Νέα

Κωνσταντίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:

Λοιπον κομαντο εχει δικιο ο xilnik.
ξεκινα να μαθαινεις τα 8 μυστικα του ταντρικου σεξ θεωρητικα και μετα θα παμε στο επομενο μαθημα  :grin:




8 τα κλειδιά του ταντρικού σεξ

- Mην κλείνετε τα μάτια. Kοιτάτε το σύντροφό σας.
- Mη σκέφτεστε. Παραδοθείτε με το σώμα και την ψυχή.
- Bάλτε την αναπνοή και όχι τη φαντασία σας στο σεξ! Xρησιμοποιήστε τη για να ελέγξετε τη διέγερση.
- Φωνάξτε, αλλά προσέξτε πώς μιλάτε...
- Aυτοερωτιστείτε παρέα με το σύντροφό σας.
- Aποφύγετε τον οργασμό. Προσοχή: O μεγάλος ζήλος στην αρχή μπορεί να σας βλάψει. Όσο αντέχετε...
- Σεβαστείτε απόλυτα το σώμα του άλλου.
- Mοιραστείτε τα πάντα.
για σου ρε μεγαλε  ;) ;) ;)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
:2funny: :2funny: :2funny:

Λοιπον κομαντο εχει δικιο ο xilnik.
ξεκινα να μαθαινεις τα 8 μυστικα του ταντρικου σεξ θεωρητικα και μετα θα παμε στο επομενο μαθημα  :grin:




8 τα κλειδιά του ταντρικού σεξ

- Mην κλείνετε τα μάτια. Kοιτάτε το σύντροφό σας.
- Mη σκέφτεστε. Παραδοθείτε με το σώμα και την ψυχή.
- Bάλτε την αναπνοή και όχι τη φαντασία σας στο σεξ! Xρησιμοποιήστε τη για να ελέγξετε τη διέγερση.
- Φωνάξτε, αλλά προσέξτε πώς μιλάτε...
- Aυτοερωτιστείτε παρέα με το σύντροφό σας.
- Aποφύγετε τον οργασμό. Προσοχή: O μεγάλος ζήλος στην αρχή μπορεί να σας βλάψει. Όσο αντέχετε...
- Σεβαστείτε απόλυτα το σώμα του άλλου.
- Mοιραστείτε τα πάντα.
Δασκαλε οταν τα εκανα εγω αυτα εσυ τα ηξερες μονο στην θεωρια ακομα.  :grin: :grin: :grin:
Ετσι δεν ειναι ανασα μου? ;) ;) ;)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Α ρε Κομάντο που ξετρελαίνεις τις γυναίκες απανταχού!!!!
 

Επισκέπτης
Δασκαλε οταν τα εκανα εγω αυτα εσυ τα ηξερες μονο στην θεωρια ακομα.  :grin: :grin: :grin:
Ετσι δεν ειναι ανασα μου? ;) ;) ;)


Ασε ρε κομαντο δεν θυμασαι το διαλογο που ειχαμε
οταν σου μιλησα πρωτη φορα για ταντρικο σεξ  ? :2funny: :2funny:

Να σου θυμισω...

-Δεν κατάλαβα τι πάμε να κάνουμε σ’ αυτό το σεμινάριο τώρα εμεις  ρε δασκαλε.Και θα πληρώσουμε κι ένα σκασμό λεφτά σ’ αυτόν τον ψυχολόγο.
-Σεξολόγος είναι ρε ασχετε κομαντο!  Το σεμινάριο έχει για θέμα ” ταντρικό σεξ”. Ο εισηγητής έχει γράψει 3 βιβλία για το θέμα, όλα μπεστ σέλερ. Με τα λεφτά που πληρώσαμε  θα μας δώσουν και τα τρία βιβλία.
-Τι λες ρε δασκαλε τώρα; Θα ανοίγω τα βιβλία κάθε φορά που είναι να παω   στο κρεβάτι στη Βριλησσου 55;Εγώ ούτε στο σχολείο δεν διάβαζα.
-Θα στα διαβάζω εγώ απο την ντουλαπα ρε κομαντο  και εσυ θα τα εφαρμοζεις στην πραξη. Θα δείς  ρε γιδι τι ωραία είναι. Θα δεις ποσο θα ωφεληθεις αν κάνεις ταντρικό σεξ.
-Γιατί το λένε τ’ αντρικό σεξ δασκαλε; Κι όλο αυτό που κάνω εγω  τοσα χρόνια τώρα τι είναι ρε δασκαλε… Θέλεις να πεις ότι το κάνω γυναικεία;
-Κομαντοοοο!  Αχ...Τι στοκος εισαι ρε συ!!!!
- Γιατί  καλα δε τα κανω μεχρι τωρα?Αφου ολα τα κοριτσια λιωνουν για μενα.Σ ολες τις ψηφοφοριες πρωτος ειμαι ρε δασκαλε και με διαφορα.  Και άνευ διδασκάλου όλα.
-Κομαντοοοο…!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ρε παιδιά θα με διδάξετε? είμαι πιτσιρικος ακομα. Η Κωνσταντίνα μπορεί να με διδάξει τα μυστικά του ταντρικού και μη σεξ? :huh:
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Ασε ρε κομαντο δεν θυμασαι το διαλογο που ειχαμε
οταν σου μιλησα πρωτη φορα για ταντρικο σεξ   :2funny: :2funny:

Να σου θυμισω...

-Δεν κατάλαβα τι πάμε να κάνουμε σ’ αυτό το σεμινάριο τώρα εμεις  ρε δασκαλε.Και θα πληρώσουμε κι ένα σκασμό λεφτά σ’ αυτόν τον ψυχολόγο.
-Σεξολόγος είναι ρε ασχετε κομαντο!  Το σεμινάριο έχει για θέμα ” ταντρικό σεξ”. Ο εισηγητής έχει γράψει 3 βιβλία για το θέμα, όλα μπεστ σέλερ. Με τα λεφτά που πληρώσαμε  θα μας δώσουν και τα τρία βιβλία.
-Τι λες ρε δασκαλε τώρα; Θα ανοίγω τα βιβλία κάθε φορά που είναι να παω   στο κρεβάτι στη Βριλησσου 55;Εγώ ούτε στο σχολείο δεν διάβαζα.
-Θα στα διαβάζω εγώ απο την ντουλαπα ρε κομαντο  και εσυ θα τα εφαρμοζεις στην πραξη. Θα δείς  ρε γιδι τι ωραία είναι. Θα δεις ποσο θα ωφεληθεις αν κάνεις ταντρικό σεξ.
-Γιατί το λένε τ’ αντρικό σεξ δασκαλε; Κι όλο αυτό που κάνω εγω  τοσα χρόνια τώρα τι είναι ρε δασκαλε… Θέλεις να πεις ότι το κάνω γυναικεία;
-Κομαντοοοο!  Αχ...Τι στοκος εισαι ρε συ!!!!
- Γιατί  καλα δε τα κανω μεχρι τωρα?Αφου ολα τα κοριτσια λιωνουν για μενα.Σ ολες τις ψηφοφοριες πρωτος ειμαι ρε δασκαλε και με διαφορα.  Και άνευ διδασκάλου όλα.
-Κομαντοοοο…!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Έχεις τρελλά κέφια σήμερα μου φαίνεται ΔΑΣΚΑΛΕ
 

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Αυτα τα ταντρικα ειναι τεχνικες υποβοηθησης  για ΄΄κινεζους΄΄  :grin:


:2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Αυτα τα ταντρικα ειναι τεχνικες υποβοηθησης  για ΄΄κινεζους΄΄  :grin:


:2funny: :2funny: :2funny:
Για συγκεντρωσου samy αγορι μου μην γινουμε απο δυο χωρια χωριατες που θα με πεις "κινεζο". :2funny: :2funny: :2funny:
 

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Με το κινεζος ενοουσα  οτι εισαι ενας  μαστερ, ειδημων , βιρτουοζος, του κουμ- φου !!!!!!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Με το κινεζος ενοουσα  οτι εισαι ενας  μαστερ, ειδημων , βιρτουοζος, του κουμ- φου !!!!!!
Αστα αυτα samy. Μην τα γυριζεις σε μενα. Master ειμαι αλλα οχι στο κου-μφου αλλα στο JIU-JITSU. Εσυ αλλου το πηγες. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
πληροφοριακά το ταντρικό σεξ είναι μια ινδουιστική ιδεολογία (αν δεν κάνω λάθος) :think:!!! άρα μάλλον το κινέζος είναι ακυρο!!!
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Καλησπέρα σας,ήθελα να ρωτήσω η Κωνσταντίνα είναι soft,hard έκδοση ή 2 σε ένα; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom