Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Τελευταια νεα απο πατρα:διμοιριες ματ προσεχουν τους φιλους μας τους λαθρο και καθε 2 ωρες τους πηγαινουν φρεντο καπουτσινο και μπουγατσες γιατι απεξω τους περιμενουν οι κακοι ελληνες να τους δειρουν.μαθατε τι εγινε στην αρτα απο 4 καλους λαθρο,βιασαν μπροστα στα ματια του πατερατης ενα ανηλικο κοριτσακι.ας φωναξουμε ολοι μαζι λοιπον ζητω η πολυπολιτισμικοτητα,ζητω οι λαθρο,ζητω ο συριζα

τα εχουμε πει κορωνι
 

Επισκέπτης
Τελευταια νεα απο πατρα:διμοιριες ματ προσεχουν τους φιλους μας τους λαθρο και καθε 2 ωρες τους πηγαινουν φρεντο καπουτσινο και μπουγατσες γιατι απεξω τους περιμενουν οι κακοι ελληνες να τους δειρουν.μαθατε τι εγινε στην αρτα απο 4 καλους λαθρο,βιασαν μπροστα στα ματια του πατερατης ενα ανηλικο κοριτσακι.ας φωναξουμε ολοι μαζι λοιπον ζητω η πολυπολιτισμικοτητα,ζητω οι λαθρο,ζητω ο συριζα
Αν το βλεπει αυτο ο ΦΠουλης παρακαλειται να ποσταρει αν τσεκαρισε το σκηνικο στην Κορινθο,που"επιβεβαιωθηκε και το DNA"ντε! :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
η χ.α μπηκε με σιδερολοστους στον χωρο που ειναι οι λαθρα και αρχισε να δερνει
μπουκαραν οι μπατσοι και τους εβγαλαν
και οι χ.α εσπασε μια κλουβα των ματ

 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
σκεψου φιλε

τι θα γινοταν εαν ελληνας μεταναστευε στο πακισταν και δολοφονουσε πακιστανο

πως και με τι μανια αυτα τα σκουπιδια θα αντιδρουσαν εκει απεναντι στους υπολοιπους ελληνες, τις γυναιακες τους, τα παιδια τους
ΨΗΝΕΣΕ να γινεις τετοια μουτσουνα?
 

Συνημμένα

  • ΠΑΚΙΑ.jpg
    ΠΑΚΙΑ.jpg
    11,4 KB · Εμφανίσεις: 8

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
γαμω την φυλη σας σκατοχρωμα ζωα
μαγκα αμα βραζει το αιμα σου ο μπεννυ διπλα σου μενει!ασε τα ευκολακια και τα κυνηγια μυξηδων...να σε δω κοντρα στον δυναστη σου ποσο μαγκας εισαι!ξερεις για ποσους θανατους ευθυνεται αυτος,ο γαπ και η συμμορια τους?
 

Επισκέπτης
εχεις γνωμη απλα δεν θες να την πεις,δικαιωμα σου.αν δεν βαριεσαι μου λες τι πληροφοριες εχεις
ΟΚ,οι πληροφοριες μου λενε οτι ο βιασμος στην Κορινθο δεν εγινε ποτε.

Δεχομαι μονο ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΕΣ και ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΜΕΝΕΣ πληροφοριες περι του αντιθετου.

Τελος,η γνωμη μου ειναι οτι τα περι καθημερινων βιασμων ανηλικων κορασιδων απο καταγκαυλωμενους λαθρο ειναι 999 στις 1000 φορες μαλακιες που σπερνουν τα φασιστοειδη για προφανεις λογους,τωρα αν ειναι και ολοι οσοι αναπαραγουν αυτες τις μαλακιες επισης φασιστοειδη i couldn't care less.

Επισης ακομη και αν μια στις 1000 φορες να ηταν αληθινα τα περι βιασμων ΠΑΛΙ εξισου ενοχοι για προκληση σε πογκρομ θα ηταν οι φασιστες,δεν θα αλλαζε κατι.
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
μαγκα αμα βραζει το αιμα σου ο μπεννυ διπλα σου μενει!ασε τα ευκολακια και τα κυνηγια μυξηδων...να σε δω κοντρα στον δυναστη σου ποσο μαγκας εισαι!ξερεις για ποσους θανατους ευθυνεται αυτος,ο γαπ και η συμμορια τους?
1000 δικια σου δινω οσο μισω τους ξενους μισω τους ανθελληνες, στις εκλογες ο μπεννυ ψηφιζε στην γειτονια μου, στα καγκελα του σχολειου ημουν και τον εκραζα και του πετουσα τασακια απο τα γκουντις
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Καλα κανεις και δεχεσαι μονο τσεκαρισμενες πληροφοριες αυτο ειναι το σωστο.το ποσοστο που αναφερεις δεν ειναι τοσο μικρο μην γινεσαι υπερβολικος,1 στις 1000 αληθεια τα παραλες.λαθος το πογκρομ λαθος ομως και η ασυλια που εχουν οι λαθρο.για τους κακους φασιστες εχω διαβασει πολλες φορες την αποψη σου,μου δειχνεις ομως οτι το μισος σου γι αυτους σε εχει τυφλωσει τοσο που δεν βλεπεις το κακο που κανουν οι λαθρο
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
Καλα κανεις και δεχεσαι μονο τσεκαρισμενες πληροφοριες αυτο ειναι το σωστο.το ποσοστο που αναφερεις δεν ειναι τοσο μικρο μην γινεσαι υπερβολικος,1 στις 1000 αληθεια τα παραλες.λαθος το πογκρομ λαθος ομως και η συλια που εχουν οι λαθρο.για τους κακους φασιστες εχω διαβασει πολλες φορες την αποψη σου,μου δειχνεις ομως οτι το μισος σου γι αυτους σε εχει τυφλωσει τοσο που δεν βλεπεις το κακο που κανουν οι λαθρο
μπορει να εχει τυφλωθει απο ερωτα, στην Καμαρα παντως ειναι γνωστες οι σχεσεις κουκουλοφλωρων με πακιστανοπαπουτσαδων σε παρεξηγησιμο βαθμο
 

Επισκέπτης
Δολοφονία Έλληνα απο λαθρομετανάστη..
Οι κάτοικοι κυνηγάνε τώρα λαθρομετανάστες..
Και κάποιοι ακόμα ασχολούνται με σβάστιγκες και ΝΑΖΙ :jerking:
 

Συνημμένα

  • 545952_3992051197345_1162839680_33849605_30188274_n.jpg
    545952_3992051197345_1162839680_33849605_30188274_n.jpg
    23,7 KB · Εμφανίσεις: 8

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom