Νέα

κυπριοι δεν ειναι εθνικοτητα ειναι επαγγελμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounopanas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Δεν τους αναγνωριζω ...απλα ειναι εβριγουεαρ1 :rockon: :rockon:

Τεσπα το θεμα μας δεν ειναι οι πουστηδες , ουτε οι αλβανοι ουτε οι ρατσιστες  , ουτε οι εθνικιστες ουτε οι Τσιπραδοροι...Ειναι οι ΚΥΠΡΙΟΙ! Πειτε μας ποσο αχρηστοι ειμαστε :rockon: :rockon: :rockon:
κυπρια εισαι ρε;;;
αχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχα
ρε την ροχαλιτσα.....
δεν ειστε αχρηστοι αλλα οφειλεις να ομολογησεις οτι ειστε κλικαδοροι του κερατα :-
 

Επισκέπτης
Δεν τους αναγνωριζω ...απλα ειναι εβριγουεαρ1 :rockon: :rockon:

Τεσπα το θεμα μας δεν ειναι οι πουστηδες , ουτε οι αλβανοι ουτε οι ρατσιστες  , ουτε οι εθνικιστες ουτε οι Τσιπραδοροι...Ειναι οι ΚΥΠΡΙΟΙ! Πειτε μας ποσο αχρηστοι ειμαστε :rockon: :rockon: :rockon:

Οι κυπριοι η οι κυπριες?
Να το διευκρινισουμε αυτο
 

Επισκέπτης
εσενα ροχαλα αυτος που σε γαμει
απο που κραταει η σκουφια του;
Τωρα τελευταια ενας Κυπριος ταξιτζης...Του βγαλα και τραγουδι.

Ταξιτζη μου , ταξιτζη μου
βρηκες το σημειο G μου
κι αν τη βρισκεις με καριολες
και σ'αυτο τις τρωω ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες.
 

Επισκέπτης
τον γαμάω εγώ ο κύπριος και έχει προσωπική άποψη.

να την η προσωπικη μου αποψη
Μου κωλοτριβεται αυτο το στρακι και οταν του δειχνω το πουλι μου αλαζει δρομο.Προτιμαει μαλλον το τυρομπιχλιασμενο τσουτσουνι του ΠΠ.
 

Επισκέπτης
Τωρα τελευταια ενας Κυπριος ταξιτζης...Του βγαλα και τραγουδι.

Ταξιτζη μου , ταξιτζη μου
βρηκες το σημειο G μου
κι αν τη βρισκεις με καριολες
και σ'αυτο τις τρωω ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες.

ε εσυ δεν βαζεις μυαλο
και ταξιτζης και απο πανω ρε?
 

Επισκέπτης
κυπρια εισαι ρε;;;
αχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχα
ρε την ροχαλιτσα.....
δεν ειστε αχρηστοι αλλα οφειλεις να ομολογησεις οτι ειστε κλικαδοροι του κερατα :-

Στο εξωτερικο ειμαστε κλικαδοροι και αλληλουποστηριζομαστε. Στην ενδοχωρα βγαζουμε ο ενας τα ματια του αλλουνου σαν γνησιοι κοινωνοι της ελληνικης κουλτουρας.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Στο εξωτερικο ειμαστε κλικαδοροι και αλληλουποστηριζομαστε. Στην ενδοχωρα βγαζουμε ο ενας τα ματια του αλλουνου σαν γνησιοι κοινωνοι της ελληνικης κουλτουρας.

έτσι....
τους καλαμαράδες να γαμάτε ασάλιωτα και γω μια ζωή μαζί σας θα μαι.
 

Επισκέπτης
έτσι....
τους καλαμαράδες να γαμάτε ασάλιωτα και γω μια ζωή μαζί σας θα μαι.

Ρε οποιον να'ναι γαμαμε.. Ολα προς το συμφερον. Χαιρομαι περσονα που μας υποστηριζεις τοσο , αλλα δεν ειμαστε τοσο αγιοι ...Κι εμεις εχουμε τα χιλια δυο κουσουρια , κομπλεξ και λοιπα. Η μαλακια ειναι να μας τα επισημαινουν αλλοι με τα ιδια κουσουρια .Δλδ ειπε ο γαϊδαρος του πετεινου κεφαλα.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Στο εξωτερικο ειμαστε κλικαδοροι και αλληλουποστηριζομαστε. Στην ενδοχωρα βγαζουμε ο ενας τα ματια του αλλουνου σαν γνησιοι κοινωνοι της ελληνικης κουλτουρας.
ζηλευω τα χαιλικια σας και τα λουσα
η κυπρος πλερωνει ΑΨΟΓΑ και ξερει να εκτιμα με παχυλους μισθους αυτους που αξιζουν
αλλα κατα τα αλλα η κυπριακη κοινωνια ειναι σκατα πατημενα
σαν την ελλαδα της δεκαετιας του 60....
ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ
και δυστηχως το βλεπω να ερχεται κατα πανω μου γιατι νησι της υποκρισιας προκειται να διοριστω :-
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε οποιον να'ναι γαμαμε.. Ολα προς το συμφερον. Χαιρομαι περσονα που μας υποστηριζεις τοσο , αλλα δεν ειμαστε τοσο αγιοι ...Κι εμεις εχουμε τα χιλια δυο κουσουρια , κομπλεξ και λοιπα. Η μαλακια ειναι να μας τα επισημαινουν αλλοι με τα ιδια κουσουρια .Δλδ ειπε ο γαϊδαρος του πετεινου κεφαλα.

χειρότερα....
μιλάει ο καλαμαράς ο χρεοκοπημένος ο χιλιοπιπωμένος ο σαμπανούλης για τους κύπριους....
ααααααααααααααααααχχααχαχχαχαχαχαχαχααχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom