Νέα

Κωνσταντίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Και τωρα μπορεις να μας πεις τι εγινες τοσες μερες κοριτσι μου? :think: :think: :think: Εγκυκλοπεδικη και μονο η ερωτηση και αν θες βεβαια μας απαντας. :rockon: :rockon: :rockon:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Πες στον κόσμο σου Κωνσταντίνα . Που ήσουν ?
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Ρε φιλαράκι του κοριτσιού αργή η σύνδεση . Το ξέρεις  :headbang: :headbang: :headbang: ?
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
την τριτη στη δουλεια.την τεταρτη ξεκουραζομουνα γιατι πονουσε η κοιλιτσα μου,την πεμπτη για ενα ποτακι,και σημερα ολη μερα σπιτι χαζεβα στην τηλεοραση.σας καλιψα. :) :) :)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
την τριτη στη δουλεια.την τεταρτη ξεκουραζομουνα γιατι πονουσε η κοιλιτσα μου,την πεμπτη για ενα ποτακι,και σημερα ολη μερα σπιτι χαζεβα στην τηλεοραση.σας καλιψα. :) :) :)
κάτι μου μυρίζει εδώ αλλά τελοσπάντων . :headbang: :headbang: :headbang:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
την τριτη στη δουλεια.την τεταρτη ξεκουραζομουνα γιατι πονουσε η κοιλιτσα μου,την πεμπτη για ενα ποτακι,και σημερα ολη μερα σπιτι χαζεβα στην τηλεοραση.σας καλιψα. :) :) :)
Δεν χριαζεται να δωσεις αναφορα σε κανεναν αστερι μου. Παλι μαλακια ερωτηση εκανα. Καλυτερα να μασαω παρα να μιλαω. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
τστσ...βλέπω Κωνσταντίνα τεμπελιάσαμε λίγο ε??? :dancing: :2funny:
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
ετσι ειναι μωρο μου.ειναι η μερες τις ξεκουρασεις.τι να κανω δεν δηκεουμε και εγω ξεκουρασει. :)

Εννοείται μωρό μου,απλά είδα στα προγράμματα πως δεν είχε το όνομά σου και ανησύχησα για την υγεία σου. :). Γιατί να ξέρεις πως εμείς εδώ όλοι σε αγαπάμε γιατί μοιραζόμαστε μαζί σου ωραίες στιγμές και πάνω απ'όλα είμαστε άνθρωποι και μας αφορά όλους η υγεία.
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εννοείται μωρό μου,απλά είδα στα προγράμματα πως δεν είχε το όνομά σου και ανησύχησα για την υγεία σου. :). Γιατί να ξέρεις πως εμείς εδώ όλοι σε αγαπάμε γιατί μοιραζόμαστε μαζί σου ωραίες στιγμές
Μπραβο ρε συ φιλαρακι. Τωρα σε χαιρεται ο ΚΟΜΑΝΤΟ πραγματικα!!!
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Εννοείται μωρό μου,απλά είδα στα προγράμματα πως δεν είχε το όνομά σου και ανησύχησα για την υγεία σου. :). Γιατί να ξέρεις πως εμείς εδώ όλοι σε αγαπάμε γιατί μοιραζόμαστε μαζί σου ωραίες στιγμές
και εγω περναω καλα εδω.μου φιαχνετε την διαθεση. :-* :-* :-*    :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom