Νέα

Κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες. Γιατί και πώς νοιώθουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 533
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι ειναι για μας οι πουτανες?

  • πολα διαφορετικα μουνια

    Ψήφοι: 29 29,3%
  • ευκολη λια

    Ψήφοι: 17 17,2%
  • ανωδηνη λυση

    Ψήφοι: 21 21,2%
  • συνηθεια

    Ψήφοι: 13 13,1%
  • κατι αλλο. τι?

    Ψήφοι: 19 19,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    99

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
εγω παλι δεν καταλαβαινω...αφου δεν βρισκουν εδω σς πανε στο εξωτερικο που υπαρχουν δουλειες κ χρηματα...δηλαδη οποιος δεν βρισκει γινεται πουτανα....ρε παιδια νταξει σε σαιτ για μπουρδελα ειμαστε μιλαμε για πουτανες αλλα δεν μπορω να καταλαω την λογικη σας...

Δεν μπορώ να καταλάβω την προσπάθεια σας να μας πείσετε ότι ανεργία δεν υπάρχει.Ευτυχώς,ακόμα η Ελληνική κοινωνία δεν έχει απωλέσει το θεσμό της οικογένειας και οι κοπέλες μένουν με τις οικογένειες τους μέχρι να βρουν δουλειά,αλλιώς τα μπουρδέλα θα γέμιζαν από Ελληνίδες.
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
πολλές μη επαγγελματίες είναι σ...δουλες και λίγες επαγγελματίες ή ημί χαχ πιο ξηγημένες. Από εκεί και πέρα...
 

Επισκέπτης
Εγω μιλαω πιο πολυ για τις Ελληνιδες εκ των οποιων η καθε μια τους απο πισω εχει μια "πανεξυπνη" μανα που τους πιπιλανε το μυαλο να βρουμε καποιον καραγκιοζη σαν πολλους απο εμας να μας τυλιξουν αφου υπαρχει το σχετικο χρημα και να μην χρειαστει ποτε να δουλεψουν στην ζωη τους.
Αυτες ειναι μεγαλυτερες πουταν.. απο ολες και μας γαμ... μερα νυχτα και τις χρυσοπληρωνουμε κιολλας να μας τα πρηζουν.
Μηπως οι δικες μας ειναι οι ιεροδουλες και οχι οι αλλες? :dancing:

που ψαχνεις ρε μεγαλε ομως να τις βρεις...την νυχτα?εαν ψαχνεις την νυχτα μην περιμενεις να βρεις τιποτα...
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Την νυχτα μεγαλε δεν εψαξα ποτε να βρω γυναικα απλα λογω ηλικιας και πειρας και με 2 γαμους ολες οι ελληνιδες με πολυ ελαχιστες εξαιρεσεις ειναι για να χορεψουν τον χορο του Ζαλογγου και να πεφτουν μια μια να τελειωνουμε.
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
xaxaxaxaxxaxa στέκια αλλοδαπών κοίταξες?
 

Επισκέπτης
Την νυχτα μεγαλε δεν εψαξα ποτε να βρω γυναικα απλα λογω ηλικιας και πειρας και με 2 γαμους ολες οι ελληνιδες με πολυ ελαχιστες εξαιρεσεις ειναι για να χορεψουν τον χορο του Ζαλογγου και να πεφτουν μια μια να τελειωνουμε.

παω πασο
...ξερεις καλυτερα
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
Να μας ακούς τους μεγαλύτερους studente :cheesy:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Οι κοπελες που γινονται ιεροδουλες μπορει να ειναι απο οικογενειες χωρισμενων  η πεθαμενων γωνιων η οικονομικα απορων οικογενειων.
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Η καημενη ε...

Ρε δεν πανε να γαμηθουν κιολας που το παιζουν κλαμενες μερικες!

Οσες λενε κατι τετοια αυτη ειναι η θεση τους και αυτο τους αξιζει! Ακουγεται μισογυνικο, ακουγεται αισχρο αλλα ετσι ειναι!

Εγω πάντως δεν την αποκάλεσα "καημενη"! Ξυπνια ισως...

Τωρα οσον αφορα την ηθικότητα κλπ.  η ιστορια ειναι μπερδεμενη:
Ανηθικη τη πορνεια την κατεταξε για πρωτη φορα ο Χριαστιανισμος (αν και Χριστός σαν πραγματικος Δασκαλος ειχε πορνες στην ακολουθια του).

Στην Αρχαια Ελλαδα υπηρχαν τριων ειδων πορνες:
1) Οι ιεροδουλες που εμεναν σε ναους και "ανακουφιζαν" τους προσκυνητες ενω τα εσοδα πηγαιναν στο παγκαρι
2) Οι κοινες που τις τραβολογουσαν σε συμποσια η ατομικα και γενικως τις "ξεσχιζαν" με αμοιβη και τελος
3) Οι εταιρες (βλ. Ασπασια κλπ.) που μαζι με το πηδημα προσφεραν και κουλτουρα και φυσικα κοστιζαν.

Ολες αυτες κυκλοφορουσαν ελευθερα και με την αντιστοιχη κοινωνικη αποδοχη. Η σεξουαλικη πραξη ειχε ή δεν ειχε συναισθημα (το ιδιο και με την "νομιμη"  συζυγο) αλλα ηταν αποδεσμευμενη απο θεματα ηθικης και κοινωνικης κατακρισης/αποδοχης.

Σημερα μετα απο αιωνες "χριστιανικης" υποκρισιας η πορνεια ειναι κοινωνικα απαραδεκτη αλλα πολυ υπαρκτη. 
Και υποψην αν ανεικουμε στους κατακριτες αλλα την χρησιμοποιουμε δηλ. πηγαινουμε και πληρωνουμε, τοτε ειμαστε κοινωνικα και ηθικα συνυπευθυνοι διοτι απλουστατα αν δεν υπηρχαν πελατες δεν θα υπηρχαν κοριτσια. Αγορα ειναι αυτη με τους νομους της.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ο χριστιανισμός δεν κατέταξε την πορνεία ως ανήθικη. Θεωρεί ότι οι πόρνες και οι τελώνες (εφοριακοί της εποχής του Χριστού) προάγουν υμάς στη βασιλεία του ουρανού (;;;;). Είναι ίσως η πιο ανόητη πολιτική θέση που έχω ακούσει.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ρε μαγκες αυτοι που ειναι απολυτοι στο οτι οι πορνες ειναι για το πουτσο και μονο μου λυνουν μια απορια
τι θεωρεις χειροτερο για εναν ανθρωπο
να ειναι εμπορος ναρκωτικων η
πορνη?
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες αυτοι που ειναι απολυτοι στο οτι οι πορνες ειναι για το πουτσο και μονο μου λυνουν μια απορια
τι θεωρεις χειροτερο για εναν ανθρωπο
να ειναι εμπορος ναρκωτικων η
πορνη?

αυτη μεγαλε δεν ειναι λογικη...δεν ειναι σημειο συσχετιισμου αυτα τα δυο...δηλαδη γιατι δεν λες κομμωτρια η πορνη πρεπει να πεις το χειροτερο..
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
αυτη μεγαλε δεν ειναι λογικη...δεν ειναι σημειο συσχετιισμου αυτα τα δυο...δηλαδη γιατι δεν λες κομμωτρια η πορνη πρεπει να πεις το χειροτερο..
ναι ρε συ αλλα εγω ρωτησα κατι απλο
εσυ ας πουμε ποιο θεωρεις χειροτερο?
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Ελεος ρε παιδια αν πιστευουν καποιοι οτι οι ιεροδουλες ειναι ειτε παιδια χωρισμενων γονιων ειτε απο απορες οικογενειες αν ειναι δυνατον . Εδω 9 στα 10 ζευγαρια ειναι ετοιμα να χωρισουν αν δεν το εχουν κανει ηδη. Οποτε σιγουρα θα πηξουμε απο ιεροδουλες.
Ευτυχως που εγω εχω γιο και οχι κορη γιατι ειμαι 1 απο τα 9 ζευγαρια . :2funny:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ναι αυτον ειπα αλλα δεν καταλαβαινω ομως την σημασια της ερωτησεως....
θα σου πω τωρα
επειδη φανταζομαι οτι εισαι μεγαλο παιδι και βγαινεις τις βολτουλες σου εξωθα σε ρωτησω το εξεις
στατιστικα αν το δεις οταν εισαι σε ενα κλαμπακι και μπει ενας μεγαντιλερ μεσα σχεδον ολοι τον κοιτανε με δεος που εχει τους μπραβους και τα λεφτα
ενω φιλε την πορνη(που ξεκαθαριζω οτι ειναι το μεγιστο παραπτωμα για μια γυναικα)
ολοι την εχουν στο περιθωριο
κανω λαθος?
 

Επισκέπτης
θα σου πω τωρα
επειδη φανταζομαι οτι εισαι μεγαλο παιδι και βγαινεις τις βολτουλες σου εξωθα σε ρωτησω το εξεις
στατιστικα αν το δεις οταν εισαι σε ενα κλαμπακι και μπει ενας μεγαντιλερ μεσα σχεδον ολοι τον κοιτανε με δεος που εχει τους μπραβους και τα λεφτα
ενω φιλε την πορνη(που ξεκαθαριζω οτι ειναι το μεγιστο παραπτωμα για μια γυναικα)
ολοι την εχουν στο περιθωριο
κανω λαθος?

εσυ αναφερεις την μπουρδελιαρα?σωστα...θα σου πω το εξης...οπως τον μεγαλοεμπορο τον εχουν κ τον κοιτανε ολοι ετσι κ την μεγαλοβιζιτα την εχουν κ την κοιτανε ολοι κ δεν την εχουν στο περιθωριο...το βαπορακι που ειναι στην ομονοια το εχουνε στο περιθωριο?κανω λαθος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom