Νέα

Λάρνακα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mr24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 454K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tatsas69

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
124
Like
166
Πόντοι
1
Έστειλα μνμ και απάντησε.
Ζήτησε 150 την ώρα.
 

typo8

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
75
Like
30
Πόντοι
0
Το ίδιο σκέφτηκα φίλτατε αλλά μόνο μασάζ... Καλό ήταν αλλά μέχρι εκεί.
γεια σου φιλε! την εχεις επισκευτει η απο το τηλεφωνο? αν πηγες δωσε λεπτομεριες για το πως ειναι απο κοντα η κοπελλα και αν αφυνει τα αγγιγματα κτλ. ευχαριστω
 

ALEX-LARNACA

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
125
Like
60
Πόντοι
1
γεια σου φιλε! την εχεις επισκευτει η απο το τηλεφωνο? αν πηγες δωσε λεπτομεριες για το πως ειναι απο κοντα η κοπελλα και αν αφυνει τα αγγιγματα κτλ. ευχαριστω
Τίποτα φίλε. Δεν δοκίμασα η αλήθεια αλλά δεν μου φάνηκε τέτοια.
 

ALEX-LARNACA

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
125
Like
60
Πόντοι
1
Τίποτα φίλε. Δεν δοκίμασα η αλήθεια αλλά δεν μου φάνηκε τέτοια.
Ένα και εξήντα, μελαχρινή, με γιαλιά, κανονικό σώμα όχι τόσο λεπτή φαίνεται στις φωτογραφίες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ένα και εξήντα, μελαχρινή, με γιαλιά, κανονικό σώμα όχι τόσο λεπτή φαίνεται στις φωτογραφίες
Όσο φαίνεται στις φωτογραφίες, συμπαθητικό πρόσωπο.
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
Προσπαθούσα να βρω αυτή
αλλά δεν απαντουσε κ πήγα εδώ.
αδύνατο ουκρανακι γύρω στα 33 αλλά μικροδειχνει πολύ. μικρό βυζι, ακαποτη πίπα κ χύσιμο στο στόμα. 50€/15-20λεπτα. Μη περιμένετε να κάνετε τίποτα αεροπλανικα. απλά ένα τίμιο 50αρικο που δεν το κλαις.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

Ma.rinos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας!
Έχει πάει ή έχει ακούσει κάποιος κάτι για αυτή τη κοπέλα;
Έστειλα μήνυμα και προσφέρει μασάζ και handjob μόνο. Θα με ενδιέφερε όμως...
Ευχαριστώ!
 

Mina69

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2020
Μηνύματα
15
Like
5
Πόντοι
0
Γεια σας!
Έχει πάει ή έχει ακούσει κάποιος κάτι για αυτή τη κοπέλα;
Έστειλα μήνυμα και προσφέρει μασάζ και handjob μόνο. Θα με ενδιέφερε όμως...
Ευχαριστώ!
Δεν αξίζει τα λεφτά της.Καμια 10 κιλά περισσότερα από τις φωτογραφίες, μασάζ σχετικά χαλιά , Handjob πολύ άχαρο
 

Jaros 02

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες θέλω τα μάτια σας 14 ψάχνουμε κάποια κοπέλα παχουλή με το όνομα μαρίνα από λάρνακα, στο σεξ τα κάνει όλα εύκολο και εκφηλο πουτανάκι δεν είναι βίζιτα έχει κάποιος κάτι υπόψην; ελάτε όσοι ξέρετε σε προσωπικό μήνυμα ευχαριστώ
Πες μου επίθετο και που εμένα ακριβώς στην λάρνακα να σου πω φίλε μου γιατί και εγώ άκουσα για αυτή την Μαρίνα αλλά πες επίθετο να δω αν είναι για την ειδια που μιλούμε και που μένει ακριβώς στην Λάρνακα να σου πω αν είναι αυτή που νωμιζο
 

Kangos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
58
Like
22
Πόντοι
0
Ηρτα σήμερα που Αθήνα εσχετε τίποτε να προτηνετε για Λάρνακα από πιάτσα καμία σχιστοματα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

Jaros 02

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά υπάρχει τίποτε καλό για Λάρνακα να είναι καλή σε όλα
 

Jaros 02

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά σήμερα γαμησα μιαν από λάρνακα ένα τσουλακι από το τσακκιλερο το όνομα της σωτια γύρω στα 31 με 32 ηλικία μου είπε έχει και δύο παιδιά από δύο διαφορετικούς... βέβαια δεν με ενδιαφέρει τικανι στην πρωσοπικη τις ζωή αλλά εμένα μου άρεσε που την πηδηξα ... δεν είναι βιζιτου αλλά το έκανε για πρώτη φωρα βυζιτου και την πλήρωσα μόνο 40 ευρώ για μιαν ωρα και την πηδηξα και της εγλυψα και μουνακι και τις εχυσα από μπροστά βέβαια καλή περίπτωση αλλά το έκανε για πρώτη φωρα σαν βυζιτου αλλά μου είπε τις άρεσε πολύ ...
 

Kangos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
58
Like
22
Πόντοι
0
Πάντως σίγουρα σχιστοματα δεν είναι αυτή που ποστάρεις.
Από το όνομα Ρουμανα φαίνεται και 8/10 περιπτώσεις είναιμούφα προφίλ.
Το ξέρω ρε φίλε ότι αυτή δεν είναι σχιστοματα δεν είμαι ηλιθοος έκανα δύο διαφορετικά post
 
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά σήμερα γαμησα μιαν από λάρνακα ένα τσουλακι από το τσακκιλερο το όνομα της σωτια γύρω στα 31 με 32 ηλικία μου είπε έχει και δύο παιδιά από δύο διαφορετικούς... βέβαια δεν με ενδιαφέρει τικανι στην πρωσοπικη τις ζωή αλλά εμένα μου άρεσε που την πηδηξα ... δεν είναι βιζιτου αλλά το έκανε για πρώτη φωρα βυζιτου και την πλήρωσα μόνο 40 ευρώ για μιαν ωρα και την πηδηξα και της εγλυψα και μουνακι και τις εχυσα από μπροστά βέβαια καλή περίπτωση αλλά το έκανε για πρώτη φωρα σαν βυζιτου αλλά μου είπε τις άρεσε πολύ ...
αν θέλεις στείλε πληροφορίες με μήνυμα
 

ALEX-LARNACA

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
125
Like
60
Πόντοι
1
Χαίρεται. Ενδιαφέρομαι για καλό μασάζ και ότι ήθελε προκύψει με ωραίο μωρό. Ξέρω, πολλά ζητώ αλλά σκέφτηκα να ρωτήσω...
 

maxhtic99

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2021
Μηνύματα
68
Like
77
Πόντοι
0
Παιδιά σήμερα γαμησα μιαν από λάρνακα ένα τσουλακι από το τσακκιλερο το όνομα της σωτια γύρω στα 31 με 32 ηλικία μου είπε έχει και δύο παιδιά από δύο διαφορετικούς... βέβαια δεν με ενδιαφέρει τικανι στην πρωσοπικη τις ζωή αλλά εμένα μου άρεσε που την πηδηξα ... δεν είναι βιζιτου αλλά το έκανε για πρώτη φωρα βυζιτου και την πλήρωσα μόνο 40 ευρώ για μιαν ωρα και την πηδηξα και της εγλυψα και μουνακι και τις εχυσα από μπροστά βέβαια καλή περίπτωση αλλά το έκανε για πρώτη φωρα σαν βυζιτου αλλά μου είπε τις άρεσε πολύ ...
Φιλε δωσε καμια πληροφορια αν θες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom