Νέα

Κόντρα και αδιαφορία απέναντι στο μισογυνισμό και την αγαμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα urlauber
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Οι Βορειοι μονο γαμαμε
Σε βρηκε πικεριστη και σου εκανε την σουφρα διφραγκο υπακουε πικεριστη

ναι ενταξει .. εσυ  ειδικα μας επεισες .. πηγαινε να πιεις μεταλλικο νερο  στο μπαρ του ξενοδοχειου ..
εσυ  ειδικα δεν εχεις ιδεα απο καμακι ..
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ενα δεκαλεπτο βιντεακι γεματο αληθειες που θα επρεπε ολοι μας να το βλεπουμε σε επαναληψη καθε 5 μερες για να μην ξεχνιομαστε.
[youtube/gs1X49u35C4/youtube]


(Δεν θα μαθω ποτέ να βαζω βιντεακια σωστα)
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.907
Like
1.430
Πόντοι
216
Ενα δεκαλεπτο βιντεακι γεματο αληθειες που θα επρεπε ολοι μας να το βλεπουμε σε επαναληψη καθε 5 μερες για να μην ξεχνιομαστε.
[youtube/gs1X49u35C4/youtube]


(Δεν θα μαθω ποτέ να βαζω βιντεακια σωστα)

Το καλυτερο βιντεακι, με διαφορα, ειναι αυτο

Το εχω κατεβασει, και το ακουω σχεδον καθε μερα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146

Δειτε και αυτο το βιντεακι, αν και γυναικα αυτα που λεει ειναι σωστα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Εδω η αλλη εχει ανεβασει φωτογραφιες με τον αντρα της, με τα παιδια της και προσπαθει να πεισει οτι ειναι μια ευτυχισμενη οικογενεια και οτι περναει καλα κτλπ. Της στελνεις, μιλατε, βγαινετε, της δινεις το μουνι στο πατωμα της τουαλετας απο το μπαρακι που βγηκατε, αρχιζει μετα και σου λεει μαλακιες για να σε τυλιξει (προφανως ειναι για να χωριζει ή τα εχουν ηδη σπασει και την εχει παρατησει ο μαλακας και προσπαθει να βρει τον επομενο μαλακα που θα γινει ο χορηγος-υπερασπιστης-κουβαλητης της) τη κερνας 2-3 χαστουκια και ενα αντε γαμησου μωρη καριολα και φευγεις. Σου στελνει μηνυματα αγαπης ερωτα και αλλες τετοιες μαλακιες για να σε ριξει. Τη κανεις μπλοκ. Ξεμπερδεψες.

Γιατι ξεμπερδεψες;

Γιατι φροντισες ρε ΜΑΛΑΚΑ να μη δινεις τα πραγματικα σου στοιχεια και τηλεφωνα στη καθε καριολα ουτε τη πας σε μαγαζια που εχεις γνωστους.

Κρατηστε το ευαγγελιο αυτο. Ψευτικα στοιχεια παντου, αριθμος κινητου μουφα (εχει νουμερα ψαξτε και βρειτε) και ποτε μα ΠΟΤΕ δεν τη πας πουθενα με το αμαξι σου. Ποτε δεν βλεπει το αμαξι σου. Θελει να βρεθειτε στο ταδε μπαρακι; Καλως. Δεν θελει; Να παει να γαμηθει και πας στην επομενη.

Ουτε ο ταξιτζης της καθε καριολας θα εισαι ουτε θα ρισκαρεις να σε εκδικηθει (που θα το κανει αν μπορει με καθε τροπο) επειδη της γαμησες το γυναικοκεντρισμο της στο πατωμα.

Μην δινετε απο μονοι σας τα οπλα για να σας γαμησει η καθε καριολα. Εμπιστοσυνη μονο στον εαυτο σας. Πουθενα αλλου.

Ουτε χρειαζεται να πουλατε μουρη στο καθε μαλακα "φιλο" σας και να του λετε τι κανετε με τις καριολες. Αυτο ειναι σημαδι αδυναμιας και ξεφτιλικι για το ατομο σας. Καντε οτι κανετε και τελος. Δεν χρειαζεται κανεις να ξερει με ποια βγηκες και που πηγατε.

Παραδειγμα...; Το πηρε τον αλλον τον μαλακα μαζι του ο τυπος στο ραντεβου, ειπε στη καριολα να φερει μια φιλη της να ειναι 4...εγινε το ραντεβου. Αλλαξε τηλεφωνα το αλλο το ζωον με τη καριολα-φιλη της αλλης. Οταν ο τυπος παρατησε την αλλη τη καριολα μετα απο ενα δυο καλα γαμησια και πηγε στην επομενη...τον βρηκε μεσω της φιλης της μεσω του φιλου του....ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ; Του γαμησε τη ζωη για κανα δυο μηνες εως να ξεμπλεξει. Δεν φανταζεστε σε τι σημειο φτανουν οταν τις γαμησεις και της παρατησεις ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΕΙΣ. Δαιμονιζονται εντελως. Σου λεει ποιος εισαι εσυ ρε μαλακα και δεν με προσκυνας;

Προσεχετε...δεν ειναι οπως παλια.

Θα φτασει ακομα και στο σημειο να γαμηθει με τον χ ψ μαλακα μονο και μονο αν ξερει οτι αυτος μπορει να σου κανει καθε ειδους ζημια. Θα του κανει το τελειο σεξ και απλα μετα θα τον αμολησει πανω σου τον μαλακα και αυτον και αντε με τα να ξεμπλεξεις με το καθε προσκυνητη-υπερασπιστη επειδη δεν προσκυνησες τη καριολα και απλα τις εριξες μερικες πουτσες και εφυγες.

Και μονο το οτι δεν εχεις ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ να λες παντα την αληθεια στις γκομενες και ψαχνεσαι εστω και για εφημερη σχεση με υπουλες τακτικες σε κανει ανανδρο, μουνοδουλο και σχεσακια. Μαγκας θα ησουν αν τις εγραφες τελειως στα αρχιδια σου και σου αρκουσε το να γαμας πουτανες. Εισαι ο ορισμος του σιχαμενου λαμογιου.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Και μονο το οτι δεν εχεις ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ να λες παντα την αληθεια στις γκομενες και ψαχνεσαι εστω και για εφημερη σχεση με υπουλες τακτικες σε κανει ανανδρο, μουνοδουλο και σχεσακια. Μαγκας θα ησουν αν τις εγραφες τελειως στα αρχιδια σου και σου αρκουσε το να γαμας πουτανες. Εισαι ο ορισμος του σιχαμενου λαμογιου.

Picker, άσε τις παπαριές
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Εδω η αλλη εχει ανεβασει φωτογραφιες με τον αντρα της, με τα παιδια της και προσπαθει να πεισει οτι ειναι μια ευτυχισμενη οικογενεια και οτι περναει καλα κτλπ. Της στελνεις, μιλατε, βγαινετε, της δινεις το μουνι στο πατωμα της τουαλετας απο το μπαρακι που βγηκατε, αρχιζει μετα και σου λεει μαλακιες για να σε τυλιξει (προφανως ειναι για να χωριζει ή τα εχουν ηδη σπασει και την εχει παρατησει ο μαλακας και προσπαθει να βρει τον επομενο μαλακα που θα γινει ο χορηγος-υπερασπιστης-κουβαλητης της) τη κερνας 2-3 χαστουκια και ενα αντε γαμησου μωρη καριολα και φευγεις. Σου στελνει μηνυματα αγαπης ερωτα και αλλες τετοιες μαλακιες για να σε ριξει. Τη κανεις μπλοκ. Ξεμπερδεψες.

Γιατι ξεμπερδεψες;

Γιατι φροντισες ρε ΜΑΛΑΚΑ να μη δινεις τα πραγματικα σου στοιχεια και τηλεφωνα στη καθε καριολα ουτε τη πας σε μαγαζια που εχεις γνωστους.

Κρατηστε το ευαγγελιο αυτο. Ψευτικα στοιχεια παντου, αριθμος κινητου μουφα (εχει νουμερα ψαξτε και βρειτε) και ποτε μα ΠΟΤΕ δεν τη πας πουθενα με το αμαξι σου. Ποτε δεν βλεπει το αμαξι σου. Θελει να βρεθειτε στο ταδε μπαρακι; Καλως. Δεν θελει; Να παει να γαμηθει και πας στην επομενη.

Ουτε ο ταξιτζης της καθε καριολας θα εισαι ουτε θα ρισκαρεις να σε εκδικηθει (που θα το κανει αν μπορει με καθε τροπο) επειδη της γαμησες το γυναικοκεντρισμο της στο πατωμα.

Μην δινετε απο μονοι σας τα οπλα για να σας γαμησει η καθε καριολα. Εμπιστοσυνη μονο στον εαυτο σας. Πουθενα αλλου.

Ουτε χρειαζεται να πουλατε μουρη στο καθε μαλακα "φιλο" σας και να του λετε τι κανετε με τις καριολες. Αυτο ειναι σημαδι αδυναμιας και ξεφτιλικι για το ατομο σας. Καντε οτι κανετε και τελος. Δεν χρειαζεται κανεις να ξερει με ποια βγηκες και που πηγατε.

Παραδειγμα...; Το πηρε τον αλλον τον μαλακα μαζι του ο τυπος στο ραντεβου, ειπε στη καριολα να φερει μια φιλη της να ειναι 4...εγινε το ραντεβου. Αλλαξε τηλεφωνα το αλλο το ζωον με τη καριολα-φιλη της αλλης. Οταν ο τυπος παρατησε την αλλη τη καριολα μετα απο ενα δυο καλα γαμησια και πηγε στην επομενη...τον βρηκε μεσω της φιλης της μεσω του φιλου του....ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ; Του γαμησε τη ζωη για κανα δυο μηνες εως να ξεμπλεξει. Δεν φανταζεστε σε τι σημειο φτανουν οταν τις γαμησεις και της παρατησεις ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΕΙΣ. Δαιμονιζονται εντελως. Σου λεει ποιος εισαι εσυ ρε μαλακα και δεν με προσκυνας;

Προσεχετε...δεν ειναι οπως παλια.

Θα φτασει ακομα και στο σημειο να γαμηθει με τον χ ψ μαλακα μονο και μονο αν ξερει οτι αυτος μπορει να σου κανει καθε ειδους ζημια. Θα του κανει το τελειο σεξ και απλα μετα θα τον αμολησει πανω σου τον μαλακα και αυτον και αντε με τα να ξεμπλεξεις με το καθε προσκυνητη-υπερασπιστη επειδη δεν προσκυνησες τη καριολα και απλα τις εριξες μερικες πουτσες και εφυγες.

Ρε φίλε, χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης, δεν νομίζεις ότι υπερβάλλεις σε μυστικοπάθεια ??

Για κάποιες γκόμενες μιλάμε. Δεν μιλάμε για κατασκοπικό θρίλερ !!

Πέραν απο περίπλοκες καταστάσεις με παντρεμένες, η πιο σοβαρές περιπτώσεις γκαστρώματος, τι θα σου κάνει μαι γκόμενα που σε κάποια φάση την παρατάς ???

Για κοινές γκόμενες μιλάμε πάντα, όχι για την κόρη η την ανηψιά του Ντον Κορλεόνε !!

Πρώτος εγώ υποστήριξα σε πολλά νήματα ότι δεν πρέπει να είμαστε μουνόδουλοι. Καλό θα ήταν όμως να μην πάμε στο άλλο άκρο !!

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ρε φίλε, χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης, δεν νομίζεις ότι υπερβάλλεις σε μυστικοπάθεια ??

Για κάποιες γκόμενες μιλάμε. Δεν μιλάμε για κατασκοπικό θρίλερ !!

Πέραν απο περίπλοκες καταστάσεις με παντρεμένες, η πιο σοβαρές περιπτώσεις γκαστρώματος, τι θα σου κάνει μαι γκόμενα που σε κάποια φάση την παρατάς ???

Για κοινές γκόμενες μιλάμε πάντα, όχι για την κόρη η την ανηψιά του Ντον Κορλεόνε !!

Πρώτος εγώ υποστήριξα σε πολλά νήματα ότι δεν πρέπει να είμαστε μουνόδουλοι. Καλό θα ήταν όμως να μην πάμε στο άλλο άκρο !!

Οταν θα τη πατησεις...ελα πες μου.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εκτος αν τους φερεσαι καλα και εισαι συμβατος με αυτο που ζητουν και θελουν οποτε δεν προκειται ποτε να τσαντιστουν με τη παρτυ σου.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Επίσης όταν και αν θελήσετε να "αγοράσετε" κάποια για γάμο και παιδιά (γιατί αυτό είναι το θέμα εσύ θα πληρώσεις για όλα, η γυναίκα ανταλλάσσει το μουνί και τη γονιμότητα της για τα λεφτά σου, κάτι αγοράζεις στην ουσία) φροντίστε να πάρετε καινούριο και όχι μεταχειρισμένο...όπως είπε και ο φίλος από πάνω, αν είναι σπερμορουφήχτρα τότε δε δίνετε τίποτα πούτσα και δρόμο...όσες θυμήθηκαν να σε προσεγγίσουν στα 30+ όταν έχουν σταματήσει να τις κυνηγάνε και χόρτασαν πούτσα και τώρα θέλουν γάμο και οικογένεια για να γίνουν "κιουρίες" να πάνε να γαμηθούν...Όποια θέλει γάμο ας κράταγε τα πόδια της κλειστά, μπορούσαν να βρουν άντρες και να κάτσουν μαζί τους καιρό, αλλά οι περισσότερες θέλουν να γαμιούνται με όσους μπορούν ενώ ταυτόχρονα θέλουν να έχουν και τους μουνόδουλους να τους πληρώνουν τα πάντα...


Θα βρουν πολλούς τρόπους για να σας πηδήξουν...τρύπα στο προφυλακτικό, ψέμματα ότι έχουν πάρει χάπι, άμα είναι παντρεμένες πάντα ο άντρας τους φταίει όχι αυτές κλπ.. και όταν γίνει η μαλακία βέβαια η κοινωνία θα πιστέψει αυτές τις "αβοήθητες και ανυπεράσπιστες" γυναίκες...

Πολύ προσοχή στα ποια θα κρατήσετε αν θέλετε να κρατήσετε καμία...μην παίρνετε μεταχειρισμένα και μακρυά από ανύπαντρες μητέρες η χωρισμένες...μην είστε ο μαλάκας που θα μεγαλώσει τα μπάσταρδα κάποιου άλλου...άμα θέλει πατέρα για τα παιδιά της να πάει να βρει αυτόν που του άνοιξε τα πόδια και τη γκάστρωσε...

Φίλε ο καθένας έχει την άποψή του για τις γυναίκες, και την δική του αντρική προσέγγιση απέναντί τους, και όλες είναι σεβαστές !!

Το να βρίζεις όμως παιδιά δεν είναι και πολύ ''αντρικό'' να ξέρεις !!

Ξανασκέψου το λίγο !! :hi: :hi:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Οταν θα τη πατησεις...ελα πες μου.

Εκτος αν τους φερεσαι καλα και εισαι συμβατος με αυτο που ζητουν και θελουν οποτε δεν προκειται ποτε να τσαντιστουν με τη παρτυ σου.

Σε βεβαιώ ότι είχα πολλές γκόμενες στη ζωή μου. Πάρα πολλές, και μάλιστα και απο πολλές χώρες γιατί έχω ζήσει ένα μεγάλο μέρος της ζωής μου στο εξωτερικό.

Ποτέ δεν την πάτησα !! Υπο την έννοια να πάθω κάτι που να το φυσάω και να μην κρυώνει.

Το να παίρνεις τις προφυλάξεις σου όπως και εσύ γράφεις είναι θεμιτό. Αυτό όμως έχει ένα όριο. Αλλο πράγμα να προσέχεις μην την γκαστρώσεις και έχεις τραβήγματα, και άλλο να κρύβεις ουσιαστικά την ταυτότητά σου.

Κάποιος παλιός λαικός μου δάσκαλος μου είχε κάποτε πει, κάτι που έμεινε όσο ''γκροτέσκ΄΄ και αν μου φάνηκε αρχικά.

''Η γυναίκα και ο σκύλος είναι όπως τους μάθεις''.

Αν η γυναίκα σε γουστάρει μπορείς εσύ να βάλεις το πλαίσιο λειτουργίας σας όσον αφορά το ''μαζί''. Στο χορό, στο γαμήσι, και στη σχέση το πρώτο βήμα και το ρυθμό τον δίνει ο άντρας !!  
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ. !!! ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ, ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΑΝΤΡΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΟΥ !!!

Αν η άλλη δεν γουστάρει το πλαίσιο και τις κόκινες γραμμές που βάζεις το θέμα είναι απλό ''ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΑΣ''.

Απλό είναι !! Γιατί το μετρέπεται σε ψυχολογικό κατασκοπικό θρίλερ ???







 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σωστα μιλαει. Παιδια εχουν μονο οι γυναικες.

Ενας αντρας μπορει να γαμησει-χυσει 1000 γυναικες σε ενα ετος. Τα νιωθει παιδια του ολα αυτα;

Επειδη η αλλη ανοιξε τα ποδια και την εχυσε σταματησε η ζωη του;

Το ξερεις οτι το 85% των εκτρωσεων γινονται με πρωτοβουλια της γυναικας; Ουτε αυτες δεν τα γουσταρουν πλεον και τα δολοφονουν, ο Δημητρακης σε πειραξε που ειπε αυτη τη λεξη;

Αλλωστε δεν το ειπε για τα παιδια καποιου ονομαστικα, γενικα μιλησε ο ανθρωπος.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Διαφωνώ σε αυτό

''Η γυναίκα και ο σκύλος είναι όπως τους μάθεις''.

Αλλά προσυπογράφω αυτό και με τα δύο χέρια.
Αν η γυναίκα σε γουστάρει μπορείς εσύ να βάλεις το πλαίσιο λειτουργίας σας όσον αφορά το ''μαζί''. Στο χορό, στο γαμήσι, και στη σχέση το πρώτο βήμα και το ρυθμό τον δίνει ο άντρας !!  
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ. !!! ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ, ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΑΝΤΡΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΟΥ !!!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Σωστα μιλαει. Παιδια εχουν μονο οι γυναικες.

Ενας αντρας μπορει να γαμησει-χυσει 1000 γυναικες σε ενα ετος. Τα νιωθει παιδια του ολα αυτα;

Επειδη η αλλη ανοιξε τα ποδια και την εχυσε σταματησε η ζωη του;

Το ξερεις οτι το 85% των εκτρωσεων γινονται με πρωτοβουλια της γυναικας; Ουτε αυτες δεν τα γουσταρουν πλεον και τα δολοφονουν, ο Δημητρακης σε πειραξε που ειπε αυτη τη λεξη;

Αλλωστε δεν το ειπε για τα παιδια καποιου ονομαστικα, γενικα μιλησε ο ανθρωπος.

Συμφωνούμε, δεν τα νοιώθει παιδιά του τα 1000 ''δυνητικά '' παιδιά του !!

Αυτό του δίνει το δικαίωμα να τα αποκαλεί   μπάσταρδα ??

Ποιος ισχυρίστηκε ότι σταματάει η ζωή κάποιου αν χύσει μια γυναίκα !! :think:

Δεν ξέρω τα στατιστικά των εκτρώσεων. Πιθανόν να έχεις δίκιο. Αλλά και αυτό τι σημαίνει ??

Η βρισιά είτε γενική είναι, είτε συγκεκριμένη, βρισιά είναι !!!
Και αυτό που ισχυρίζομαι είναι το ότι δεν είναι πολύ ''αντρικό'' το να βρίζεις η να καταφέρεσαι εναντίον αθώων !! Απλό είναι !!



 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
:thumbsup:
Σωστα μιλαει. Παιδια εχουν μονο οι γυναικες.

Ενας αντρας μπορει να γαμησει-χυσει 1000 γυναικες σε ενα ετος. Τα νιωθει παιδια του ολα αυτα;

Επειδη η αλλη ανοιξε τα ποδια και την εχυσε σταματησε η ζωη του;

Το ξερεις οτι το 85% των εκτρωσεων γινονται με πρωτοβουλια της γυναικας; Ουτε αυτες δεν τα γουσταρουν πλεον και τα δολοφονου
:thumbsup:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Συμφωνούμε, δεν τα νοιώθει παιδιά του τα 1000 ''δυνητικά '' παιδιά του !!

Αυτό του δίνει το δικαίωμα να τα αποκαλεί   μπάσταρδα ??

Ποιος ισχυρίστηκε ότι σταματάει η ζωή κάποιου αν χύσει μια γυναίκα !! :think:

Δεν ξέρω τα στατιστικά των εκτρώσεων. Πιθανόν να έχεις δίκιο. Αλλά και αυτό τι σημαίνει ??

Η βρισιά είτε γενική είναι, είτε συγκεκριμένη, βρισιά είναι !!!
Και αυτό που ισχυρίζομαι είναι το ότι δεν είναι πολύ ''αντρικό'' το να βρίζεις η να καταφέρεσαι εναντίον αθώων !! Απλό είναι !!

Mindreader Δεν εχω σκοπο να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου ή με καποιο αλλο μελος εδω μεσα. Τη γνωμη μας λεμε, την ωρα μας περναμε. Μη τα παιρνεις ολα στα σοβαρα. Ο Δημητρης ειπε αυτο που ειπε, δικαιωμα του. Δεν ειπε κατι για καποιον προσωπικα, γενικα μιλησε.

Η καθε γαμιολα αρκετα συχνα δεν ξερει και αυτη ποιος ειναι ο πατερας. Πολλες φορες παλι βρισκουν 2 και 3 μαλακες και κανουν 3 παιδια με 3 διαφορετικα κοροιδα και τα μαδανε κανονικα και με τα λεφτα που τσεπωνουν γαμιουνται απο ολες τις τρυπες εδω και εκει.

Ξερω παρα πολλες γυναικες που εχουν κανει με καποιον παιδια, τις παρατησε και εφυγε και μετα αυτες βρηκαν το κοροιδο, του πουλησαν αγαπες και λουλουδια, εκαναν και μαζι του παιδι για να τον δεσουν καλα και συνεχιζουν να γαμιουνται εδω και εκει.

Περιπτωσεις μεσα απο τη ζωη απειρες. Η αλλη ειχε τον αλλον να δουλευει σαν σκλαβος στα καραβια μηχανικος στα περατα της γης, της εστελνε τα δωρα απο καθε λιμανι που κατεβαινε (τα διαλεγε κιολας μου λεει κοιτα θα του πω να μου στειλει αυτο και θα μου το παρει) και ο μαλακας οχι μονο της τα εστελνε αλλα τα ανεβαζε και φωτο στο προφιλ του και εγραφε αγαπουλιστικες μαλακιες. Μιλαμε για ξεφτιλα...2 μετρα αντρας μηχανικος να βγαζει 3 και 4 χιλιαρικα το μηνα και ειχε τη πουτανα να γαμιεται μαζι μας απο εδω και εκει μαζι με τις ξεκωλιαρες τις φιλες της. Μου λεει δεν τον αντεχω αλλο...της ειχαν σπασει τα νευρα με τη μουνοδουλιαση του. Καταντα και για αυτες σπαστικο οταν δεν εχουν εναν αντρα αλλα εχουν ενα σκυλακι. Τον χωριζει. Γαμιεται φανερα πλεον εδω και εκει. Παρακαλαει αυτος. Τιποτα αυτη. Πριν λιγες μερες τη βλεπω να σκαει με αμαξακι και κατι φιλες της μεσα. Της λεω που το βρηκες αυτο ρε καριολακι; Μου λεει τα ξαναβρηκα με τον .... αλλα μαλλον θα τον χωρισω παλι μου εχει σπασει τα νευρα επειδη μου πηρε ενα αμαξι. Της λεω στο ονομα σου; Ε φυσικα μου λεει.

Η εν λογω κοπελα ειναι ρωσοποντια και ο τυπος κλασικος μουνοδουλος ελληνας. Ειναι αυτο που ειχα πει πριν οτι οι κοπελες απο τα ανατολικα οταν εισαι βητας θα γινουν πιο αδιστακτες και βρωμικες ακομα και απο τις ελληνιδες. Με δικο μας παιδι γιατι δεν κανει αυτα που κανει στον αλλον και το μονο που κανει ειναι να ψωλιαζεται; Γιατι δεν της εδωσε κανεις απο εμας ποτε αξια ουτε τη σεβαστηκε.

Αστα...χιλιαδες περιπτωσεις. Να δεις η γαμιολα θα γινει και μανουλα απο αυτον και μετα οριστικα τελος μαζι του και θα πληρωνει ο μαλακας τα επομενα 18 χρονια επειδη την εχυσε και αυτη θα παραταει το παιδι οπου να ναι (οπως μερικες φιλες της) και θα βγαινει για πουτσοσαφαρι πιωματα και selfie.

Πουτσα, ξυλο, παρατημα και αν καυλωνεις πολυ με το γαμησι που κανει...ξανα πουτσα ξυλο και παρατημα.

Μια ζεστο μια κρυο μια παγωμενο μια καυτο και μια καθολου. Αυτο τους αξιζει. Κανενας σεβασμος για καμια τους.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Mindreader Δεν εχω σκοπο να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου ή με καποιο αλλο μελος εδω μεσα. Τη γνωμη μας λεμε, την ωρα μας περναμε. Μη τα παιρνεις ολα στα σοβαρα. Ο Δημητρης ειπε αυτο που ειπε, δικαιωμα του. Δεν ειπε κατι για καποιον προσωπικα, γενικα μιλησε.

Η καθε γαμιολα αρκετα συχνα δεν ξερει και αυτη ποιος ειναι ο πατερας. Πολλες φορες παλι βρισκουν 2 και 3 μαλακες και κανουν 3 παιδια με 3 διαφορετικα κοροιδα και τα μαδανε κανονικα και με τα λεφτα που τσεπωνουν γαμιουνται απο ολες τις τρυπες εδω και εκει.

Ξερω παρα πολλες γυναικες που εχουν κανει με καποιον παιδια, τις παρατησε και εφυγε και μετα αυτες βρηκαν το κοροιδο, του πουλησαν αγαπες και λουλουδια, εκαναν και μαζι του παιδι για να τον δεσουν καλα και συνεχιζουν να γαμιουνται εδω και εκει.

Περιπτωσεις μεσα απο τη ζωη απειρες. Η αλλη ειχε τον αλλον να δουλευει σαν σκλαβος στα καραβια μηχανικος στα περατα της γης, της εστελνε τα δωρα απο καθε λιμανι που κατεβαινε (τα διαλεγε κιολας μου λεει κοιτα θα του πω να μου στειλει αυτο και θα μου το παρει) και ο μαλακας οχι μονο της τα εστελνε αλλα τα ανεβαζε και φωτο στο προφιλ του και εγραφε αγαπουλιστικες μαλακιες. Μιλαμε για ξεφτιλα...2 μετρα αντρας μηχανικος να βγαζει 3 και 4 χιλιαρικα το μηνα και ειχε τη πουτανα να γαμιεται μαζι μας απο εδω και εκει μαζι με τις ξεκωλιαρες τις φιλες της. Μου λεει δεν τον αντεχω αλλο...της ειχαν σπασει τα νευρα με τη μουνοδουλιαση του. Καταντα και για αυτες σπαστικο οταν δεν εχουν εναν αντρα αλλα εχουν ενα σκυλακι. Τον χωριζει. Γαμιεται φανερα πλεον εδω και εκει. Παρακαλαει αυτος. Τιποτα αυτη. Πριν λιγες μερες τη βλεπω να σκαει με αμαξακι και κατι φιλες της μεσα. Της λεω που το βρηκες αυτο ρε καριολακι; Μου λεει τα ξαναβρηκα με τον .... αλλα μαλλον θα τον χωρισω παλι μου εχει σπασει τα νευρα επειδη μου πηρε ενα αμαξι. Της λεω στο ονομα σου; Ε φυσικα μου λεει.

Αστα...χιλιαδες περιπτωσεις. Να δεις η γαμιολα θα γινει και μανουλα απο αυτον και μετα οριστικα τελος μαζι του και θα πληρωνει ο μαλακας τα επομενα 18 χρονια επειδη την εχυσε και αυτη θα παραταει το παιδι οπου να ναι (οπως μερικες φιλες της) και θα βγαινει για πουτσοσαφαρι πιωματα και selfie.

Πουτσα, ξυλο, παρατημα και αν καυλωνεις πολυ με το γαμησι που κανει...ξανα πουτσα ξυλο και παρατημα.

Μια ζεστο μια κρυο μια παγωμενο μια καυτο και μια καθολου. Αυτο τους αξιζει. Κανενας σεβασμος για καμια τους.

καλος μαλακας  ο μηχανικος ..
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Christos Savvidis το σεξ με ανήλικα κοριτσάκια πως το βλέπεις; 14χρονα κοριτσάκια Α' και Β' Γυμνασίου;

Παρανομια και ανηθικοτητα. Τοσες καριολες εξω με τα ανηλικα γιατι να παει καποιος; Οχι, δεν συμφωνω και δεν γουσταρω.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
καλος μαλακας  ο μηχανικος ..

Ειναι ο κλασικος δυτικος ντρεσαρισμενος αντρας μουνοδουλος που ειδε ενα μουνι 8+ και εχασε τα αυγα και τα πασχαλια. Απλα.

Πρωτη του φορα κυκλοφορησε και ακουμπησε τετοιο μουνι για αυτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom