Νέα

Κωνσταντίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
εσένα θα σε μαλώσω πραγματικά κάποια μέρα :2funny: :2funny: :2funny:
το κοριτσάκι θέλω να το αγαπήσω αλλά δεν με αφήνεις :'( :'( :'(
εγώ γιατί να κάνω λαδιά στον φίλο μου? με έχεις παρεξηγήσει εσύ τώρα. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
άσε αυτά μόλις φύγω κάνε ότι θες αλλά τώρα σε θέλω κύριο ιδίως μπροστά μου .
 

Επισκέπτης
άσε αυτά μόλις φύγω κάνε ότι θες αλλά τώρα σε θέλω κύριο ιδίως μπροστά μου .

εγώ δεν κάνω λαδιές ξαναλέω. έτσι για να περνάει καλά η μέρα για τα κορίτσια μας ρίχνουμε και καμιά εικόνα. τα αισθήματα μου δεν πρόκειται να χαλάσουν όυτε την <φιλία> μας , ούτε έχω σκοπό να στην κλέψω.αλλού τραβάω ρε μπαγάσα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
εγώ δεν κάνω λαδιές ξαναλέω. έτσι για να περνάει καλά η μέρα για τα κορίτσια μας ρίχνουμε και καμιά εικόνα. τα αισθήματα μου δεν πρόκειται να χαλάσουν όυτε την <φιλία> μας , ούτε έχω σκοπό να στην κλέψω.αλλού τραβάω ρε μπαγάσα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
δεν θα μου κλέψεις τίποτα φίλε μου . ;) ;) ;) αυτό μην το ξανά πεις δεν είπα αυτή την λέξη  :rockon: :rockon: :rockon: .
 

Επισκέπτης
ναι ήταν σήμερα απόγευμα αλλά δεν πήρε laptop μαζί της .
έλα βρε ψυχή εσύ που είσαι(πρόλαβες και την είδες σήμερα)? θα σε καληνυχτίσω όμως γιατί για λόγους προσωπικούς λέω να την πεσω να ηρεμήσω και ελπίζω να τα πούμε αύριο.

η κωνσταντίνα από ότι είδα άυριο πρωι 10 με 5 στη φραντζη. ελπίζω να τη βλέπουμε και δω.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Και κάτι άλλο δεν θέλω κανένας ξανά να την πληγώσει την Κωνσταντίνα μου με μαλακίες γιατί θα έχει  :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: . ξέρει αυτός ποιον εννοώ . :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
έλα βρε ψυχή εσύ που είσαι(πρόλαβες και την είδες σήμερα)? θα σε καληνυχτίσω όμως γιατί για λόγους προσωπικούς λέω να την πεσω να ηρεμήσω και ελπίζω να τα πούμε αύριο.

η κωνσταντίνα από ότι είδα άυριο πρωι 10 με 5 στη φραντζη. ελπίζω να τη βλέπουμε και δω.
ναι ρε συ φιλαράκι πήγα σήμερα να δω τι κάνει η κοριτσάρα και όπως πάντα βγήκα ασπροπρόσωπος . Καληνύχτα φίλε μου . :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
καλημέρα στο γλυκήτατο κορίτσι μας. είσαι εσύ μια κουκλάρα, τον έκανες τον μικρό μου φίλο πάλι ευτυχισμένο. :-* :-* :-* :-* :-* :-*

nicedaybluebutterflies.gif
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
καλημέρα στο γλυκήτατο κορίτσι μας. είσαι εσύ μια κουκλάρα, τον έκανες τον μικρό μου φίλο πάλι ευτυχισμένο. :-* :-* :-* :-* :-* :-*

nicedaybluebutterflies.gif
δεν παίρνω μόνο αλλά και δίνω την ευτυχία  ;) ;) ;) . καλησπέρα φίλε μου . :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
N

Nick_F

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πού έχει χαθεί η γλυκιά μας κοπέλα ?
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
καλημερα σε ολουσ :-* :-* :-* ειχα ενα μικρο ατυχημα αλλα ολα καλα.
ελπιζω απο την επομενη εβδομαδα θα  ειμε μαζι σας :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom