Νέα

Κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες. Γιατί και πώς νοιώθουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 533
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ειναι για μας οι πουτανες?

  • πολα διαφορετικα μουνια

    Ψήφοι: 29 29,3%
  • ευκολη λια

    Ψήφοι: 17 17,2%
  • ανωδηνη λυση

    Ψήφοι: 21 21,2%
  • συνηθεια

    Ψήφοι: 13 13,1%
  • κατι αλλο. τι?

    Ψήφοι: 19 19,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    99

Επισκέπτης
.Αλλά δεν μπορούμε ελαφρά τη καρδία να τις καταδικάζουμε συλλήβδην...

ειδες τα ποστ που εγραψα ποιο πανω...εγραψα οτι η ιστορια της κοπελΑς Κ αλλων παρομοιων δικαιολογουνται...αλλα δεν δικαιολογειται μια κοπελα που ξεκιναει στα 23 με σκοπο να γινει πουτανα μεχρι τα 30-32 για να μην ξαναδουλεψει ποτε στην ζωη της κ να κανει την μπαζα της....εγω αυτο δεν το καταλαβαινω Κ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ να το καταλαβω....καλα κανουν οτι κανουν αλλα κ την πιτα ολοκληρη κ τον σκυλο χορτατο ΜΑΚΑΡΙ να μην τον εχουνε γιατι τοτε υπαρχει η πραγματικη αδικια στην κοινωνια....η μην μου πεις οτι δεν υπαρχουν γυναικες που μεγαλωσαν παιδια χωρισμενες κ δεν αναγκαστηκαν να στησουν κωλο σε κανενα...ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.μονο τις πουτανες ξερουμε να παραδεχομαστε....
 

Επισκέπτης
Πέστα ρε φίλε... +1000000000       χώρια που η δουλειά της εκδιδόμενης έχει πολλούς κινδύνους(Βλ. Αρρώστιες) και δεν είναι εύκολη όπως ισχυρίζονται μερικοί εδώ μέσα...

κ εγω τι να κανω ρε μεγαλε επειδη εχει πολλους κινδυνους την αναγκασα να το κανει....η την κατερινουλα την αναγκασε καποιος να το κανει....
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ο νόμος προσφοράς και ζήτησης την ανάγκασε να το κάνει.
Αν δεν υπήρχαν αυτές που τώρα χλευάζεις, τώρα δεν θα έκανες κριτικές στο bourdela.com.
 

Επισκέπτης
Ο νόμος προσφοράς και ζήτησης την ανάγκασε να το κάνει.
Αν δεν υπήρχαν αυτές που τώρα χλευάζεις, τώρα δεν θα έκανες κριτικές στο bourdela.com.

δεν τις χλευαζω εκτος εαν ελληνικα δεν καταλαβαινεις...απλα δεν τις παραδεχομαι.....
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
σιγά θα κλάψουμε. Στη Ταυλάνδη είμαστε?
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
ειδες τα ποστ που εγραψα ποιο πανω...εγραψα οτι η ιστορια της κοπελΑς Κ αλλων παρομοιων δικαιολογουνται...αλλα δεν δικαιολογειται μια κοπελα που ξεκιναει στα 23 με σκοπο να γινει πουτανα μεχρι τα 30-32 για να μην ξαναδουλεψει ποτε στην ζωη της κ να κανει την μπαζα της....εγω αυτο δεν το καταλαβαινω Κ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ να το καταλαβω....καλα κανουν οτι κανουν αλλα κ την πιτα ολοκληρη κ τον σκυλο χορτατο ΜΑΚΑΡΙ να μην τον εχουνε γιατι τοτε υπαρχει η πραγματικη αδικια στην κοινωνια....η μην μου πεις οτι δεν υπαρχουν γυναικες που μεγαλωσαν παιδια χωρισμενες κ δεν αναγκαστηκαν να στησουν κωλο σε κανενα...ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.μονο τις πουτανες ξερουμε να παραδεχομαστε....
Σε αυτό που μαύρισα συμφωνώ..Για τις άλλες περιπτώσεις λέω...
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
ειδες τα ποστ που εγραψα ποιο πανω...εγραψα οτι η ιστορια της κοπελΑς Κ αλλων παρομοιων δικαιολογουνται...αλλα δεν δικαιολογειται μια κοπελα που ξεκιναει στα 23 με σκοπο να γινει πουτανα μεχρι τα 30-32 για να μην ξαναδουλεψει ποτε στην ζωη της κ να κανει την μπαζα της....εγω αυτο δεν το καταλαβαινω Κ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ να το καταλαβω....καλα κανουν οτι κανουν αλλα κ την πιτα ολοκληρη κ τον σκυλο χορτατο ΜΑΚΑΡΙ να μην τον εχουνε γιατι τοτε υπαρχει η πραγματικη αδικια στην κοινωνια....η μην μου πεις οτι δεν υπαρχουν γυναικες που μεγαλωσαν παιδια χωρισμενες κ δεν αναγκαστηκαν να στησουν κωλο σε κανενα...ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.μονο τις πουτανες ξερουμε να παραδεχομαστε....

Έγραψα απάντηση αλλά κάτι έγινε με τον σέρβερ και χάθηκαν....Τώρα βαριέμαι να τα ξαναγράψω...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
δεν τις χλευαζω εκτος εαν ελληνικα δεν καταλαβαινεις...απλα δεν τις παραδεχομαι.....
Τι εννοείς "τις παραδέχομαι";
Κανείς δεν είπε να τις αντιμετωπίζουμε ως καθηγητές Πανεπιστημίου, ας πούμε.
Αλλά όχι και ως κινητές τρύπες.
 

Επισκέπτης
Τι εννοείς "τις παραδέχομαι";
Κανείς δεν είπε να τις αντιμετωπίζουμε ως καθηγητές Πανεπιστημίου, ας πούμε.
Αλλά όχι και ως κινητές τρύπες.



ρε φερθυ εσυ δεν ελεγες οτι η κατερινουλα ειναι αξιεπενη κ μπραβο της...ε αυτο που εσυ λες αξιεπενη εγω δεν το λεω....απλα
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
fethry όπως σε κάποια thread, δεν ξέρεις για τι γράφεις
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ρε φερθυ εσυ δεν ελεγες οτι η κατερινουλα ειναι αξιεπενη κ μπραβο της...ε αυτο που εσυ λες αξιεπενη εγω δεν το λεω....απλα
Αξιέπαινη που κατάφερε να κερδίσει το στοίχημα που έβαλε με τον εαυτό της.
Και να γίνει καλή και πετυχημένη επαγγελματίας στο χώρο της.
Κακό είναι που το είπα;
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
όταν ξέρεις το θέμα κατ' ιδίαν
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Που ξερεις λοιπόν αν γνωρίζω η όχι το θέμα;
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
1
Πόντοι
1
Δεν έχω προσέξει κάποια κριτική από εσένα και από τα λεγόμενα σου φαίνεται ότι η άποψή σου είναι διαλλεκτική
 

Επισκέπτης
Αξιέπαινη που κατάφερε να κερδίσει το στοίχημα που έβαλε με τον εαυτό της.
Και να γίνει καλή και πετυχημένη επαγγελματίας στο χώρο της.
Κακό είναι που το είπα;

ελα ρε φερθυ που εννουσες να γινει καταξιομενη στον χωρο της..ποιο χωρο της...τι ειναι ρε φερθυ..την παραδεχοσουν γιατι εβγαλε λεφτα επιβιωσε τοσα χρονια κ τωρα καθεται κ αναπαυεται...εσυ ρε φερθυ που χωρις να ξερω την δουλεια σου δεν εξαγριονεσαι οταν υπαρχουν ανθρωποι που εκθεαζουν ανθρωπους που δουλευουν 10 χρονια για ολη τους την ζωη κ εχουν οτι υλικο αγαθο εχουν κμ εσυ η ο καθενας θα δουλευεις ολη σου την ζωη για 1000 1500 ευρω κ μια συνταξη που εαν θα παρεις....γιατι να την παραδεχτω εξηγησε μου που ανοιγει 3 ωρες τα ποδια της κ λεει οτι δουλεψε κ εσυ δουλευεις απο το πρωι μεχρι το βραδυ....δηλαδη κ οι πληρωμενοι δολοφονοι βγαζουν λεφτα..κ αυτοι αξιεπενοι ειναι?
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ελα ρε φερθυ που εννουσες να γινει καταξιομενη στον χωρο της..ποιο χωρο της...τι ειναι ρε φερθυ..την παραδεχοσουν γιατι εβγαλε λεφτα επιβιωσε τοσα χρονια κ τωρα καθεται κ αναπαυεται...εσυ ρε φερθυ που χωρις να ξερω την δουλεια σου δεν εξαγριονεσαι οταν υπαρχουν ανθρωποι που εκθεαζουν ανθρωπους που δουλευουν 10 χρονια για ολη τους την ζωη κ εχουν οτι υλικο αγαθο εχουν κμ εσυ η ο καθενας θα δουλευεις ολη σου την ζωη για 1000 1500 ευρω κ μια συνταξη που εαν θα παρεις....γιατι να την παραδεχτω εξηγησε μου που ανοιγει 3 ωρες τα ποδια της κ λεει οτι δουλεψε κ εσυ δουλευεις απο το πρωι μεχρι το βραδυ....δηλαδη κ οι πληρωμενοι δολοφονοι βγαζουν λεφτα..κ αυτοι αξιεπενοι ειναι?
Δεν πρόκειται να συνεννοηθούμε.
Οπότε άστο καλύτερα.
 

Επισκέπτης
Δεν πρόκειται να συνεννοηθούμε.
Οπότε άστο καλύτερα.

οχι αστο μεγαλε οταν δεν απαντανε οι αλλοι τσαντιζεσαι κ τωρα που απανταω σε αυτα που λες...λες αστο...ε καλα σε λενε παπια τοτε τι να σου πω
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
οχι αστο μεγαλε οταν δεν απαντανε οι αλλοι τσαντιζεσαι κ τωρα που απανταω σε αυτα που λες...λες αστο...ε καλα σε λενε παπια τοτε τι να σου πω
Πρέπει ντε και καλά να συμφωνούμε;
Απλά δεν θα βρούμε άκρη.
Αλλιώς το βλέπεις εσύ, αλλιώς εγώ.
 

Επισκέπτης
Πρέπει ντε και καλά να συμφωνούμε;
Απλά δεν θα βρούμε άκρη.
Αλλιώς το βλέπεις εσύ, αλλιώς εγώ.

ναι μεγαλε αλλιως το βλεπεις εσυ αλλα οχι κ να μου λες οτι ειναι πετυχημενη στο χωρο της γιατι αυτο ειναι για γελια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom