Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
...χαχαχα, άντε να μαζευτείτε όλα τα νεοταξιτάκια να κάνουμε μια μεγάλη ομορφιά ...

Αλλά πρέπει να είστε δυναμικοί, νά π.χ. σαν το εφοσερίτσα που βρίζει ασύστολα...χαχαχα

Είσαι υπάλληλος? σε πληρώνουν για να ποστάρεις αηδίες?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
οταν το κιπελο σικοσο μπορι να παλαβοσο......
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
δεν έβρισε εσένα αλλά τις απόψεις σου και τα θέματα που ανοίγεις. Δεν είπε κανέναν ζωντόβολο.

Με έβρισε άμεσα με είπε νούμερο, αλλά βέβαια κατανοώ 'τις δημοκρατικές σας αποφάσεις'
πιστεύετε στη 'δημοκρατία' όσο και ο Στάλιν ο μεγάλος Πατερούλης ...χαχαχα


24.  οδηγοί τυφλοί, οι διυλίζοντες τον κώνωπα, την δε κάμηλον καταπίνοντες!
...
27.  Ουαί υμίν, γραμματείς και Φαρισαίοι υποκριταί, ότι παρομοιάζετε τάφοις κεκονιαμένοις, οίτινες έξωθεν μεν φαίνονται ωραίοι, έσωθεν δε γέμουσιν οστέων νεκρών και πάσης ακαθαρσίας.


Υ.Γ. Άλλος νεολογισμός 'Σταλινικού τύπου' από τον σεβαλιεράκο, δεν έβρισε λέει εμένα
    το εφορσεράκι αλλά τις απόψεις μου !!! ...χαχαχα
    Μα εάν ΔΕΝ ΣΕΒΕΣΑΙ τις απόψεις του άλλου και τον βρίζεις πόσο μα πόσο 'δημοκράτης' είσαι ?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Με έβρισε άμεσα με είπε νούμερο, αλλά βέβαια κατανοώ 'τις δημοκρατικές σας αποφάσεις'
πιστεύετε στη 'δημοκρατία' όσο και ο Στάλιν ο μεγάλος Πατερούλης ...χαχαχα


24.  οδηγοί τυφλοί, οι διυλίζοντες τον κώνωπα, την δε κάμηλον καταπίνοντες!
...
27.  Ουαί υμίν, γραμματείς και Φαρισαίοι υποκριταί, ότι παρομοιάζετε τάφοις κεκονιαμένοις, οίτινες έξωθεν μεν φαίνονται ωραίοι, έσωθεν δε γέμουσιν οστέων νεκρών και πάσης ακαθαρσίας.


Υ.Γ. Άλλος νεολογισμός 'Σταλινικού τύπου' από τον σεβαλιεράκο, δεν έβρισε λέει εμένα
    το εφορσεράκι αλλά τις απόψεις μου !!! ...χαχαχα
    Μα εάν ΔΕΝ ΣΕΒΕΣΑΙ τις απόψεις του άλλου και τον βρίζεις πόσο μα πόσο 'δημοκράτης' είσαι ?

Έτσι για να νιώσετε ότι η ΝΕΑ ΤΑΞΗ είναι εδώ και βασιλεύει! Να καταλάβετε ότι κάθε σας αντίσταση είναι μάταιη!
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
...χαχαχα, ώπα ώπα νά και ο βοθρούλης, άντε γίνατε τρείς !!!

...χαχαχα, λείπουν ακόμα πολλοί νεοταξίτες, άντε παλικάρια μου μπείτε στο θέμα
βρίστε με δυναμισμό, σας καλύπτει και ο chevalier fidele ...χεχεχε
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
τι σχεσι εχι η κενι με το ελινικο στιχιο...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Με έβρισε άμεσα με είπε νούμερο,

θεωρείς τη λέξη "νούμερο" βρίσιμο?

Περίμενε και θα σου απαντήσω ποστάροντας δικούς σου χαρακτηρισμούς

Χωριάτη έμπλεξες και δεν ξεμπλέκεις εύκολα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
...χαχαχα, όπα όπα νά και ο βοθρούλης, άντε γίνατε τρείς !!!

...χαχαχα, λείπουν ακόμα πολλοί νεοταξίτες, άντε παλικάρια μου μπείτε στο θέμα
βρίστε με δυναμισμό, σας καλύπτει και ο chevalier fidele ...χεχεχε
άιντε ρε ταγάρια μη κοιμάστε ελάτε να του την πέσουμε ! Και μη μασάτε ρε , εγώ είμαι εδώ! Μη μασάτε, από τις απειλές του τα τρία, δύο θα μας κάνει!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
...χαχαχα, ώπα ώπα νά και ο βοθρούλης, άντε γίνατε τρείς !!!

...χαχαχα, λείπουν ακόμα πολλοί νεοταξίτες, άντε παλικάρια μου μπείτε στο θέμα
βρίστε με δυναμισμό, σας καλύπτει και ο chevalier fidele ...χεχεχε
Ρε νομιζεις οτι ολοι συνενοουνται για να ασχοληθουν μαζι σου; μηπως ντυνεσαι κρυφα και Μεγας Ναπολεων;
 

Επισκέπτης
όντως. Θα ήταν πολύ πρώιμο το να είχε. Αλλά γιατί αντιφάσκω για πες μου?
Γιατι ΚΑΠΩΣ θα πρεπει να αυτοπροσδιοριζονταν οι εικονολατρες,ΚΑΠΟΥ θα πρεπει να αναφερονταν ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ.Δεν ειναι σημερινο φρουτο ο αυτοπροσδιορισμος-σε κανενα ποσταρισμα δεν ανεφερα κατι τετοιο.

Οποτε εχει σημασια το ΠΩΣ αυτοπροσδιοριζονταν:Εαν το καναν ως Ελληνες,ως Αρμενιοι η ως οτιδηποτε αλλο.(Εκει και η αντιφαση)

Η αν το καναν απλα σαν Χριστιανοι,οπως και εγινε κατα τα φαινομενα.
Ο.Κ. 88π.Χ-1600μ.Χ. περιπου.
Προσοχη,οι εξεγερμενοι πρεπει να αναφερονται στην ΕΘΝΙΚΗ τους καταγωγη,οχι στην Θρησκεια τους.Εμεις οι Ελληνες το ΓΕΝΟΣ,και οχι οι Ελληνες την Θρησκεια.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Έτσι για να νιώσετε ότι η ΝΕΑ ΤΑΞΗ είναι εδώ και βασιλεύει! Να καταλάβετε ότι κάθε σας αντίσταση είναι μάταιη!

Αυτά να βλέπετε από 'τους γνωστούς αγνώστους' του site που το 'παίζουν' και διαχειριστές,
το αστείο είναι που συζητάτε μαζί τους με επιχειρήματα και με διάθεση να τους πείσετε...χεχεχε

Υ.Γ. Εφοσερίτσα ....χαχαχα, έλα τρυφερό μου πλάσμα, συμφώνησε να βριστούμε όλοι μας
    όσο θέλουμε χωρίς όρια, και σας κάνω σκόνη όλους μαζί τους ανθέλληνες νεοταξίτες
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ρε νομιζεις οτι ολοι συνενοουνται για να ασχοληθουν μαζι σου; μηπως ντυνεσαι κρυφα και Μεγας Ναπολεων;

γιατί κοροιδεύεις ρε και ρίχνεις στάχτη στα μάτια? Το πρωί δεν ήμασταν σπίτι μου και κανονίζαμε πως θα του επιτεθούμε? Τι μας είπε ο Σόρος χθες το ξέχασες? Οι εντολές είναι σαφείς! Άντε τώρα! Εκτός άμα μασάς!

Νομίζω πάντως το θέμα πρέπει να συγχωνευτεί ξανά!
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
άιντε ρε ταγάρια μη κοιμάστε ελάτε να του την πέσουμε ! Και μη μασάτε ρε , εγώ είμαι εδώ! Μη μασάτε, από τις απειλές του τα τρία, δύο θα μας κάνει!  :rockon: :rockon: :rockon:

πρόσεχε εσύ να μην στα κόψω τα δύο που έχεις και στα δώσω για γεύμα ...χαχαχα
 

Επισκέπτης
Τι εκανε ο κατσαριδας παλι?
Κανε κανα αλλο copy paste ρε κολεοπτερο,μας μπερδευεις.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Γιατι ΚΑΠΩΣ θα πρεπει να αυτοπροσδιοριζονταν οι εικονολατρες,ΚΑΠΟΥ θα πρεπει να αναφερονταν ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ.Δεν ειναι σημερινο φρουτο ο αυτοπροσδιορισμος-σε κανενα ποσταρισμα δεν ανεφερα κατι τετοιο.

Οποτε εχει σημασια το ΠΩΣ αυτοπροσδιοριζονταν:Εαν το καναν ως Ελληνες,ως Αρμενιοι η ως οτιδηποτε αλλο.(Εκει και η αντιφαση)

Η αν το καναν απλα σαν Χριστιανοι,οπως και εγινε κατα τα φαινομενα.Ο.Κ. 88π.Χ-1600μ.Χ. περιπου.
Προσοχη,οι εξεγερμενοι πρεπει να αναφερονται στην ΕΘΝΙΚΗ τους καταγωγη,οχι στην Θρησκεια τους.Εμεις οι Ελληνες το ΓΕΝΟΣ,και οχι οι Ελληνες την Θρησκεια.

οκ συμφωνώ. Ωστόσο δεν αυτοπροσδιορίζοταν άμεσα ως Έλληνες  (ελέγχεται, δεν έχω κάποια πηγή, μπορεί και να το έκαναν σποραδικά) αλλά ως εικονολάτρες. Το περιεχόμενο του στοιχείου που τους συνείχε ωστόσο ήταν "ελληνικό". Κάτι σε ευθεία αντίθεση όμως όχι με ρωμαικά στοιχεία αλλά ανατολικά , ασιατικά. Η Αυτοκρατορία τότε απέκτησε ελληνικά χαρακτηριστικά. Φυσικά όχι κατά τη μορφή και τους τύπους και τα ονόματα, αλλά κατά το περιεχόμενο.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
πρόσεχε εσύ να μην στα κόψω τα δύο που έχεις και στα δώσω για γεύμα ...χαχαχα

Το θηρίο που βλέπει να τελειώνουν οι μέρες του εξαγριώνεται περισσότερο. Στα λόγια όμως μένει :cheesy:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Τι εκανε ο κατσαριδας παλι?
Κανε κανα αλλο copy paste ρε κολεοπτερο,μας μπερδευεις.

...χαχαχα, νάτη νάτη και η ποντικίνα, άντε να μαζευόσαστε σιγά σιγά,
λίγες 'νεοταξίτισσες ψυχές ακόμα' και θα περάσουμε καλά ...χαχαχα
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Φυτρώνω εκεί που δεν με σπέρνουν αλλά επειδή καιρό παρακολουθώ τις διαμάχες θεωρώ κάπως άδικη την προειδοποίηση του HotScorpios. Όχι ότι δεν παραβιάζει τους κανόνες. Τους παραβιάζει. Και με αυτό και με άλλα. Απλά έχει γράψει πολύ χειρότερα και δεν έχει γίνει τίποτε. Δεν μπορεί να αφήνουμε κάποιον λάσκα να γράφει - να γράφει και μετά να του κοπανάμε τη ποινή για πταίσμα. Είναι σαν να αρχίζουμε να εφαρμόζουμε τη νομοθεσία περί προσβολής δημοσίας αιδούς στις γυμνόστηθες της παραλίας. Σαν να το θυμόμαστε ξαφνικά.

Συγγνώμη για την παρέμβαση
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Αυτά να βλέπετε από 'τους γνωστούς αγνώστους' του site που το 'παίζουν' και διαχειριστές,
το αστείο είναι που συζητάτε μαζί τους με επιχειρήματα και με διάθεση να τους πείσετε...χεχεχε

Υ.Γ. Εφοσερίτσα ....χαχαχα, έλα τρυφερό μου πλάσμα, συμφώνησε να βριστούμε όλοι μας
    όσο θέλουμε χωρίς όρια, και σας κάνω σκόνη όλους μαζί τους ανθέλληνες νεοταξίτες

όλους μαζί; :2funny:  όρμα! πάνω τους! :rockon:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Το θηρίο που βλέπει να τελειώνουν οι μέρες του εξαγριώνεται περισσότερο. Στα λόγια όμως μένει :cheesy:

Πρώτη φορά συναντώ το 'είδος' 'Σταλινιστή δημοκράτη' όπως και του λόγου σου ...μπούχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom