Νέα

Κόντρα και αδιαφορία απέναντι στο μισογυνισμό και την αγαμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα urlauber
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.987
Πόντοι
5.006
Εδω η αλλη εχει ανεβασει φωτογραφιες με τον αντρα της, με τα παιδια της και προσπαθει να πεισει οτι ειναι μια ευτυχισμενη οικογενεια και οτι περναει καλα κτλπ. Της στελνεις, μιλατε, βγαινετε, της δινεις το μουνι στο πατωμα της τουαλετας απο το μπαρακι που βγηκατε, αρχιζει μετα και σου λεει μαλακιες για να σε τυλιξει (προφανως ειναι για να χωριζει ή τα εχουν ηδη σπασει και την εχει παρατησει ο μαλακας και προσπαθει να βρει τον επομενο μαλακα που θα γινει ο χορηγος-υπερασπιστης-κουβαλητης της) τη κερνας 2-3 χαστουκια και ενα αντε γαμησου μωρη καριολα και φευγεις. Σου στελνει μηνυματα αγαπης ερωτα και αλλες τετοιες μαλακιες για να σε ριξει. Τη κανεις μπλοκ. Ξεμπερδεψες.

Γιατι ξεμπερδεψες;

Γιατι φροντισες ρε ΜΑΛΑΚΑ να μη δινεις τα πραγματικα σου στοιχεια και τηλεφωνα στη καθε καριολα ουτε τη πας σε μαγαζια που εχεις γνωστους.

Κρατηστε το ευαγγελιο αυτο. Ψευτικα στοιχεια παντου, αριθμος κινητου μουφα (εχει νουμερα ψαξτε και βρειτε) και ποτε μα ΠΟΤΕ δεν τη πας πουθενα με το αμαξι σου. Ποτε δεν βλεπει το αμαξι σου. Θελει να βρεθειτε στο ταδε μπαρακι; Καλως. Δεν θελει; Να παει να γαμηθει και πας στην επομενη.

Ουτε ο ταξιτζης της καθε καριολας θα εισαι ουτε θα ρισκαρεις να σε εκδικηθει (που θα το κανει αν μπορει με καθε τροπο) επειδη της γαμησες το γυναικοκεντρισμο της στο πατωμα.

Μην δινετε απο μονοι σας τα οπλα για να σας γαμησει η καθε καριολα. Εμπιστοσυνη μονο στον εαυτο σας. Πουθενα αλλου.

Ουτε χρειαζεται να πουλατε μουρη στο καθε μαλακα "φιλο" σας και να του λετε τι κανετε με τις καριολες. Αυτο ειναι σημαδι αδυναμιας και ξεφτιλικι για το ατομο σας. Καντε οτι κανετε και τελος. Δεν χρειαζεται κανεις να ξερει με ποια βγηκες και που πηγατε.

Παραδειγμα...; Το πηρε τον αλλον τον μαλακα μαζι του ο τυπος στο ραντεβου, ειπε στη καριολα να φερει μια φιλη της να ειναι 4...εγινε το ραντεβου. Αλλαξε τηλεφωνα το αλλο το ζωον με τη καριολα-φιλη της αλλης. Οταν ο τυπος παρατησε την αλλη τη καριολα μετα απο ενα δυο καλα γαμησια και πηγε στην επομενη...τον βρηκε μεσω της φιλης της μεσω του φιλου του....ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ; Του γαμησε τη ζωη για κανα δυο μηνες εως να ξεμπλεξει. Δεν φανταζεστε σε τι σημειο φτανουν οταν τις γαμησεις και της παρατησεις ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΕΙΣ. Δαιμονιζονται εντελως. Σου λεει ποιος εισαι εσυ ρε μαλακα και δεν με προσκυνας;

Προσεχετε...δεν ειναι οπως παλια.

Θα φτασει ακομα και στο σημειο να γαμηθει με τον χ ψ μαλακα μονο και μονο αν ξερει οτι αυτος μπορει να σου κανει καθε ειδους ζημια. Θα του κανει το τελειο σεξ και απλα μετα θα τον αμολησει πανω σου τον μαλακα και αυτον και αντε με τα να ξεμπλεξεις με το καθε προσκυνητη-υπερασπιστη επειδη δεν προσκυνησες τη καριολα και απλα τις εριξες μερικες πουτσες και εφυγες.


τυπε ενδεχομένως θα ηταν χρησιμη και μια πλαστικη επεμβαση οταν γνωρίζουμε γκομενες, ώστε να αλλοιώνουμε ελαφρως τα χαρακτηριστικα του προσωπου μας και να μην μπορουν να μας αναγνωρισουν μετα αμα τις παρατησουμε..εχω ακουσει για τέτοιες μικροεπεμβάσεις (πχ. αλλαγη στο πηγουνι και στα ζυγοματικα, φακοι επαφης, αλλαγη δαχτυλικων αποτυπωμάτων κτλ) που είναι σχετικα φτηνες σε αλβανια, βουλγαρια και χωρες του πρωην ανατολικου μπλοκ... :hi:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Παρανομια και ανηθικοτητα. Τοσες καριολες εξω με τα ανηλικα γιατι να παει καποιος; Οχι, δεν συμφωνω και δεν γουσταρω.
Μαζί σου. Ο "Δημητράκης" όπως τον αποκαλείς λοιπόν πηγαίνει. Και όχι μόνον πηγαίνει αλλά παροτρύνει και τους υπόλοιπους να τον ακολουθήσουν. Και δεν ανοίγει μύτη. Γιατί πέρα από παράνομο και ανήθικο είναι και άρρωστο. Προφανώς δεν είναι ο μόνος άρρωστος παιδεραστής εδώ μέσα αν κρίνουμε ότι βρίσκει σύμφωνους. Δεν αναφέρομαι σε σένα φυσικά αφού ησουν ξεκάθαρος. Κρίνεις ότι έχει αξία να υπερασπίζεσαι την άποψή του;

Άμα είναι να παντρευτείς και να ρισκάρεις να σε γαμήσουν μετά τα δικαστήρια τότε πρέπει να κερδίσεις κάτι και εσύ η έστω να αυξήσεις τις πιθανότητες προς το μέρος σου...Βρες κοπέλα που δεν την έχουν περάσει πολλοί (γυμνάσιο-λύκειο δλδ μετά τα 19-20 πιάνουν όλες 2ψήφια νούμερα)...και πιο πολλές πιθανότητες να μείνει μαζί σου και μουνί στενό και καινούριο όχι μεταχειρισμένο...Όποιος άντρας είναι 27-28-29,30+ με λεφτά και παντρεύεται συνομήλικη του είναι μαλάκας όταν μπορεί να βρει 10-15 χρόνια μικρότερη....
Εγώ αγαπητέ την είδα μικρός την ιστορία και είμαι 26 και έχω σταματησει να ασχολούμαι με συνομηλικες..19-18-16 μέχρι και 14 έχω φτάσει (λάθος αυτό τουλάχιστον να είναι 15 να μη πας φυλακή)..και μια χαρά περάσαμε και όλα καλά και με εκτιμησαν 1000 φορες περισσότερο από τις 25άρες και πάνω και ούτε πίεσα καμία....
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
τυπε ενδεχομένως θα ηταν χρησιμη και μια πλαστικη επεμβαση οταν γνωρίζουμε γκομενες, ώστε να αλλοιώνουμε ελαφρως τα χαρακτηριστικα του προσωπου μας και να μην μπορουν να μας αναγνωρισουν μετα αμα τις παρατησουμε..εχω ακουσει για τέτοιες μικροεπεμβάσεις (πχ. αλλαγη στο πηγουνι και στα ζυγοματικα, φακοι επαφης, αλλαγη δαχτυλικων αποτυπωμάτων κτλ) που είναι σχετικα φτηνες σε αλβανια, βουλγαρια και χωρες του πρωην ανατολικου μπλοκ... :hi:

Αυτο που δεν θελεις να καταλαβεις ειναι το εξης:

Οταν παιζεις νορμαλ με νορμαλ κοριτσια και εχεις 2-3 το μηνα να παιζεις και αν...ολα καλα και δεν υπαρχει λογος για ολα αυτα και εχεις δικιο.

Πηγαινε κανε μαλακιες-αλητειες-ξεφτιλικια με κοπελες ανω του 8 και παιζε με 10-15 το μηνα απο αυτες και ελα να μου πεις μετα.

Οταν την αλλη που τη προσκυνανε δεκαδες καθημερινα, εσυ τη γαμησεις και τη παρατησεις υπαρχει ενα μεγαλο ενδεχομενο να θελησει να σε εκδικηθει γιατι πληγωσες τον γυναικοκεντρισμο της και τη ταπεινωσες.
Ειδικα αν δεν σε ξερει και δεν εχετε κοινους γνωστους. Εκει αλλαζουν ολα και φοβαται. Γιατι σε ξερει.

Τις μαλακιες τις κανουν οταν δεν ξερουν. Τις κανουν ομως.

Ξερεις ποσοι προσκυνητες ειναι δορυφοροι της καθε γαμιολας 8+...;;;

Μπατσοι, παρανομοι, φουσκωτοι και ποσοι αλλοι που με τη σκεψη-ελπιδα οτι θα γαμησουν ενα τετοιο μουνι....μολις τους κλαφτει θα ειναι προθυμοι να σε γαμησουν ορθιο. Και καλα αν δουν μετα ποιος εισαι και πανε πασο. Αν δεν εισαι...και εισαι απλα ενας απλος τυπακος...τι γινεται μετα;

Ξερει που θα παει να κλαφτει αυτη και τι γαμησια και κολπα θα του κανει και μετα θα σε γαμησει ορθιο.

Αν εχεις ζησει αγρια θα επρεπε να τα ξερεις αυτα. Καθημερινα τρωει πουτσα ο χ ψ ανθρωπος και δεν ξερει απο που του ηρθε. Γιατι...γιατι απλα γαμησε και παρατησε μια γαμιολα και αυτη μετα απο 2 μηνες τον βρηκε και τον γαμησε για το εγω της.

Ψωλες απλα θα ρουφηξει που ετσι και αλλιως ρουφαει...και θα τον κανει τον μαγκα τουρμπο και θα τον αμολησει πανω σου.

Δεν εχει σχεση τι εισαι, αν εισαι λευκος ιπποτης υπερασπιστης εισαι και κανεις οτι σου λεει το μουνι. Ας εισαι οτι θες στη ζωη. Ειναι θεμα χαρακτηρα και του πως σε εχει βαλει στο βρακι της και ποσο δεχτηκες και εσυ να μπεις.

Καθε γαμιολα απο αυτες...εχει δεκαδες τετοιους σε αναμονη για τετοιες και οχι μονο χαρες.

Σε καμια περιπτωση δεν μιλαω για τα απλα κοριτσια.

Αν καταλαβες...καταλαβες.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μαζί σου. Ο "Δημητράκης" όπως τον αποκαλείς λοιπόν πηγαίνει. Και όχι μόνον πηγαίνει αλλά παροτρύνει και τους υπόλοιπους να τον ακολουθήσουν. Και δεν ανοίγει μύτη. Γιατί πέρα από παράνομο και ανήθικο είναι και άρρωστο. Προφανώς δεν είναι ο μόνος άρρωστος παιδεραστής εδώ μέσα αν κρίνουμε ότι βρίσκει σύμφωνους. Δεν αναφέρομαι σε σένα φυσικά αφού ησουν ξεκάθαρος. Κρίνεις ότι έχει αξία να υπερασπίζεσαι την άποψή του;

Δικαιωμα του να κανει οτι θελει. Δεν ειμαι εδω μεσα για να κρινω το καθενα ουτε και φυσικα ειναι αυτος ο ρολος μου στη κοινωνια. Σε καμια περιπτωση δεν θα υπερασπιστω μια τετοια γνωμη. Δεν τα γνωριζα αυτα που λες αλλα και παλι δεν ειναι φιλος μου, δεν τον γνωριζω τον ανθρωπο.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.987
Πόντοι
5.006
Αυτο που δεν θελεις να καταλαβεις ειναι το εξης:

Οταν παιζεις νορμαλ με νορμαλ κοριτσια και εχεις 2-3 το μηνα να παιζεις και αν...ολα καλα και δεν υπαρχει λογος για ολα αυτα και εχεις δικιο.

Πηγαινε κανε μαλακιες-αλητειες-ξεφτιλικια με κοπελες ανω του 8 και παιζε με 10-15 το μηνα απο αυτες και ελα να μου πεις μετα.

Οταν την αλλη που τη προσκυνανε δεκαδες καθημερινα, εσυ τη γαμησεις και τη παρατησεις υπαρχει ενα μεγαλο ενδεχομενο να θελησει να σε εκδικηθει γιατι πληγωσες τον γυναικοκεντρισμο της και τη ταπεινωσες.
Ειδικα αν δεν σε ξερει και δεν εχετε κοινους γνωστους. Εκει αλλαζουν ολα και φοβαται. Γιατι σε ξερει.

Τις μαλακιες τις κανουν οταν δεν ξερουν. Τις κανουν ομως.

Ξερεις ποσοι προσκυνητες ειναι δορυφοροι της καθε γαμιολας 8+...;;;

Μπατσοι, παρανομοι, φουσκωτοι και ποσοι αλλοι που με τη σκεψη-ελπιδα οτι θα γαμησουν ενα τετοιο μουνι....μολις τους κλαφτει θα ειναι προθυμοι να σε γαμησουν ορθιο. Και καλα αν δουν μετα ποιος εισαι και πανε πασο. Αν δεν εισαι...και εισαι απλα ενας απλος τυπακος...τι γινεται μετα;

Ξερει που θα παει να κλαφτει αυτη και τι γαμησια και κολπα θα του κανει και μετα θα σε γαμησει ορθιο.

Αν εχεις ζησει αγρια θα επρεπε να τα ξερεις αυτα. Καθημερινα τρωει πουτσα ο χ ψ ανθρωπος και δεν ξερει απο που του ηρθε. Γιατι...γιατι απλα γαμησε και παρατησε μια γαμιολα και αυτη μετα απο 2 μηνες τον βρηκε και τον γαμησε για το εγω της.

Ψωλες απλα θα ρουφηξει που ετσι και αλλιως ρουφαει...και θα τον κανει τον μαγκα τουρμπο και θα τον αμολησει πανω σου.

Δεν εχει σχεση τι εισαι, αν εισαι λευκος ιπποτης υπερασπιστης εισαι και κανεις οτι σου λεει το μουνι. Ας εισαι οτι θες στη ζωη. Ειναι θεμα χαρακτηρα και του πως σε εχει βαλει στο βρακι της και ποσο δεχτηκες και εσυ να μπεις.

Καθε γαμιολα απο αυτες...εχει δεκαδες τετοιους σε αναμονη για τετοιες και οχι μονο χαρες.

Σε καμια περιπτωση δεν μιλαω για τα απλα κοριτσια.

Αν καταλαβες...καταλαβες.

ελα ρε τυπε..μην κανεις τις εξαιρέσεις σαν να είναι ο κανονας...ακου εκει θα πηδηξεις την άλλη και μετα θα στειλει μπραβους να σε δειρουν???!!!!!που ζεις???γκομενα από μεξικανικο καρτελ θα πηδηξεις?????
σε ολες τις περιπτώσεις ετσι γινεται : γαμιεσαι 1-2-3-10 φορες με καποια και μετα ληγει το πραγμα….σιγα μην σε κυνηγάνε ολες να σε δειρουν...εκτος αμα εσυ από το πρωτο γαμησι τους ταζεις γαμο ή ξερω γω κανεις καμια χοντρη μαλακια του τυπου βγαζω γυμνες της φωτογραφιες στο ιντερνετ….τοτε μπορει να στειλει κανεναν να σε σαπακιασει..αλλιως το πολύ πολύ να κλαφτεί σε κανα δυο μηνυματα και από κει πανε και οι αλλοι..θα βρει αλλους γαμιαδες..θα βρεις άλλες καργιολιτσες...
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
ελα ρε τυπε..μην κανεις τις εξαιρέσεις σαν να είναι ο κανονας...ακου εκει θα πηδηξεις την άλλη και μετα θα στειλει μπραβους να σε δειρουν???!!!!!που ζεις???γκομενα από μεξικανικο καρτελ θα πηδηξεις?????
σε ολες τις περιπτώσεις ετσι γινεται : γαμιεσαι 1-2-3-10 φορες με καποια και μετα ληγει το πραγμα….σιγα μην σε κυνηγάνε ολες να σε δειρουν...εκτος αμα εσυ από το πρωτο γαμησι τους ταζεις γαμο ή ξερω γω κανεις καμια χοντρη μαλακια του τυπου βγαζω γυμνες της φωτογραφιες στο ιντερνετ….τοτε μπορει να στειλει κανεναν να σε σαπακιασει..αλλιως το πολύ πολύ να κλαφτεί σε κανα δυο μηνυματα και από κει πανε και οι αλλοι..θα βρει αλλους γαμιαδες..θα βρεις άλλες καργιολιτσες...

Δεν μπορεις να καταλαβεις τι θελω να πω, γαμαμε το νημα τσαμπα. Αστο και παμε για αλλα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Christos Savvidis το σεξ με ανήλικα κοριτσάκια πως το βλέπεις; 14χρονα κοριτσάκια Α' και Β' Γυμνασίου;

Πρέπει να είσαι ηλίθιος για να πας με 14χρονο και να καταλήξεις στη φυλακή. Αλλά και 15χρονη να είναι τι εμπειρία μπορεί να έχει; Ο Γιοκαρίνης έλεγε στο τραγούδι για την Ευλαμπία ότι τα χρόνια της 16, αλλά είχε ξεπετάξει ολόκληρο τον Κολονό. Ακόμα κι αν υπάρχει ένα τέτοιο 16χρονο (θεωρώ ότι το τραγούδι είναι καθαρά σατυρικό), θα είναι ένα στα χίλια, αποκλείεται μια μέση κοπέλα σε αυτές τις ηλικίες να μπορεί να ικανοποιήσει έναν άντρα με πείρα και απαιτήσεις. Όπως και να το δει κάποιος, χαμένος θα βγει και υπάρχει και μεγάλος κίνδυνος 
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αυτο που ειπα και πιο πανω στην ερωτηση που μου εκανε ο stokadoura ειναι οτι ειναι παρανομο και ανηθικο το σεξ με ανηλικα.

Τοσες καριολες 18+ εχει εξω, γιατι να ασχοληθει ενας αντρας με ανηλικα...; Δεν υπαρχει κανενας λογος για κατι τετοιο.

Αρρωστημενες καταστασεις, μακρυα.
 

dimitristz92

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2019
Μηνύματα
147
Like
29
Πόντοι
1
Μαζί σου. Ο "Δημητράκης" όπως τον αποκαλείς λοιπόν πηγαίνει. Και όχι μόνον πηγαίνει αλλά παροτρύνει και τους υπόλοιπους να τον ακολουθήσουν. Και δεν ανοίγει μύτη. Γιατί πέρα από παράνομο και ανήθικο είναι και άρρωστο. Προφανώς δεν είναι ο μόνος άρρωστος παιδεραστής εδώ μέσα αν κρίνουμε ότι βρίσκει σύμφωνους. Δεν αναφέρομαι σε σένα φυσικά αφού ησουν ξεκάθαρος. Κρίνεις ότι έχει αξία να υπερασπίζεσαι την άποψή του;

Τι έγινε μουνόδουλε μέχρι και εδώ εμφανίστηκες? Σήμερα στη γαμήσανε τη γυναίκα η όχι? Στα παιδιά τι λέτε ρε μουρόχαυλε "πάμε να τη γαμήσουν τη μαμά κάτι άλλοι και γυρνάμε?


Μια χαρά είναι η άποψη μου ρε τρόμπα και το βλέπει ο τύπος και το λέει...όσο για το αν αξίζει να πας με έφηβη αυτό θα το αποφασίσει ο καθένας μόνος του..κίνδυνοι υπάρχουν προφανώς..και το έτος συναίνεσης είναι στα 15 για κάποιο λόγο οπότε μην αγχώνεσαι δε πάω φυλακή...εσύ που τρως τα χύσια άλλου από το μουνί της γυναίκας σου πως νιώθεις ρε ντροπή του αντρικού φύλου? Στα bisexual παίρνεις και εσύ μέρος, μήπως σε έχουν στα 4 και σένα? :2funny:


Καμία γυναίκα δε θα σεβαστεί ποτέ άντρα που την αφήνει να τη γαμάνε άλλοι...σκυλάκι μουνόδουλος είσαι, σε άλλες εποχές θα γελάγανε με σένα ένα τίποτα θα ήσουν, έχε χάρη που έχουμε γεμίσει μουνόδουλους γυναικωτούς.. :vomit: :vomit:
warnban.gif
 [/color[/URL]]
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Παρανομια και ανηθικοτητα. Τοσες καριολες εξω με τα ανηλικα γιατι να παει καποιος; Οχι, δεν συμφωνω και δεν γουσταρω.
Αυτο που ειπα και πιο πανω στην ερωτηση που μου εκανε ο stokadoura ειναι οτι ειναι παρανομο και ανηθικο το σεξ με ανηλικα.

Τοσες καριολες 18+ εχει εξω, γιατι να ασχοληθει ενας αντρας με ανηλικα...; Δεν υπαρχει κανενας λογος για κατι τετοιο.

Αρρωστημενες καταστασεις, μακρυα.
To ότι σε βρίσκει άρρωστο και ανήθικο σημαίνει ότι "μια χαρα είναι η άποψή σου και το βλέπει ο τύπος και το λέει" ;
Κάνεις μπαμ ότι έχεις μειωμένη νοητική ικανότητα και φανερή διαταραχή αλλά ο βαθμός είναι απίστευτος.
Στα 15 άρρωστε παιδεραστή ο νόμος συναινεί αν η διαφορά του ενήλικος είναι μέχρι 3 ετών. Μεγαλύτερη στη φυλακή. Κρίμα που το αγνοείς, αλλά λογικό αφού προέχει η αρρώστια σου για ανήλικα κοριτσάκια. Αν κάποιος εδώ μέσα συμφωνεί να πηγαίνεις με ανήλικα, είμαι σίγουρος ότι δε θα είχε και πρόβλημα να ακουμπάς τα βρωμόχερά σου επάνω στο κοριτσάκι του αν είχε οικογένεια.
Η απορία μου είναι γιατί οι Admins εδώ σε ανέχονται να διατυμπανίζεις την ανηθικότητα, την παρανομία σου και το άρρωστο πάθος σου για ανήλικα κοριτσάκια.
Υποτίθεται ότι από τους πρώτους κανόνες του site είναι η μη ανοχή σε παράνομες δραστηριότητες με ανήλικα.
Πραγματικά αξιοσημείωτο.
 

dimitristz92

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2019
Μηνύματα
147
Like
29
Πόντοι
1
To ότι σε βρίσκει άρρωστο και ανήθικο σημαίνει ότι "μια χαρα είναι η άποψή σου και το βλέπει ο τύπος και το λέει" ;
Κάνεις μπαμ ότι έχεις μειωμένη νοητική ικανότητα και φανερή διαταραχή αλλά ο βαθμός είναι απίστευτος.
Στα 15 άρρωστε παιδεραστή ο νόμος συναινεί αν η διαφορά του ενήλικος είναι μέχρι 3 ετών. Μεγαλύτερη στη φυλακή. Κρίμα που το αγνοείς, αλλά λογικό αφού προέχει η αρρώστια σου για ανήλικα κοριτσάκια. Αν κάποιος εδώ μέσα συμφωνεί να πηγαίνεις με ανήλικα, είμαι σίγουρος ότι δε θα είχε και πρόβλημα να ακουμπάς τα βρωμόχερά σου επάνω στο κοριτσάκι του αν είχε οικογένεια.
Η απορία μου είναι γιατί οι Admins εδώ σε ανέχονται να διατυμπανίζεις την ανηθικότητα, την παρανομία σου και το άρρωστο πάθος σου για ανήλικα κοριτσάκια.
Υποτίθεται ότι από τους πρώτους κανόνες του site είναι η μη ανοχή σε παράνομες δραστηριότητες με ανήλικα.
Πραγματικά αξιοσημείωτο.


Αυτο με τα 3 χρόνια είναι για κάτω των 15...και αυτούς που πρέπει να μπανάρουν εδώ μέσα είναι οι μουνόδουλοι σαν εσένα..άντε πιες τίποτα χύσια και κοίτα τα χάλια σου και άσε με εμένα..με το ζόρι δεν ακουμπάω καμία μη φοβάσαι..και 16-17 είναι γυναίκα σχεδόν όχι κορίτσι παίρνει μόνη της αποφάσεις..νοητική στέρηση έχεις εσύ που σε έχει κάνει cuckold η γυναίκα σου



 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
Η καθε γαμιολα αρκετα συχνα δεν ξερει και αυτη ποιος ειναι ο πατερας. Πολλες φορες παλι βρισκουν 2 και 3 μαλακες και κανουν 3 παιδια με 3 διαφορετικα κοροιδα και τα μαδανε κανονικα και με τα λεφτα που τσεπωνουν γαμιουνται απο ολες τις τρυπες εδω και εκει.

Ξερω παρα πολλες γυναικες που εχουν κανει με καποιον παιδια, τις παρατησε και εφυγε και μετα αυτες βρηκαν το κοροιδο, του πουλησαν αγαπες και λουλουδια, εκαναν και μαζι του παιδι για να τον δεσουν καλα και συνεχιζουν να γαμιουνται εδω και εκει.
:thumbsup:
 

dimitristz92

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2019
Μηνύματα
147
Like
29
Πόντοι
1
Και όποια θέλει πατέρα για τα παιδιά της να πάει να βρει αυτόν που του άνοιξε τα πόδια και τη γκάστρωσε...άμα ήταν μαλάκας να μη πήγαινε μαζί του δε της φταίω ούτε εγώ ούτε κανείς...εγώ άμα αφήσω έγκυο καμία θα αναλάβω το παιδί μου αλλά παιδιά άλλου ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΩ...

Όποιος μεγαλώνει παιδιά άλλου είναι μεγάλος μαλάκας...καλοπέρασε η άλλη την κρέπιασε ο άλλος ο μαλάκας και μετά εξαφανίστηκε η απλά τον βαρέθηκε η βρωμιάρα και τώρα ψάχνει το μαλάκα να της μεγαλώσει το παιδί...να πάει να βρει αλλού μαλάκες...με single μητέρες ΟΥΤΕ καυλάντισμα, καμία επαφή ΜΑΚΡΥΑ..

 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Εγώ αγαπητέ την είδα μικρός την ιστορία και είμαι 26 και έχω σταματησει να ασχολούμαι με συνομηλικες..19-18-16 μέχρι και 14 έχω φτάσει (λάθος αυτό τουλάχιστον να είναι 15 να μη πας φυλακή)..και μια χαρά περάσαμε και όλα καλά και με εκτιμησαν 1000 φορες περισσότερο από τις 25άρες και πάνω και ούτε πίεσα καμία...
Βρες κοπέλα που δεν την έχουν περάσει πολλοί (γυμνάσιο-λύκειο δλδ μετά τα 19-20 πιάνουν όλες 2ψήφια νούμερα)...και πιο πολλές πιθανότητες να μείνει μαζί σου και μουνί στενό και καινούριο όχι μεταχειρισμένο...Όποιος άντρας είναι 27-28-29,30+ με λεφτά και παντρεύεται συνομήλικη του είναι μαλάκας όταν μπορεί να βρει 10-15 χρόνια μικρότερη...
Αυτο με τα 3 χρόνια είναι για κάτω των 15...με το ζόρι δεν ακουμπάω καμία μη φοβάσαι..και 16-17 είναι γυναίκα σχεδόν όχι κορίτσι παίρνει μόνη της αποφάσεις..
Κι επειδή οι δικαστές έρχονται κάθε μέρα αντιμέτωποι με το είδος σου και τις άρρωστες δικαιολογίες του, με την υπ’ αριθμ. 3/2018 απόφαση της Ολομελείας του Αρείου Πάγου, κρίθηκε πως η τυχόν συναίνεση της ανήλικης παθούσας δεν αίρει τον άδικο χαρακτήρα της αποπλάνησης ανηλίκου κατ’ άρθρον 339 ΠΚ.
Εν τω μεταξύ πότε τα 14χρονα και 15χρονα κοριτσάκια της Β' Γυμνασίου "έγιναν" γυναίκες μέσα σε λίγα ποστ είναι απορίας άξιον.
Και η αρχική απορία μου παραμένει........
 

dimitristz92

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2019
Μηνύματα
147
Like
29
Πόντοι
1
Κι επειδή οι δικαστές έρχονται κάθε μέρα αντιμέτωποι με το είδος σου και τις άρρωστες δικαιολογίες του, με την υπ’ αριθμ. 3/2018 απόφαση της Ολομελείας του Αρείου Πάγου, κρίθηκε πως η τυχόν συναίνεση της ανήλικης παθούσας δεν αίρει τον άδικο χαρακτήρα της αποπλάνησης ανηλίκου κατ’ άρθρον 339 ΠΚ.
Εν τω μεταξύ πότε τα 14χρονα και 15χρονα κοριτσάκια της Β' Γυμνασίου "έγιναν" γυναίκες μέσα σε λίγα ποστ είναι απορίας άξιον.
Και η αρχική απορία μου παραμένει........


Στο Β' Παγκόσμιο τα 16χρονα πήγαιναν στο πόλεμο τα αγόρια και τα κορίτσια κρατούσαν ολόκληρο σπίτι και με μικρά αδέρφια και γέρους και όλα μη κοιτάς τώρα που έχουν μεγαλώσει (και εγώ μαζί) καλομαθημένα και αχάριστα...αν είχα βιάσει κάποια θα ήμουν ήδη στη φυλακή μην αγχώνεσαι, αντιθέτως έχω βοηθήσει και κάποιες και θα σου δώσω παράδειγμα..δεν έχω βιάσει καμία ποτέ και ούτε θα το κάνω...και πιστεύω αρκετά βριστήκαμε εγώ σταματάω εδώ εσύ κάνε όπως νομίζεις..

Μια 16χρονη πριν ένα χρόνο είχε στείλει (μαλακία της μεγάλη) κάτι φωτογραφίες με εσώρουχα σε κάτι κωλόπαιδα (γύρω στα 19-20 αυτοί οι 2) και μετά την απειλούσαν και άμα το μάθαινε ο πατέρας της θα καταστρεφόταν και η οικογένεια της και αυτός είναι και διαβητικός και θα είχαμε άλλα...πήγα και τα βρήκα εγώ και αφού δε βάλανε μυαλό με το καλό έκανα λίγο γυμναστική στον ένα και ο άλλος είδε ότι δε κάνω πίσω όποτε μου έδωσε το τηλ του και τις έσβησα και τους είπα ότι θα τις βρω αν τις έχουν ανεβάσει πουθενά και μου είπε όχι...πριν τη γνωρίσω και μάθω γι αυτά η κοπέλα είχε προσπαθήσει (ανεπιτυχώς ευτυχώς) να αυτοκτονήσει και ήταν σε πολύ άσχημη κατάσταση γενικά...τη πήγα σε μία γνωστή μου ειδική ψυχολόγο και σήμερα είναι πολύ καλύτερα..

Όλα αυτά δε τα λέω για να το παίξω κάποιος ούτε για να αποδείξω τίποτα ούτε με νοιάζει αν θα τα πιστέψεις εσύ η οποιοσδήποτε άλλος..όπου υπάρχει ανάγκη και μπορώ βοηθάω...αν βίαζα η αν δε φερόμουν καλά τώρα δε θα ήμουν εδώ...και η συναίνεση ασφαλώς και αίρει τον άδικο χαρακτήρα καθώς δεν είναι αποπλάνηση ούτε βιασμός..
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.791
Like
747
Πόντοι
96
το σημερινο καπιταλιστικο συστημα θηλυκοποιει την κοινωνια γιατι απλουστατα δεν εχει αναγκη την ανδρικη εργασια οπως καποτε
 

dimitristz92

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2019
Μηνύματα
147
Like
29
Πόντοι
1
το σημερινο καπιταλιστικο συστημα θηλυκοποιει την κοινωνια γιατι απλουστατα δεν εχει αναγκη την ανδρικη εργασια οπως καποτε


Αυτή είναι όμως και τραγική ειρωνεία...αν όλοι οι άντρες σταματούσαν να δουλεύουν ξαφνικά όλο το σύστημα θα κατέρρεε καθώς αυτοί είναι που παράγουν το πλούτο κυρίως ενώ ο καπιταλιστικός καταναλωτισμός βασίζεται πρωτίστως στις γυναίκες για να επιβιώσει...

Με λίγα λόγια αφού οι γυναίκες ξοδεύουν περισσότερα απ όσα βγάζουν το σύστημα πρέπει να πάρει χρήματα από τους άντρες, οι οποίοι ξοδεύουν λιγότερα απ όσα βγάζουν, μέσω φόρων (η αλλιώς ληστείας το ίδιο πράγμα είναι άλλωστε) για να καλύψει το κενό που δημιουργούν οι γυναίκες..άμα σταματήσουν οι άντρες να δουλεύουν τελείωσε το παραμύθι, το κλείνουμε το μαγαζί και πάμε σπίτια μας..
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.791
Like
747
Πόντοι
96
Αυτή είναι όμως και τραγική ειρωνεία...αν όλοι οι άντρες σταματούσαν να δουλεύουν ξαφνικά όλο το σύστημα θα κατέρρεε καθώς αυτοί είναι που παράγουν το πλούτο κυρίως ενώ ο καπιταλιστικός καταναλωτισμός βασίζεται πρωτίστως στις γυναίκες για να επιβιώσει...

Με λίγα λόγια αφού οι γυναίκες ξοδεύουν περισσότερα απ όσα βγάζουν το σύστημα πρέπει να πάρει χρήματα από τους άντρες, οι οποίοι ξοδεύουν λιγότερα απ όσα βγάζουν, μέσω φόρων (η αλλιώς ληστείας το ίδιο πράγμα είναι άλλωστε) για να καλύψει το κενό που δημιουργούν οι γυναίκες..άμα σταματήσουν οι άντρες να δουλεύουν τελείωσε το παραμύθι, το κλείνουμε το μαγαζί και πάμε σπίτια μας..


το σημερινο μοντελο της οικονομιας δεν εχει αναγκη την βιομηχανια και την απασχοληση σε χειρωνακτικες εργασιες αυξανοντας παραλληλα την αντιστοιχη γυναικεια οπως και τις αμοιβες με αποτελεσμα να μενουν μαζικα αγαμητοι και ανεργοι ανδρες ανειδικευτοι αλλα και ειδικευμενοι

αλλα πλεον αυτο το μοντελο της οικονομιας καταρρεει γιατι χρεωκοπει μαζικα τα κρατη και οδηγουμαστε στην αντιστροφη αυτου του μοντελου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom