Νέα

Κωνσταντίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
να κραταω πρακτικα;
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
καληνυχτα απο εμενα παιδια...τα λεμε  :)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
ρε ΚΟΜΑΝΤΟ τι έπαθες ρε συ ? κάτι μου είπε ένα πουλάκι  :2funny: :2funny: :2funny: .
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Δασκαλε οταν τα εκανα εγω αυτα εσυ τα ηξερες μονο στην θεωρια ακομα.  :grin: :grin: :grin:
Ετσι δεν ειναι ανασα μου? ;) ;) ;)
ρε τις προαλες δεν μου λεγες στη ταξη οτι το δυσκολευει το μαθημα ο δασκαλος και οτι θα σε πιασει η κωνσταντινα αδιαβαστο
και αυτο με την ανασα ,δεν ειπαμε δεν θα το γραφεις ,θα  την κρατας μεσα σου για να ελεγχεις την αναπνοη
-Γιατί το λένε τ’ αντρικό σεξ δασκαλε; Κι όλο αυτό που κάνω εγω  τοσα χρόνια τώρα τι είναι ρε δασκαλε… Θέλεις να πεις ότι το κάνω γυναικεία;
-Κομαντοοοο!  Αχ...Τι στοκος εισαι ρε συ!!!!
τ αντρικο σεξ,ω ρε μανα μου,που το σκεφτηκες ρε λαλακ,θα φυγουν οι ινδοι απο κει και θα ρθουν εδω :2funny: :2funny: :2funny:
α ρε κωνσταντινα,τι ακουμε για παρτη σου!
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
ρε τις προαλες δεν μου λεγες στη ταξη οτι το δυσκολευει το μαθημα ο δασκαλος και οτι θα σε πιασει η κωνσταντινα αδιαβαστο
και αυτο με την ανασα ,δεν ειπαμε δεν θα το γραφεις ,θα  την κρατας μεσα σου για να ελεγχεις την αναπνοητ αντρικο σεξ,ω ρε μανα μου,που το σκεφτηκες ρε λαλακ,θα φυγουν οι ινδοι απο κει και θα ρθουν εδω :2funny: :2funny: :2funny:
α ρε κωνσταντινα,τι ακουμε για παρτη σου!
ειδες τι γεινετε. :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
και αυτο με την ανασα ,δεν ειπαμε δεν θα το γραφεις ,θα  την κρατας μεσα σου για να ελεγχεις την αναπνοη
Ρε συ αδερφε αυτο το ειπε καποιος JIU-JITSU αν θυμαμαι καλα. Οχι εγω. Λαθος κανεις. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom