Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

Επισκέπτης
Εγω βλεπω το αναποδο,οτι εφυγαν απο τις χωρες τους για να την κανουν απο τετοια σκηνικα.

Και απο μπλαμπλα με πχ πακια που λενε εδω ειναι πολυ καλα,υπαρχει πχ νομος(δηλαδη δεν γινεται χαμος)κλπ.

Δεν ειναι και δεν ππεπει να ειναι ετσι φιλε. Να κατσουν στις πατριδες τους και να πολεμησουν εκει τον καπιταλισμο που τους εξαθλιωνει και τις θεοκρατικες χουντες. Αλλα αντι για τα δυσκολα προτειμουν να ερθουν στην Ευρωπη, την οποια κατακρινουν κιολας οτι δεν ειναι πολυ δημοκρατικη κι αλλοτε οτι δεν σεβετε το ισλαμ, για να γινουν χαλιφιδες στη θεση του χαλιφη. Ε, οχι ουτε αλληλεγγυη θα δειξω για αυτους ουτε ανοχη.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Δεν ειναι και δεν ππεπει να ειναι ετσι φιλε. Να κατσουν στις πατριδες τους και να πολεμησουν εκει τον καπιταλισμο που τους εξαθλιωνει και τις θεοκρατικες χουντες. Αλλα αντι για τα δυσκολα προτειμουν να ερθουν στην Ευρωπη, την οποια κατακρινουν κιολας οτι δεν ειναι πολυ δημοκρατικη κι αλλοτε οτι δεν σεβετε το ισλαμ, για να γινουν χαλιφιδες στη θεση του χαλιφη. Ε, οχι ουτε αλληλεγγυη θα δειξω για αυτους ουτε ανοχη.
εχω πιασει τον εαυτο μου να σκεφτεται ετσι ακριβως πολλες φορες...μετα επανερχομαι στα συγκαλα μου!

-ΔΕΝ δινω στηριξη ουτε δειχνω καμια ΑΝΟΧΗ ΟΥΤΕ ΒΡΙΣΚΩ καμια δικαιολογια για το εγκλημα!
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
στον ταφο ολοι οι σκατοχρωμοι,αλβανοι γεωργιανοι και ολες οι σκατορατσες να τελειωνουμε με αυτους πολτοποιηση απο αρματα.
ναρκες παντου να σκορπισουνε παντου!
μεχρι και τα αμερικανακια συμπαθω οταν βομβαρδιζουν το αφγανισταν
 

Επισκέπτης
Παντως οι αλλοδαποι θα εχουν δυσκολη νυχτα αποψε στην Πατρα. Μολις μου ειπαν οτι Πατρινοι και ατομα απο γυρω περιοχες μαζευονται στην Πατρα για κυνηγι αλλοδαπων. Κι απο μια ματια σε καποια site διαπιστωνω οτι ειναι αληθεια.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Παντως οι αλλοδαποι θα εχουν δυσκολη νυχτα αποψε στην Πατρα. Μολις μου ειπαν οτι Πατρινοι και ατομα απο γυρω περιοχες μαζευονται στην Πατρα για κυνηγι αλλοδαπων. Κι απο μια ματια σε καποια site διαπιστωνω οτι ειναι αληθεια.


βαλε λινκ
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Παντως οι αλλοδαποι θα εχουν δυσκολη νυχτα αποψε στην Πατρα. Μολις μου ειπαν οτι Πατρινοι και ατομα απο γυρω περιοχες μαζευονται στην Πατρα για κυνηγι αλλοδαπων. Κι απο μια ματια σε καποια site διαπιστωνω οτι ειναι αληθεια.

ΙΣΧΥΕΙ

και απο αθηνα κατεβαινουν
 

Επισκέπτης

Τι λινκ να βαλω ? Κατι πιτσιρικαδες ειδα που μου ειπαν οτι θα πανε Πατρα να γαμισουν αλλοδαπους. Μπηκα και στο yahοo να δω τα mail μου και στις ειδησεις εγραφε οτι ψιλο-γινονται φασαριες στην Πατρα. Θα παρω κανα φιλο στην Πατρα τηλ. να δω αν ισχυουν οντως.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
λες να σκασει τσοπερας κασσιδιαρης με ρευμπαν?

εχουν κατεβει πολλοι

καιρος ηταν να ξεβρωμισει εκει

δεν εχουν αφησει σκυλι για σκυλι

ουτε περιστερια

επιασαν κι ανθρωπους τωρα

πριν 2 μερες κυνηγαγαν μια κοπελιτσα βραδυ και την γλυτωσε ο κοσμος
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
ανακοινωση: οσα αδελφια συνΕλληνες πατε αποψε για κυνηγι σκατοχρωμοκεφαλων ριξτε και καμια για εμας τους Βορειους
αιμα τιμη Χρυση Αυγη
[move]θανατος στους ξενους, ξενος καλος ξενος νεκρος[/move]
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ανακοινωση: οσα αδελφια συνΕλληνες πατε αποψε για κυνηγι σκατοχρωμοκεφαλων ριξτε και καμια για εμας τους Βορειους
αιμα τιμη Χρυση Αυγη
[move]θανατος στους ξενους, ξενος καλος ξενος νεκρος[/move]

σκεψου φιλε

τι θα γινοταν εαν ελληνας μεταναστευε στο πακισταν και δολοφονουσε πακιστανο

πως και με τι μανια αυτα τα σκουπιδια θα αντιδρουσαν εκει απεναντι στους υπολοιπους ελληνες, τις γυναιακες τους, τα παιδια τους
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
σκεψου φιλε

τι θα γινοταν εαν ελληνας μεταναστευε στο πακισταν και δολοφονουσε πακιστανο

πως και με τι μανια αυτα τα σκουπιδια θα αντιδρουσαν απεναντι στους υπολοιπους ελληνες, τις γυναιακες τους, τα παιδια τους
οτι και εδω, θα ελευθερωναν τον Ελληνα αφου θα τον στηριζει η πακιστανικη αριστερα
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Τελευταια νεα απο πατρα:διμοιριες ματ προσεχουν τους φιλους μας τους λαθρο και καθε 2 ωρες τους πηγαινουν φρεντο καπουτσινο και μπουγατσες γιατι απεξω τους περιμενουν οι κακοι ελληνες να τους δειρουν.μαθατε τι εγινε στην αρτα απο 4 καλους λαθρο,βιασαν μπροστα στα ματια του πατερατης ενα ανηλικο κοριτσακι.ας φωναξουμε ολοι μαζι λοιπον ζητω η πολυπολιτισμικοτητα,ζητω οι λαθρο,ζητω ο συριζα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom