Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Αγαπητέ streetwalker εγώ έχω το χαρακτηριστικό να μην βρίζω πρώτος, αλλά εάν
με βρίσουν τότε ...χεχεχε, καταλαβαίνεις.

Όχι δεν καταλαβαίνω. Καλό θα ήταν να βρεις από που ξεκίνησε το όλο θέμα.

Το ότι κάποιοι εδώ μέσα έχουν ασυλία και προβαίνουν μέχρι και σε συγκεκριμένες υποδείξεις moderation, δεν σου δίνει το δικαίωμα να βρίζεις...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Αγαπητέ streetwalker εγώ έχω το χαρακτηριστικό να μην βρίζω πρώτος, αλλά εάν
με βρίσουν τότε ...χεχεχε, καταλαβαίνεις.

Εσύ έχεις το ακαταλόγιστο - απαλλάσσεσαι λόγω...ξέρεις τι

Απάντησε σαν άντρας - αδικήθηκες?
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
...χαχαχα, ΜΑΛΙΣΤΑ μίλησε και η εφοσερίτσα, είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα
που από τα πάνω από 3000 μηνύματά του τα περισσότερα είναι αισχρές βρισιές προς
άλλα μέλη που δεν συμφωνούν με τις 'δικές του σωστές απόψεις' ...χαχαχα

Το σωστό είναι όποιος βρίσει ΠΡΩΤΟΣ να μην προστατεύεται μετά από moderators
και να μπορεί ο θιγόμενος να αντεπιτεθεί και να τον βρίσει όσο θέλει
(αυτό έκανα εγώ στην εφοσερίτσα μέχρι σήμερα γι αυτό και είναι θυμωμένη)

....χεχεχε, Εφοσερίτσα καλή μου ψυχή, ξέχασες να μας ποστάρεις τις ΑΠΕΙΡΕΣ βρισιές
που εσύ και τα φιλαράκια σου μαζί μου λέγατε για να μου 'χαλάτε' τα θέματα που
άνοιγα επειδή δεν σας άρεσαν, το ίδιο έγινε και χθές που μου έσβησαν το θέμα 4 φορές
επειδή δεν τους άρεσε. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ 'ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ' ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ !!!
 

Επισκέπτης
Για την ακρίβεια, οι νεοέλληνες θεωρούσαν - και σε μεγάλο βαθμό είχαν δίκιο- τους βυζαντινούς συνέχεια των αρχαίων ελλήνων και τους εαυτούς τους συνέχεια των βυζαντινών...
Απο καπου επρεπε να αντλησουν την ιστορικη τους συνεχεια,το εκαναν απο το ΥΣΤΕΡΟ-εξελληνισμενο-Βυζαντιο.Το Ελληνικο Εθνος αρχισε να ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ την Υστερη Βυζαντινη περιοδο,οποτε ναι ειχαν δικιο σε αυτο.
Τα έθνη εξελίσσονται σχεδόν δαρβινικά, προσαρμόζονται και ενίοτε εξαφανίζονται...
Το ζήτημα είναι να υπάρχει συνέχεια...
Και στην περίπτωση των ελλήνων, υπηρξε...
Το ΜΟΝΟ που συνδεει τους Αρχαιους με τους σημερινους Ελληνες ειναι η χρηση του ιδιου αλφαβητου,της ιδιας γλωσσας.Η Γλωσσα βεβαια δεν εχει σχεση με την Αττικη διαλεκτο,αλλα ειναι μια μετεξελιξη της Ελληνικης που μιλουσαν σε ΟΛΗ την Ανατολικη Μεσογειο την Ελληνιστικη εποχη.
Αποδειξη οτι οι Ελληνες υφιστανται συνεκτικα ως ΕΘΝΟΣ απο την αρχαιοτητα μεχρι σημερα απλουστατα δεν υπαρχει,αλλα"εφευρεθηκε"τον 19ο αιωνα,την περιοδο της"Μεγαλης Ιδεας".
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
....χεχεχε, Εφοσερίτσα καλή μου ψυχή, ξέχασες να μας ποστάρεις τις ΑΠΕΙΡΕΣ βρισιές
που εσύ και τα φιλαράκια σου μαζί μου λέγατε για να μου 'χαλάτε' τα θέματα που
άνοιγα επειδή δεν σας άρεσαν, το ίδιο έγινε και χθές που μου έσβησαν το θέμα 4 φορές
επειδή δεν τους άρεσε. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ 'ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ' ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ !!!

ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ!! Το nacho τον έβρισες επειδή σε ειρωνεύτηκε που πηγαίνεις σε μπουρδέλα? Του έκανα warned ?(όχι επειδή σε έβρισε αλλά επειδή σε ειρωνεύτηκε!!!) Είναι αυτό άνιση μεταχείριση???
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
....χεχεχε, Εφοσερίτσα καλή μου ψυχή, ξέχασες να μας ποστάρεις τις ΑΠΕΙΡΕΣ βρισιές

Στα γρήγορα πάντως:

Χωριάτη έμπλεξες και δεν ξεμπλέκεις εύκολα

Σκορπιέ αν είσαι άντρας και όχι αδερφή, πάρε θέση και πες μας αν θεωρείς τον εαυτό σου αδικημενο


Με βάση αυτό το θεώρημα, ο συγκεκριμένος πίθηκος τρώει πολλές καρπαζιές στη δουλειά.
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Απο καπου επρεπε να αντλησουν την ιστορικη τους συνεχεια,το εκαναν απο το ΥΣΤΕΡΟ-εξελληνισμενο-Βυζαντιο.Το Ελληνικο Εθνος αρχισε να ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ την Υστερη Βυζαντινη περιοδο,οποτε ναι ειχαν δικιο σε αυτο.Το ΜΟΝΟ που συνδεει τους Αρχαιους με τους σημερινους Ελληνες ειναι η χρηση του ιδιου αλφαβητου,της ιδιας γλωσσας.Η Γλωσσα βεβαια δεν εχει σχεση με την Αττικη διαλεκτο,αλλα ειναι μια μετεξελιξη της Ελληνικης που μιλουσαν σε ΟΛΗ την Ανατολικη Μεσογειο την Ελληνιστικη εποχη.
Αποδειξη οτι οι Ελληνες υφιστανται συνεκτικα ως ΕΘΝΟΣ απο την αρχαιοτητα μεχρι σημερα απλουστατα δεν υπαρχει,αλλα"εφευρεθηκε"τον 19ο αιωνα,την περιοδο της"Μεγαλης Ιδεας".
οι βυζαντινοι σαν εθνος μετα των 800-900μ.χ. ηταν περισσοτερο νεοελληνες παρα ρωμαιοι
εαν μπορεις να μιλας για εθνος δεκα αιωνες πριν τον διαφωτισμο.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Απο καπου επρεπε να αντλησουν την ιστορικη τους συνεχεια,το εκαναν απο το ΥΣΤΕΡΟ-εξελληνισμενο-Βυζαντιο.Το Ελληνικο Εθνος αρχισε να ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ την Υστερη Βυζαντινη περιοδο,οποτε ναι ειχαν δικιο σε αυτο.Το ΜΟΝΟ που συνδεει τους Αρχαιους με τους σημερινους Ελληνες ειναι η χρηση του ιδιου αλφαβητου,της ιδιας γλωσσας.Η Γλωσσα βεβαια δεν εχει σχεση με την Αττικη διαλεκτο,αλλα ειναι μια μετεξελιξη της Ελληνικης που μιλουσαν σε ΟΛΗ την Ανατολικη Μεσογειο την Ελληνιστικη εποχη.
Αποδειξη οτι οι Ελληνες υφιστανται συνεκτικα ως ΕΘΝΟΣ απο την αρχαιοτητα μεχρι σημερα απλουστατα δεν υπαρχει,αλλα"εφευρεθηκε"τον 19ο αιωνα,την περιοδο της"Μεγαλης Ιδεας".

Φαντάζομαι κάτι σαν τους Ινδούς που μιλάνε ΚΑΙ αγγλικα... Όλα αυτά που γράφεις εδώ είναι ανακριβή, αλλά θέλει πολύ χώρο να στα απαντήσω :cheesy:
Καμιά γνώμη Έλληνα αρχαίου, βυζαντινού κλπ έχεις να παραθέσεις, καταγγεγραμένη, εκτός από τις επιδαψηλεύσεις;
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66

Σκορπιέ αδικήθηκες?

μονο η απάντηση στις ερωτήσεις θα σε γλιτώσει από την ξεφτίλα

Δεν πα να πάρεις τηλέφωνο όλα τα φιλαράκια σου να κάνουν log in, δε πα να μπεις με τους κλώνους σου

Μονο να βρίζεις και να κλαψουρίζεις ξέρεις?
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Απο καπου επρεπε να αντλησουν την ιστορικη τους συνεχεια,το εκαναν απο το ΥΣΤΕΡΟ-εξελληνισμενο-Βυζαντιο.Το Ελληνικο Εθνος αρχισε να ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ την Υστερη Βυζαντινη περιοδο,οποτε ναι ειχαν δικιο σε αυτο.Το ΜΟΝΟ που συνδεει τους Αρχαιους με τους σημερινους Ελληνες ειναι η χρηση του ιδιου αλφαβητου,της ιδιας γλωσσας.Η Γλωσσα βεβαια δεν εχει σχεση με την Αττικη διαλεκτο,αλλα ειναι μια μετεξελιξη της Ελληνικης που μιλουσαν σε ΟΛΗ την Ανατολικη Μεσογειο την Ελληνιστικη εποχη.
Αποδειξη οτι οι Ελληνες υφιστανται συνεκτικα ως ΕΘΝΟΣ απο την αρχαιοτητα μεχρι σημερα απλουστατα δεν υπαρχει,αλλα"εφευρεθηκε"τον 19ο αιωνα,την περιοδο της"Μεγαλης Ιδεας".

...χαχαχα, Μα ποιός είσαι ρε μεγάλε ? Ο Φαλμεράιερ ? ...χαχαχα
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
streetwalker εμείς έχουμε από παλιά κάποια θέματα άλυτα. Θες να κάνουμε αρχή από εδώ?

δυστυχώς το παλιό forum δεν είναι προσβάσιμο αλλα άμα υπάρχει θέληση θα βρεθεί τρόπος να κάνουμε κουβέντα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ο ΣΚΟΡΠΙΟΣ ινε φιλοσ λιξισ!!!!!!!!!!!!!

κατο τα χερια απο τιν ανικιμενικοτιτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Καμιά γνώμη Έλληνα αρχαίου, βυζαντινού κλπ έχεις να παραθέσεις, καταγγεγραμένη, εκτός από τις επιδαψηλεύσεις;
Να, είδατε που σας έλεγα; Μαθαίνουμε και άγνωστες λέξεις.
Επιδαψιλεύω, παρέχω σε αφθονία, χορηγώ πλουσιοπάροχα

Ας μην το χαλάσουμε
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ!! Το nacho τον έβρισες επειδή σε ειρωνεύτηκε που πηγαίνεις σε μπουρδέλα? Του έκανα warned ?(όχι επειδή σε έβρισε αλλά επειδή σε ειρωνεύτηκε!!!) Είναι αυτό άνιση μεταχείριση???

ΚΑΚΩΣ ΚΑΚΙΣΤΑ ανακατεύτηκες μεγάλε δεν στο ζήτησε κανείς !!!

Εγώ πιστεύω οτι τα σχετικά με τον νάτσο είναι η 'αφορμή' και
τί έγινε με ειρωνεύτηκε, τον ψιλοέχεσα που ειρωνευόταν όλους μας τους μπουρδελιάρηδες
με έβρισε θα του απαντούσα κ.λ.π.

ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΕΤΣΟΥΞΕ το θέμα μου λαθρομετανάστες και αριστεριστές δολοφονούν την κοινωνία μας
και άστα τα άλλα λόγια να αγαπιώμαστε, έχουμε καταλάβει τί καπνό φουμάρει ο καθένας και το
να κρύβεσαι πίσω από το δάχτυλό σου το μόνο που πετυχασίνεις είναι να γίνεις περισσότερο ρόμπα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ποσα συν θελεις να βαλω?Δεκα,Εκατο,Χιλια,λεγε...

Ρε αρχηγέ αυτά που γράφεις από που τα βρίσκεις;
Οι Έλληνες για τον εαυτό τους έλεγαν ότι ήταν Έλληνες.
Μετά τον 7ο αιώνα και οι Βυζαντινοί.
300 χρόνια μετά την Άλωση και ο Ρήγας Φεραίος.
Οι υπόλοιποι;
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
εμενα με συγκινει ο αγωνας που διεξαγει ο σκορπιος εναντιον υπερτερων εχθρων.
θα γινω φιλοσκορπιος.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
ΚΑΚΩΣ ΚΑΚΙΣΤΑ ανακατεύτηκες μεγάλε δεν στο ζήτησε κανείς !!!

ποιος να ζητήσει σε ποιον? λες στο moderator να μην ανακατεύεται επειδή δεν του το ζήτησε κανένας? το έχεις χάσει?

Η μάλλον άκυρο...δε μπορείς να χάσεις κάτι που δεν έχεις

Θεωρείς ότι αδικήθηκες?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ρε τσακαλια αφιστε το Σκορπιο απλα διαφονι,και τι εγινε δε γινετε να σιφονουμε και οσο τα περι βρισιματοσ ε κε ,καθα ε μερα βριζομαστε δε εγινε και τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom