Νέα

κυπριοι δεν ειναι εθνικοτητα ειναι επαγγελμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounopanas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
greek πουτσος ρεεεεεεεεεεεεε  greek πουτσος παντου!!!    :birdman:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
δηλαδη ρε περσονα με τετοια κυκλοφορειτε στο νησι;
 

Συνημμένα

  • 4058.jpg
    4058.jpg
    26,8 KB · Εμφανίσεις: 10

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
ενταξει εφαγες κυπριακο πουτσο και γεμισε η τρυπα σου
δεν σημαινει οτι ολοι ειναι αξιολογοι
κλικαδοροι και κουτοπονηροι
αλλα εχουν βγει και αρκετα επιτυχημενοι επιχειρηματιες..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

3μιση χρόνια δεν είναι μικρό τεσταρισμα για να έχω και αμφιβολίες για αυτό που είπα από όλες τις απόψεις.
Και εμένα μου έχουν φερθεί με τον καλύτερο τρόπο στο νησί τους κάθε φορά που πάω.
Δεν λέω ότι δεν έχει τους υποκριτές τους πονηρούς και τους πούστηδες αλλά αυτοί είναι ΠΑΝΤΟΥ
και ανεξαρτήτως εθνικότητας... Μακάρι να έφευγα αύριο να πάω να ζήσω εκεί γιατί σε πολλά είναι πολύ πιο μπροστά ....
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τι να κυκλοφορει και αυτος ο απλυτος ρε?? για αυτον πολιτισμος ειναι να αλλαζει βρακι καθε μηνα................... μπιχλες
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ειναι πως δεν ειναι.. στο να γλυφουν τα αρχιδια των τουρκων και να πουλανε τισ μαναδες τους και να κανουν τισ κοτες ειναι πολυ μπροστα ομολογουμενως..
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
τι να κυκλοφορει και αυτος ο απλυτος ρε?? για αυτον πολιτισμος ειναι να αλλαζει βρακι καθε μηνα................... μπιχλες
φιλε
ο περσονας περα απο την πλακα εχει αμαξαρα
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γαμαικανε αυτο ειπα και εγω... οντως ειναι τρελα τρομπονια οι κυπριες... θα λεγα καλυτερα γαμησια και απο τις ελληνιδες
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αμαξαρα εχει.. αλλα εχει και βρακι διχρωμο..κιτρινοκαφε
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

3μιση χρόνια δεν είναι μικρό τεσταρισμα για να έχω και αμφιβολίες για αυτό που είπα από όλες τις απόψεις.
Και εμένα μου έχουν φερθεί με τον καλύτερο τρόπο στο νησί τους κάθε φορά που πάω.
Δεν λέω ότι δεν έχει τους υποκριτές τους πονηρούς και τους πούστηδες αλλά αυτοί είναι ΠΑΝΤΟΥ
και ανεξαρτήτως εθνικότητας... Μακάρι να έφευγα αύριο να πάω να ζήσω εκεί γιατί σε πολλά είναι πολύ πιο μπροστά ....
οτι ειναι μπροστα ειναι σιγουρο
δεν αντιλεγω αλλα δεν ξερω αν αντεχεται η ακαταλαβιστικη κωλομιλια τους και γενικα η συμπεριφορα τους
η κυπρος οπως προειπα ειναι για γερα γουστα και χαιλικια και καριερα
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
ειναι πως δεν ειναι.. στο να γλυφουν τα αρχιδια των τουρκων και να πουλανε τισ μαναδες τους και να κανουν τισ κοτες ειναι πολυ μπροστα ομολογουμενως..
Τώρα κάνεις πλάκα έτσι?? Αυτοί γλύφουν, οι εμείς που δεν πάμε να κάνουμε την παραμικρή εξόρυξη πετρελαίου στο Αιγαίο,όταν είμαστε και στο σημείο να χρωστάνε και τα τρισέγγονα μας,για να μην διαταραχθούν οι "φιλικές" σχέσεις μας με τους "αγαπημένους" γείτονες??? ΕΛΕΟΣ. :headbang: :headbang: :headbang:
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε χρημα υπαρχει ναι οντως.σαφως υπαρχει απο ξεπλυμα μαυρου χρηματος που γινεται εκει παγκοσμιως... αυτα ειναι γνωστα τα ξερουν ολοι.. μεσα στην βρωμα το χρημα..αλλα τι χαιλικια? ολες οι κυπριες βαριουνται τις ζωες τουσ εκει....  επιλογες μετρημενες...
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλαρακι εδω κοτες ειναι μονο οι πολιτικοι μας....ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ...  εκει ειναι νοοτροπια ζωης σε ολους..  δεν ακουσεσ πριν? οι φιλοι μας οι τουρκοι ειπε που τα βρηκανε....
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αν βρεθει ΕΛΛΗΝΑΣ να πει αυτη την κουβεντα να τον πιασεις και να μου τον δειξεις...      στην τελικη κυπριος θα ειναι..
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Τώρα κάνεις πλάκα έτσι?? Αυτοί γλύφουν, οι εμείς που δεν πάμε να κάνουμε την παραμικρή εξόρυξη πετρελαίου στο Αιγαίο,όταν είμαστε και στο σημείο να χρωστάνε και τα τρισέγγονα μας,για να μην διαταραχθούν οι "φιλικές" σχέσεις μας με τους "αγαπημένους" γείτονες??? ΕΛΕΟΣ. :headbang: :headbang: :headbang:
παντως κουαρ οτι γυμναζονται και εχουν σχεδον ολοι ωραια κορμια
ειναι αληθεια
στο ''προτυπο'' ηταν ολοι ενας και ενας
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ετσι ειναι.. ο σωστος γκει πρεπει να εχει αλαβαστρινο κορμι... μουχαχαχαχαχχαχα
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Τώρα κάνεις πλάκα έτσι?? Αυτοί γλύφουν, οι εμείς που δεν πάμε να κάνουμε την παραμικρή εξόρυξη πετρελαίου στο Αιγαίο,όταν είμαστε και στο σημείο να χρωστάνε και τα τρισέγγονα μας,για να μην διαταραχθούν οι "φιλικές" σχέσεις μας με τους "αγαπημένους" γείτονες??? ΕΛΕΟΣ. :headbang: :headbang: :headbang:

 Καλα νταξ και εσυ
 Σε περιμενα πιο εξυπνη
 Βγαζεις ακρη με το καθε καμμενο που ποσταρει με ρυθμο πολυβολου
 και γαμει περα απο την χουφτα του,καμμια βουλγαρα επι πληρωμη;

 Αμα βγαλεις πες μου και μενα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.897
Πόντοι
266
...Παρτάκηδες, φιλάργυροι, τζογαδόροι, πονηροί απατεωνίσκοι και μουνάκηδες (οι γυναίκες και οι γκόμενές τους τρώνε ΚΕΡΑΤΟ με τη σέσουλα), αδυνατούν να απαλλαχτούν από την άξεστη ΧΩΡΙΑΤΙΑ στην οποία είναι ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΟΙ λόγω της καταγωγής τους από το ξερονήσι. Η κάποια πρόοδος που έχουν σημειώσει οφείλεται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ στα καλά που τους άφησε η Βρετανική κατοχή. Οι ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ απ αυτούς είναι οι (ψευτο)αριστεροί Κύπριοι που ΜΙΣΟΥΝ θανάσιμα τους Έλληνες, διότι μας θεωρούν (ΤΑΧΑΤΕΣ) υπεύθυνους για την Τουρκικη εισβολή (που αν δεν ήταν η ΕΛΔΥΚ, θα ήταν τώρα ΟΛΟΙ τους ΓΙΟΥΣΟΥΦΑΚΙΑ).
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
χεχεχεχεχε ετσι να σε τσουζει η ελληνικη ψωλη ποθστρακι μου εσυ μουχαχαχχαχαχα
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
anatolgami  τα ειπες απλα ολα.....
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
 Καλα νταξ και εσυ
 Σε περιμενα πιο εξυπνη
 Βγαζεις ακρη με το καθε καμμενο που ποσταρει με ρυθμο πολυβολου
 και γαμει περα απο την χουφτα του,καμμια βουλγαρα επι πληρωμη;

 Αμα βγαλεις πες μου και μενα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ε μα θα σκαγα η γυναικα  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom