Νέα

Κρυφό μασατζίδικο στην Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα australos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
ρε δε ντρεπεστε λιγο?εδω κοτζαμ αλογοσκουφης λεει οτι το ελληνικο ΑΕΠ λογω πορνειας και λοιπων δραστηριοτητων παραοικονομιας  αυξηθηκε κατα 25% και εσεις καταδιωκετε τις πορνες?δηλαδη αμφισβητειτε την ιδια την κυβερνηση?ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
και δεν το χα παρει χαμπαρι ειμαι και στην περιοχη :headbang: ασε που θα γινομουν και σταρ με τρεις καμερες :uglystupid: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
A

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
H Σκρά πόσους ορόφους έχει? Μπορεί βέβαια να είναι και Θ3..
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
το ερωτημα ειναι αλλο

πριν τις συλλαβει ο μπατσος,πηδηξε?
 
OP
OP
A

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Πάντως σπάνια επιβεβαιώνουν από πρίν ότι θα τον φάνε. Συνήθως ομιλούν για φούλ πρόγραμμα ή όχι. Οπότε μάλλον πρώτα πήδηξε. Άντε τώρα η μασατζού να  αποδείξει τα αντίθετο.
 

Επισκέπτης
To Σκρα 4 πρέπει να ήταν. Απλά δεν ήταν και τόσο κρυφό, εγώ το θυμάμαι το συζητούσαμε πριν καιρό!!!
 

Επισκέπτης
και ρε παιδια αμα εισαι χαλαρος και λαδωμενοσ στο διπλα δωματιο και γινει μαζεμα σε αφηνουν η σε πανε μαζι τους στην αλεξανδας  για ριλαξαρισμα?
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
και εμεις ολοι πρπεει να εχουμε παιξει σε πολεσ τσοντες με τις γαμωκαμερες στα στουντιο / μπουρδελα. ισοβεια στους νταβαδες του μπουρδελου
 

target

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Φωτιά και τσεκούρι στις κάμερες. :uzi:  γιατί ενώ είσαι έτοιμος και περιμένεις ---ΞΑΦΝΙΚΑ--- γίνεσαι πρωταγωνιστής χωρίς να το ξέρεις.
Χώρια που δεν θα ξέρεις μετά αν, τι και πόσα έχεις κολλήσει.!!!!  Και μετά τι κάνεις;  Αυτό  :headbang:.
 

Επισκέπτης
και στην μενελαου εχει ενα μασαζ που εχει 3 γκομενες και ειναι μου φαινεται στον πεμπτο. γιατι αμα ειναι η σκρα θα θελαν κλουβα με τοσεσ που εχει μεσα δεν ειναι μονο 3
 

Επισκέπτης
Vasoooo..το ακουσες ? Βρηκανε και κρυφες καμερες...Αντε να σε δουμε και live αρχι-λισταρχε.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και στην μενελαου εχει ενα μασαζ που εχει 3 γκομενες και ειναι μου φαινεται στον πεμπτο. γιατι αμα ειναι η σκρα θα θελαν κλουβα με τοσεσ που εχει μεσα δεν ειναι μονο 3

παιζει τιποτα καλο εκει?παλιοτερα μονο μπαζαολεητορ!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Vasoooo..το ακουσες ? Βρηκανε και κρυφες καμερες...Αντε να σε δουμε και live αρχι-λισταρχε.. :2funny: :2funny: :2funny:

τιμη μου θειε να συμμετασχω σε ταινια οπου θα με ορας εν πραξη μασαζιακη.....γιατι στην φραπεδιακη με εχεις φανταστει ηδη με το μυαλο σου......
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μηπως να ηταν το θησεως 67 ????
 

skipper1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
0
:headbang:
αυτο που ειναι στη θησεως και ιφιγενειας?
 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ΜΑΛΛΟΝ ΤΗς Μενελαου θαναι , της Σκρα ειναι μεν 5ος οροφος ομως ποτε δεν εχει μονο 3 κοπελες , παντα 6-7 κανενας συναγωνιστης που μενει κοντα δεν παει μα δει και να μας πληροφορησει , ανοιγει παντα στις 12.00
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ΜΑΛΛΟΝ ΤΗς Μενελαου θαναι , της Σκρα ειναι μεν 5ος οροφος ομως ποτε δεν εχει μονο 3 κοπελες , παντα 6-7 κανενας συναγωνιστης που μενει κοντα δεν παει μα δει και να μας πληροφορησει , ανοιγει παντα στις 12.00

δεν ειναι απιθανο να ειναι της σκρα, γιατι απο τοτε που ξανα-ανοιξε μετα τις διακοπες ειχε λιγα τεμαχια στο ροστερ..
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Ρε παιδιά τόσσα πολλά μαζατζίδικα έχει η γειτονιά εδώ???  :rolleyes:

...μου φαινεται πως την είχα υποτιμήσει την Καλλιθέα  :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε παιδιά τόσσα πολλά μαζατζίδικα έχει η γειτονιά εδώ???  :rolleyes:

...μου φαινεται πως την είχα υποτιμήσει την Καλλιθέα  :grin:

πρεπει να ειναι στο συνολο 7!5 θησεως,1 μενελαου και 1 στη σκρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom