Νέα

Κωνσταντίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Και να μην της αρεσεις τοσο πολυ οταν ξερης τι να κανεις και πως να το κανεις να την περιποιηθης σωστα την τρελενης σπαρταρα απο ηδονη

αμα ξερεις τα κολπα να κανεις μια γυναικα να χυσει τοτε σου βγαζω το καπελο............. :grin: :grin: :grin:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
αμα ξερεις τα κολπα να κανεις μια γυναικα να χυσει τοτε σου βγαζω το καπελο............. :grin: :grin: :grin:
Ενα ξερω οτι οσο καλυτερα ικανοποιησω μια γυναικα τοση και αλλη τοση ικανοποιηση θα μου προσφερη
Τοσα χρονια προυπηρεσια δεν πηγαν χαμενα εμαθα πολλα απο τα κρυφα σας μυστικα  :dancing: :dancing: :dancing:
παντως την υπογραφη δεν την εχω για πλακα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Ενα ξερω οτι οσο καλυτερα ικανοποιησω μια γυναικα τοσο και αλλη τοση ικανοποιηση θα μου προσφερη
Τοσα χρονια προυπηρεσια δεν πηγαν χαμενα εμαθα πολλα απο τα κρυφα σας μυστικα  :dancing: :dancing: :dancing:
παντως την υπογραφη δεν την εχω για πλακα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

οτι πεις γατουλινι δεν σου χαλαω ζατηρη :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
χαρα το κουραγιω σου :-* :-* :-*
ειπα να μπω λιγο στο chat μετα απο κανα μηνα κ σαυτα που ειχα χασει απο το τελευταιο λογγιν βρισκω εσενα κ οσες φορες εχω αναιβει αθηνα κ εχω ερ8ει βριλησσου απο τοτε που σε ειχα πετυχει πρωτη φορα δεν σε εχω ξαναδει τι γινετε? σταθηκα τυχερος η ατυχος? τοτε παντως μαλλον τυχεροσ μετα απο 22 ωρες ταξιδξ μειχεσ κανει τουρμπο :grin:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
η καθε γυναικα εχει διαφορετικη στηση ;) ;) ;) ;)
Οταν λες εχει διαφορετικη στηση καθε γυναικα τι εννοεις  :think:

Οτι γυναικα απο γυναικα διαφερη ναι, αλλη θελη με τον α τροπο αλλη με τον β κλπ θελη λιγο ψαξιμο στην αρχη και βρισκεται ο τροπος για το επιθυμητο αποτελεσμα
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Οταν λες εχει διαφορετικη στηση καθε γυναικα τι εννοεις  :think:

Οτι γυναικα απο γυναικα διαφερη ναι, αλλη θελη με τον α τροπο αλλη με τον β κλπ θελη λιγο ψαξιμο στην αρχη και βρισκεται ο τροπος για το επιθυμητο αποτελεσμα

τωρα ναι τα λες σωστα ;) ;) ;)
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
ειπα να μπω λιγο στο chat μετα απο κανα μηνα κ σαυτα που ειχα χασει απο το τελευταιο λογγιν βρισκω εσενα κ οσες φορες εχω αναιβει αθηνα κ εχω ερ8ει βριλησσου απο τοτε που σε ειχα πετυχει πρωτη φορα δεν σε εχω ξαναδει τι γινετε? σταθηκα τυχερος η ατυχος?

γιατι εχεις ερθει αλλη φορα και δεν με εχεις βρει??? :think: :think: :think:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
γιατι εχεις ερθει αλλη φορα και δεν με εχεις βρει??? :think: :think: :think:
ναι εχω ερ8ει 4-5 φορες αλλα ηταν αλλα κοριτσια  μην νομιζεισ δεν ανεβαινω αθηνα συχνα λογο δουλειας κ συνηθως ειμαι κοματια λογο πολυωρου ταξιδιου  οπως τοτε κ πραγματικα παρολο που δεν πιστεθα να τα βγαλω με καταφερες γιαυτο κ μουχει μεινει :2funny:
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
ναι εχω ερ8ει 4-5 φορες αλλα ηταν αλλα κοριτσια  μην νομιζεισ δεν ανεβαινω αθηνα συχνα λογο δουλειας κ συνηθως ειμαι κοματια λογο πολυωρου ταξιδιου  οπως τοτε κ πραγματικα παρολο που δεν πιστεθα να τα βγαλω με καταφερες γιαυτο κ μουχει μεινει :2funny:

τοτε οταν θα ξανα ερθεις στειλε μου πμ για να ξερεις σηγουρα ;) ;) ;)
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
χερομαι θα σουχα κανει καλει εντυπωση  :grin:
παντως σου χρωσταω ενα ευχαριστω νομιζω δεν μου χει τυχει αλλη μια φορα σε τετοια κουραση να ασχοληθει αλλη ετσι

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom