Νέα

Κωνσταντίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (0 μέλη και 48 επισκέπτες)

Seldom

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
γεια σου κωνσταντινα, περαστικα σου  :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
καλησπερα μωρο μου.καλητερα ειμαι.ο πυρετος εχει πεσει.το μονο που εχω ειναι βυχα και λιγη ζαλαδα.γιατι ειμαι ολλη την ωρα ξαπλομενει.
Καλησπερα Κων/ντινα Για τον βηχα καλο ειναι το χαμομιλη με κονιακ η και ουισκι  μισο-μισο    περαστικα σου
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπερα Κων/ντινα Για τον βηχα καλο ειναι το χαμομιλη με κονιακ η και ουισκι  μισο-μισο     περαστικα σου
καλησπερα.ευχαριστω για τις συνβουλες.αλλα μου εχει δωσει ο γιατρος αντιβιοση και συροπη. :-* :-* :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
καλησπερα.ευχαριστω για τις συνβουλες.αλλα μου εχει δωσει ο γιατρος αντιβιοση και συροπη. :-* :-* :-*
Ενταξη η αντιβιωση αλλα το σιροπι δεν κανη γρηγορα χρηση γι'αυτο και αυτα τα πρακτικα μερικες φορες ειναι καλυτερα
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Κωνσταντίνα , όλος ο αντρικός πληθυσμός ενδιαφέρετε για σένα και την υγεία σου !
Και σου κρατάει και παρέα μέχρι να αναρρώσεις !
Αντε να δώ αν έχεις καλό γιατρό !
Μάλλον θα πρέπει να σε <εξετάσω> απο κοντά να δώ τι δουλειά έγινε με τα φάρμακα :grin:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Κωνσταντίνα , όλος ο αντρικός πληθυσμός ενδιαφέρετε για σένα και την υγεία σου !
Και σου κρατάει και παρέα μέχρι να αναρρώσεις !
Αντε να δώ αν έχεις καλό γιατρό !
Μάλλον θα πρέπει να σε <εξετάσω> απο κοντά να δώ τι δουλειά έγινε με τα φάρμακα :grin:
Περιμενε βρε βιαστηκε να γινη καλα πρωτα το κοριτσι και μετα
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Κωνσταντίνα , όλος ο αντρικός πληθυσμός ενδιαφέρετε για σένα και την υγεία σου !
Και σου κρατάει και παρέα μέχρι να αναρρώσεις !
Αντε να δώ αν έχεις καλό γιατρό !
Μάλλον θα πρέπει να σε <εξετάσω> απο κοντά να δώ τι δουλειά έγινε με τα φάρμακα :grin:
  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.347
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
εχω την εντυπωση πως οταν παιρνεις αντιβιωση δεν κανει να πινεις γιατι το αλκοολ παιρνα ευκολα στο αιμα.
παρολα αυτα ως πρακτικη λυση ειναι καλη, εγω την εχω κανει 2-3 φορες, αν πιεις μιση κουπα ζεστο κονιακ μονορουφι περα απο την ζεστη που δημιουργει το ιδιο ως ποτο, η ποσοτητα του αλκοολ  που θα λαβεις αποτομα κανει τον οργανισμο να ξεχασει οτι ειναι αρρωστος. αποψη μου παντως ειναι οτι τωρα δεν χρειαζεται να κανεις κατι ιδιαιτερο παρα μονο να τελειωσεις τα φαρμακα σου. Γρηγορα να γινεις καλα γιατι ειναι ασχημο ενα γλυκο πλασματακι σαν και εσενα να ειναι αρρωστο.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Βυζοσκάμπιλα αβέρτα ! Θα με τρελλάνεις ? ή θα με πεθάνεις ?
Σα να βρίσκεις τα κέφια σου !
Ετσι σε θέλω χαρούμενη !
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
εχω την εντυπωση πως οταν παιρνεις αντιβιωση δεν κανει να πινεις γιατι το αλκοολ παιρνα ευκολα στο αιμα.
παρολα αυτα ως πρακτικη λυση ειναι καλη, εγω την εχω κανει 2-3 φορες, αν πιεις μιση κουπα ζεστο κονιακ μονορουφι περα απο την ζεστη που δημιουργει το ιδιο ως ποτο, η ποσοτητα του αλκοολ  που θα λαβεις αποτομα κανει τον οργανισμο να ξεχασει οτι ειναι αρρωστος. αποψη μου παντως ειναι οτι τωρα δεν χρειαζεται να κανεις κατι ιδιαιτερο παρα μονο να τελειωσεις τα φαρμακα σου. Γρηγορα να γινεις καλα γιατι ειναι ασχημο ενα γλυκο πλασματακι σαν και εσενα να ειναι αρρωστο.
πρωτον καλησπερα. :-* :-* :-*
δευτερον αμα πιω μιση κουπα κονιακ,θα με δειτε να κελαηδαω :2funny: :2funny: :2funny:
τριτον θα ακολουθησω τις οδηγιες του γιατρου μου.
τεταρτον σας ευχαριστω ολλους που νιαζεστε για μενα :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
βαρεθηκα να ειμαι ολλο σπιτι και ξαπλομενει.εχει πιασει καλο ο πισηνος μου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Υπομονη τι να κανουμε δεν γινεται και διαφορετικα,και για τον φιλο osie δεν ειπα σκετο αλκοολ αλλα μια μικρη  ποσοτητα μεσα στο τσαι η χαμομιλη δεν νομιζω οτι κανη ζημια
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
τι σου φταίω τώρα ρε κοριτσάρα μου και μου αναφέρεις το πισινό,... δε με λυπάσαι,...?
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.347
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
πρωτον καλησπερα. :-* :-* :-*
δευτερον αμα πιω μιση κουπα κονιακ,θα με δειτε να κελαηδαω :2funny: :2funny: :2funny:
τριτον θα ακολουθησω τις οδηγιες του γιατρου μου.
τεταρτον σας ευχαριστω ολλους που νιαζεστε για μενα :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

συγνωμη-αγενεια
καλησπερα
ο λογος που εκανε τους συναδελφους να σου δινουν συμβουλες ειναι γιατι ενδιαφερονται να γινεις γρηγορα καλα. Ο λογος, εκτος απο το ενδιαφερον για την υγεια σου, ειναι γιατι μαλλον τους ελλειψε η στοργη που τοσο απλοχερα τους δινεις. Γρηγορα να γινεις καλα γιατι η απουσια σου απο τους "στιβους" αρχισε να γινεται αισθητη.  
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.347
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Υπομονη τι να κανουμε δεν γινεται και διαφορετικα,και για τον φιλο osie δεν ειπα σκετο αλκοολ αλλα μια μικρη  ποσοτητα μεσα στο τσαι η χαμομιλη δεν νομιζω οτι κανη ζημια

κοιτα τι μαθαινεις, εγω για να εχει σιγουρη επιτυχια τοσο εβαζα, γι αυτο μετα ελεγα στην μανα μου ξηροκαρπια δεν εχει;
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
κοιτα τι μαθαινεις, εγω για να εχει σιγουρη επιτυχια τοσο εβαζα, γι αυτο μετα ελεγα στην μανα μου ξηροκαρπια δεν εχει;
Ξηροι καρποι και βηχας δεν πανε, χειροτερα και ποιο πολυ βηχας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom