Νέα

Kοροϊδία Κόκκαλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

enipeas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
133
Like
0
Πόντοι
1
Ολοι οσοι ασχολούνται με τον επαγγελματικό αθλητισμό είναι απατεώνες εξ ορισμού. Δεν τους νοίαζει ούτε οι ομάδες, ούτε οι οπαδοί, το μόνο που τους νοιάζει είναι να κερδίσουν χρήμα, δόξα, φήμη.
Ποιός ήταν ο Κόκκαλης πρίν από είκοσι χρόνια. Ούτε η μάνα του δεν τον ήξερε. Και ας είναι καλά κάποια καλόπαιδα στο ΚΚΕ και στο ΠΑΣΟΚ που τον έκαναν αυτόν που είναι σήμερα.
Ποιά είναι η οικογένεια Βαρδινογιάννη, με ποιούς τα έκαναν πλακάκια και από φτωχοί και αγράμματοι γίναν αυτοί που κυβερνούν τον τόπο.
Για τους άλλους να μην πω τίποτε γιατί άμα αυτοί αποτελούν την άρχουσα τάξη του τόπου τότε είμαστε για γέλια αλλά πιο πολύ για κλάματα.  
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Ολοι οσοι ασχολούνται με τον επαγγελματικό αθλητισμό είναι απατεώνες εξ ορισμού. Δεν τους νοίαζει ούτε οι ομάδες, ούτε οι οπαδοί, το μόνο που τους νοιάζει είναι να κερδίσουν χρήμα, δόξα, φήμη.
Ποιός ήταν ο Κόκκαλης πρίν από είκοσι χρόνια. Ούτε η μάνα του δεν τον ήξερε. Και ας είναι καλά κάποια καλόπαιδα στο ΚΚΕ και στο ΠΑΣΟΚ που τον έκαναν αυτόν που είναι σήμερα.
Ποιά είναι η οικογένεια Βαρδινογιάννη, με ποιούς τα έκαναν πλακάκια και από φτωχοί και αγράμματοι γίναν αυτοί που κυβερνούν τον τόπο.
Για τους άλλους να μην πω τίποτε γιατί άμα αυτοί αποτελούν την άρχουσα τάξη του τόπου τότε είμαστε για γέλια αλλά πιο πολύ για κλάματα. 
καλά με το ΠΑΣΟΚ αλλά το ΚΚΕ του έδωσε του Κόκκαλη της εργολαβίες του ΟΠΑΠ και του ΟΤΕ και τον έκανε αυτόν που είναι?
η μήπως αυτή την περίοδο είναι το ΚΚΕ κυβέρνηση και του έδωσε την διαχείριση του στοιχήματος και άλλων ηλεκτρονικών παιχνιδιών κάτω από το τραπέζι?
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.577
Like
2
Πόντοι
16
Σας τσούζει βρε αδερφές τιυ ελέους ο ΚΟΚΑΛΗΣ. :birdman: :birdman: :birdman:
 

proktos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
1.
Ο Κόκκαλης ουδέποτε μπορούσε να αρθρώσει πρόταση.
2.
Ο Κόκκαλης πρέπει να είναι παγκοσμίως ο πρώτος πρόεδρος ομάδας που επικαλείται νίκη αιωνίου για να την πει σε άλλη ομάδα.......
3.
Η κατηφόρα συνεχίζεται...Και όσο πιο πολύ μένουν οι γαύροι αγκιστρωμένοι σε αυτή την κατάντια, τόσο πιο μεγάλη θα είναι η πούτσα που θα φάνε.

Εσυ πρεπει αγορι μου να εχεις φαει τρελλη πουτσα τοσα χρονια ...
Μιλαμε οτι πρεπει στη δουλεια σου να εχεις τρελαθει στη καρπαζα αν λες την ομαδα σου και να εισαι μονιμα με ενα δαχτυλο στο στομα....
Ε ρε πικρα...
 

proktos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
τη φωτο τη βλεπετε διπλα μου ???
εμεις αυτο κανουμε κι εσεις ολο  :bigdick: :bigdick:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Σας τσούζει βρε αδερφές τιυ ελέους ο ΚΟΚΑΛΗΣ. :birdman: :birdman: :birdman:

κοκκαλη συνεχισε να τους σαλιωνεις την κωλοτρυπιδα παμε για νεα δεκαετια ταπεινωσης των ανυπαρκτων! με τις κατινιες κουπα δεν παιρνετε ρεεεεε!!!
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
μερικοί μου θυμίζετε μανουριασμένους τύπους που η πρώτη ατάκα στη Δημόσιο είναι "εγώ σε πληρώνω ρε"
ο κάθε κόκκαλης ο κάθε ντέμης αν βγάζει 100 εκατ το χρόνο απο που προκύπτει οτι πρέπει να δώσει τα 50 στην ομάδα?
για τα ωραία μας μάτια? ή επειδή τα σκάμε για να πάμε γήπεδο? μας πήρε απο το μανίκι?

αν υπάρχει κάποιος σε άλλη χώρα που χώνει αβέρτα και ας μπαίνει μέσα, είναι παράδειγμα προς μίμηση? απο πότε?

ακούω/διαβάζω πόσες επιχειρήσεις έχει ο καθένας, πόσα βγάζει, αρα λίγα βάζει
εγω πάλι τόσα χρόνια ξέρω οτι ο σωστός επιχειρηματίας ΔΕΝ μπλέκει τις δουλειές του
θα βάλεις μια, θα βάλεις δύο να βουλώσεις τρύπες αλλά μετά πρέπει να συντηρηθεί απο μόνη της!
με την ίδια λογική, αν δεν πάνε καλά οι άλλες δουλειές, και βγει και μας πει "πουλάω τον γκαλέτι για να πληρώσω τους εργαζόμενους" δεν θα πρέπει να μας πειράξει, σωστά?

το καλοκαίρι διάβαζα σε μια φυλλάδα για τον ντέμη "κότερο πήρες, σεντερ φορ πήρες"?
ρε μήπως να του βγάλουμε και το μενού της ημέρας?

αν δεν μας αρέσει το θέαμα απλά δεν πάμε γήπεδο! το ίδιο κάνουμε αν δεν μας αρέσει το έργο στο σινεμά ή η παράσταση στο θέατρο

αν με πιάσω ποτέ να αναλύω τι βγάζει τι δίνει -επειδή τα γράφει το παπαγαλάκι- και να περιμένω ποδοσφαιρική ανάλυση απο τον μέγα Γεωργίου "να μου ανοίξει τα μάτια", νομίζω δεν θα διαφέρω σε τίποτα απο την μπίμπο που διαβάζει το "Λοιπόν" ή την κυρα μαρία που βλέπει Ευαγγελάτο
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
ΡΕ ΜΟΝΟ..Η ΡΟΥΛΑ! :2funny:
προτεινω να βγει η ρουλα για συνεντευξη τυπου - απαντηση στον σωκρατες :rockon:

[youtube=425,350]SLtK1Gm8BW4[/youtube]
 

speck50

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Εσυ πρεπει αγορι μου να εχεις φαει τρελλη πουτσα τοσα χρονια ...
Μιλαμε οτι πρεπει στη δουλεια σου να εχεις τρελαθει στη καρπαζα αν λες την ομαδα σου και να εισαι μονιμα με ενα δαχτυλο στο στομα....
Ε ρε πικρα...

μην τον στεναχωρείς παραπάνω, ειναι ακομα ενας πικραμένος υπάλληλος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
καραγκιοζάκια 50 εκ σας λείπουν? ελάτε έχει μαλαπέρδα.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom