Νέα

Κωνσταντίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
Δε σε βλεπω ποιά στις κοπέλες του στουντιο στην ιστοσελιδα. Δουλευεις ακομα εκει η εχεις παει αλλου?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Τι γίνεται ρε με αυτά τα Πι Μιά,...?
εγώ δε στέλνω πι μιά, τα λέω εδώ !
Γειά σου Κωσταντίνα !
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Πωθ να τα πω έκθω ?
Ούτε μέθα μποδώ ούτε έκθω γμτ ,...θα βάλω όμωθ μαθέλα την άλλη βδομδβα και θα δείτε δε παλιόπαιδα με τα πι μιά θαθ !

ΥΓ : εθένα Κωθνταντινα θτην έχω θτημένη για αρχέθ Αυγούθτου , λίγο πρδιν φύγειθ ,....θα περάθω για ένα ακθέχαθτο γεια,..πονηρούλα!
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Πωθ να τα πω έκθω ?
Ούτε μέθα μποδώ ούτε έκθω γμτ ,...θα βάλω όμωθ μαθέλα την άλλη βδομδβα και θα δείτε δε παλιόπαιδα με τα πι μιά θαθ !

ΥΓ : εθένα Κωθνταντινα θτην έχω θτημένη για αρχέθ Αυγούθτου , λίγο πρδιν φύγειθ ,....θα περάθω για ένα ακθέχαθτο γεια,..πονηρούλα!

τα ειπες χωρις δοντια τωρα? :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ε τέλοθθ πάντων έκανα μιά προθπάθεια ,...
αλλά οταν θα θου έρθω θα έχω καινούρδια μαθέλα και θα κθηγηθώ καθώθ πρδέπει! :-*
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Ε τέλοθθ πάντων έκανα μιά προθπάθεια ,...
αλλά οταν θα θου έρθω θα έχω καινούρδια μαθέλα και θα κθηγηθώ καθώθ πρδέπει! :-*

:2funny: :2funny: :2funny:ετσι τα θελω τα δοντια οπως τα εχει αυτος που γελαει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Και καλύτεδα απο αυτά θα είναι ! Αφού την έχω παρδαγγείλει απο Γερθμανία λέμε (τη μαθέλα)!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Κωθνταντινάκι
χάρηκα που θου έκανα παρδεϊτσα και που γέλαθεθ ,...παώ για νάνι όμωθ γιατί άυριο πρδωί πρδωί θα θηκωθώ να πθάκθω κανένα νέο πιπίνι,...
Εθύ έτθι κι αλλιώθ είθαι θτα τοπ μου και επειδή σε ντρδέπομαι θα έρθω μόλιθ έχω τα θδόντια μου έτοιμα ! Φιλιά !
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Κωθνταντινάκι
χάρηκα που θου έκανα παρδεϊτσα και που γέλαθεθ ,...παώ για νάνι όμωθ γιατί άυριο πρδωί πρδωί θα θηκωθώ να πθάκθω κανένα νέο πιπίνι,...
Εθύ έτθι κι αλλιώθ είθαι θτα τοπ μου και επειδή σε ντρδέπομαι θα έρθω μόλιθ έχω τα θδόντια μου έτοιμα ! Φιλιά !

καλο ψαρεμα τοτε για αυριο ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom