Νέα

Κωνσταντίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Δε με λες ρε συ Κωσταντίνα το σπρεχάρεις το Ιταλικό ή τώρα θα μάθεις ?
Α! lex, μην ανησυχείς ρε η Περούτζια είναι πολυεθνική πόλη και γενικα οι Ιταλοί δε λένε ! Το κορίτσι μας έχει γευτεί στο Ελλάντα τα καλύτερα και έχει καλό μέτρο σύγκρισης.

εννοειτε αυτο. θα συγκρινεις τωρα τους Ελληνες με τους Ιταλους? μπαα
ααα κοριτσαρα. εχεις ξαναπαει λες αλλα προσεχε ε. δεν θελω να ειμαι γκαντεμης αλλα ειναι μαφιοζοι εκει. ιδιως αν μυριστουν τουριστα. σε περικυκλωνουν στο πι και φι και στοχευουν πορτοφολι. μου εχει τυχει. αλλα ευτυχως ειχα παρεα και με προηδοποιησαν εγκαιρως... :2funny:
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδή είναι αυτό που λένε μέλι μέλι και απο τηγανίτα τίποτα? Άσχετο ποιοι άντρες σου αρέσουν? Κάνε μας μια πείγραφή του ιδανικού για σένα άντρα.Από πλευράς εμφάνισης εννοώ

εγω δεν κοιταω ομορφια.αλλα πως ειναι σαν ανθρωπος και πως σεβετε τι γυναικα.

τι να το κανω να ειναι ομορφος και να ειναι σκατο χαραχρτιρας!!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
πες μου οτι θα πας με πλοίο να τρεελλαθώ !?! Να βγάλω εισιτήριο άυριο !
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
εννοειτε αυτο. θα συγκρινεις τωρα τους Ελληνες με τους Ιταλους? μπαα
ααα κοριτσαρα. εχεις ξαναπαει λες αλλα προσεχε ε. δεν θελω να ειμαι γκαντεμης αλλα ειναι μαφιοζοι εκει. ιδιως αν μυριστουν τουριστα. σε περικυκλωνουν στο πι και φι και στοχευουν πορτοφολι. μου εχει τυχει. αλλα ευτυχως ειχα παρεα και με προηδοποιησαν εγκαιρως... :2funny:

στους συνγενεις μου παω ;)

θα με προσεχουν αυτοι ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
20 ώρες μέχρι την Ανκόνα,.... :knockinb: :knockinb: :knockinb: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :knockinb: :knockinb: :fuck1: :tits: :pipa2: :kissass: :pipa3: :fuck2: :zombie:
 

periigitis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή αν είναι Κουασιμόδος και σε αγαπάει? Πέρα από την πλάκα αν δεν είναι ισάξιας ομορφιάς με σένα θα του βγαίνουν κόμπλεξ κατωτερότητος και θα σε ζηλεύει παθολογικά για να μην σε χάσει!!!!!! Για να στο κάνω ευκολότερο ποιος ηθοποιός σου αρέσει εμφανισιακά σαν άντρας;
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδή αν είναι Κουασιμόδος και σε αγαπάει? Πέρα από την πλάκα αν δεν είναι ισάξιας ομορφιάς με σένα θα του βγαίνουν κόμπλεξ κατωτερότητος και θα σε ζηλεύει παθολογικά για να μην σε χάσει!!!!!! Για να στο κάνω ευκολότερο ποιος ηθοποιός σου αρέσει εμφανισιακά σαν άντρας;

ο ΠΑΠΑΚΑΛΙΑΤΗΣ :)
 

periigitis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή οι μελαχρινοί. Κρίμα που δεν είμαι μελαχρινός. Άρα πρέπει να παραετηθώ από τη διεκδίκηση της καρδιά σου και του είναι σου!!!!  :'( :'( :'(
 

periigitis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης κρίμα επειδή δεν θα σου φέρω παγωτό καραμέλα που ξέρω πως σου αρέσει πολύ!!!!!!!
 

periigitis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Και κλείνοντας την πρώτη μου επικοινωνία μου μαζί σου Κωνσταντινάκι σου κάνω κινηματογραφική πρόταση. Πήγα σήμερα και είδα το Δημόσιος Κίνδυνος (Public Enemy) με τον Τζόνυ Ντεπ. Αν σου αρέσει η δράση αλλά και το συναίσθημα που αναπτύσεται ανάμεσα σε μια γυναίκα και έναν άντρα, έστω και αν αυτός είναι από τους μεγαλύτερους κακοποιούς στην Αμερική το 1930, πήγαινε να τη δεις την ταινία. Θα δεις τι μπορεί να ρισκάρει ένας άντρας για να είναι κοντά στη γυναίκα που αγαπά. Την ελευθερία του και στο τέλος την ίδια του τη ζωή! Αυτά από μένα καλή συνέχεια! Σε φιλώ γλυκά παντού!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
κωνσταντινα καλο βραδυ
παω για υπνο εγω...
:tired:
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
δηλαδη εχεις και σπιτι στην αγαπημενη μου χωρα?(εκτος τις Ελλαδος βεβαια)
ε οκ τοτε. αυριο το πρωι παω να παρω το δαχτυλιδι και ερχομαι για προταση.
σαββατο βραδυ τι κανεις? :2funny:

κατσε να ρωτησω τον μαναζες μου τι εχω να κανω για το σαββατο και θα σου πω ;)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
κατσε να ρωτησω τον μαναζες μου τι εχω να κανω για το σαββατο και θα σου πω ;)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ok ok.
περιμενω με αγωνια!!!
;) ;)


ααα και κατι ακομα. το ποστ που παρεθεσες καταλαθος το εσβησα χτες...  :2funny:
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Και κλείνοντας την πρώτη μου επικοινωνία μου μαζί σου Κωνσταντινάκι σου κάνω κινηματογραφική πρόταση. Πήγα σήμερα και είδα το Δημόσιος Κίνδυνος (Public Enemy) με τον Τζόνυ Ντεπ. Αν σου αρέσει η δράση αλλά και το συναίσθημα που αναπτύσεται ανάμεσα σε μια γυναίκα και έναν άντρα, έστω και αν αυτός είναι από τους μεγαλύτερους κακοποιούς στην Αμερική το 1930, πήγαινε να τη δεις την ταινία. Θα δεις τι μπορεί να ρισκάρει ένας άντρας για να είναι κοντά στη γυναίκα που αγαπά. Την ελευθερία του και στο τέλος την ίδια του τη ζωή! Αυτά από μένα καλή συνέχεια! Σε φιλώ γλυκά παντού!

θα παω να το δω γιατι μ`αρεσει ο ηθοποιος ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Kαλησπερα και σε σενα!!!
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπερα σε σενα και σε ολες και ολους
warnwarn.gif
 προσβλητικό pm... στο επόμενο αυξάνεται η "ποινή"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom