λοιπον?

Μεχρι και νεκροταφειο υπαρχει με αριθμους αντι ονοματα.

Που ποιοι ποτε? στοιχεια? Αυτο ρωτησα λεω ποσοι οι μεν ποσοι οι δε. Να ξερουμε τι γινεται.
 

Επισκέπτης
Που ποιοι ποτε? στοιχεια? Αυτο ρωτησα λεω ποσοι οι μεν ποσοι οι δε. Να ξερουμε τι γινεται.
Ας φερουνε πρωτα στοιχεια για τον βιασμο στην Κορινθο οσοι τον επικαλεστηκαν.

Μεχρι και για τσεκαρισμενο DNA μιλησαν.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
ΕΧΕΙ διαφορα αν σφαγμενος πηγε απο χερι ξενου η γηγενη?και σε χω και για λογικο !εντωμεταξυ οσο κυνηγαμε πακια και λεμε θεωριες για τσιπουρες και αλλα στα ελληνικα νοσοκομεια ο γολγοθας ειναι ΜΕΓΑΛΟΣ!Αποκαλυπτικό ρεπορτάζ του BBC για τα ελληνικά νοσοκομεία. Δεν δίνουν τα νεογέννητα παιδιά στις μητέρες τους επειδή δεν έχουν να πληρώσουν τα νοσήλια.

Κι όμως τα όσα θα διαβάσετε συμβαίνουν στην Ελλάδα. Το ρεπορτάζ ανήκει στο BBC. Όπως αναφέρει αρκετοί Έλληνες δεν έχουν πλέον ασφαλιστική κάλυψη γιατί είναι άνεργοι ή απασχολούνται με μαύρη εργασία.

Έτσι όταν αναγκάζονται να πάνε στα νοσοκομεία είναι υποχρεωμένοι να πληρώσουν αφού καλύπτονται από ασφάλιση. Και αν δεν έχουν ιδιωτική ασφάλιση τότε τα πράγματα γίνονται ακόμη πιο δύσκολα.

Σε νοσοκομείο της Αθήνας μπήκε πριν λίγο καιρό η Άννα (δεν είναι το πραγματικό της όνομα), για να γεννήσει. Η γέννα έγινε με καισαρική και όλα πήγαν καλά. Όταν η Άννα πήγε να πάρει το νεογέννητο παιδί της για να πάει στο σπίτι της ζήτησαν 1.200 ευρώ. Όμως η ίδια δεν είχε να πληρώσει τόσα λεφτά και έδωσε όσα είχε. Όμως της ανακοίνωσαν ότι δεν πρόκειται να πάρει το παιδί της αν δεν πληρώσει όλο το ποσό.

ΜΕΤΑ απο το  :offtopic:,τι ωρα φευγει το πουλμαν για πατρα να δειρουμε κανα πουστη σκουρο!???

Οχι μορε δεν εχει.Απλα αν δεν ηταν ο ξενος ο γηγενης ξερεις θα ζουσε. Η απλα τυχαινει παντα ο θυτης ναναι ο ξενος. Στα ζαρια τα παιζουν.


Αρεσει δεν αρεσει η λαθρομεταναστευση ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Και ναι αν ενας ερθει ομορφα και ωραια και σεβεται θα εχει σεβασμο και θα φτιαξει τη ζωη του και θα εχει και βοηθεια.
Αλλα αν ερθει με τσαμπουκα και με το ζορι και δικην εισβολεα και συμπεριφερεται σαν δυναμη κατοχης, ως εδω και μη παρεκει. Στο διαολο και ακομη παραπερα. Καθαρα πραγματα - νετα σκετα.
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
τους πιανει μουρλα αν πεις κατι για τους ξενους..... το γιατι δεν ξερω  :think: :think:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ας φερουνε πρωτα στοιχεια για τον βιασμο στην Κορινθο οσοι τον επικαλεστηκαν.

Εγω δε σου μιλαω τωρα για μπλογκ και μαλακιες. Σου μιλω για επισημα στοιχεια, εγινε η ταδε δολοφονια κλπ κλπ .

Να κανουμε μια σουμα να δουμε ποιοι ειναι θυματα θυτες κλπ.
Ποσοι αλβανοι, γεωργιανοι κλπ σκοτωσαν ελληνες. Και το αντιστροφο. Να δουμε τι παιζει ετσι απο περιεργεια.
Μετα συζηταμε για πογκρομ και ρατσιστικη βια και οτι αλλο θελουμε. Να ξερουμε και τι λεμε δλδ και ποιος σκοτωνει και ασκει βια σε ποιον. γιατι καπου εχουν μπερδευτει τα πραγματα μου φαινεται.
 

Επισκέπτης
Εγω δε σου μιλαω τωρα για μπλογκ και μαλακιες. Σου μιλω για επισημα στοιχεια, εγινε η ταδε δολοφονια κλπ κλπ .

Να κανουμε μια σουμα να δουμε ποιοι ειναι θυματα θυτες κλπ.
Ποσοι αλβανοι, γεωργιανοι κλπ σκοτωσαν ελληνες. Και το αντιστροφο. Να δουμε τι παιζει ετσι απο περιεργεια.
Μετα συζηταμε για πογκρομ και ρατσιστικη βια και οτι αλλο θελουμε. Να ξερουμε και τι λεμε δλδ και ποιος σκοτωνει και ασκει βια σε ποιον. γιατι καπου εχουν μπερδευτει τα πραγματα μου φαινεται.
Οσοι κανουν κουμαντο σε αυτον τον τοπο σε οσους δεν κανουν.
 

Επισκέπτης
Εγω δε σου μιλαω τωρα για μπλογκ και μαλακιες. Σου μιλω για επισημα στοιχεια, εγινε η ταδε δολοφονια κλπ κλπ .

Να κανουμε μια σουμα να δουμε ποιοι ειναι θυματα θυτες κλπ.
Ποσοι αλβανοι, γεωργιανοι κλπ σκοτωσαν ελληνες. Και το αντιστροφο. Να δουμε τι παιζει ετσι απο περιεργεια.
Μετα συζηταμε για πογκρομ και ρατσιστικη βια και οτι αλλο θελουμε. Να ξερουμε και τι λεμε δλδ και ποιος σκοτωνει και ασκει βια σε ποιον. γιατι καπου εχουν μπερδευτει τα πραγματα μου φαινεται.

Επιτελους μια απο τις λιγοστες φωνες λογικης.Και υστερα κλαψουριζουν που η Χρυση Αυγη μπαινει βουλη και με ποσοστο. :grin:
 

Επισκέπτης
καλα το πας. Και νομιζω οτι οι γηγενεις εχουν εδω και καιρο χασει την δυνατοτητα να κανουν κουμαντο στα του οικου τους.
Ειπε ο τυπος που γραφει στα παπαρια του οποιους δεν ειναι καβατζωμενους.

Και δεν θυμαμαι να ξεχωρισες τους ελληνες απο τους αλλοδαπους.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Οσοι κανουν κουμαντο σε αυτον τον τοπο σε οσους δεν κανουν.

Αυτο ειναι αλλο καπελο. Μιλησα για κατι πιο συγκεκριμενο. Στοιχεια για ΦΟΝΟΥΣ αλλοδαπων με θυματα ελληνες και το αντιστροφο. Απλη στατιστικη. Δε λεω οτι οι μεν οι η δε ειναι περισσοτεροι η λιγοτεροι.
Η μια πλευρα αποσιωπα το ενα η αλλη το αλλο.
Και δεν μιλαω για τι ειπαν στις ειδησεις η το ταδε μπλογκ. Για επισημα στοιχεια των αρχων.

Ας τα βρει καποιος να τα βαλει και απο κει και περα εχουμε καλυτερη εικονα .
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
Οσοι κανουν κουμαντο σε αυτον τον τοπο σε οσους δεν κανουν.
οταν σας στριμωχνουν γιατι λετε πιο μαλακιες και απο αυτες που λετε στα κανονικα σας;;;;  :think:

Αυτο ειναι αλλο καπελο. Μιλησα για κατι πιο συγκεκριμενο. Στοιχεια για ΦΟΝΟΥΣ αλλοδαπων με θυματα ελληνες και το αντιστροφο. Απλη στατιστικη. Δε λεω οτι οι μεν οι η δε ειναι περισσοτεροι η λιγοτεροι.
Η μια πλευρα αποσιωπα το ενα η αλλη το αλλο.
Και δεν μιλαω για τι ειπαν στις ειδησεις η το ταδε μπλογκ. Για επισημα στοιχεια των αρχων.

Ας τα βρει καποιος να τα βαλει και απο κει και περα εχουμε καλυτερη εικονα .
αλλα λογια να αγαπιομαστε , τον αγαπητικο του θα κατηγορησει;
 

Επισκέπτης
Ειπε ο τυπος που γραφει στα παπαρια του οποιους δεν ειναι καβατζωμενους.

Και δεν θυμαμαι να ξεχωρισες τους ελληνες απο τους αλλοδαπους.

Ναι τυπε υπερασπιστη καθε "αδυναμου". Αληθεια ακομα δεν μου ειπες πως θα βοηθηθουν οσοι δεν ειναι καβαντζωμενοι απο μια επιστροφη στην δραχμη.
Και γιατι να ξεχωρισω αλλοδαπο απο Ελληνα; Αν ο αλλος ειναι νομιμος μεταναστης που εργαζεται και εχει προσαρμοστει στην κοινωνια καλιστα μπορει να ειναι και αυτος ενας καθως πρεπει νοικοκυραιος.
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Closer σταματα να μας βαζεις δυσκολα :grin:ποντικα συμφωνουμε σε ορισμενα πραγματα αλλα χτυπα τον στοχο και σταματα να ριχνεις στον αερα,δεν μπορει για ολα να φταινε οι φασιστες.αληθεια εχεις γραψει ποτε κατι κακο για τους λαθρο :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom